Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2014., 04:19   #21
Quote:
wtb kaže: Pogledaj post
Želiš biti optimist ?

Učini nešto za sebe,radi ono što voliš,jebeno se ne obaziti na komentare današnjeg društva,jer kao što možeš i sam vidjet kakvo je stanje u svijetu,da je vec prešlo neku normalnu mjeru.
U mom slučaju je to nogomet ili teretana,ispucaš se,ubiješ od treninga i kada dodješ kući mogu mi raditi šta god hoće,nemože me ništa naljutit
Eto jedna od jučer situacija .. velim frendu da ono ići ću u teretanu a on kaže, ma joj kaj će ti to, trošenje vremena itd ... bolje otići u teretanu za 300kn nego kupovat cigare cijeli mjesec za duplo toliko novaca ... Boli me briga šta misle o meni, sve dok ja lijepo i dobro mislim o sebi, meni će biti super . Uvijek treba biti optimista i uvijek te nešto treba gurati da kreneš dalje u životu
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 13:41   #22


Optimism is a fucking disease, You skip the "think" and go straight to the "believe."
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 14:22   #23
Nemora bit.Ako nisi optimism i ne vjerujes u napredak onda neces nista napravit da se taj napredak zaista desit i samo ces sjedit doma apaticno dok se svijet oko tebe polako raspada.
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 18:32   #24
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post


Optimism is a fucking disease, You skip the "think" and go straight to the "believe."
Ovo je genijalno.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 12:23   #25
Quote:
Matya157 kaže: Pogledaj post
Eto jedna od jučer situacija .. velim frendu da ono ići ću u teretanu a on kaže, ma joj kaj će ti to, trošenje vremena itd ... bolje otići u teretanu za 300kn nego kupovat cigare cijeli mjesec za duplo toliko novaca ... Boli me briga šta misle o meni, sve dok ja lijepo i dobro mislim o sebi, meni će biti super . Uvijek treba biti optimista i uvijek te nešto treba gurati da kreneš dalje u životu
A najbolje je ne pušiti i ne ići u teretanu, nego tih 300kn spremiš u džep. Al' svatko ima svoje veselje i sam odlučuje na što će potrošiti svoje novce.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:44   #26
Ja mislim da to nije lako izgradit jer je bitno kompletnu sliku i percepciju vlastitog sebe mijenjat, a to zahtjeva trud i pozitivne ljude koji te okružuju. To se gradi kroz život, ali ponekad treba bit i realan... Ako sve okrećeš na šalu, to je u neku ruku i čudno i nezrelo...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:02   #27
Ako ti u nešto ne vjeruješ, onda te nitko u to neće uvjeriti, a samoga sebe je najteže uvjeriti u nešto. Trebaš odrediti svoje ciljeve u zivotu i sto zelis postici, ali ne previsoko niti prenisko, i onda ces lakse biti sretan kad ih ostvaris.
Klarajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:16   #28
Čuj, to je zapravo i bit svega, tj. našeg postojanja. Ne da sebe uvjerimo u nešto, već da pronađemo bit vlastitog postojanja i da se aktivno suprostavimo konformističkim učenjima. Poanta je u prihvaćanju sebe takvog kakav jesi i unaprjeđivanju kroz čitanje i spoznavanje...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:03   #29
Quote:
Milii kaže: Pogledaj post
Kako kod vas dobre strane uspijevaju nadjačati loše ?
razmisli sta ti je najgore sta ti se moze dogodit i kad shvatis da taj razlog nije toliko strasan - postajes optimist
goky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:23   #30
Optimizam se danas u medijima servira kao neka instant filozofija zdravog života. Kako i zašto se veseliti sunčanom danu i malim stvarima nisam nikad naučio. Te i slične parole samoprozvanih ljubitelja života još uvijek mi se čine pomalo šupljoglavim.
Svi oko tebe govore da moraš i želiš biti sretan. No ipak, sve ovisi od karaktera. Ako voliš stvari sagledavati realno, češće ćeš se nalaziti u lošijem stanju, a s druge strane ćeš ipak biti na zemlji. Forsiranje optimizma (ako nije realno) lako dovede do razočaranja, a tu se opet vracamo na isto.
Mlađarija se danas i tako dijeli na ironične, sarkastične (jako jako vole tu riječ ), intelektualce (češće oni koji bi to htjeli biti) i optimizmom "zaražene" lijepe, dobre, mlade i zdrave osobe (barem tako kažu). Teretana, odraslo ponašanje, planiranje budućnosti, ozbiljna veza, vozački, itd, itd... Naravno da skupine ne definiram jasno, samo se šalim.
Sve u svemu, ne moraš se smijati glupim forama i misliti da ti je štene u prolazu uljepšalo dan. Osobnosti su različite
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 10:22   #31
nikako

postat optimist ili kako ispraviti proslost.
to je sve u natalnim kartama. karakter se gradi po akumaltivnim dogadajima od rodenja. ljudi pamte jako malo, oni rjesavaju svi trenutne probleme. priroda kao graditelj se ne moze zobic.

ono sto ces primjetit kroz svoj zivot je di stvaras probleme i to ce uvjek tako bit. na tebi je da znas kako da ponovis sve ispocetka a da ne napravis veci problem. tj uzivas u svom aktu. glumac koji glumi svoj karakter je naj uloga za covjeka. jos bolje da to i ne mroas glumit. ali nazalost zivotinsko doba je prosla stvar.

te akomulacije su putevi prema savrsenstvu / to neces nikad dozivit
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.