Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 22:40   #1
Otkup PUŽEVA??

Halo! Zanima me da li mi možete rec postoji li u hrvatskoj neka zadruga (pijaca) ili tak nesto koja se bavi otkupom puževa??

Sve informacije su dobrodošle!

Unaprijed hvala!
msindustrial is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:11   #2
Quote:
msindustrial kaže: Pogledaj post
Halo! Zanima me da li mi možete rec postoji li u hrvatskoj neka zadruga (pijaca) ili tak nesto koja se bavi otkupom puževa??

Sve informacije su dobrodošle!

Unaprijed hvala!
Ne mogu vjerovat da imam informaciju s tim u vezi (uopce nisam u tome, al uopce)... Al sam bas jucer nesto prevodila forumasu s nikom maderija s tim u vezi pa ga mozes kontaktirati...

Evo nekakav link...
Puzevi

Nego, jesi li bar malo guglao?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:52   #3
...prije par godina sam bila na nekom poduzetničkom seminaru i tip je pričao baš o tome...sjecam se samo da je neko leglo (razlikuju nekoliko vrsta i uzgoj, pojedine vrste, ovisi o tipu tla, podneblju i sl) kupio u Italiji i oni su garantirali otkup prvog "uroda" i pomoc plasmana na burzu puzeva u Parizu...mozda, kao sto rece colbert prije mene, google FTW...
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:23   #4
Hvala vam na inf.
Ako ima još netko šta nek javi
msindustrial is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 09:10   #5
OTKUP PUŽEVA
Svi koji imaju registrirane pužarnike i značajnije količine vinogradskog puža, neka se jave na mob. 098-519-559, na e-mail: [email protected]
DELICIAE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:45   #6
Poštovani članovi foruma iz HRVATSKE!

Ovim putem vas obavještavam da će se u prvom mjesecu 2011. godine Osijeku, Vinkovcima, Požegi i Zagrebu održati sastanak uzgajivača puževa te onih koji bi to željeli postati radi eventualnog sklapanja ugovora sa Talijanskim, ili Grckim otkupljivačem. Pregovori su u tijeku i nadamo se najboljim rezultatima i osnivanjem zadruge, te ugovorom sa stranim otkupljivačem početkom slijedeće godine. Poanta je u tome da bi zadruga bila osnovana kao dioničko društvo te kako bi svaki uzgajivač uživao STVARNE plodove svoga rada.

Svi zainteresirani mogu se javiti na mail: [email protected]

Robin of Loxley Team
Robin Loxley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.