Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 01:10   #101
e, vidis, tebi barem je prolazilo na druge iteme, meni ih je vec puna kosara i nista

pitala sam sad na pay pal temi, pa ce mozda tamo netko znati vise...
hvala svejedno ako nista, bar znam da sam im uzalud tipkala
ms.Y is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 01:30   #102
pitala sam i ja tamo, nista mi nisu znali odgovoriti
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 15:53   #103
Hej
naručila sam čizmice prije dva dana, sad dodje poruka:
Hi,

Unfortunately we cannot deliver to Bosnia, I have therefore refunded you in full.

Sorry for the inconvenience.


i onaj request za otkazivanje. mene zanima jel je nekako mogu natjerati da posalje jer je jasno pisala postarina za BiH?

evo link, meni još uvijek piše poštarina 7 funta za BiH.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 17:44   #104
i meni je taj seller isto to javio prije nekad davno.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 21:43   #105
Quote:
broken kaže: Pogledaj post

mene zanima jel je nekako mogu natjerati da posalje jer je jasno pisala postarina za BiH?

evo link, meni još uvijek piše poštarina 7 funta za BiH.
Hm, a da mu zaprijetiš negativnim feedbackom i opširnim komentarom?
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 08:58   #106
Molim vas za savjet, što učiniti u sljedećoj situaciji. Dođe mi da dam negativan feedback, iako nikad nisam, ali želim čuti i druga mišljenja. Dakle....

Želim naručiti od sellera tri sata (žuti, crni, bijeli), kompjuter mi nešto bloka i ne prikaže mi da sam već kao kupila crni i ja ponovo kupim crni, dakle dva puta crni i žuti. To skužim kasnije, i mislim, ma ima ih ionako na zalihi, valjda će mi prominit jedan crni za bijeli i ja odmah platim isti tren da budem poštena, ipak je moja amo reć greška.
Odmah pošaljem mail selleru što se dogodilo, ali on ne odgovara. Pošaljem mu za 6-7 sati isto, opet ne odgovara. Onda opet za jedno dan, ništa????
Već ludim, ali mislim ima nade jer nije još stavio oznaku da je shippano. Odjednom vidim da je poslao, ali odgovora meni nema, poludim i pošaljem mu mail da koje mi je boje poslao i on tek tad odgovori da je poslao onako kako sam naručila, dakle dva crna i jedan žuti. Ja pobisnim, ali eto nema veze, moja je greška. Naručim od drugog sellera bijeli sat takvi jer mi je trebao, a crnog već nađem kome ću udomit, taman me jedna prija pitala za crni sat.
I onda dolazi jučer pošta i u paketu crni, bijeli i žuti sat. Dakle učinio je ono što sam ga zamolila. Već sam luda od tog sellera. Sad imam bijeli viška koji nikome ne treba. Mislim, nisu to neke cifre 25 kn, ali nije u redu.
Molim vas kako bi se vi ponjeli u ovoj situaciji. Možda ja nemogu realno sagledat, jer mi je toga sellera već puna kapa, tako da trebam mišljenje sa strane. Što ću s feedbackom? Imam ih tri za dati.
Hvala vam i sorry na dugom postu....
*SunceMojeMalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:04   #107
ma to je sve u redu...daš mu positivan feedback i svi sretni...on jednostavno ima vrpu naruđžbi pa se dogodilo...eto toliko od mene...prodaš bijeli i to je to...
chanelgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:12   #108
I po meni je to za pozitivan fb
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:24   #109
Asti šta ste brzi, ma ne bi ga htijela usositi s feedbackom, ali baš sam bila ljuta jer sam mu hrpu mailova poslala a on ništa. Znam da oni primaju puno narudžbi, pa se dogodila greška, ali od njega neću više ništa naručit. Hvala vam na realnom sagledavanju situacije iz drugog kuta i pomoći.
*SunceMojeMalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:30   #110
Sunce i meni se to desilo više puta,obavezno ostavin poz fb selleru jer nije čovik kriv šta san ja zabucala
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:41   #111
Quote:
*SunceMojeMalo* kaže: Pogledaj post
Molim vas za savjet, što učiniti u sljedećoj situaciji. Dođe mi da dam negativan feedback, iako nikad nisam, ali želim čuti i druga mišljenja. Dakle....

Želim naručiti od sellera tri sata (žuti, crni, bijeli), kompjuter mi nešto bloka i ne prikaže mi da sam već kao kupila crni i ja ponovo kupim crni, dakle dva puta crni i žuti. To skužim kasnije, i mislim, ma ima ih ionako na zalihi, valjda će mi prominit jedan crni za bijeli i ja odmah platim isti tren da budem poštena, ipak je moja amo reć greška.
Odmah pošaljem mail selleru što se dogodilo, ali on ne odgovara. Pošaljem mu za 6-7 sati isto, opet ne odgovara. Onda opet za jedno dan, ništa????
Već ludim, ali mislim ima nade jer nije još stavio oznaku da je shippano. Odjednom vidim da je poslao, ali odgovora meni nema, poludim i pošaljem mu mail da koje mi je boje poslao i on tek tad odgovori da je poslao onako kako sam naručila, dakle dva crna i jedan žuti. Ja pobisnim, ali eto nema veze, moja je greška. Naručim od drugog sellera bijeli sat takvi jer mi je trebao, a crnog već nađem kome ću udomit, taman me jedna prija pitala za crni sat.
I onda dolazi jučer pošta i u paketu crni, bijeli i žuti sat. Dakle učinio je ono što sam ga zamolila. Već sam luda od tog sellera. Sad imam bijeli viška koji nikome ne treba. Mislim, nisu to neke cifre 25 kn, ali nije u redu.
Molim vas kako bi se vi ponjeli u ovoj situaciji. Možda ja nemogu realno sagledat, jer mi je toga sellera već puna kapa, tako da trebam mišljenje sa strane. Što ću s feedbackom? Imam ih tri za dati.
Hvala vam i sorry na dugom postu....
ja jednostavno ne bi dala nikakav feedback!!
mislim nisi zadovoljna, al opet nije za dat negativni, tako ostaviš bez feedbacka i bok!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 12:29   #112
glasam za pozitivan
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 15:06   #113
Thanks ljudi, dajem pozitivan, ali ću na jednom proizvodu napisat u opisu da mu je komunikacija malo zaštekala, čisto njemu za upozoranje. Pozdrav
*SunceMojeMalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 15:29   #114
cure, kolko vi čekate na neki predmet prije nego što kontaktirate sellera, ako eventualno još uvijek ne stigne?
__________________
Ama et fac, quod vis
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 16:14   #115
Ja čekam 40 dana,ostatak dana dajem prostora da se javi i dogovorimo
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:03   #116
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Hm, a da mu zaprijetiš negativnim feedbackom i opširnim komentarom?
nakon što sam zaprijetila kaže:

Hi, we can send to Bosnia by Royal Mail Airmail please allow 20-30 working days for delivery most customers do not want to wait this long. Please can you let me know if you would like to reorder.

Kind regards

20-30 radnih dana iz UK. da su meni cizme ne bih se mučila već samo ostavila negativan, ovako su za drugu osobu pa moram.




Quote:
into.the.wild kaže: Pogledaj post
cure, kolko vi čekate na neki predmet prije nego što kontaktirate sellera, ako eventualno još uvijek ne stigne?
ako je iz UK onda 35-40, Kina i Amerika 43-44. dan...

e da, danas su mi stigle čizme iz kine naručene 22.11. i korzet narucen 23.11.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 08:17   #117
pozdrav, nisam dugo naručivao, jel je još ona granica od 160kn za kupovanje bez carina, i dali još paypal ima onaj način zaštite potrošača da ako ne dobiješ u roku 45 dana da ti vrati novce?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 08:50   #118
Još je uvik isto
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 09:00   #119
Ja isto čekam oko 40 dana.
*SunceMojeMalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 11:35   #120
Jel itko narucivao dresove,od real madrida bih uzeo,košta 30$,vjerovatno je fejk,mogu li dobit kaznu od carine ako ga kupim
jura1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.