Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2015., 21:44   #1
Tetovaža Elle Dvornik

Baš gledah umjetnost od Salvatore Dalija i sličnih autora, pa volio bih neke prokometirati,a i svaki koment je dobrodošao , na ovo me potakla slika tetovaže Elle Dvornik , čerke legendarnog Dine:


Znači u prvom planu imamo mamu sa prikazom njenog mentalnog tijela(mentalno tijelo je slično fizičkom), koja je koristila droge, alkohol i opčenito neuravnoteženo živila.Glava joj deformirana.Dominira nos, koji kao neka karmička petlja ide u nedogled , stremi prema nekom cilju, kao nestaje u magli.
Sise , kao odraz majčinstva, su urasle u vrat , što ukazuje da postoji težnja da steknu identitet, mislim njene te sise, da li da budem mama ili bludnica ili šta već, jer 5 . čakra je bitna kod usmjeravanja energija u pojedine dijelove tijela.Gorni kičmeni pršljenovi su dobro razvijeni do prve ladice koja je u ravni sa srcom,poslije nje ide ladica koja je u ravni sa ošitom.Znači mama ima problema sa srcetom(strast) i ošitom(disanje) jer tu su ladice otvorene i primaju u sebe sadržaj, pisma,alate,kučne potrebštine ili šta več ide simbolički gledano u ladicu.Znači tu je blokada, od tih ladica koj usisavaju informacije, pa donji pršljenovi pate..vidimo da je guzičetina otekla , znači da crpi energiju iz tih donjih pršljenova , ukazuje na lijenost dotične.U desnom bedru vidimo otvorenu ladicu (astrološki bedra su pod vladavinom strijelca), pošto je strijelac najmoralniji znak ukazuje da je desna strana , vodilja , želi u su sebe utrpati neke,recimo moralne, muške, duhovne osobine.
Desna ruka je muška, električna,yang kod slike mame,i poseže za bebom , vidimo udicu na kraju ruke , znači postoji podsvjesna želja mame da beba bude muških odlika, iz gornje srčane ladice se pruža mamac , iz srca i kači se na udicu.Iz potkoljenice kojom vlada vodenjak, šire se prema gore grane drveća ,to su ustvari žile prema bebi i ne mogu doseći do same bebe, jer ih razdvaja kabalistički abyss.
Noga je samo jedna i to desna ,lijeva se ne vidi, ukazuje da je žena ogrzla previše u chokmah , mušku energuiju i nije previše pazila na energiju binaha i crno more pa je i zato tako mentalno defektna.
Na vrhu slike imamo nešto kinesko ili japansko skarabuđeno , jamačno da se radi o nečem što se odnosi na 7. čakru lil pak kheter.




dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 23:07   #2
Iz ove tetovaze ja jedino vidim da je doticna cura sa tetovazom pukla na mozak ko dinja koja padne sa stola. Pa ko normalan moze ovo crtati po sebi?
paranormalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 18:32   #3
Ne bi ja, ali tko voli nek izvoli. Inače mi je zanimljivija ona tetovaža bliže vratu, zna li netko što predstavljaju simboli?
Triple Lindy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.