Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 16:34   #21
Svaka čast forumskim analitičarima

Prije svega, lajkovi nisu podrška, iako ja osobno stisnem lajk samo na ono što podržavam, a ne da to pratim.

Generalno, rast lajkova znači i porast podrške, koliko god to smiješan postotak bio, pa da se i samo 1% lajkova pretoči u birača koji će izać na izbore, Pernar je već na konju.

Ono što je ključno je da Pernar ima svoj medij. Veliki broj lajkova i ljudi koji reagiraju na objave garantira mu ogroman prirodan doseg njegovog vlastitog medija. U biti, zahvaljujuć društvenim mrežama, TV i novine danas mogu programirat jedino informatički nepismenu populaciju.

U novinama i TV 99% informacija o ŽZ je negativno, pa odakle onda podrška?? ŽZ je izveo nešto što nikad nitko nije u HR, a to je da je potpuno uništio cenzuru (zanemarimo uvođenje njihove vlastite cenzure, jel )

Nemojte bit govna, za neke stvari treba ljudima skinut kapu. Uzmimo npr Pernara. Je li lik totalni kreten? Je. Je li i genij na svoj način, koji je Facebook pretvorio u vlastiti medij i trenutno mobilizira vojsku za izbore? Je. Je li na kraju i otvorio vrata u politiku svima, pokazao da je moguće uć u politiku i bit neki faktor a ne bit HDZ/SDP satelit? Je. Nema više opravdanja da njega ili ŽZ pljuvate a sami ništa ne poduzimate.

-------------

Sad sam slučajno vidio informaciju da se Pernar opet izjašnjava kao član Žz, a ne abecede demokracije. To može značit samo jedno, a to je da se slučaj famozne skupštine privodi kraju u korist trojca. Živi bili pa vidili.
aurellie is offline  
Old 02.02.2017., 16:40   #22
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gospodin? Gospodin?!?

Dakle narcis je dobio 1755 glasova.
1755!
Ne znam je li gospodin, zapravo poprilično sam siguran da nije iako ga ne znam osobno, ali znam da je na izborima dobio 1755 glasova više od tebe.
aurellie is offline  
Old 02.02.2017., 17:12   #23
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Generalno, rast lajkova znači i porast podrške, koliko god to smiješan postotak bio, pa da se i samo 1% lajkova pretoči u birača koji će izać na izbore, Pernar je već na konju.
Netko je napisao da ima 150k lajkova.. je l tako?
Znači 1% lajkova pretočenih u glasove bi bili 1500 glasova... na izborima prije 5 mjeseci je dobio 1755... ali tih 1500 u odnosu na prijašnjih 1755 znači da bi bio na konju?
Timater...
Vidiš šta se dogodi kad pod nastavom ideš puno na wc, umjesto da sjediš na matematici?

Doduše, možemo mi ići pod pretpostavkom i da tih 1755 koji su mu dali glas su neki ili iz zabiti bez interneta ili čobani koji se ne znaju služiti s njim, pa od tih tadašnjih glasača mu nitko nije stisnuo lajk i možemo im pridodati tih 1% od lajkača.. kolko bi onda dobio glasova?
3 soma?
I veliš na konju je? Kakvom? Poniju?

Quote:
Je li i genij na svoj način, koji je Facebook pretvorio u vlastiti medij i trenutno mobilizira vojsku za izbore? Je. Je li na kraju i otvorio vrata u politiku svima, pokazao da je moguće uć u politiku i bit neki faktor a ne bit HDZ/SDP satelit?
Koja hrpa floskula i izmišljotina
Fejs kampanju je pokrenula još Anka i s obzirom da je svaki puta dobila 10 puta više preferencijalnih od Pernara, može ju samo pitati kad bi imala slobodnog za instrukcije.
U Sabor su već i prije uletavale i izletavale stranke i strančice koje nisu imale veze s velikim strankama, a to da svakave budale mogu završiti u Saboru to smo znali i prije Pernara.
Dobro, baš tolke budale, to nismo znali, bar ne ja, ali eto, sad i to znamo.

Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Ne znam je li gospodin, zapravo poprilično sam siguran da nije iako ga ne znam osobno, ali znam da je na izborima dobio 1755 glasova više od tebe.
E jebi ga, al ja ne znam kako da odgovorim.. znam da nije ok i da u raspravi se treba truditi odgovoriti svakom tko ti se obrati, ali ja faka ne znam kako da odgovorim na ovakvu infantilnost. Sorry
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 17:25   #24
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Netko je napisao da ima 150k lajkova.. je l tako?
Znači 1% lajkova pretočenih u glasove bi bili 1500 glasova... na izborima prije 5 mjeseci je dobio 1755... ali tih 1500 u odnosu na prijašnjih 1755 znači da bi bio na konju?
Timater...
Vidiš šta se dogodi kad pod nastavom ideš puno na wc, umjesto da sjediš na matematici?
Ako je dobio 1755 dok je imao 20k "sljedbenika", sada kad ima 155k bi dobio 13k. Eh ta matematika..

Kako god bilo popularnost mu raste, a gdje je granica to nitko ne može sa sigurnošću reći.

Štoviše obzirom da medijsku hajku ovo se može smatrati čudom!

Zadnje uređivanje Orion1984 : 02.02.2017. at 17:45.
Orion1984 is offline  
Old 02.02.2017., 17:47   #25
i onda će im opet neko drugi bit kriv....

a mogo je i Živi zid dat prijedlog zakona... pa bi ga pamtili po tome.. a ne samo laprdat...

ovak se to radi.. (ili ne radi)

(bez obzira jel bilo prihvaćeno il ne)

i o tome vam cijelo vrijeme pričamo... al ne... radi Pernar.. radi on sve u 16 ...

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...podarski-rast/

EDIT:
ne mogu se prestat smijat...... diletantizam do bola

niko ne spori Pernaru da tu i tamo ubode neku temu pametno.. .al ovo je za anale... ( i one druge)

to mi liči na ono.. kad ti kum prasne mladenku na dan svadbe
svi na kraju znaju da je ona to sto je (k).... al ebes i mladenca koji si je odabrao takvog kuma i barem si na dan svadbe nije cuvao mladenku
Frunky is offline  
Old 02.02.2017., 17:48   #26
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Ako je dobio 1755 dok je imao 20k "sljedbenika", sada kad ima 155k bi dobio 13k. Eh ta matematika..

Kako god bilo popularnost mu raste, a gdje je granica to nitko ne može sa sigurnošću reći.
Ja razumijem da je tebi lakše zabiti prste u uši uz "la-la-la-la" i živjeti u svom nekom Lalalandu, ali to neće izmjeniti činjenicu koju su ti neki napisali - da su stisnuli lajk zato da bi ga pratili, jer im je zanimljiv kao neki lik iz reallityja ili iz sprdnje, što su drugi spominjali - i da od takvih neće dobiti glas nikada.
Da, jebena je matematika, pogotovo prema onoj prema kojoj računaš kolko ti budeš dobio... takve obično završe loše.
Tako su vjerovatno računali i ovi koje deložiraju.

Di mu je granica? Joj ja se nadam da će biti dovoljno glup da se kandidira za gradonačelnika - pa da ti onda na konkretnom primjeru pokažemo di mu je granica.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 17:59   #27
Ivan Pernar

Molila su me djeca iz Osnovne škole Savski Gaj u Zagrebu da ih dođem posjetiti.
Obišao sam ih i napravili su fotke tko je htio, neka ostanu njima za uspomenu.

----------

kaj ste ono rekli... stvara si izbornu bazu ??

nije plitičko djelovanje po školama .. ma neeee

sljedeća su rodilišta?
Frunky is offline  
Old 02.02.2017., 18:00   #28
Pernar stalno govori kako je HDZ mjerna jedinica za korupciju u RH. U pravu je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...om/947967.aspx
Orion1984 is offline  
Received Infraction
Old 02.02.2017., 18:08   #29
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Je li lik totalni kreten? Je.

Je li na kraju i otvorio vrata u politiku svima, pokazao da je moguće uć u politiku i bit neki faktor
Što dobroga vidiš u tome da u politiku iđe netko koga ti proglašavaš totalnim kretenom (to nije moja terminologija)?
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 18:12   #30
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Ako je dobio 1755 dok je imao 20k "sljedbenika", sada kad ima 155k bi dobio 13k. Eh ta matematika..
Upravo tako, eh ta matematika . Ja se samo nadam da ti karijera ni na koji način ne ovisi o znanju matematike - u protivnom si najebao. Ne mogu naći prave riječi kojima bih opisao koliki si statistički fail ovdje napravio.

Ili, možda upravo spurotno: možda se obogatiš uspostavom "Orionove metode" koja nadomješta skupe i nepotrebne izbore - što ćemo se zajebavat s listićima i brojanjima kad Orion zna koliko će tko dobiti glasova na temelju fejs lajkova?

Jesi li se barem obogatio na Trumpu? Kladionice su bile jako, jako izdašne...
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 18:17   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Upravo tako, eh ta matematika . Ja se samo nadam da ti karijera ni na koji način ne ovisi o znanju matematike - u protivnom si najebao. Ne mogu naći prave riječi kojima bih opisao koliki si statistički fail ovdje napravio.

Ili, možda upravo spurotno: možda se obogatiš uspostavom "Orionove metode" koja nadomješta skupe i nepotrebne izbore - što ćemo se zajebavat s listićima i brojanjima kad Orion zna koliko će tko dobiti glasova na temelju fejs lajkova?

Jesi li se barem obogatio na Trumpu? Kladionice su bile jako, jako izdašne...
20k u odnosu na 150k je 7.5x razlike
1755 x 7.5 = 13 162

Naravno da ne možeš naći prave riječi kad ih nema
Orionova metoda

Nego samo za info oko teorija zavjere. Optužen sam do sada da sam Pernar osobno, i sad nedavno da sam mu stari.

I naravno nemoguće je prognozirati broj glasova na izborima, ovo su djelomično fiktivne brojke da se ukaže na nepravdu prilikom donošenja zaključaka.
Orion1984 is offline  
Old 02.02.2017., 18:22   #32
Poslušaj dobronamjeran savjet: sramotiš se svojim statističkim "zaključcima". Temeljito se sramotiš.

Zastupnik X dobio je 1000 glasova, a na dan izbora bilo je 10 stupnjeva. Koliko bi glasova dobio da su danas izbori ako je današnja temperatura 20 stupnjeva?
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 18:24   #33
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Pernar stalno govori kako je HDZ mjerna jedinica za korupciju u RH. U pravu je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...om/947967.aspx
Kad je to shvatio? Za vrijeme članstva u tom istom HDZ-u?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 18:25   #34
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Kad je to shvatio? Za vrijeme članstva u tom istom HDZ-u?
Shvatio je puno prije nego mnogi i to je za pohvalu

Što može učiniti? Obzirom da ne može pritiskati pravosuđe da obavlja svoj posao može pričati o tome da ga što veći broj ljudi čuje i da se ljudi osvijeste i da ne glasuju više za njih
Orion1984 is offline  
Old 02.02.2017., 18:29   #35
i ja sam bio u hdz sa 18 godina. nisam imao pojma o politici i icemu a tata me pilo da im pustam himne a linije na skupovima. nisam imao pojma jer me nije zanimalo, a sad mi je zao.
aurellie is offline  
Old 02.02.2017., 18:38   #36
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
i ja sam bio u hdz sa 18 godina. nisam imao pojma o politici i icemu
Upravo si objasnio jako puno toga bitno za ovu temu.
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 18:45   #37
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja razumijem da je tebi lakše zabiti prste u uši uz "la-la-la-la" i živjeti u svom nekom Lalalandu, ali to neće izmjeniti činjenicu koju su ti neki napisali - da su stisnuli lajk zato da bi ga pratili, jer im je zanimljiv kao neki lik iz reallityja ili iz sprdnje, što su drugi spominjali - i da od takvih neće dobiti glas nikada.
Da, jebena je matematika, pogotovo prema onoj prema kojoj računaš kolko ti budeš dobio... takve obično završe loše.
Tako su vjerovatno računali i ovi koje deložiraju.

Di mu je granica? Joj ja se nadam da će biti dovoljno glup da se kandidira za gradonačelnika - pa da ti onda na konkretnom primjeru pokažemo di mu je granica.
Gledaj draga, kako god ti htjela izvrnuti stvari u svoju korist, činjenica je da svako normalan stisne like na ono što podržava ili mu se sviđa. Modu Krsti se tako sviđa Lidija Bačić, čisti primjer. Isto tako je činjenica da lik ima zbilja dovoljno i fanova i pratitelja na faceu. Isto tako se već toliko dokazao da više po meni i ne treba. Sa zadnjeg mjesta je uspio doči u Sabor, ja te zbilja ne razumijem, zašto i što toliko tebi smeta da ama baš na sve načine želiš obezvrijediti nešto što je toliko logično ?
Možeš se ti slagati ili ne, ali nemoj, nemoj molim te ono što je zbilja logično pokušati negirati.
Jako bi bilo fer prema drugim forumašima da zbilja konstruktivno raspravljaš ali da nas ne pokušaš praviti budalama. Like stranice je znak podrške, htjela ti to ili ne
edit:1775 glasova nije malo
__________________
🐾🌞

Zadnje uređivanje duxi : 02.02.2017. at 19:05.
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 19:04   #38
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Gledaj draga, kako god ti htjela izvrnuti stvari u svoju korist, činjenica je da svako normalan stisne like na ono što podržava ili mu se sviđa. Isto tako je činjenica da lik ima zbilja dovoljno i fanova i pratitelja na faceu. Isto tako se već toliko dokazao da više po meni i ne treba. Sa zadnjeg mjesta je uspio doči u Sabor, ja te zbilja ne razumijem, zašto i što toliko tebi smeta da ama baš na sve načine želiš obezvrijediti nešto što je toliko logično ?
Možeš se ti slagati ili ne, ali nemoj, nemoj molim te ono što je zbilja logično pokušati negirati.
Jako bi bilo fer prema drugim forumašima da zbilja konstruktivno raspravljaš ali da nas ne pokušaš praviti budalama. Like stranice je znak podrške, htjela ti to ili ne
edit:1775 glasova nije malo
e ježi ga sad
Pernar - zadnji na listi (VI izb jed) = 1755
Stevo Culej - zadnji na listi (V izb jed) = 9262

kaj bumo sad?
Frunky is offline  
Old 02.02.2017., 19:07   #39
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Like stranice je znak podrške, htjela ti to ili ne
Znak podrške lajkanom sadržaju.

Smatraš li Lidiju Bačić najboljom hrvatskom pjevačicom? Mod Krsto se već očitovao .
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 19:11   #40
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
e ježi ga sad
Pernar - zadnji na listi (VI izb jed) = 1755
Stevo Culej - zadnji na listi (V izb jed) = 9262

kaj bumo sad?
Da? Molim? Čemu se ti sad čudiš? Pa hajde ljudi budite zbilja malo realni, jel HDZ stranka vladajučih, dakle stranka pobjednik. Pa nećemo se sada lagati i izmišljati.
Živi zid je četvrta stranka (tada bila), i s obzirom na to, to su realni rezultati.
Razumiješ?
Bio je zadnji na listi i sve ispred sebe je pomeo, došao je sa zadnjeg mjesta u Sabor.

Dakle, da ne duljimo, imamo u Saboru zastupnike sa 200 glasova.
Culeja ja ne komentiram, što sam imala rekla sam. On je za mene čovjek sa malo manjim intelektualnim sposobnostima i tu je kraj, nema potrebe da više ponavljam. Da je u svojoj stranci postigao jako dobre rezultate to ne možemo opovrgnuti.
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.