Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2014., 16:45   #321
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
mi kao da ne zivimo u istoj drzavi,
bome baš tak
meni je ženska samo rekla u kojem lidlu se artikl nalazi na stanju (i to je bil zadnji) a kad sam ju pito dal ga može rezervirat na moje ime da ču drugi dan otič do po njega (po 30km u oba) smjera rekla je da oni ne rezerviraju
a meni se baš ne radi kilometraža pa da dođem i neko ga pokupi prije mene
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 07:39   #322
uskoro opet dolaze u ponudu

fascinantno mi je da ovi hobi alati imaju garanciju 3 godine, bez obzira koliko ih koristili, pa cak i poluprofesionalno, dok primjerice jedan bosch plavi ima samo godinu dana osnovne garancije.
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 11:48   #323
Do sada sam biuo uvijek vrlo zadovoljan sa svime iz lidla, ali evo da podijelim i sad kada nisam.

Na nekoj rasprodaji sam kupio skripac, koji se moze rotirati, i onako kutija je bila pravo teska, kako skripac i treba biti, ste me je ispunilo dobrim ocekivanjima.

Kada sam ga raspakirao, najblaze receno totalna katastrofa.

Vijak je toliko spigan da struze po kucistu dok se okrece, a celjust ima barem pola centimetra lufta sa svake strane vodilice. Ka-ta-stro-fa!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:05   #324
pozdrav svima

ubo sam danas parkside akumulatorsku bušilicu/šarafilicu iz Lidla i mogu reći da sam prilično impresioniran, koliko sam stigao u sat vremena poigrati se njome
(radi se o modelu PABSW 10.8 B3)

Eh sad, zanima me mogu li negdje kupiti dodatnu bateriju za istu?
ako da, gdje?

hvala unaprijed i pozdrav
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:33   #325
možda čak nemaš ni potrebe, vrlo brzo se napuni, možda nekih sat vremena, ja sam stvarno superzadovoljan sa tom bušilicom.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:11   #326
Jel se ne klima borfuter obzirom da je brzoizmjenjiv?
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:13   #327
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
pozdrav svima

ubo sam danas parkside akumulatorsku bušilicu/šarafilicu iz Lidla i mogu reći da sam prilično impresioniran, koliko sam stigao u sat vremena poigrati se njome
(radi se o modelu PABSW 10.8 B3)

Eh sad, zanima me mogu li negdje kupiti dodatnu bateriju za istu?
ako da, gdje?

hvala unaprijed i pozdrav
u uputama koje si dobio imas adresu servisera, nazovi njih i pitaj da ti prodaju.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:40   #328
Ili nazovi Einhell Croatia i pitaj njih.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:50   #329
I suprug kupio tu malu akumulatorsku, zgleda super...
Garancija 3g, samo ne znam dal vrijedi i za bateriju?
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:28   #330
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
pozdrav svima

ubo sam danas parkside akumulatorsku bušilicu/šarafilicu iz Lidla i mogu reći da sam prilično impresioniran, koliko sam stigao u sat vremena poigrati se njome
(radi se o modelu PABSW 10.8 B3)

Eh sad, zanima me mogu li negdje kupiti dodatnu bateriju za istu?
ako da, gdje?

hvala unaprijed i pozdrav
Ja je imam 4 i nešto sitno godine i još uvijek jako zadovoljan Rezervnu bateriju sam kupio u njihovom servisu i bila je oko 65-70 kn.
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:55   #331
Vrijedi. Meni su ju mijenjali mjesec-dva prije isteka treće godine.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 11:20   #332
Da li je netko kupio ovu brusilicu? Kakva su iskustva? Obrisano od Moderatora

Zadnje uređivanje Majstor : 28.06.2015. at 18:39. Reason: Potencijalno reklamiranje.
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:23   #333
Parkside višenamjenski alat

Već duže vrijeme namjeravam kupit nešto takvo. Gledao sam po Teleshopovima i ovo mi se čini boljom varijantom, jer ima Li-ionsku bateriju. Ima li netko iskustva sa ovom brusilicom, strugalicom, pilom. Pored svega 3 god. jamstva me strašno privlači.
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=18741

Za nju bi uzeo i set pribora.
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=18746
Hazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:54   #334
Quote:
Hazl kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme namjeravam kupit nešto takvo. Gledao sam po Teleshopovima i ovo mi se čini boljom varijantom, jer ima Li-ionsku bateriju. Ima li netko iskustva sa ovom brusilicom, strugalicom, pilom. Pored svega 3 god. jamstva me strašno privlači.
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=18741

Za nju bi uzeo i set pribora.
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=18746
Proširujem pitanje - da li slučajno baterija od multialata paše na aku bušilicu lidlovu 10.8 v i obratno?
Arhont1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 19:34   #335
Koja je snaga te male aku busilice ?? Ne vidim opis na netu zato pitam ako je netko kupio
g-sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 22:29   #336
Quote:
Arhont1 kaže: Pogledaj post
Proširujem pitanje - da li slučajno baterija od multialata paše na aku bušilicu lidlovu 10.8 v i obratno?
Ne paše na
PABS 10.8 A2, ali mi se čini da bi mogla pasati na mlađu verziju (PABS 10.8 C2)

Quote:
g-sad kaže: Pogledaj post
Koja je snaga te male aku busilice ??
Ima samo snagu baterije; 1,5 Ah. Da sad ne duljim snaga se drugačije računa za uređaje na 220V od onih akumulatorskih. (P=U x I itd...)

Quote:
Hazl kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa ovom brusilicom, strugalicom, pilom.
Kupio ja danas, ali mi se čini da ona na 220V ima više snage ili veči hod, ugl, vrlo dobra regulacija brzine, dobro leži u ruci, super cijena, u odnosu na Lidl.de nije puno skuplja, no ja ju budem vratil, jer ono za kaj meni treba (rezanje Aluminijskih šipki i sl.) mi se čini preslaba, odnosno prije ispilim kaj treba s ručnom pilom. No u svakom slučaju vrlo solidan alat

Quote:
tereza07 kaže: Pogledaj post
Da li je netko kupio ovu brusilicu? Kakva su iskustva?
Super je osim jedne zamjerke kaj nema regulaciju brzine.Snage dosta, vibracije umjerene,dugi kabel itd.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 04.09.2015. at 11:35. Reason: spajanje postova - koristiti Multi-Quote
totejapitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 23:35   #337
Quote:
totejapitam kaže: Pogledaj post
Ima samo snagu baterije; 1,5 Ah. Da sad ne duljim snaga se drugačije računa za uređaje na 220V od onih akumulatorskih. (P=U x I itd...)
Pa koliko vidim i ova je AKU. Imam i jednu AKU, čini mi se iz Konzuma, isto neka jeftinjava. Ima 1,8 V tako piše na njoj, i mogu reći da je za 120 kn koliko je plaćena, dobra. Sad ne znam da li je ova mala isplativa. Nije skupa, ali šta će mi ako nema snage zavrnuti ili odvrnuti nešto. Valjda me razumiješ. Jel i za kakav ozbiljniji rad, ne u profi smislu, već ovako home made ??
g-sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 00:08   #338
Quote:
g-sad kaže: Pogledaj post
Jel i za kakav ozbiljniji rad, ne u profi smislu, već ovako home made ??
Od Parkside-a imam manje više sve alate (da odmah bude svima jasno, nikakvo reklamiranje nije u pitanju), bavim se konstruiranjem prototipova strojeva u procesnoj industriji, tako da imam potrebu za raznolikim vrstama obrade, no niti jedan alat ne koristim više od pola sata bez prestanka, pa su mi ovi više nego idealni.
Osobno nisam imao problema u radu, osim sa aku bušilicom kojoj je baterija otišla nakon cca 15 mjeseci.Koristim ju i sada, ali izdrži do max 10 min.
Da ne duljim, omjer cijene i kvalitete je izvrsno pogođen za amatersku upotrebu kroz dulje razdoblje i tu nemam nikakve zamjerke. Da imam veće zahtjeve izabrao bih Makitu.
totejapitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 21:26   #339
A jel netko mozda kupio udarnu busilicu? Cijena je 450 kn . meni bi sjela jedna takca. Pa me zanima je moze sta stemati. Imao sam na posudbi zelenog boscha. Z am da se to ne moze mjeriti. Al reko da se ne bi previse razocarao.
g-sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 21:36   #340
Quote:
g-sad kaže: Pogledaj post
A jel netko mozda kupio udarnu busilicu?.
Ima 3 Joula udarnu snagu, ja sam prezadovoljan za tu cijenu. Baš si mislim uzeti još jednu. Kad zbrojiš špice, borere i borfuter u priboru, sama bušilica nije po tome ni 100 kn.
totejapitam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.