Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2012., 11:07   #141
Ekaterina meni se ovo sviđa, nisam fan debelih remena, zapravo ne podnosim ih ( a ovdje ne vidim jel to remen ili dio suknje, al pretpostavljam da je remen) ali mi se ovdje uklopio, čini kombinaciju posebnijom lijepa mi je suknja i košulja i da nema remena kombinacija bi mi bila preobična, ovako mi se sviđa baš, cipele ne lajkam, ali sve u svemu lijepo mi je ovo
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 11:13   #142
ekatarina, meni su prve dvije bile puno zanimljivije nego druge dvije
doduše, druga je imala mali problem s činjenicom da je zaista bila 'presječena' na puno mjesta, a na prvoj mi se činilo da bi hlače mogle biti mrvicu šire - ali u cjelini mi je baš bilo nekako originalno, izgledala si mi kao Lord Byron i to mi je bilo super
zadnje dvije su mi klasičan vintage, s tim da mi je druga lijepa, samo bez ovog remena (fine su boje) a prva mi nije sjela - sve skupa mi djeluje nekako pogužvano i piđamasto pomalo, a cipele mi nikako ne idu na ostatak.

ali u cjelini, imaš zanimljiv stil koji ti dobro stoji
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 11:57   #143
Hvala ti Ida
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 21:59   #144
Da i ja nešto stavim

Prvo sam stavila crvene cipele



Al onda sam se predomislila i stavila plave


Detalj na košulji



Nisam se baš dobro uslikala, ali sam žurila, bit će bolje drugi put.
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 23:15   #145
viki

meni se baš sviđa
bolje mi je sa plavim cipelama
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 23:16   #146
Viki, crvene cipelice su preslatke šteta da si ih skinula, dobra je i ova kombinacija s plavim, ali crvene ju ipak više podignu
MajaLeona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 10:11   #147
viki, izvrsno ti stoje te trapke! i plave cipele su krasne, a super je i baloner
jedino što mi se ne sviđa je košulja, djelomično jer mi je taj mekani, prozirni lepršavi materijal 'za gospođe' , djelomično jer se ispod prozire potkošulja (znam da mora, jer je košulja prozirna, ali meni te naramenice uvijek izgledaju predebelo i nekako ne-lijepo), a djelomično jer te učini jačom nego što jesi; neki deblji (pamučni?) materijal, koji ne 'visi' već se lijepo prilagođava tijelu, bi istakao obline bez da samo leprša oko tebe u donjem dijelu.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 11:07   #148
Viki, kakve su ti to crvene cipelice????
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 13:02   #149
Viki, lijepa mi je kombinacija!
Otkud je košulja, baš je divna
__________________
-prodajni album-
miss xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 09:23   #150
Evo i mene nakon nekog vremena pa da malo prokomentiram i zaljepim i nešto svoje
lik iz bajke: nije moj stil, ali sve što sam vidjela ti odlično stoji i sviđa mi se, tvoj blog redovito pratim,
Miss p: zadnja kombinacija mi je ok, jedino mi te nekako to krzno na rukavima postara,
mfashionfreak: sve što sam dosad vidjela od tebe mi je bilo slatko, i tvoj blog često pogledam
redheadlady: zadnja kombinacija jako lijepa (kao i sve prije nje), sviđa mi se suknja (i avatar, moja kćerka je luda za Meridom )
xaviercat: zadnja kombinacija baš kako treba biti, sve mi se sviđa, čizme su jako lijepe,
EkatarinaVelika: remene općenito ne volim, a posebno ne ovako velike, ostatak mi je dobar,
Viki29: sviđa mi se više sa plavim cipelama

A ja sam zadnje vrijeme nekako najviše u ovom; najdraže cipelice i najdraži kaput.. Nakon što sam prije nekih šest godina kupila ovaj kaput, više nikad nisam u dućanu naišla na tako neki deblji.. Svi su neki tanki i ne sliče kaputu nego nečem čime se ogrneš u jesen

http://imageshack.us/photo/my-images/405/pb180003a.jpg/

Zadnje uređivanje Rumpus : 19.11.2012. at 11:19. Reason: slika veća od 640px
Natassha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 09:57   #151
Narassha: skrolam stranicu, i čitam tvoje komentare i vidim samo gornji dio slike, i pomislim: hm, evo još jedne tipične jesenske, kad ono šipak meni je ovo baš lijepo i opušteno, šteta pa se ne vidi ostatak ispod kaputa, koji mi je cool sviđa mi se ovo neslaganje boja ( ima tu i smeđe i sive i ljubičaste i crne) ali opet to dobro funkcionira... ovo je prvi put da mi se sviđaju te niske marte na nekom
__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
zdenni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 10:30   #152
Ekatarina - ova suknja na zadnjoj kombinaciji mi je . Cijela kombinacija je lijepa, uključujući frizuru, samo je kopča na remenu malo too much.

Natassha - slatko . Ne bi bilo ni upola tako slatko da nema ovih divnih marti.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 10:39   #153
natassha, kad sam te vidjela, skoro sam pala u nesvjest - ISTA si jedna moja draga prijateljica (a jako sličiš i jednoj domaćoj redateljici)! Ali znala sam da nisi (ni jedna ni druga) po boji kose

inače, jako mi je slatko ovo - i boje i krojevi i cipele na kraju. promjenila bih ti eventualno torbu, u neku tamniju smeđu kožnu recimo (ali to i nije neka zamjerka od mene, jer torbe doživljavam kao nužno zlo koje ide na sve, ne na nešto što baš mora biti prilagođeno odjeći )

jedino mislim da je slika prevelika, pa je smanji prije nego Rumpus naiđe
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 10:56   #154
Bok

od svih 5 topica jedino Kiki i Ida Bauer 'upadaju u oko'. Genijalne kombinacije, totalno drukčije od drugih, savršeni spojevi naoko nespojivog, totalno svoje i ne robuju trendovima. Donekle tu ubrajam i Xavi. Ostale, žali Bože truda ili netruda. Uniformirane, dosadne, takvih na ulici možeš naći još tisuću. A ima i potencijalnih kandidata za Zvezde Granda

No hard feelings
al ne razumijem zašto nositi platformu, tajice, minicu, sjajeći topić i sl. samo zato što ih svi nose, ili, još gore, nabaciti na sebe sve skupa
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 11:15   #155
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post

jedino mislim da je slika prevelika, pa je smanji prije nego Rumpus naiđe
xaviiii sad ću tebi dati karton za ometanje justicije


ontopično, natassha, slika je prevelika, da ali je komba super. cipele su mnogo dobre
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 11:17   #156
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 11:41   #157
Zdeni, Školjka, xavierkat i Rumpus (plus isprike zbog veličine slike ) hvala na lijepim komentarima
Ispod imam majicu smeđu i običnu crnu suknju iz H&Ma.. I često nabacam svakakve boje na sebe jer mi uglavnom sve ide jedno s drugim, što nažalost i nije baš tako
I da, često čujem kako negdje imam neku dvojnicu
Natassha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 19:37   #158
Hvala ženske
Xavi- nažalost to je trenutno pravo stanje stvari, dok ne prestanem izigravati mljekaru

miss xy košulja je H&M
puppeta šuze su Blink proljetno ljetna kolekcija, kupljene na sniženju u Transportu, ove:
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 22:50   #159
evo mene jučerašnja
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 23:33   #160
Viki pitanje dva:
koliko su udobne!

bas su mi famozne, onak kulturno kurvinske
mijauuuu

(moj izraz za nesto sto mi je onak koketno seksi a dikretno, je oduvijek bila rijec: kurvinjski, nemam pojma zakaj)
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.