Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:56   #301
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
To ide mene?
Ne brojim ništa

Ali da u real lifeu se želje teže verbaliziraju ako si to htio reći
Online su svi slobodniji rekla bi
Eto, zato mislim da ti zapravo u RL ne brojim uopće tu ekipu koja želi samo seks, ili osobe koje žele seks, ali nije primjereno, vjerojatno uopće ne raspoznaješ, jer to ne kažu naglas
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:51   #302
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Eto, zato mislim da ti zapravo u RL ne brojim uopće tu ekipu koja želi samo seks, ili osobe koje žele seks, ali nije primjereno, vjerojatno uopće ne raspoznaješ, jer to ne kažu naglas
Pa gle poznata je stvar da je muškima više manje samo jedna stvar na pameti
Ali u RL kad nekog recimo vani upoznaš pa ide ono hoćeš nešto popiti.. Pa ono upucavanje neko.. Pa se vidimo opet i tak..ima svoj tijek...
A online odmah na vidjelo dođu neke stvari i teme...
sad nije da ne kužim.. Ali baš me zapravo zanima zašto je to tako.. Iskreno većinu žena smeta to online ravno u glavu...
Hoćeš reći da je zapravo iskrenije ponašanje ovo online?
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:52   #303
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da je zapravo iskrenije ponašanje ovo online?
Da, zato sto je lakse reci neke stvari koje se u zivo presute.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:14   #304
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ali da u real lifeu se želje teže verbaliziraju ako si to htio reći
Online su svi slobodniji rekla bi
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
A online odmah na vidjelo dođu neke stvari i teme...
Quote:
Hoćeš reći da je zapravo iskrenije ponašanje ovo online?
Pa ti to cijelo vrijeme govoriš .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:34   #305
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Pa gle poznata je stvar da je muškima više manje samo jedna stvar na pameti
Nogomet, kladionica, auti, video igre

Quote:
Ali u RL kad nekog recimo vani upoznaš pa ide ono hoćeš nešto popiti.. Pa ono upucavanje neko.. Pa se vidimo opet i tak..ima svoj tijek...
Nije pravilo, kao ni to kaj tvrdis da online svi odmah u glavu kazu da bi jebali il bili jebani, ne govorim za sprehere koje pali cyber sex, nego na osobe sa ozbiljnim namjera, takvi ce i u rl otvoreno reci. Ovo kaj ti govoris je vjerovatno drkica uz sexy chat.

Quote:
Iskreno većinu žena smeta to online ravno u glavu...
Do tog zakljucka si dosla na uzorku od koliko ispitanih zena?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:22   #306
To fkt netko pita uživo? Donedavna sam u šoku bio i zbog pozitivnih odgovora online ma to pitanje, al to još kužim(na pravom mjestu).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:37   #307
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To fkt netko pita uživo? Donedavna sam u šoku bio i zbog pozitivnih odgovora online ma to pitanje, al to još kužim(na pravom mjestu).
Pita? Pa ne mora te netko pitati: "e, ocemo se jebat??" da bi doslo do seksa... znas ono, predigra, pusice, dodiri, trganje odjece i to.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:42   #308
Ok, možda sam si na krivo mjesto radnje postavio scenario

Predigra mi je još čudnija s nekim koga nikad nisi vidio(a takvima upadaš po baduima, zapravo je smokva primjerenija za ovaj đir)


Ali vjerojatno mi fali još poneka crtica u priči
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:45   #309
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ok, možda sam si na krivo mjesto radnje postavio scenario

Predigra mi je još čudnija s nekim koga nikad nisi vidio(a takvima upadaš po baduima, zapravo je smokva primjerenija za ovaj đir)


Ali vjerojatno mi fali još poneka crtica u priči
Ha?

Quote:
To fkt netko pita uživo?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:58   #310
Ajmo ovako. Na tramvajskoj stanici stoji osoba A, i priđe joj osoba B s pitanjem je li za seks. To mi je malo, hmm, čudno, ali i dalje mi je logičnije postaviti to pitanje, nego, npr, nepoznatu osobu početi ljubiti po vratu Bez ikakve komunikacije. Ali pretpostavljam da mi nešto fali u cijeloj priči

Upitnik mi se upalio zbog boldanog:
Quote:

Nije pravilo, kao ni to kaj tvrdis da online svi odmah u glavu kazu da bi jebali il bili jebani, ne govorim za sprehere koje pali cyber sex, nego na osobe sa ozbiljnim namjera, takvi ce i u rl otvoreno reci. Ovo kaj ti govoris je vjerovatno drkica uz sexy chat.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:06   #311
Prica je isla kada upoznas nekog vani, u klubu, kaficu... upoznas... sto govori da ste izvjesno vrijeme komunicirali... 2 sata, 10 sati ili 2 dana, nebitno...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:15   #312
Ok, onda kužim. Nekako sam povezao da se radi o početku komunikacije. Moja greška
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:12   #313
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Ah..definitivno RL. Manje prilika ali normalnija iskustva uf.


Sent from my iPhone using Tapatalk
x.

jer je mogućnost muljanja smanjena na najmanju moguću mjeru.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:22   #314
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Prica je isla kada upoznas nekog vani, u klubu, kaficu... upoznas... sto govori da ste izvjesno vrijeme komunicirali... 2 sata, 10 sati ili 2 dana, nebitno...
Vidiš, tu se priča razvukla na minimum 2 sata, a u online upoznavanju nakon 3 poruke već se poteže pitanje što u sexu voliš i na što pristaješ o tome pričam.

A što se tiče uzorka žena.. Ok nije velik.. Nekoliko mojih single frendica..
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:15   #315
S obzirom da sam poneki ženski inbox i vidio, mogu reći jednu stvar. Makar 2/3 prvih poruka ostane neodgovoreno(u slučajevima koje sam vidio, neću generalizirati). Ako odgovori na svaku treću poruku upućenu njoj, žena teško da može reći da su svi ovakvi ili onakvi, jer je većinu eliminirala.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:13   #316
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam poneki ženski inbox i vidio, mogu reći jednu stvar. Makar 2/3 prvih poruka ostane neodgovoreno(u slučajevima koje sam vidio, neću generalizirati). Ako odgovori na svaku treću poruku upućenu njoj, žena teško da može reći da su svi ovakvi ili onakvi, jer je većinu eliminirala.
Cak i da netko odgovori na sve primljene poruke nije se bas puno pomaknuo na ljestvici znanja o tome kakvi su svi. Opet imas jako mali uzorak, cak i da se radi o stotinama inboksasa, to je jedna mala nakupinica koja se obratila jednoj osobi i ima svoje specificnosti upravo zbog toga. Mozemo mi svi misliti da su muskarci ovakvi ili onakvi, da su zene ovakve ili onakve, ali to jako malo govori o muskarcima i zenama. Vise o nama ponekad, jer govori o nakupinicama koje privlacimo, oko kojih se vrtimo.

Jasno mi je da kad se nekome zareda losih iskustava da ce lako zakljuciti da su oni nekakvi. Nista novo, nista cudno. Valjda ovisi i nekim dijelom do karaktera. Netko ce kriviti sebe i pitati se gdje grijesi da nalijece na krive ljude vjerujuci da i oni drugi itekako postoje, a netko ce zakljuciti su svi krivi. Osim njega.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:13   #317
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
A online odmah na vidjelo dođu neke stvari i teme...
sad nije da ne kužim.. Ali baš me zapravo zanima zašto je to tako.. Iskreno većinu žena smeta to online ravno u glavu...
Zasto bi to bilo negativno?
Jednostavno ubrzani proces eliminacije. S obje strane.
A nakon prolaska eliminacije ide upoznavanje u rl. I onda se zavodite, dirkate, pipate i sve ostalo ili i tu odmah sve zavrsi.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:15   #318
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Zasto bi to bilo negativno?
Jednostavno ubrzani proces eliminacije. S obje strane.
A nakon prolaska eliminacije ide upoznavanje u rl. I onda se zavodite, dirkate, pipate i sve ostalo ili i tu odmah sve zavrsi.
Pa dobro.. U pravu si... Eliminacija i to je to
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:44   #319
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Pa dobro.. U pravu si... Eliminacija i to je to
Koliko god je ljigavo uopce i doci u kontakt s likom koji vvec u trecoj poruci krene sa spikom oko seksa barem ta spoznaja o ljigavosti dodje veoma rano kada komunikacija nije ni zazivjela.
Iako se ne mogu sjetiti da mi je netko i krenuo s necim takvim online. Ili mi je u glavi odmah trajni delete takvih likova.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:30   #320
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ajmo reći da Te stranice doživljavam kao nešto potpuno promašeno, makar za normalnu osobu. Tj.da svako normalan ko na tim stranicama traži sebi životnog saputnika....samo može biti u zabludi. Može, eventualno dobiti ponudu za sex, jer kolko sam obaviještena na tim stranicama su ljudi koji su u toj potrebi. Mislim na ove u braku i koji naprosto žele nešto neobavezno za sebe.

JA ne osudjujem nikoga niti ništa....imam svoje mišljenje....

Ajde, koliko vas je našlo sebi normalnog partnera na tim Baduima i ostalim igračkamA ???
Mislim da si dobrim dijelom u pravu. Ima ljudi koji na takvim stranicama nadju zivotnog partnera/icu, ali je moj dojam da je to tip ljudi koji idu po onoj "daj sto das" tj hvataju zadnji vlak. Tesko da se tamo moze dogoditi neka fatalna ljubav, ma da uvijek postoje iznimke koje potvrdjuju pravilo. Vecinom neobavezni sex i varanje.
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.