Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 12:30   #1
Unhappy Da li se vrijedi boriti za nju posle svega?.

U vezi smo bili 20 mjeseci. Na pocetku je bilo super, medjutim u zadnjih 3-4 mjeseca nije prolazilo 10 dana a da ne bude neka svadja medju nama. Studirali smo oboje, ja sam pored toga radio, i to je povlacilo za sobom razne probleme. Vidjali smo se min. dva puta sedmicno jer zaista je bilo tesko uskladiti vrijeme za fakultet (u pitanju je elektrotehnika, a mnogi znaju da je to jedan medju tezim fakultetima) i vrijeme za posao (Svaki dan 8 radnih sati) i uz sve to opet sam nalazio vrijeme da se vidjamo. Milion puta mi je nabadala kako je drugima u vezi, kako imaju vremena za sebe. I toliko sam se trudio da joj priustim sve sto su i drugi imali, iako to nekada nije bilo moguce.
I tako su prolazili dani, stalno me je napadala, a ja uvijek smirivao situaciju i nadao se da ce biti bolje. U sustini ja sam bio voda a ona vatra. Ja nisam jedan od onih koji se izlezavaju po cijeli dan kod kuce, i normalno da oni mogu izlaziti i svaki dan se vidjati sa djevojkom, dok sam se ja borio da ostvarim nesto u zivotu. Jednostavno nije imala razumijevanja, uvijek sam prelazio preko ponosa i oprastao joj, ljutila se za navece gluposti koje se dese. Ako pored nas prodje drugarica/kolegica i kaze cao, njoj je to izgledalo kao da ja sa tom osobom zelim brak ili sta vec... Stvarno nisam mogao da razumijem njeno ponasanje. Doslo je do te mjere da sam zbog nje suprotstavio se porodici. Jednog dana se naljutila zbog nekih postupaka moje sestre iako to nije imalo veze ni samnom ni sa njom nit uopste sa nama. Sestra je zivjela svoj zivot, ja svoj. Moja djevojka (sada vec bivsa) je bila prihvacena od strane moje porodice. Mjesec dana nakon sto me ostavila, ja sam se ponizavao, slao poruke bukvalno je molio da se vrati, zato sto sam je volio vise od sebe. A ona na sve to je odgovarala rijecima "Dosadan si", "Ne obracaj mi se vise", "Ne volim te vise", "Ne zanimas me..." Iako znam koliko me je voljela (svojim postupcima je pokazivala da joj je bilo stalo do mene). Jos uvijek mislim da je previse ljubomore unistilo sve sto smo imali, da je ona sama sebe unistila.. Nije nikada bila u vezi prije mene. Namjeravam da dignem ruke od nje, jer ona ocigledno ili ima nesto protiv mene, ili je to ipak samo ponos. Da je ne poznajem dovoljno rekao bih ima drugog je nasla, ali toliko dobro sam poznavao svaki njen korak, nikad nije ni pokusala da nadje drugog. Ni skim nije izlazila, nije se druzila, sto opet povlaci mogucnost da ne poznaje dovoljno ljude i zbog toga se tako ponasa. Jel vrijedi boriti se za takvu osobu, ili trebam ici dalje, preboljeti i posvetiti se sebi nakon toliko uvreda sa njene strane. Nakon svih teskih rijeci koje je izgovorila u zadnjih mjesec dana, iako nije to bila moja krivica vec osobe koja nema veze sa nama...
kaskole is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 13:34   #2
Tvoja bivsa devojka je manipulatorka, koja te i sada manipulise. Nisi se ponizavao sto si joj slao poruke, borio si se za nju. Ako to nije bio stalking, tvoje ponasanje je sasvim u redu i nemas sta sebi da prebacis. Neke stvari u zivotu jednostavno ne idu. Ti si ambiciozan i stojis cvrsto sa obe noge na tlu. Ona je nezrela i razmazena, a karakter joj je upitan, jer zeli da te manipulise. Tebi su studije bile vaznije od svega, pa i od nje, jer bi inace nesto promenio u svom ponasanju. Ona nije bila spremna na kompromise, jer si ti veoma zaposlen na drugoj strani. Nikada se nije zapitala, odakle ti snage za punovremenski posao i za studije. Ona je uvek htela da dobije sto misli da njoj pripada. Da li zaista mislis da je to ljubav sa njene strane? Ta bezobzirnost u odnosu na tebe bi kod mene izazvala sva moguca zvona upozorenja u glavi. Ti ta zvona ne zelis da cujes.

Osoba koja se voli, se nikada ne izvredja tim recima koje si naveo da ti je rekla. Nikada! Zena koja voli je uz muskarca i kada ima stres i kada je tesko bolestan i kada nema ni cent novcica uz sebe. Zena koja je ovlas zaljubljena, ne razmislja mnogo o svom partneru, vise joj je vazno da se njoj ugodi i da se zadovolje njene potrebe, jer je - zaljubljena, a ne - voli. Tu i tamo uradi nesto za partnera kako bi ga vezala za sebe, ali to nije iz ljubavi, nego iz proracunatosti. Ljubav je uzimanje i davanje. U ovako ekstremnim vremenima, kada iz razumljivih razloga ne mozes da stvoris slobodno vreme za nju, ona svoje uzimanje mora malo da potisne, kako tebi ne bi stetila, a tebi treba da je potpora da se ne bi stresao oko gluposti. Njoj to ne pada na pamet, ona to jednostavno ne oseca, jer prema tebi nema dovoljno jaka osecanja, ma sta ti sebi sam ulepsavao.

Ne razumem kako mislis da se boris za nju, kada te je otkacila najgrubljim i najjasnijim recima koje postoje na ovoj kugli Zemaljskoj? Sta jos hoces da uradis? Da prekines studije? Da das otkaz? Da se prostres ispred njenog praga da moze da te pregazi? Ili da krenes sa stalkingom? Zar je bilo sta od toga opcija za tebe? U tvojoj trenutnoj situaciji ne mozes nista promeniti i ne trebas nista menjati, kako ne bi ispao iz koloseka. Sta ocekujes onda da ce biti drugacije u vezi sa njom? Danas je problem sto nemas dovoljno vremena za princezu, sutra ce biti nesto drugo i tako sve dok ne izgubis sebe, svoj zivot, samopostovanje i buducnost. Saberi se i pusti da prodje vreme. Pre ili posle, ona ce posle par propalih veza da dodje kod tebe, a ti ces dotle verovatno uspeti da otvorenijim ocima sagledas njenu samozivu razmazenost.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:24   #3
Jednostavan odgovor, NE, nađi neku drugu, ovu zaboravi.
Johny100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:47   #4
Nijedna osoba nije vredna nikakve borbe. Opusti se i uživaj ,a nek se ona bori sama sa sobom. Buš našel neku novu bez borbe.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:36   #5
Zasto bi se iko borio za nekoga ko mu kaze da je dosadan i da ga vise ne zanima lol... Nastavi radit svoje bez nje i bice vam bolje obojima.

Kad ti se javi jednom za XY vremena, reci joj samo da je dosadna i nezanimljiva.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:36   #6
Ne, ona nije vrijedna toga.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:29   #7
Bježi od takvih što dalje!
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:29   #8
Nemoj se ponašati kao da je ona jedina cura na ovom svijetu. Neka druga na njenom mjestu bi možda vidjela koliko si vrijedan i da ti nije lako i cijenila bi te baš zbog tih razloga zbog kojih ti je ova prebacivala. Moraš cijeniti sam sebe više pa ćeš to dobiti i od drugih. Od ove nećeš. Daj si vremena da je preboliš i očekuj nešto bolje.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:34   #9
Rekla ti je da si dosadan i da te ne voli = to i misli. NE!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:05   #10
Quote:
kaskole kaže: Pogledaj post
Jel vrijedi boriti se za takvu osobu, ili trebam ici dalje, preboljeti i posvetiti se sebi nakon toliko uvreda sa njene strane. Nakon svih teskih rijeci koje je izgovorila u zadnjih mjesec dana, iako nije to bila moja krivica vec osobe koja nema veze sa nama...
Mekan si, podložan, nemaš čvrsto izgrađen karakter i sklon se ići protiv sebe za žensku koja to ne zaslužuje. Svoje potrebe stavljaš iza njenih i to ne može voditi ničem dobrom. Obzirom da nisi muško ona to osjeća i u njoj to izaziva nesigurnost, žene zbog toga pizde i grintaju jer emocionalno nisu u balansu.

Mani se takvih žena, kad ti kaže da te ne voli ideš ća, ima tko hoće. Ali prije svega poradi na sebi.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 17:33   #11
boriti se za šta, za konstantne svađe i nerazumjevanje, za vrijeđanje?
Ti to nisi zaslužio naravno ali Radical je u pravu kad kaže da žene ne vole mekušce...ova žena te jednostavno ne voli...možda je bila zaljubljena u neku sliku o tebi jer si vrlo radišan i očito pametan ali karakterno joj se ne sviđaš jer nisi izgradio sebe

njezina ljubomora nije pokazatelj nikakve ljubavi nego posesivnosti i kompleksa
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:34   #12
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Radical je u pravu kad kaže da žene ne vole mekušce...
Možeš li navesti tri osobine koje muškarca određuju kao mekušca?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 23:14   #13
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Možeš li navesti tri osobine koje muškarca određuju kao mekušca?
mogu ti navesti primjere koji su se meni događali i zbog kojih ja smatram muškarca mekušcem ali ne i od ženske populacije opčenito, to svatko određuje za sebe....dopušta majci petljanje u vezu, mijenja mišljenje oko bitnih stvari zato što mu sestra i/ ili šogor tako nameću, nema svoje stavove i slaže se sa svime što kažem
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 09:33   #14
Tu ce ti svi napisati, neee, odjebi to, ti zasluzujes bolje... makar te nitko ne poznaje

Al vecinom su svi solo, pa ono... razmisli.

Za neki kurac se i vrijedi boriti.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 10:24   #15
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Tu ce ti svi napisati, neee, odjebi to, ti zasluzujes bolje... makar te nitko ne poznaje
Al vecinom su svi solo, pa ono... razmisli.
Za neki kurac se i vrijedi boriti.
Isplati se, ali ne za ovo gore.
Ovdje nije bitan on, nego njezin odnos prema njemu, jbg.
A iz napisanog je on za kuki...
Možda postoje neki mazohisti koji to vole, ali ono, pretpostavlja se da pisac nije takav...
(i nisam solo, pa )
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:55   #16
Pa što je vama ljudi, cura je na mjestu. Materijal za ženiti. Ovaj ciciban je nije vrijedan, mamina maza, sve mu smeta, i treba da bude sam, jer ako nije Jelena
to nije to... I on se zove, pazi sad, spol muški. Aaah, gdje takvi rastu...
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 23:05   #17
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
mogu ti navesti primjere koji su se meni događali i zbog kojih ja smatram muškarca mekušcem ali ne i od ženske populacije opčenito, to svatko određuje za sebe....dopušta majci petljanje u vezu, mijenja mišljenje oko bitnih stvari zato što mu sestra i/ ili šogor tako nameću, nema svoje stavove i slaže se sa svime što kažem
Pa kada si baraba, da si bila "žemna" ne bi sada kukala.
Znam ja takve, u ramenima kao Mirko Filipović, a plače na svaki mig.
I da. Jebeš i šogora i sestru.
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.