Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 13:17   #241
Mene zanima kod vas koje privlace misicave zene, je li to stvar psihe, u smislu da se palite na dominantnije zene pa onda takvu gradu povezujete s odgovarajucim karakternim osobinama, ili vam je cisto fizicki lijepo?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Leilanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:21   #242
Pravi odgovor, na pitanje iz prethodnog posta bi trebao zapoceti kontra pitanjem. Svi vi, koje 'volite' muskarce ili zene koji imaju viska masti, povijena ramena , siroke bokove ili 'slauf' oko struka,dopadaju li vam se zato sto ste i sami takve gradje?

Iako je ova 'rasprava' krajnje povrsna, (ali barem odgovara mediju) precesto je drustveni te medijski prostor daleko gori. Vanjski izgled, uglavnom zena, te komentari o njima su uglavnom pokazatelj krajnjeg primitivizma ucesnika, a 'klima' koja namece odredjen izgled kao ideal je krajnje nezdrava, pogotovo za mladje generacije. 'Estetske' korekcije, 'pacje' usne npr. te njihova rasprostranjenost kojom su postale dio 'subkulture' (vidi pod selfie) su jedan od takvih, apsurdnih primjera, kojim se pokazuje kako je ispraznost forme postala vaznija od smislenog sadrzaja.

Sa druge strane, kanoni 'ljepote' su uvijek bili promjenljiva kategorija, na koje se, pretpostavljam, nije lako, ali je najbolje ne obazirati.

U tom kontekstu, kao neko tko se bavi sportom, mogu dati par komentara, iz svoje perspektive...
Sportasi ili barem ozbiljni rekreativci, mahom svi koje poznajem (ukljucujuci i sebe), imaju ozbiljan poremecaj ili bolje, vise njh...
Naime, s vremenom razviju ovisnost o osjecaju zadovoljstva koje nastupa nakon treninga, odnosno, mori ih tjeskoba ako ne treniraju, tijelo dozivljavaju gotovo kao nesto 'odvojeno' od njihove osobnosti, ono je 'projekt' o kojem treba brinuti, koje se servisira, promatra i ocjenjuje na osnovu trenutnih ili mogucih 'performansi' ...

Ljude i zene,a koji se ne bave sportom, uglavnom (makar podsvjesno) ne dozivljavaju jednako 'vrijednim', odnosno 'mocnim'...
Pretpostvljam kako izreceno moze djelovati cudno nekome neupucenom, sa strane, no sport je poseban jer tamo nema lazi ili pretvaranja, covjek nesto moze ili ne, a put do 'moci' uglavnom ne poznaje precice...iz takve perspektive, razumljiviji je i odnos prema onima kojima su kauc i napolitanke drazi...

Na kraju, odgovor na pitanje iz prethodnog posta.
Zensko tijelo ima gotovo sve predispozicije za (misicni) razvoj kao i muski, no zbog spomenutih 'kanona ljepote' zene mahom izbjegavaju sport (iako se i to mijenja sve vise) iz nekakvog straha od drustvene stigme...(ne zele izgledati 'nabildano', koliko god taj strah bio smijesan i neutemeljen)
No, srecom sve je vise onih koji takvih strahova nemaju te se prepustaju vjezbanju kao i onom sto takav zivotni stil nosi, a izgled (malo masti, razvijeniji misici i sveokupna tjelesna sposobnost) su nesto cemu bi svatko razuman trebao teziti....po mom skromnom misljenju...

Naravno, ukuse ne bi trebalo generalizirati i sve komentare koji pocinju mislju kako bi netko 'trebao' izgledati smatram povrsnim i jednostavno priglupim...
Alex34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:19   #243
Quote:
Leilanie kaže: Pogledaj post
Mene zanima kod vas koje privlace misicave zene, je li to stvar psihe, u smislu da se palite na dominantnije zene pa onda takvu gradu povezujete s odgovarajucim karakternim osobinama, ili vam je cisto fizicki lijepo?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Ne znam kako drugi, no mogu odgovoriti u svoje ime. Ne padam na hiper-dominantne žene koje imaju potrebu biti velika šefica i kontrolirati i određivati sve. Isto tako, ne volim kad je žena mlaka i mlitava, bez svog ja. Ja sam uvijek za neku ravnopravnost u vezi, međusobno nadopunjavanje... i ono što ja nazivam ko-dominacija!
Muscleseeker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:25   #244
Thumbs up

Ne privlaci me premisicavo jer izgubi grudi ali ljepo oblikovano i cvrsto tjelo i dupe mi se svidja.
Ima jedna fitness trenerica u mom gymu,je da je misicava ali kad joj vidis onaj bubble butt samo zamislis kakav bi bio sex
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:26   #245
Ako su muski i zene koji vjezbaju ova ekipa sa instagrama, onda bi oni trebali raditi na karakteru, a ne na tijelu.

To je umna prostitucija za lajkove.
Bljak.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:53   #246
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ako su muski i zene koji vjezbaju ova ekipa sa instagrama, onda bi oni trebali raditi na karakteru, a ne na tijelu.

To je umna prostitucija za lajkove.
Bljak.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Za vjezbanje treba karakter. To nije nimalo lako. To treba zivjet. A instagram danas imaju skoro svi.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:18   #247
Quote:
Alex34 kaže: Pogledaj post
Svi vi, koje 'volite' muskarce ili zene koji imaju viska masti, povijena ramena , siroke bokove ili 'slauf' oko struka,dopadaju li vam se zato sto ste i sami takve gradje?
Ne, nisam takve građe. Prije bih rekao da to ima veze sa biologijom. Široki bokovi i višak masti su nam podsvjesno znak da je žena plodnija.

No to vrijedi isključivo za ženski rod. Ne znam zašto bi neka žena htjela muškarca sa viškom masti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:29   #248
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Za vjezbanje treba karakter. To nije nimalo lako. To treba zivjet. A instagram danas imaju skoro svi.
Karakter ne iskljucuje seljoberski mentalitet.

Da je taj karakter samo dobar, onda bi vjezbali samo za sebe, bez da traze lajkove.

Da se razumijemo, meni je cijeli vrli novi svijet teska seljacija. Vjerojatno bih isto mislio i o onom starom.

"Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja
goriva pod pritiskom u cilindar motora sa
unutrasnjim sagorijevanjem.
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod h*** sapiensa.
Muzika je miljenica svih muza, harmonija svih umjetnosti.
Turbo folk nije muzika, turbo folk je miljenica masa,
kakofonija svih ukusa i mirisa. Ja sam mu dao ime.

Alkohol je turbo folk,
koka kola je turbo folk,
pecenje na raznju je turbo folk,
p**** sopovi su turbo folk,
nacionalizam je turbo folk,
rejv parti je turbo folk,
etno dzez je turbo folk.

Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja
goriva pod pritiskom u cilindar motora sa
unutrasnjim sagorijevanjem.
Ja nisam izmislio turbo folk, ja sam mu dao ime.

Adolf h***** je turbo folk,
trgovina ljudskim organima je turbo folk,
kriminalci su turbo folk,
marlboro je turbo folk,
silikoni su turbo folk,
kokain je turbo folk,
dzipovi sa niskoprofilnim felnama su turbo folk.

Sistem ubrizgavanja goriva pod pritiskom u
cilindar motora sa unutrasnjim sagorijevanjem.
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod h*** sapiensa.
Ja nisam izmislio turbo folk, ja sam mu dao ime.
Glasacki listic koji omogucuje svakoj budali
da ga ispravno popuni je turbo folk,
tetoviranje, pirsing i bodi art su turbo folk,
auto otpadi su turbo folk,
s** trefiking je turbo folk,
registracije sa malim ili okruglim
brojevima su turbo folk,
McDonald je turbo folk,
kladionice su turbo folk,
przionice kafe su turbo folk,
zlato i drago kamenje su turbo folk,
evrovizija je turbo folk,
hipermarketi su turbo folk,
stadioni su turbo folk,
sapunske serije su turbo folk,
modni kreatori su turbo folk,
politicki marketing je turbo folk.

Ja nisam izmislio turbo folk, ja sam mu dao ime."
Rambo Amadeus

Ne znam zakaj postoje ove cenzure na nekim mjestima, ali mi se ne prepravlja pa prilazem kako sam nasao tekst.

Zadnje uređivanje Flat : 19.11.2017. at 16:44.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger