Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 15:57   #561
ja sam uzelau bipi danas envy majicu, ok je, nist posebno, nije to sad neka kvaliteta.
a u story-u mi sve svidja elfs majica i naocale od dojcinovic
__________________
Honey, get it while you can... by J.J.
T-zone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:15   #562
Kakav je materijal, sastav mjice iz Storyja?
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:18   #563
Evo ja sam danas kupila Story i envyroom haljinicu.
Uzela sam tamno plavu, iako sam bila zagrijana za narančastu odustala sam jer je puno intenzivnija boja nego što je prikazana na slikama, nije uopće breskvasta već više onak ko narančasti marker a žuta je klasična limun žuta ista kao na slici.

Visoka sam skoro 180 i kad je navučem skroz dođe mi tako malo iznad koljena, dakle može proć kao "pristojna" haljinica i za visoke cure. Isto tako sigurno ću je nositi i kao majicu jer je dosta uska dolje tako da se može lijepo naborati na traperice. Moje mjere su cca 100-68-100, dakle popunjena sam i gore i dolje ali bez problema je obučem i ne puca po šavovima.

Evo i slika:
Haljina
Obučena 1
Obučena 2

Što se tiče kvalitete - rekla bih "ebay kvaliteta", kao što se vidi na slici - oko vrata je čudno zašivena odnosno ostao je stršiti dio tkanine... to ću sama zašiti..

Slika šav

A rubovi su ponegdje "raskupusani" pošto je samo izrezana iz jednog dijela...
Slika rubovi
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:19   #564
Clarice08 - hvala na slikama i super ti stoji!
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:24   #565
Super opis, thx.
Mozes li, molim te, pogledati sastav tkanine. Hvala
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:28   #566
Missundaztood hvala
Sensation1 sastav je 100% viskoza. Dakle izbjegavati dnevno nosenje na visokim temperaturama


Sent from my iPad using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:47   #567
Hvala puno na trudu, vazno mi je da nema polyestera.
Super su slike, idem i ja po svoju
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:27   #568
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas kupila Story i envyroom haljinicu.
Uzela sam tamno plavu,
[/URL]
i ja imam plavu i baš je fora
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 00:05   #569
i ja sam uzela modru danas. Super je šta se tiče kako stoji, ja sam 179 i do poviše koljena mi je, baš pristojna dužina. Jedina zamjerka je ovaj krivi šav na vratu i onaj šav od šišmiš rukava koji uopće nije završen pa se odšiva, to će svakako trebat na mašinu proć jer će se isparat skroz. To je ono šta dođe ispod pazuha pa do dole
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 01:12   #570
Quote:
T-zone kaže: Pogledaj post
ja sam uzelau bipi danas envy majicu, ok je, nist posebno, nije to sad neka kvaliteta.
a u story-u mi sve svidja elfs majica i naocale od dojcinovic
naocale su i meni lijepe ali pošto najvjerojatnije nije prava optička plastika, moći ću zaboraviti na njih osim za na more :/

a elfs su se malo inspirirali zarom...ima identičan model na trf odjelu, onako materijal ko sportski dres...al dobro, zabavan je dizajnerski mjesec, zbilja
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 11:19   #571
Quote:
sensation1 kaže: Pogledaj post
Hvala puno na trudu, vazno mi je da nema polyestera.
Super su slike, idem i ja po svoju
mislim da je baš poliester. Obukla sam je i nakon 5 min skinila jer sam crkla u njoj. Viskoza bude ugodna, onako klizava i lepršava. Ona iz glorije je takva.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:25   #572
Onda su krivo napisali na etiketi, jer bas sa straznje strane etikete pise 100% viskoza... Valjda i njih ima svakakve kvalitete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 15:21   #573
Ja plavu nigdje nisam nasla pa sam uzela ovu boju breskve! Planiram ju obojat u crnu jefino mi je malo materijal znj!
lara-petra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 15:29   #574
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Onda su krivo napisali na etiketi, jer bas sa straznje strane etikete pise 100% viskoza... Valjda i njih ima svakakve kvalitete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
piše viskoza, da, ali je baš neki poliester gadni :/
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 16:14   #575
Ja sam vidjela jednu curu u gradu s tom haljinom i super stoji, ali ako je takva za ljeto zadnje što ti treba je da se preznojavaš još i od robe :/

Nego, ima li netko prijedlog za kombiniranje zelene suknjice Lane Biondić nisam baš na ti s tom bojom dole bijele niske starke recimo, a gore, nekakav štosni bijeli t shirt ili nešto?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 16:37   #576
ja sam uzela naranđastu haljinu uz story, prozirna je
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 17:47   #577
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ja sam vidjela jednu curu u gradu s tom haljinom i super stoji, ali ako je takva za ljeto zadnje što ti treba je da se preznojavaš još i od robe :/

Nego, ima li netko prijedlog za kombiniranje zelene suknjice Lane Biondić nisam baš na ti s tom bojom dole bijele niske starke recimo, a gore, nekakav štosni bijeli t shirt ili nešto?
je, baš lipo stoji, mora se priznat. Šteta šta materijal nije ko od haljine iz glorije, bila bi savršena
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 20:08   #578
Ja imam žutu haljinu, nosila sam je danas na more i preznojila se i usmrdila u njoj jako

Lijepa je, lijepo stoji, ali materijal nije nikako za ljeto...
Silence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 22:42   #579
Ja je nosila večeras i skroz sam zadovoljna! nije mi bilo vruće niti me češalo. Po danu ili po suncu ipak ne bih niti pokušavala
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 10:07   #580
evo ja kupila 24express jer sam u 24 sata vidila reklamu, torba za plažu za 39 kn i totalno je drukčija nego na slici nažalost. Uopće mi se ne sviđa :/
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.