Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2019., 17:08   #1
Chukka muške cipele, gležnjače

Pozdrav forumaši,

Već neko vrijeme si želim nabaviti dobre muške gležnjače i to tipa "chukka", koje se mogu nositi cijelu godinu i uklopit se u svakakve kombinacije.
Prekopao sam webshopove po HR, ali mi ništa nije zapelo za oko, prošao sam i neke trgovine...i ne mogu naći ništa elagantno, jednostavnih linija, brušena koža itd. kao ove ispod na slikama. Te su od thursdayboots company, cijena je poveća sa shippingom, ali ako mi neće odgovarat onda sam bacio novac...

pomagajte, jel ima takvih cipela u nekom od ovih naših shopping centara???





crniđek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 00:42   #2
Ja sam ovo oduvijek htio jer su mi kombinacija klasike i nekog lezernog stila. Dok sam bio u hrvatskoj sam ih trazio ali ih nisam uspio naci nigdje tako da sam na kraju kupio u zari za nekih 300kn. Moram reci da su dosta kvalitetne iako ih ne nosim puno jer su ipak ispale presvecane posto su od brusene koze i dole su prosivene sa bijelim koncima koje sam ja ofarbao u crno, but still too formal. Dalje ako si u zagrebu imas u ilici ducan zove se La cipela i prodaju samo ovaj tip cipela, desert boots, u million boja, ja kad sam bio nije mi se ni jedna boja svidjela pa sam odustao, cijena im je 275-300 kn, imas na fb stranicu ducana pa pogledaj. Ono sto 100% znam da najljepse I najelegantnije desert boots ima Clark’s koji su ih mozda i izmislili (nisam 100% siguran) ali isto tako ne znam da li oni imaju ducan u hrvatskoj, cijena se tu di sam ja u ducanu krecu oko 160€ ali su stvarno prekrasne.

Good luck with that i javi tu di si ih nasao ako nades.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sveusvemu28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 00:45   #3
Ps

Sad kad sam opet pogledao tvoje slike sam se sjetio sto je meni osim boje bio problem kod La Cipele, imaju veliku petu, cca kao ove tvoje na slikama, a ja sam htio da mi djon bude sto ravniji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sveusvemu28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.