Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 18:17   #21
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Dijete ne treba bit rođeno da bi se napravila DNK analiza.
To znam...isprike na mom neznanju zbog drugih stvari. Pitam to za frendicu koja je isto trudna kao i ja, ali mjesec krace. Znaci papiri su vec na sudu za sporazumni, uskoro ide na sud, kroz 15 dana i trudna je, ali njen uskoro bivsi ne zna da je ona trudna s drugim. Ona zeli tu rastavu rijesiti i onda na upisu upisati dijete oca, ne bivseg muza nego partnera s kojim ce se vjencati. Na sud ce doci trudna manje od dva mjeseca, znaci nitko ne vidi i ne zna. Moze li onda upisati dijetetovog oca nakon rodjenja bez da netko ide racunat je li bila trudna u vrijeme sporazumnog razvoda i natjerava je na dnk?
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:47   #22
Teoretski ako joj bivši bude htio zagorčati život, a od razvoda do poroda prođe manje od 300 dana mogao bi raditi probleme. Ako se dogodi da nitko ne bude provjeravao moglo bi proći i sve u redu, tj. kako ona želi.
Ako se želi zaštiti čim prije neka naprave DNK analizu da ima dokaz o očinstvu ako bude potrebno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:35   #23
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Teoretski ako joj bivši bude htio zagorčati život, a od razvoda do poroda prođe manje od 300 dana mogao bi raditi probleme. Ako se dogodi da nitko ne bude provjeravao moglo bi proći i sve u redu, tj. kako ona želi.
Ako se želi zaštiti čim prije neka naprave DNK analizu da ima dokaz o očinstvu ako bude potrebno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Hvala puno na svim informacijama
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.