Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 11:19   #1
Parkside alati iz Lidla - iskustva

Pozdrav svima
Kao hobista ispitujem da li vrijedi tračna brusilica iz Lidla ( 333,ookn)
Žuti einhel nije zadovoljio ( za orjentaciju )

Hvala
nikola69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:19   #2
kupio sam u lidlu parkside aligator pilu i izrezala je pedesetak štokova i doprozornika, a dalje radi bez greške ima dobar motor i neuobičajeno je tiha i snažna
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 19:33   #3
moja iskustva s Parksideom su pozitivna acu bušilice,brusilice
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 00:55   #4
Ne znam kakav je žuti Einhell ali ova Parksideova tračna je sasvim solidan komad opreme, jedino nisam neki aktivni korisnik pa ne mogu tvrditi kakva je na duže staze. Doduše, moja je kupljena prije godine i više dana, pa je malo drugačiji model (robusnija) ali vjerojatno se mehanizmi nisu mijenjali. Ali koju je prašinu preživjela, mora da će izdržati još neko vrijeme. Imam čak i ubodnu pilu koja je na trenutnoj ponudi, e ta je miljama ispred Einhella (zapravo piše Pevec)!
Preporučam i kutiju za alat, stojim na njoj bez problema.

Zadnje uređivanje bombuzal : 14.01.2011. at 01:02. Reason: dodatak informaciji
bombuzal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:07   #5
Neki Parkside alati jesu Einhell, samo druge boje. Npr. Li-Ion šarafciger. Imam ga (Parkside) i jako je dobra sprava. Jednako tako i fen za vrući zrak, a koštal je nekih 80-tak kn.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 00:52   #6
lidl stvarno zna imat dobrih stvari za malo penez.zadnje sam kupio ovo linkpolozili su malo sam se bojao al vec su u pogonu neko vrijeme i nema tragova umora
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:18   #7
Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post
lidl stvarno zna imat dobrih stvari za malo penez.zadnje sam kupio ovo linkpolozili su malo sam se bojao al vec su u pogonu neko vrijeme i nema tragova umora
O, pa ovi i nisu jeftini. Ja kupil okasto-viličaste u Merkuru za 110kn.
Off topic - si kupil aparat?
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 19:01   #8
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
O, pa ovi i nisu jeftini. Ja kupil okasto-viličaste u Merkuru za 110kn.
Off topic - si kupil aparat?
ovo su oni kaj rade na principu racne nisu obicni dosta sam se nasarafio s njima i ne preskacu

oftopic ; nisam ne zuri mi se imam varstroja 120a doma doduse nije moj trazim nekaj dobro a jeftino ko i svi
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:26   #9
Pa i ovi moji imaju račnu, samo ih je manje (8, 10, 13, 17, 19).
Za ovo drugo nema frke
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:40   #10
Očito dosta ljudi prati ovu raspravu, danas bio u lidlu na Jankomiru (Zg) i nijedne tračne nema!
bombuzal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:14   #11
Isprobana: snage k'o u priči, odsis radi dobro.
Vrijedi novce koje košta, a sad kak bu dugo, budemo vidli.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:56   #12
Evo zadnje tri godine si skupljam hobi alat iz lidla i i mogu ti reci da je alat za te novce zaista odlican. Imam nekoliko brusilica, rucni cirkular, fen, aku odvijac, busilicu, tracnu brusilicu,ubodnu pilu-sve parkside, i niti jedan komad alata nisam stedio pri radu. Svi i dalje funkcioniraju kao prvi dan.

Ove brusilice sam toliko silio da sam imao osj kao da radim sa profi alatom.
Za razliku od npr hobi alat iz Obija-brusilica koju sam kupio nije izdrzala niti jedan dan-a u rangu je sa alatom iz Lidla(barem tako ljudi kazu).

Sve u svemu,meni je taj alat zakon.
neno60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:59   #13
Minivaš

Jel se isplati to uzet, ueo sam prošli tjedan set gedori za 300kn i nemam riječi kaj se kvalitete tiče.

No minivaš je druga prića, jel ga netko možda ima ili ga je već prije kupil? Ima 3g garancije no baš me zanima iz prve ruke, a jeftiniji nisam našel ni u Metrou ni sličnim dučanima a treba mi za po doma !
danc00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 15:18   #14
nekak mi je to jako jeftino... jel to kaj valja? inaće u kojim lidlu ili gdje je moguće kupovati i vidjeti te alate? u ZG?
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:18   #15
u svakom lidlu ih ima, ali ima samo onda kad je to na akciji...nema stalno na ponudi
saandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 20:46   #16
pretpostavljam da neko ima onu malu 10.8v busilicu pa me zanimaju iskustva. Koliko traje baterija, snaga i sl...
chuspy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 14:46   #17
Kupio sam u lidlu mikser za ljepilo-žbuku, odlično 2 palete ljepila je izmiješao i još radi kao i prvoga dana
Panda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 23:39   #18
Ja sam danas bio u lidlu i kupio sam električni Fuchsschwanz za 333kn- bagatela, a za sad mi se čini solidna. Radi jako tiho, kabel 4m , 3god jamstva. I što više tražiti ??, za hobby program- i previše , mogel bi se i neki fuš tu i tam nabaciti
Sve u svemu, super.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 21:29   #19
ja imam iz Aldija (Top craft)dosta alata i jako sam zadovoljan. Bolji su od Lidla, mogu slobodno reci da su skoro kao Bosch hoby alati.
Karanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 10:05   #20
ja imam samo riječi hvale za mnoge alate iz lidl-a, suprug je mnogo toga tamo kupio i kaže da je prezadovoljan omjerom cijene i kvalitete, a i dosta stvari za vrt iz linije flora best smo kupili i preprezadovoljni smo, tako da redovito pratimo što je na akciji slijedeći tjedan...za Split je problem što svega dođe u malim količinama pa se odmah moraš to jutro nacrtati u 8 h
duonesquik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.