Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 22:06   #5001
Quote:
korelija kaže: Pogledaj post
Realno Ivana je i bila nevjerovatno otkriće,iako sam ja jedna od onih koju je na sanjkala ja tvrdim da ona vidi nevjerojatne detalje i velika je šteta da da je postupila kako je postupila.Meni je prognozirala pozitivan ishod ali sada znam da je vidjela šta će se desit ali nije htijela sve reć,upozorila me da vjerujem samo njemu i da će me ljudi oko nas zavarat,mislila sam ma nemoguće,ali desilo se upravo to i time i veliki raskol između nas,ona je puno toga vidjela ali je koristila kako bi od te situacije izvukla vlastitu materijalnu korist,jako velika šteta,još jedanput ću reć,ona je veliki manipulator ali ujedno i rijetko dobar tarot majstor da bi htijela htijela bit iskrena.
Još nešto želim napisat,mislim da je vidjela i to koga može financijski iskoristit i tako je i djelovala,ja sam je preporučila rodici a ona nije financijski dobro i nije si mogla dopustiti bilo koji trošak više od običnog razgovora onog na liniji na kojoj je bila,uglavnom odmah joj je bila dala negativnu ljub.prognozu koja je i završila tako i nije joj nudila ništa više.
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:06   #5002
KORELIJA vidiš za Ivanu se potpuno slažem s tobom, ali od slova do slova. I puno je bolja Ivana od ove Selme, novootkrivene koju sam grješkom nazvala Senka.

Ivana jest zaista nevjerojatno otkriće. Jer takvu budaletinu je nevjerojatno sresti .
A sad zaozbilj. Istina je da vidi mnogo. Meni je rekla u obitelji tko će imati spontani pobačaj, dok ja još nisam ni znala da je žena trudna , i to vrlo bliskoj obitelji samo živimo daleko . Znači Ivana je žalostan primjer kako znanje i talent zloupotrijebi. Mene nije namagarčila ali neke jest i žao mi je iskreno. Ali one koje je namagarčila izgubile su samo novac i to taj put, jednokratno.
Ona je izgubila zauvijek obraz, karakter, dušu, a ako ima savjest onda joj nije ni lako. Sve se vraća sve se plaća.
Zbilja jadan primjer kako talent upropasti, podsjeća me na one koji imaju sportski talent ali se dopinguju i sjebu si karijeru koja je mogla postojati.

Usput, ja imam dva Ivanina uvida, drugi napravljen usput jer mi je u prvom istekao bon.
Tu mi je u drugom muljala, miješala stvari i naručila me za natalni mene i partnera, kad sam rekla da to nije natal nego sinastrija itd poslala me u 3 pm. Naravno i ja sam nju.
Bio je to razgovor ugodni. Sreća da je tako završilo jer da je bila topla i meka, možda bi mi prodala medaljon, mislim znam da ne bi, ali možda bi me oraspoložila da je slušam glede toga pa da mi makar ako ne medaljon , a ono naplati vrijeme dok priča o njemu,
Ne bu prošlo :P
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 05:28   #5003
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
KORELIJA vidiš za Ivanu se potpuno slažem s tobom, ali od slova do slova. I puno je bolja Ivana od ove Selme, novootkrivene koju sam grješkom nazvala Senka.

Ivana jest zaista nevjerojatno otkriće. Jer takvu budaletinu je nevjerojatno sresti .
A sad zaozbilj. Istina je da vidi mnogo. Meni je rekla u obitelji tko će imati spontani pobačaj, dok ja još nisam ni znala da je žena trudna , i to vrlo bliskoj obitelji samo živimo daleko . Znači Ivana je žalostan primjer kako znanje i talent zloupotrijebi. Mene nije namagarčila ali neke jest i žao mi je iskreno. Ali one koje je namagarčila izgubile su samo novac i to taj put, jednokratno.
Ona je izgubila zauvijek obraz, karakter, dušu, a ako ima savjest onda joj nije ni lako. Sve se vraća sve se plaća.
Zbilja jadan primjer kako talent upropasti, podsjeća me na one koji imaju sportski talent ali se dopinguju i sjebu si karijeru koja je mogla postojati.

Usput, ja imam dva Ivanina uvida, drugi napravljen usput jer mi je u prvom istekao bon.
Tu mi je u drugom muljala, miješala stvari i naručila me za natalni mene i partnera, kad sam rekla da to nije natal nego sinastrija itd poslala me u 3 pm. Naravno i ja sam nju.
Bio je to razgovor ugodni. Sreća da je tako završilo jer da je bila topla i meka, možda bi mi prodala medaljon, mislim znam da ne bi, ali možda bi me oraspoložila da je slušam glede toga pa da mi makar ako ne medaljon , a ono naplati vrijeme dok priča o njemu,
Ne bu prošlo :P
Mene zanima dali je tko pisao Taboru za nju? Ona jedino vidi od koga može izvući novac i ima sposobnost mainipulirat ljudima i prijetiti se.
Nema ona obraza niti savijesti, ona misli da smo mi glupe klošarice.
Eto ukoliko su takvi tarot majstori koji "vide" onda mi više nikada u životu ne treba tarot.
Što se tiče uvida isto tako mogu reći da ono što je predvidjela nije se ostvarilo.
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!

Zadnje uređivanje ivana1977 : 23.11.2017. at 05:45.
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:35   #5004
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Mene zanima dali je tko pisao Taboru za nju? Ona jedino vidi od koga može izvući novac i ima sposobnost mainipulirat ljudima i prijetiti se.
Nema ona obraza niti savijesti, ona misli da smo mi glupe klošarice.
Eto ukoliko su takvi tarot majstori koji "vide" onda mi više nikada u životu ne treba tarot.
Što se tiče uvida isto tako mogu reći da ono što je predvidjela nije se ostvarilo.
Ja sam imala namjeru ali sam na kraju odustala,nažalost mene bijes jako brzo prođe pa se nisam više htijela bakčati sa time.
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:34   #5005
Lela mi se dugoročno gledajući pokazala jako jako dobra.... samo treba imat želudac za njenu sporost, ali evo sam našla sada sve njene prošlogodišnje uvide, i brateeeee mili, tako je kako je rekla... ove god zvala je 2 puta , to ćemo vidjeti.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 05:25   #5006
Quote:
korelija kaže: Pogledaj post
Ja sam imala namjeru ali sam na kraju odustala,nažalost mene bijes jako brzo prođe pa se nisam više htijela bakčati sa time.
Ona je meni dno-dna od osobe. Prvo uzme novac za uslugu koju ne odradi. Zatim zove u neko doba večeri i traži novac na posudbu od istih tih klijenata ( sve obilježeno dramskim scenama- plačom, histeriziranjem). Zatim kad kažeš da ti nije ništa odradila. Onda te stjera u pm, nazove klošaricom, bolesnom osobom i prijeti ti se da će tvoje podatke iznijeti u javnost.
Jedino u cijeloj priči kome nedostaje terapija je ona!
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:36   #5007
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Ona je meni dno-dna od osobe. Prvo uzme novac za uslugu koju ne odradi. Zatim zove u neko doba večeri i traži novac na posudbu od istih tih klijenata ( sve obilježeno dramskim scenama- plačom, histeriziranjem). Zatim kad kažeš da ti nije ništa odradila. Onda te stjera u pm, nazove klošaricom, bolesnom osobom i prijeti ti se da će tvoje podatke iznijeti u javnost.
Jedino u cijeloj priči kome nedostaje terapija je ona!
To iskustvo nisam imala osim da je strašno vulgarna što me iritira, a također mojoj rodici je bila slična ovome što navodiš, plakala je i prijetila da će se ubiti ako joj ne pošalje novce.
Mislim, ako ona ima veze s tim Taborom tj tamo nosi svoje amajlije da joj svećenik blagoslovi, najprije je crkva izričito protiv tih praksi, a kad bi znali tko je stjerali bi je garantiram. Zato ako je to točno treba im javiti , valjda imaju neku fb, web ili što već stranicu.
Kako se sjećam ovdje je pisalo njeno ime i prezime što znači da točno znamo o kome je riječ. Ja nemam iskustva s tim amajlijama, ali da imam i da se mogu na to iskustvo pozvati, bih.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:55   #5008
Htjela bih reći da mi je Anja fulala za posao. Zvala sam je krajem 8.mjeseca da je pitam hoću li dobiti posao za koji sam tada imala vezu. Rekla mi je da neću, ali da me krajem 9.-og, početkom 10.-og mjeseca čeka posao, da ću se javiti na natječaj i da neću ni očekivati da me zaposle, ali da hoće.

Na kraju, ovaj prvi za koju sam je pitala nisam dobila, to je bilo točno, međutim nakon toga je bilo i nekih natječaja i razgovora, ali od posla ni p. A sad je već i kraj 11.-og, tako da otpisujem to njeno 'iznenadno'.
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:59   #5009
Quote:
En!gm@ kaže: Pogledaj post
Htjela bih reći da mi je Anja fulala za posao. Zvala sam je krajem 8.mjeseca da je pitam hoću li dobiti posao za koji sam tada imala vezu. Rekla mi je da neću, ali da me krajem 9.-og, početkom 10.-og mjeseca čeka posao, da ću se javiti na natječaj i da neću ni očekivati da me zaposle, ali da hoće.

Na kraju, ovaj prvi za koju sam je pitala nisam dobila, to je bilo točno, međutim nakon toga je bilo i nekih natječaja i razgovora, ali od posla ni p. A sad je već i kraj 11.-og, tako da otpisujem to njeno 'iznenadno'.
Nije neka utjeha ali meni se njene prognoze ostvaruju od prošle godine, veze s vezom nema vremenski, tako da je moguće da kad misliš da nećeš dobiti i da nećeš uspjeeti da baš tada oćeš i da je to faktor iznenađenja. Sretno ti u potrazi.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:29   #5010
Hvala ti. Ma radim ja cijelo vrijeme, ali to samo da nisam kući, nije to neki poslić, voljela bih da uleti nešto konkretnije.

Ne znam više što da mislim, znam samo da ne zovem tarot već jedno 3 mjeseca i da mi ne nedostaje. Jednostavno čekam da vidim hoće li se izrealizirati neke ranije najavljene situacije da mogu reći tko je bio u pravu, a dotad mi odgovara ovo da nikoga ne zovem i ne stvaram si dodatnu konfuziju u glavi.
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:01   #5011
Zene, meni je na ljeto pola njih prognoziralo javljanje bivseg, obnovu, novi pocetak i sl. price. Odnedavno mi se javlja tip koji je isti horoskopski znak kao taj bivsi. Da nisu one njega vidjele pa pomjesale? Ali koliko je to moguce, kad ja ovog ne mogu bas vidjeti za nesto vise, samo komuniciramo i simpatican mi je i drag kao prijatelj, ali uopce me ne privlaci na vecoj razini? Sad mi tek nista nije jasno
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 03:48   #5012
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Zene, meni je na ljeto pola njih prognoziralo javljanje bivseg, obnovu, novi pocetak i sl. price. Odnedavno mi se javlja tip koji je isti horoskopski znak kao taj bivsi. Da nisu one njega vidjele pa pomjesale? Ali koliko je to moguce, kad ja ovog ne mogu bas vidjeti za nesto vise, samo komuniciramo i simpatican mi je i drag kao prijatelj, ali uopce me ne privlaci na vecoj razini? Sad mi tek nista nije jasno
Sve je moguce i,ovisi koje tetke �� ali ne vjerujem,u to dok nema onoszranog interesa ne znam... Jer ako ti s tim nov im neces vezu i nikakav pocetak sve da ti ga i ponudin kako onda mislis da su pogodile ako su vidile novi pocetak i obnovu...i meni se javljaju brojin pisu gluposti na fb, prolijevaju se u celikom stilu, u startu je to nula bodova. Eto.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:38   #5013
Zato sto me on stalno zove na dejt, a one su tad pricale da ce mog bivseg nesto iznenada okrenuti meni, jer mu u tom jednom periodu zvanja uopce nisam bila nesto na pameti. I da ce mi se iznenada javiti i da ce biti jako direktan, itd., opisivale su to javljanje koje sad jako lici na javljanje ovog drugog tipa. I da ja necu imati toliki interes, da cu se u meduvremenu ohladiti dok mi se on ne javi, ali da ce do "obnove" doci kroz nekakve razgovore iz dana u dan. Mozda one tu uooce nisu gledale moju energiju, nego su na ljeto vidjele da ce mi se taj znak javiti i inicirati nesto i onda povezale da je to isti znak za koji ja pitam, ali su to protumacile kao da sam se ja skoz ohladila, a u realnosti me i ne zanima toliko, nikad nije.
Ne vidim poantu pisanja da i tebi brojni ulijecu na fb i sl., i meni se javljaju jos dva decka koja su za ovu temu totalno ali totalno sporedna jer sam ovoga spomenula samo zato sto sam shvatila da se radi o istom hor. znaku i da je to mozda moglo utjecati na uvide. Tj. na krivo povezivanje teta. Uopce ne mislim da su npr. pomjesale za ta druga dva, niti su isti znak kao bivsi niti se uvidi poklapaju s njihovim ponasanjem/komunikacijom. Ali kod ovog sumnjam. A zvala sam samo popularne, ne zovem neke lijeve skoro nikad.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:59   #5014
aritmija, ja te potpuno razumijem jer kao sta sam vise puta navela, sta sve vise vrijeme odmice to sam sve sigurnija da mi sve mjesaju.... za anju sam već potvrdila vise puta da mi mjesa osobe.... sad sam sigurna za lelu...na ljeto je pitam za lika s kojim sa onda mutila, energija bila na vrhu, kaze nis od tog, zatvori to poglavlje..isto je vodeni znak kao bivsi... sad je zovem spominje mi tog lika za kojeg sam pitala pred 6 mj...a vise se nit ne cujemo.... zakljucak: bivsi je vodeni i taj sadasnji... kad sam pitala za sadasnjeg citale su bivseg i zatvori to poglavlje.... sad kazu pojavljuje se novi, a pojavio se na ljeto... i anja ga vidila 11ti mj a on meni na pameti od ljeta.... tako da, sve je tu izmješano, samo treba proći neko izvjesno vrijeme da sama sebi sve posložiš,,,.... tako da je lako moguće da si u pravu šta se tiče tog tvog..jer meni je sve kupusaraj, i znala sam ovo ljeto da pričaju o bivšem a ne onom za kog sam pitala..samo sam čekala par mj da to i sama potvrdim...zašto je to tako ne znam... al mislim da pošto je meni onda bivši bio još jako u glavi a s novim počinjala, one očitale bivšeg... a ne novog..novog prebacile 6 mj kasnije... ma smijeh, ni sama ne vjerujem šta čitam i pišem al kako god, na kraju se ispostavilo točno ovako kako pišem... ne odbacuj tu mogućnost aritmija....
Cvilidretica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:19   #5015
Zanima me kako pronalazite Renoa sada? Da li je to Reno63?
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:13   #5016
možeš ga kontaktirati putem mail-a.. pisano na forumu više puta.. prelistaj natrag il će ti neka od cua proslijediti mail. ja ga ne kontaktiram više jer mi nije pogodio ništa, stoga nemam mail. na netu ga danas više ne možeš naći pod tim imenom, već duže vrijeme nije aktivan. poslijedit će ti netko mail..sretno
Cvilidretica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:50   #5017
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Zene, meni je na ljeto pola njih prognoziralo javljanje bivseg, obnovu, novi pocetak i sl. price. Odnedavno mi se javlja tip koji je isti horoskopski znak kao taj bivsi. Da nisu one njega vidjele pa pomjesale? Ali koliko je to moguce, kad ja ovog ne mogu bas vidjeti za nesto vise, samo komuniciramo i simpatican mi je i drag kao prijatelj, ali uopce me ne privlaci na vecoj razini? Sad mi tek nista nije jasno
Nedje sam čula da zna doći do brkanja ako su oba isti hor. znak, pa da je bolje gledati numerološki po datumu rođenja, ili kako one već gledaju po čakrama i sl., a ne tražiti kartu koja označava hor. znak.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:56   #5018
Ma da, ne bi me cudilo da su se tako zabunile. To sto su one najavljivale je po meni gotova stvar
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 17:28   #5019
Znači curke, usmjerila sam razvoj događaja onako kako nijedna od tarotašica nije vidjela. I nakon toga ih nazvala par jeftinih linija da vide ishod. Sve su imale različito viđenje posljedice moga čina. Baš se osjećam snažno ponosno
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:10   #5020
Bravo!
A koga si sve zvala?
Moc slobodne volje...
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.