Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 22:51   #61
Pozdpuav, jel zna netko gdje ima servis parkside alata u zg? Lidl prodaje njihove alate a nesto mi krepalo
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 07:32   #62
Quote:
Marko1976 kaže: Pogledaj post
Pozdpuav, jel zna netko gdje ima servis parkside alata u zg? Lidl prodaje njihove alate a nesto mi krepalo
Microtec sistemi o1-3692-008
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 21:18   #63
Quote:
d2267 kaže: Pogledaj post
Microtec sistemi o1-3692-008
hvala
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 19:00   #64
Jel probao ko ovaj pistolj za licenje?

Sent from my LG-P990 using Tapatalk
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:10   #65
Thumbs down Upozorenje Parkside set za modeliranje i graviranje

Parkside set za modeliranje i graviranje

Ovaj set je u 10 mjesecu koštao 149 kuna, a sada će od 05,01,02012, koštati cijelih 199 kuna. Cijelih 50 kuna razlike.
Da mi je znati da li je i u njemačkoj tako.
Da smo pravi potrošači koji cijene robu koju kupuju, bojkotirali bi kupnju ovog seta.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:58   #66
Vjeruj mi cijene svih alata su porasle. Gledam nedavno kutna brusilica je bila 199, sada je bila oko 270. Rucni cirkular, vibracijska brusilica, papiri...sve je poskupilo u odnosu na prosli put kada je bilo u ponudi...ali ne brini, bez obzira na cijenu sve ce se rasprodati- i to u jako kratkom roku
neno60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 13:12   #67
Naravno , nema više otvaranja novih dućana, pa kako onda vlasnicima prikazati rast. Riješenje ? Povisiti cijene.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 14:46   #68
A ne mislite da su možda i dobavljačke cijene porasle?
Zatim tečaj eura/kn?
Sve je to normalno u zemlji poput naše, bez domaće proizvodne i okrenute uvozu.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 15:18   #69
Buyeri imaju sastanak na kojem određuju koja će roba biti na akciji za dva mjeseca unaprijed. Ako je prodaja prisutna, onda i ona sudjeluje u akcijama na način da odobri ili ne odobri akcijsku robu. I sad , prodaja kojoj je u interesu da proda sve,zbog zaliha koje ostaju nakon neprodane robe, a koja im opterećuje poslovanje, naravno ne nabavi, jer njih baš briga za to, kaže da ali cijena je veća za 50 kn ?. Nabava odgovara, pa sve smo prodali po onoj cijeni u 3 dana, sad ćemo im dignuti cijenu, pa ćemo si popraviti ukupan rezultat, jer nismo prodali onaj namještaj pa nam kvari naše bonuse na kraju godine, viš da ovi sve puše po bilo kojoj cijeni, kaj vas briga, to je 3000 komada na sve dućane, ako prodamo 70 %, odlično. I tako u stvari potrošaći plaćaju njihove igrice. Jer ako je 34 % veća cijena u odnosu na onu, onda se to zove samo igra. U njemačkoj, otkuda im je centrala, se to ne događa nikada. Kupci bi ih odhebali. Oni trče po dućanima na sve strane gdje je jeftinije. Po tome su poznati.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:07   #70
Pa to ti se događa s naftom, dionicama...
Nemoj me krivo shvatiti, ne opravdavam nikoga. Kome ne odgovara cijena, nek ne kupuje.
Bojkot? Da, baš smo mi Hrvati poznati po slozi
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:26   #71
Nafta pokreće svijet, dionice tu i tamo, da cijena skoči 34 % hura, ali set za graviranje, daj molim te. Ja sam ga mislio kupiti ali mi nije trebao baš tad. I sada sam ga čekao, ali baš ga neću zainat kupiti u Lidlu.
Tako sam isto kupio jebenu digitalnu vagu, jer mi je trebala, i izgubio račun, eno je sad doma , ne radi jer nije radila od prvog trena. Nisam je aktivirao tada nego kad mi je zatrebala, za dva mjeseca i popušio lovu. E sad neću popušiti tih 50 kuna. I nije čak do 50 kuna , već 34 % povećanje cijene. Oni kad na kraju godine, imaju rast od 3 % mašu repićima ko psi, jer je to super, a meni nabiju cijenu od 34 %.
Inače je u svijetu poznat Internacional buy nothing day koji je 25.11. svake godine. I ljudi se pozivaju da taj dan ništa ne kupuju. Zamisli dan kada trgovci nemoraju nositi na kraju dana pologe u banke. Popizdili bi, toliki trošak, a nema prometa. Da mi je doživjeti taj dan u svijetu.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:11   #72
Ti je sad lakše kad si se izjadao??? Zajebi ih i kupi u Bauhausu za 300 kuna.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:23   #73
Imaš u Interšparu Einhelov set za 187 kn. Pa kupi tamo
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:29   #74
Imaš iskustva, vidim . Principe nemaš, boli te đon odkud vjetar puše.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:29   #75
@ Kerbi,
hvala
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:00   #76
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Imaš iskustva, vidim . Principe nemaš, boli te đon odkud vjetar puše.
Je,gledati ću na principe kad mi zatreba određeni komad alata a posao nek stoji !! Ne brini,i ja sam se dosta puta zeznuo kad sam bio(pre) škrt kupiti u datom momentu očekujući slijedeći put bolju cijenu. Budući se ne radi o nečem što ću svaki dan kupovati po sve većoj cijeni zbilja me boli đon.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 14:09   #77
Pozdrav; pošto se radi o Lidlu i parkside alatima pitanje ć postaviti ovdje!
Kupio sam aparat za varenje za 400 kuna u Lidlu u Đakovo, i u kompletu bi trebala biti maska za varenje (naočale); no međutim oni u pakovanju nije bilo stakala, zaštitnog stakla i zatamnjenoga.
Odnjeo sam aparat nazad u lidl, i sad poslovodja kaze da to mora valda nazad slat u Zg i tako dalje pa da će se javit.
Jel ima netko iskustva koliko će vremena trebati da se riješi ( 3 dana, tjedan dana, ...)???
Pozdrav
ivan 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 17:34   #78
Quote:
ivan 2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav; pošto se radi o Lidlu i parkside alatima pitanje ć postaviti ovdje!
Kupio sam aparat za varenje za 400 kuna u Lidlu u Đakovo, i u kompletu bi trebala biti maska za varenje (naočale); no međutim oni u pakovanju nije bilo stakala, zaštitnog stakla i zatamnjenoga.
Odnjeo sam aparat nazad u lidl, i sad poslovodja kaze da to mora valda nazad slat u Zg i tako dalje pa da će se javit.
Jel ima netko iskustva koliko će vremena trebati da se riješi ( 3 dana, tjedan dana, ...)???
Pozdrav
provjereno znam da svakodnevno roba dolazi iz centrale u Jaski širom Hrvatske..u svakom lidlu je šleper na istovaru od 2 00h pa do 5 h rano ujutro, kako kada, doduše nemam iskustava sa slanjem na servis njihove robe, ili kao u tvom slučaju, nepotpunog proizvoda, ali ovo ti govorim jer sam vozio za Lidl, tako da te ne zajebavaju tipa: kad dođe nova pošiljka i slične stvari, ako imaju na zalihi, traži novi aparat ili povrat novca, jer distribucija za Lidli ide SVAKODNEVNO!..da skratim..i tri dana je puno.
dodo76os is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 07:06   #79
Puno hvala, javit ću kako je stvar riješena!
Pozdrav
ivan 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 07:58   #80
Evo bili su zvali pa sam otišao po aparat, rekla je da je to drugi aparat i njemu nije nedostajalo staklo, pa evo valda će radit.
Pozz i hvala
ivan 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.