Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2009., 14:50   #101
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
Baloooooooo, divne si stvarčice stavila.
ja na posao idem k'o odrpanac, žao mi uništavati fine krpice.
a pun ormar odjeće...

Moja mama si tako kupi nove stvarčice i onda ih ne nosi, jer joj žao nosit na posao.. I onda joj ja kvocam non stop. Jednog dana ću joj posakrivati sve stare stvari pa će morati nove obući.

Ovaj topic mi je inače ooodličan!! Baš će mi trebati svi ti savjeti za godinu dana kad se budem zapošljavala! Iako se nadam poslu na kojem ću moći nositi i malo ležerniju odjeću.
Visoke pete (iznad 5-6 cm) su mi nezamislive za posao, jer sam dosad uvijek radila nešto gdje sam morala ili stajati par sati ili pak trčati uokolo i vozikati se.. pa mi je to jako nepraktično.
fdvjevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:09   #102
Quote:
fdvjevka kaže: Pogledaj post

Moja mama si tako kupi nove stvarčice i onda ih ne nosi, jer joj žao nosit na posao.. I onda joj ja kvocam non stop. Jednog dana ću joj posakrivati sve stare stvari pa će morati nove obući.

Ovaj topic mi je inače ooodličan!! Baš će mi trebati svi ti savjeti za godinu dana kad se budem zapošljavala! Iako se nadam poslu na kojem ću moći nositi i malo ležerniju odjeću.
Visoke pete (iznad 5-6 cm) su mi nezamislive za posao, jer sam dosad uvijek radila nešto gdje sam morala ili stajati par sati ili pak trčati uokolo i vozikati se.. pa mi je to jako nepraktično.
Vidiš, ja sam dosta niska pa ne izlazim iz kuće bez peta.. I to ti sad već izgleda tako da mi je 10 cm minimalac.. Najčešće sam u petama od 13 cm a ni mrtva se ne bi našla u nečem ravnom (niti posjedujem ravne cipele - izuzev jednog para tenisica). Na stranu moje preference oko odjeće, ali ti želim reći da s godinama sve postane zamislivo pa i cipele na visoku petu. Sve je onak kak se naučiš..
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:11   #103
evo izvukla sam sa Topshopove stranice, zgodne stvarcice koje bi se dale fino kombinirat

suknjice










Zadnje uređivanje miss blondie : 02.03.2009. at 15:17.
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:17   #104
haljinice






miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:22   #105
topici/kosuljice




miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:27   #106
(modice nemojte se ljutit zbog slika jerbo dajem konkretne primjere iz topshopa koji se mogu i kupiti. pa nije spam. nadam se )




miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:32   #107
vestice




miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:36   #108
cipelice




miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:57   #109
Quote:
Vidiš, ja sam dosta niska pa ne izlazim iz kuće bez peta.. I to ti sad već izgleda tako da mi je 10 cm minimalac.. Najčešće sam u petama od 13 cm a ni mrtva se ne bi našla u nečem ravnom (niti posjedujem ravne cipele - izuzev jednog para tenisica).
ovako i ja. mada, kazu mi neki da potpetice od tooooooooooliko cm nikako nisu odraz profesionalizma, ali bas me briga. ja profesionalno hodam u njima!
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:46   #110
Miss Blondie, kamo sreće da se mogu kupiti Vjerojatno znaš i sama, pola stvari koje TS ima na svojoj službenoj stranici, u naše dućane uopće ne dolaze.
Meni je to sve lijepo, lepršavo i tako, ali ja takve stvari ne volim na sebi. Volim usko
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:15   #111
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
vestice

ako netko vidi ovaj kardigan u Zagrebu, molim da prijavi. ne zalazim baš često u TS (skoro nikad, zapravo).
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:36   #112


da li se ovo može kod nas kupiti?
fashion guru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 10:57   #113
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Miss Blondie, kamo sreće da se mogu kupiti Vjerojatno znaš i sama, pola stvari koje TS ima na svojoj službenoj stranici, u naše dućane uopće ne dolaze.
Meni je to sve lijepo, lepršavo i tako, ali ja takve stvari ne volim na sebi. Volim usko
zar su ove stvari koje sam ja stavila široke?
ok, ima par leprsavih ali bome i dosta uskih... neznam sta je usko za tvoje pojmove ali ja moram moci disati na poslu

cekam sličice "uskog"
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:23   #114
Ma mislila sam na ove oversized kardigane, puf rukaviće itd. Ne nosim takve stvari i sve stavljam pod zajednički naziv "široko" To mi lijepo izgleda na drugima, ali meni je to dosta djevojčičasto a ja definitivno nisam taj tip

Edit: i da, sad se podsjetih, odskrolala sam malo gore: ove košuljice s volanićima kratkih rukava (pretpostavljam u kombinaciji s balon suknjama) ne bi na sebe stavila ni mrtva Lijepo na drugima, ali ja nisam svoja u tome. Eto
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:39   #115

.. malo gosp. Christian Dior - a

__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:41   #116


__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:48   #117
Quote:
dabio kaže: Pogledaj post
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:52   #118
Sve ovo gore je prekrasno, osim ovog kaputa s krznom. Sakoi su very flattering
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:52   #119
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
samo za tebe draga kem
__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 16:22   #120

odjeća je baš za kancelaruše
__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.