Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 21:22   #81
čuj, iskreno i mene zanima ovo s 2015...??
a jesu ti rekli kaj s vezi 2012, nibiru...poznato? ozbiljno te pitam!
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 07:44   #82
Do 2015 . živimo u očaju , strahu , mržnji , gubimo kontrolu nad stvarnim ali svjetlo ide ravno sljedi ga .Radi se o ponovnom rađanju bit će novo radi toga sve staro mora nestati .Anđeli su svjetlo i svijetle svjetlom što nema početak ni kraj nemojte prezreti ni jednog od malenih jer oni su vazda na nebesima i gledaju lice oca našega , otac ih stvori prve stariji su od nas , stvoreni su u stanju nevinosti , pravednosti i nevidljivosti svi smo od istog samo mi se rađamo a oni su stvoreni oni posjeduju dvije moći , dva zdenca .puni su znanja i mudrosti , oni prolaze prolazom međuprostora zovem svog anđela 11 nedjelja raditi ću ovo i evo me u šatoru pod zvjezdama blago onima što ne vide što i ja , i evo 12 zvijezda na čelu križ ,adept - obećanje i vratih se glavom prema istoku , treći puta oživljeno pasti će dvanajste vulkani,, potresi , veliki val izbrisati će gradove , silina vatre paliti će sve ,svjetska gospodarstva padaju i tako će trajati do petnajste 5 anđela na patmas vidio sam da je 9 puta došao i ostane 10 i tada se otrgnu mnogo kopna i potone u more umirati ćemo žedni
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 08:23   #83
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Do 2015 . živimo u očaju , strahu , mržnji , gubimo kontrolu nad stvarnim ali svjetlo ide ravno sljedi ga .Radi se o ponovnom rađanju bit će novo radi toga sve staro mora nestati .Anđeli su svjetlo i svijetle svjetlom što nema početak ni kraj nemojte prezreti ni jednog od malenih jer oni su vazda na nebesima i gledaju lice oca našega , otac ih stvori prve stariji su od nas , stvoreni su u stanju nevinosti , pravednosti i nevidljivosti svi smo od istog samo mi se rađamo a oni su stvoreni oni posjeduju dvije moći , dva zdenca .puni su znanja i mudrosti , oni prolaze prolazom međuprostora zovem svog anđela 11 nedjelja raditi ću ovo i evo me u šatoru pod zvjezdama blago onima što ne vide što i ja , i evo 12 zvijezda na čelu križ ,adept - obećanje i vratih se glavom prema istoku , treći puta oživljeno pasti će dvanajste vulkani,, potresi , veliki val izbrisati će gradove , silina vatre paliti će sve ,svjetska gospodarstva padaju i tako će trajati do petnajste 5 anđela na patmas vidio sam da je 9 puta došao i ostane 10 i tada se otrgnu mnogo kopna i potone u more umirati ćemo žedni
ovo ne zvuči dobro... znači ipak će biti belaja na zemlji....i prijeti nam izumiranje

Zadnje uređivanje wing : 16.03.2012. at 08:40.
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 09:07   #84
PORUKA:

Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Do 2015 . živimo u očaju , strahu , mržnji , gubimo kontrolu nad stvarnim ali svjetlo ide ravno sljedi ga .Radi se o ponovnom rađanju bit će novo radi toga sve staro mora nestati .Anđeli su svjetlo i svijetle svjetlom što nema početak ni kraj nemojte prezreti ni jednog od malenih jer oni su vazda na nebesima i gledaju lice oca našega , otac ih stvori prve stariji su od nas , stvoreni su u stanju nevinosti , pravednosti i nevidljivosti svi smo od istog samo mi se rađamo a oni su stvoreni oni posjeduju dvije moći , dva zdenca .puni su znanja i mudrosti , oni prolaze prolazom međuprostora zovem svog anđela 11 nedjelja raditi ću ovo i evo me u šatoru pod zvjezdama blago onima što ne vide što i ja , i evo 12 zvijezda na čelu križ ,adept - obećanje i vratih se glavom prema istoku , treći puta oživljeno pasti će dvanajste vulkani,, potresi , veliki val izbrisati će gradove , silina vatre paliti će sve ,svjetska gospodarstva padaju i tako će trajati do petnajste 5 anđela na patmas vidio sam da je 9 puta došao i ostane 10 i tada se otrgnu mnogo kopna i potone u more umirati ćemo žedni
Dali to možda ima kakve veze sa krajem ukazivanja Gospe u Međugorju? Mislim, u nekoj knjizi o Međugorju pročitao sam izvještaj nekog od vidioca da će se grozne stvari dešavati po ćitavoj Zemlji na kraju ukazanja što je i bit Gospinih tajni odnosno vezano sa pojavom vječnog tajanstvenog znaka koji je Gospa obećala na Križevcu kod samih poćetaka ukazanja?
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 09:34   #85
Grozne se stvari danas događaju diljem zemlje i uvijek će se događati, pošto smo u današnje doba povezaniji nego ikad prije čini nam se da tih stvari ima više. Uvijek postoji neki rat na svijetu i uvijek se negdje ubijaju nevini.

Kad bi slušali sve te samozvane proroke na svijetu bi bila apokalipsa nekoliko puta godišnje. Ali pošto imamo toliko proroka i još više vremena kad tad će netko i pogoditi, "...i ćorava koka ubode zrno"

Ovo trabunjanje o 2015 ne daje nikakve konkretne podatke. Sto puta viđen način opisivanja kakvog su već upotrebljavali tisuće "proroka" prije njega.

Ali dobro, naći će se neki naivac, kontaktirati će našeg proroka jer mu je očito ponestalo para a ovca za šišanje nikad dosta
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:13   #86
U svakom trenutku držimo sebe u zatvoru , dozvolivši sumnjivim misliocima da stoje između nas i našeg božjeg osjećaja i volje našeg oca a oklijevanje nas vodi do pada od milosti istine . ali usprkos takvima anđeli će doći i probuditi nas iz sna .malo ih je pravednih jer koji čitaju ovo prepoznat će se , ali će u sebi zanijekati jer ih drži strah i materijalno , neće ih zanimati buduće jer su zadovoljni žetvom dobara na ovom svijetu i ne žele sijati za žetvu koja dolazi . i bit će pomutnje mnoge , upiranje prstom i smijeha iza leđa jedni nad drugima i mnoge će osude pasti na ime pisanog ali ostajem čvrst kod izvora koji mi dao snagu da vidim ali jedan od troje sudi o ovome na svoj način i neka sudi u mraku svoje pravednosti jer očima ne gleda ušima ne čuje , već čuva svoj strah i svoje materijalno koje će ga na rub dovesti vjeruje da zna suditi pravedno a ne vidi kušnju svakodnevnu i uvjek se skloni iza onog kamena koji mu u tom času pruža sigurnost neznanja
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:28   #87
Ulaskom u zlatnu spiralu života , čuvajte ono najmanje što imate a to je težina života i istina 21 gram jer ono što će se dogoditi događa se svakih 3000 i vidim da vremena više neće biti , vidim sedmog anđela a on otvori vrata u stanje bezvremeno a tada smo ušli u unutrašnjost sebe na tajno mjesto naših 7 i naših 12 . doći će kraj pohlepama neće biti oprosta oni nose laž u srcu iz kamene gore nitko zdrav ne odlazi i na kamenoj gori nema čuda oca našega .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:41   #88
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
U svakom trenutku držimo sebe u zatvoru , dozvolivši sumnjivim misliocima da stoje između nas i našeg božjeg osjećaja i volje našeg oca a oklijevanje nas vodi do pada od milosti istine . ali usprkos takvima anđeli će doći i probuditi nas iz sna .malo ih je pravednih jer koji čitaju ovo prepoznat će se , ali će u sebi zanijekati jer ih drži strah i materijalno , neće ih zanimati buduće jer su zadovoljni žetvom dobara na ovom svijetu i ne žele sijati za žetvu koja dolazi . i bit će pomutnje mnoge , upiranje prstom i smijeha iza leđa jedni nad drugima i mnoge će osude pasti na ime pisanog ali ostajem čvrst kod izvora koji mi dao snagu da vidim ali jedan od troje sudi o ovome na svoj način i neka sudi u mraku svoje pravednosti jer očima ne gleda ušima ne čuje , već čuva svoj strah i svoje materijalno koje će ga na rub dovesti vjeruje da zna suditi pravedno a ne vidi kušnju svakodnevnu i uvjek se skloni iza onog kamena koji mu u tom času pruža sigurnost neznanja
strah je jedini koji stoji između mene i Boga. strah je najgori, ne želim se suočiti sa tim jer se duboko u sebi nadam da se ipak to neće desiti... bojim se radi sebe, djeteta i ljudi koje volim...
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:00   #89
opet vidim vrata na nebu otvorena a iza čujem glas , dođi pokazaću ti što se ima dogoditi nakon ovoga , na prijestolju sjedi svjetlost boje jaspisa i sarda a uokolo prijestolja duga boje smaragda uokolo prijestolja 24 mala prijestolja na svakom prijestolju starješina obučen u bijele haljine od prijestolja sijevaju munje i glasni gromovi a pred prijestoljem gori 7 ognjenih zubaca to je 7 duhova božijih oko prijestolja četiri bića sprijeda i straga puna očiju bez predaha vazda govore svet , svet , svet gospodin otac onaj koji bješe koji jeste i koji će bitina vjeke vjekova . kad oni izreknu na vjeke vjekova 24 starješine padnu na koljena i poklone se ocu na desnici oca vidjeh knjigu iznutra i izvana ispisanu pečaćenu 7 puta .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:35   #90
Mi živimo u nagalu , svemu , svačemu, ničemu još nam treba vremena da uđemo u tonal . od malih do velikih sva bića anđeli ljudi u stvarnosti mi ne postojimo jer živimo prekratko da bi nas stvarnost zabilježila čak i za one koji u stanju nesvjesnog padaju na tlo .naspram svega što sam vidio , svijet se čini mjestom prepunom ludila sve na ovom svijetu me oštećuje jer ovaj svijet nije raj ne još nije daleko je ovaj svijet od one prekrasne livade gdje ima svakojaka bilja i gdje drvo rađa 12 puta a list drveta je lijek za sve bolesti ljudske . mi smo nesvjesna bića između nagala i tonala izgubili smo sposobnost da budemo između dvije stvarnosti u kojima postojimo .mi lutamo u iluziji odvojenosti a to nam se desilo zbog nedostatka vjere a vjeru smo izgubili od siline straha nije bilo na izvoru tako ali sad smo tu . prirodni ritam našeg postojanja ritam samog života to je upravo ono što znači nesvjesnost mi postojimo u drugoj stvarnosti a u ovoj spavamo . raj je postojao kroz mnoge vjekove našeg postanka i bi dobro nama u toj stvarnosti ali smo rodili strah i ljudi pogube vjeru i raj se počeo pretvarati u pusto . ona druga stvarnost gdje smo se odvojili sa strahom bez vjere od ostaloga božijeg svijeta oni u onoj stvarnosti nemaju strah već samo vjeru tako da i dalje žive po zakonu prvotnom oni nas vide i čuju i mogu doći u našu stvarnost mi ih ne vidimo jer nam je u očima strah . u početku 1 zemlja 5 vrtova i mnoštvo stvorenih od 1 materije u 5 različitih oblika .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.03.2012., 09:25   #91
Vrijeme anđela

molim Vas ako netko zna kako stupiti u kontakt sa autoricom knjige Vrijeme anđela Zdenkom Andrijić............
hvala svima unaprijed
Mary Blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:11   #92
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
čuj, iskreno i mene zanima ovo s 2015...??
a jesu ti rekli kaj s vezi 2012, nibiru...poznato? ozbiljno te pitam!
Napiši barem nešto od onoga što znaš da znam !!!!
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:41   #93
O anđelima..

A jel anđeli kažu onima koji s njima pričaju da su malo skrenuli od stvarnosti, da imaju psihičkih poremećaja?
Mislim, jel ukazuju na osobne probleme ili se samo bave apokalipsom svijeta?
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:53   #94
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Napiši barem nešto od onoga što znaš da znam !!!!
Očito jako malo znam naspram tebe, večinu znam iz knjiga. Ali više-manje ništa potvrdno, zato sam i pitala tebe, s nadam da ćeš mi dati odgovor, bilo kakav a ne onakav kakav želim čuti. Iako sam dobila odgovor od tebe, želim ti vjerovat jer zvuči čak i obećavajuće kao da ima nade za nas male ljude. Znači li to da će se Bog smilovat nad nama, ja vjerujem da hoće. Definitivno u vjeri je spas, a anđeli su poslanici božji kako bi nas čuvali i pomagali svakodnevno u svakakvim aktivnostima, samo ih treba zamoliti od srca! Primirio si mi stah, dao nadu i odgovore na neka moja pitanja. razumijem kako izgleda način i osjećaj kad te svi ismijavaju radi nečeg u što vjeruješ ili nečeg što želiš objasnit da te bolje razumiju. Bila sam ismijavana 1000 puta samo kad bih spomenula anđele i da su oni oko nas...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:57   #95
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
A jel anđeli kažu onima koji s njima pričaju da su malo skrenuli od stvarnosti, da imaju psihičkih poremećaja?
Mislim, jel ukazuju na osobne probleme ili se samo bave apokalipsom svijeta?
Lea Sun, moras paziti sto pises jer ovdje postoje dvije skupine - oni koji bez ikakvih posljedica mogu pisati i vređati i oni drugi koji nemaju na to pravo. Valjda ti sto "vide" andjele su privilegirani, ko nam je kriv sto ih ne vidimo heheheh
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:00   #96
Ne brini svako ismijavanje , ruganje , podbadanje samo ti potvrđuje razliku između laži i istine , dobra i zla !
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:03   #97
Quote:
Jamshid kaže: Pogledaj post
Lea Sun, moras paziti sto pises jer ovdje postoje dvije skupine - oni koji bez ikakvih posljedica mogu pisati i vređati i oni drugi koji nemaju na to pravo. Valjda ti sto "vide" andjele su privilegirani, ko nam je kriv sto ih ne vidimo heheheh
očito ne gledaš dovoljno, očito ne gledaš srcem, svatko ima priliku osjetiti ili vidjeti. Živiš preglasno da bih njih čula ... ne obraćaš pažnju... nemora ti se uvijek sve nacrtati pred nosom i sigurno ti je anđeo sa porukom bio 100 puta pred nosom a ti to nisi ni shvatila...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:06   #98
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Ne brini svako ismijavanje , ruganje , podbadanje samo ti potvrđuje razliku između laži i istine , dobra i zla !
to radi strah, nije istina da nevjeruju, samo sve to potiskuju u sebi.. kao da se boje o tome pričati...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:08   #99
Ving nemoj zaboraviti da nema zla nebismo znali cijeniti dobro ! Jer svako zlo za neko dobro .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:19   #100
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Grozne se stvari danas događaju diljem zemlje i uvijek će se događati, pošto smo u današnje doba povezaniji nego ikad prije čini nam se da tih stvari ima više. Uvijek postoji neki rat na svijetu i uvijek se negdje ubijaju nevini.

Kad bi slušali sve te samozvane proroke na svijetu bi bila apokalipsa nekoliko puta godišnje. Ali pošto imamo toliko proroka i još više vremena kad tad će netko i pogoditi, "...i ćorava koka ubode zrno"

Ovo trabunjanje o 2015 ne daje nikakve konkretne podatke. Sto puta viđen način opisivanja kakvog su već upotrebljavali tisuće "proroka" prije njega.

Ali dobro, naći će se neki naivac, kontaktirati će našeg proroka jer mu je očito ponestalo para a ovca za šišanje nikad dosta
Pastira na klanje...valjda mu je anđeo rekao što ga čeka
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.