Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 10:23   #21
hazen, nekad "glup" nije uvreda, nego samo opisni pridjev
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:57   #22
Shvaćam sasvim dobro da sam frendzoniran. Nemam problema s time. Najviše me muči kako se odjednom naglo udaljila. Nadam se da će se na ovaj događaj ubrzo zaboraviti. Pričekat ću neko vrijeme i kad se situacija slegne sam pokušati popraviti stanje. Ubija me u pojam taj njezin silent treatment.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 16:26   #23
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Shvaćam sasvim dobro da sam frendzoniran. Nemam problema s time. Najviše me muči kako se odjednom naglo udaljila. Nadam se da će se na ovaj događaj ubrzo zaboraviti. Pričekat ću neko vrijeme i kad se situacija slegne sam pokušati popraviti stanje. Ubija me u pojam taj njezin silent treatment.
evo ovo je problem s tim tipom muškaraca koji ne znaju čut/vidit ne... daj primi odjeb kako spada jer otežat ćeš sljedećem tipu koji je bude bario. misli jednom u životu na druge, ne samo na svoj sjebani ego

šta je trebala učinit ako je skužila da želiš nešto više? bar nije grozna pa te navlači dižući svoj jadni ego. ostavi je na miru...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 16:50   #24
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
evo ovo je problem s tim tipom muškaraca koji ne znaju čut/vidit ne... daj primi odjeb kako spada jer otežat ćeš sljedećem tipu koji je bude bario. misli jednom u životu na druge, ne samo na svoj sjebani ego
A gdje ti vidiš da nisam čuo/vidio ne?
Rekoh da sam prihvatio stvari kako stoje. Stvar je u tome što se ona nalazi u grupi nas nekolicine radnih kolega koji smo u odličnim prijateljskim odnosima, družimo se i međusobno pomažemo. Moja želja je da se kroz neko vrijeme o ovim stvarima zaboravi kroz neko vrijeme i stanje vrati na staro. I to je to. Opet ću reći, zato me i muči taj silent treatment. Neka mi kaže što ima za reći, izvrijeđa, ma sve ću prihvatiti iako ću se neko vrijeme osjećati totalno posustalo. Ali da šuti kao zalivena? To me muči.

Nadam se da sam sad bio jasniji.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:25   #25
pa da, onda nakon nekog vremena joj to i reci, al sad vrijeme mora učinit svoje, ona će bit napeta svaki put kad te vidi dogledno vrijeme. ako ona inicira razgovor u vezi tog šta je bilo onda joj to i reci. u ovom trenutku će svaku tvoju poruku ili incijativu shvatit kao da želiš nešto više od nje.

prihvati sad ovaj odjeb i čekanje u neznanju kao dio rizika tj. moguću posljedicu kad se nekom ubacuješ, jebiga. a rizik je još veći kad se ubacuješ nekom kog moraš i poslovno viđat. šta sad šta šuti, očito joj nije svejedno zbog situacije, možda će progovorit, možda neće nikad više to spomenut i sve bude ok, nastavi normalno.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 09:23   #26
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
A gdje ti vidiš da nisam čuo/vidio ne?
Rekoh da sam prihvatio stvari kako stoje. Stvar je u tome što se ona nalazi u grupi nas nekolicine radnih kolega koji smo u odličnim prijateljskim odnosima, družimo se i međusobno pomažemo. Moja želja je da se kroz neko vrijeme o ovim stvarima zaboravi kroz neko vrijeme i stanje vrati na staro. I to je to. Opet ću reći, zato me i muči taj silent treatment. Neka mi kaže što ima za reći, izvrijeđa, ma sve ću prihvatiti iako ću se neko vrijeme osjećati totalno posustalo. Ali da šuti kao zalivena? To me muči.

Nadam se da sam sad bio jasniji.
šutnjom ti poručuje da ne želi ono što ti želiš. Nema nikavog razloga upustiti se s tobom u razgovor o svemu tome - jer ništa između vas u tom smislu i nije bilo izrečeno - samo diskretno naznačeno (s tvoje strane). Nema ti što objašnjavati, a još manje te izvrijeđati. Zašto bi te izvrijeđala, pa nisi joj ništa loše napravio!?? Shvatila je da želiš nešto što ona ne želi i povukla se iz toga.
I to je sve.
Ne vidim nikakv razlog da se osjećaš glupim što si postupio kako jesi i na određeni način stavio joj do znanja da bi želio nešto više. To je zapravo skroz ok, a na njoj je da to prihvati ili ne. Nije prihvatila i stvar je takva kakva jest.

Ako te to baš jako muči, uvijek možeš iskreno porazgovarati s njom ili joj napisati kako si opazio da se distancirala jer je vjerojatno naslutila da bi s njom želio nešto više i da si doista to priželjkivao ali da poštuješ njezinu odluku i cijeniš ju kao osobu i sve ostalo i da bi stoga volio kad biste stvari vratili na staro i ostali dobri prijatelji kakvi ste i bili, i da se nipošto ne mora bojati da ćeš ubuduće pokušavati vaš prijateljski odnos podići na višu razinu.

Nakon toga, odluka je njezina, pa nadalje možeš mirno spavati i prestati se živcirati oko toga što ona misli i zašto su stvari sada takve kakve jesu.

Jer ... sve neizrečene istine postaju otrovne.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 16:29   #27
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Shvaćam sasvim dobro da sam frendzoniran. Nemam problema s time. Najviše me muči kako se odjednom naglo udaljila. Nadam se da će se na ovaj događaj ubrzo zaboraviti. Pričekat ću neko vrijeme i kad se situacija slegne sam pokušati popraviti stanje. Ubija me u pojam taj njezin silent treatment.
Sad se zapitaj zašto te ubija?
Zašto te muči nečije glupo ponašanje?
Zašto misliš da si pretjerao? U čemu si to pretjerao? Pozvao si ju u kino, nije odbila, pozvao si ju na piće, nije odbila...a onda te počela zajebavati i ponašati se kao čudakinja. Ako i dalje misliš da je krivnja tvoja onda si na jako lošem putu prema ostvarivanju normalnih odnosa. Ovo nije situacija gdje bi trebao stavljati ispred sebe nekoga tko to ne zaslužuje. Ostanite frendovi, ako se ona počne normalno ponašati, ali ako te i dalje bude izbjegavala nemoj forsirati!

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
evo ovo je problem s tim tipom muškaraca koji ne znaju čut/vidit ne... daj primi odjeb kako spada jer otežat ćeš sljedećem tipu koji je bude bario. misli jednom u životu na druge, ne samo na svoj sjebani ego

šta je trebala učinit ako je skužila da želiš nešto više? bar nije grozna pa te navlači dižući svoj jadni ego. ostavi je na miru...
Jedini problem koji ja ovdje uočavam jest da je čopor istomišljenika navalio na čovjeka koji je samo zatražio mišljenje drugih o onome što mu nije jasno, a usput je i njega samog uvjerio da je učinio nešto nedopustivo. Iskreno, ja nigdje nisam vidjela da je pretjerao, ali ako je to moj propust u shvaćanju, rado ću prihvatiti nečije objašnjenje glede toga.
Primio je odjeb, prihvatio je da ona nije zainteresirana na način na koji je očekivao i gotova priča. To što se on sad zamara zašto se ona tako ponaša je suvišno i ne bih mu preporučila jer nije do njega...kao što rekoh, ne smatram da je pogriješio i pretjerao.

Otežat će sljedećem tipu? On će otežati nekome nešto? Sad mu još treba nametati neku odgovornost za budućnost nadolazećih tipova u njenom životu. Zapravo bi ga trebao boliti k.... i za svakog sljedećeg tipa kao i za nju jer je ona ta koja nije znala rješiti situaciju kako spada, a ne on.

Dečko se putem zaljubio, što je tu čudno? Pristojan je i nije htio odmah navaliti, ali joj je dao do znanja da bi želio nešto više. Pozvao ju je u kino, ona je prihvatila. Jbg, ja sam "kino" uvijek shvaćala kao dejt i nikad nisam fulala pa sam sukladno tome prihvatila ili u startu odbila poziv ne zajebavajući zainteresiranog. Što je s njenim moždanim vijugama pa nije na prvu shvatila da ju želi bolje upoznati u to neću ulaziti, ali da nije shvatila ni na drugu kad ju je nakon kina pozvao na piće, a ona pristala, to ne probavljam...tada je već trebala znati što mu treba odgovoriti i kakvu će mu poruku poslati. Očito je da mu je poslala krivu - da je zainteresirana nakon čega se počela izvlačiti. Prejadno ponašanje. Po tome je upravo suprotno od onoga što si napisao, grozna je i zavlačila ga je. Postoje bar tri lijepa načina da nekome daš do znanja da te ne zanima u tom smislu, ali neke cure/žene jednostavno nemaju kulture, obzira i pameti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 16:33   #28
Nisi ništa krivo napravio nego ona jednostavno tebe ne gleda na način na koji ti nju gledaš. Plain and simple.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:54   #29
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Sad se zapitaj zašto te ubija?

Otežat će sljedećem tipu? On će otežati nekome nešto? Sad mu još treba nametati neku odgovornost za budućnost nadolazećih tipova u njenom životu. Zapravo bi ga trebao boliti k.... i za svakog sljedećeg tipa kao i za nju jer je ona ta koja nije znala rješiti situaciju kako spada, a ne on.
pa to sam mu isto htio poručiti, doduše sarkastično, čemu tolika opsesija njenim glupim ponašanjem? meni bi bilo lakše primit ovakav odjeb jer znam da nisam puno izgubio.

nek nađe život pa se možda neće zaljubit prije nego se poljubi il poševi sa sljedećom curom, a bogami nit pitat zašto ona nije ovo i ono... ponaša se ko zaljubljena pička, da prostite.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:16   #30
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
nek nađe život pa se možda neće zaljubit prije nego se poljubi il poševi sa sljedećom curom, a bogami nit pitat zašto ona nije ovo i ono... ponaša se ko zaljubljena pička, da prostite.
ja ipak mislim da bi se ljudi trebali zaljubljivati prije nego što se poljube ili prasnu s nekim. Osim ako se ne radi samo o praskanju.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:24   #31
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
pa to sam mu isto htio poručiti, doduše sarkastično, čemu tolika opsesija njenim glupim ponašanjem? meni bi bilo lakše primit ovakav odjeb jer znam da nisam puno izgubio.

nek nađe život pa se možda neće zaljubit prije nego se poljubi il poševi sa sljedećom curom, a bogami nit pitat zašto ona nije ovo i ono... ponaša se ko zaljubljena pička, da prostite.
Na žalost, bojim se da se zaljubio, a nije ga zaslužila. Već sad traži krivca u sebi i daje joj šansu, brine se o njenim osjećajima, o onome što ona misli...umjesto da to pošalje u k.... i komunicira onoliko koliko je potrebno. Morat će se skulirati jer će mu vremenom biti još gore i zato ga ne treba dodatno zbunjivati. Nije pretjerao, ne vidim ni jednu pogrešku. Možda se meni osobno više sviđa kad muško ne oklijeva predugo no za ovu njegovu situaciju ne mogu to reći jer je dečko jednostavno pristojan i htio je sve polako, baš da ju ne uplaši. Njena reakcija je žešće sranje. Ne vidim ni malo zrelosti u takvom ponašanju.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
ja ipak mislim da bi se ljudi trebali zaljubljivati prije nego što se poljube ili prasnu s nekim. Osim ako se ne radi samo o praskanju.
Definitivno se slažem. A još bih dodala: Ne bi trebali prestati voljeti sebe kad se zaljube.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:52   #32
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Na žalost, bojim se da se zaljubio, a nije ga zaslužila. Već sad traži krivca u sebi i daje joj šansu, brine se o njenim osjećajima, o onome što ona misli...umjesto da to pošalje u k.... i komunicira onoliko koliko je potrebno. Morat će se skulirati jer će mu vremenom biti još gore i zato ga ne treba dodatno zbunjivati. Nije pretjerao, ne vidim ni jednu pogrešku. Možda se meni osobno više sviđa kad muško ne oklijeva predugo no za ovu njegovu situaciju ne mogu to reći jer je dečko jednostavno pristojan i htio je sve polako, baš da ju ne uplaši. Njena reakcija je žešće sranje. Ne vidim ni malo zrelosti u takvom ponašanju.
ali to šta je on pristojan i pažljiv prema njoj očito nije upalilo, a to znači da je on nju krivo procijenio i nije malo modelirao svoje ponašanje da je zavede, a to znači da nije on za nju, sorry! tako je, zakoni prirode i atrakcije, bezveze mi je šta staješ na njegovu stranu zato što ti možda paše njegov stil upucavanja... točnije tempo.

ja imam osjećaj stalno kao da mu je i dala šansu jer je sve napravio po p.s.-u, al to nije to bilo...

zato se i dešavaju mitomanije oko friendzona jer muškarci prekasno iskomuniciraju ''ja bi tebe jebao'' zbog straha od odbijanja, a onda takvi, kad dobiju odjeb, onda ne prihvaćaju to kao rizik tog oklijevanja i igranja na sigurno. ma najgore bolje prije primit odjeb, nego kad je ulog već ovoliki za njega.. i njoj bi bilo lakše, svima bi bilo lakše
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:19   #33
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ali to šta je on pristojan i pažljiv prema njoj očito nije upalilo, a to znači da je on nju krivo procijenio i nije malo modelirao svoje ponašanje da je zavede, a to znači da nije on za nju, sorry!
hoćeš reći da bi upalilo da joj je odmah dao do znanja da bi ju prasnuo?
Imaš kristalnu kuglu ili što???

Quote:
ja imam osjećaj stalno kao da mu je i dala šansu jer je sve napravio po p.s.-u, al to nije to bilo...
čuj, što je njoj bilo u glavi, to ne znamo. Ali on ni u čemu nije pogriješio.

Quote:
zato se i dešavaju mitomanije oko friendzona jer muškarci prekasno iskomuniciraju ''ja bi tebe jebao'' zbog straha od odbijanja, a onda takvi, kad dobiju odjeb, onda ne prihvaćaju to kao rizik tog oklijevanja i igranja na sigurno. ma najgore bolje prije primit odjeb, nego kad je ulog već ovoliki za njega.. i njoj bi bilo lakše, svima bi bilo lakše
ako postoji rizik zbog oklijevanja, postoji i rizik zbog prebrzog uletavanja - jer jednako tako može dobit odjeb ako prerano ''iskomunicira'' ulet tipa ''ja bi te jebao''.
Ako ti je stalo do nekoga, a ne samo do seksa, sigurno nećeš razmišljati da je bolje primit odjeb nego se malo potruditi oko te osobe. Jedino ako se tipu živo fućka što će ženska (moguće) misliti o njemu kao o kretenu kojemu je stalo samo do seksanja s njom, i ničega više.
Jer, čuj ... ako se ženska s nekim hoće samo poseksati, ne vodi s njim duge razgovore niti s njim ide u kino. To će ti nedvojbeno sama staviti do znanja, ne možeš fulati.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:24   #34
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Definitivno se slažem. A još bih dodala: Ne bi trebali prestati voljeti sebe kad se zaljube.
Ne treba. Samopoštovanje je uvijek na prvom mjestu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:38   #35
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
hoćeš reći da bi upalilo da joj je odmah dao do znanja da bi ju prasnuo?
Imaš kristalnu kuglu ili što???



čuj, što je njoj bilo u glavi, to ne znamo. Ali on ni u čemu nije pogriješio.



ako postoji rizik zbog oklijevanja, postoji i rizik zbog prebrzog uletavanja - jer jednako tako može dobit odjeb ako prerano ''iskomunicira'' ulet tipa ''ja bi te jebao''.
Ako ti je stalo do nekoga, a ne samo do seksa, sigurno nećeš razmišljati da je bolje primit odjeb nego se malo potruditi oko te osobe. Jedino ako se tipu živo fućka što će ženska (moguće) misliti o njemu kao o kretenu kojemu je stalo samo do seksanja s njom, i ničega više.
Jer, čuj ... ako se ženska s nekim hoće samo poseksati, ne vodi s njim duge razgovore niti s njim ide u kino. To će ti nedvojbeno sama staviti do znanja, ne možeš fulati.
pogriješio je jer nije prošlo... ako su se upoznali kroz posao i vodili duge razgovore u uživo /inbox sigurno je shvatila da nije dečko koji je samo želi jebat... tako da, očito je da je prije trebao reagirat ako joj se uopće ikad sviđao kao muškarac a ne ljubazni kolega -frendek...

osim toga kino je grozno mjesto za prvi dejt, jer to znači da 2 ure negdje odšutiš s nekim, debilana mi je to, i čak nakon tog nije našla vremea za piće odmah nakon kina, on kaže opravdano, al ok, sumnjivo je i to.. i naravno, tu je isto mogao pričekat da se ona njemu javi ako je već ona zajebala i otišla na prvom dejtu... ne, on nju opet podsjeća, ova ga opet odjebe, i eto ti..

to je na njoj kako će se ona postavit prema njegovoj ''ponudi'', ali nekako mi je dosad bilo logično da žensku do koje mi je stalo sam želio i pojebat... ne treba doći odmah, ali ako je primjetio da je privlači onda je trebao reagirat prije...

ovdje nisam dobio dojam nikako je li ona njega ikad doživljavala seksualno, on tu priča da je ona ''možda primjetila da se ona njemu sviđa'', a ne priča o njenoj povratnoj reakciji.

uglavnom, to je ono šta ja stalno naglašavam , kad se prerano zaljubiš il odlijepiš previše si fokusiran na drugu osobu(a ova tema je klišej šta se tiče tog) a ne na samog sebe, svojih potreba, želja, kao da karakter sam sebi ugasiš... i zato često dolazi do odjeba.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:40   #36
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ali to šta je on pristojan i pažljiv prema njoj očito nije upalilo, a to znači da je on nju krivo procijenio i nije malo modelirao svoje ponašanje da je zavede, a to znači da nije on za nju, sorry! tako je, zakoni prirode i atrakcije, bezveze mi je šta staješ na njegovu stranu zato što ti možda paše njegov stil upucavanja... točnije tempo.

ja imam osjećaj stalno kao da mu je i dala šansu jer je sve napravio po p.s.-u, al to nije to bilo...

zato se i dešavaju mitomanije oko friendzona jer muškarci prekasno iskomuniciraju ''ja bi tebe jebao'' zbog straha od odbijanja, a onda takvi, kad dobiju odjeb, onda ne prihvaćaju to kao rizik tog oklijevanja i igranja na sigurno. ma najgore bolje prije primit odjeb, nego kad je ulog već ovoliki za njega.. i njoj bi bilo lakše, svima bi bilo lakše
Kažem samo kakav sam dojam stekla. Pristojan i normalan dečko koji ima što za reći. Započeli su druženje, a svidjela mu se vremenom. To tebi nije jasno ili...? Vjerojatno se borio u sebi kako će to izvesti, ali na kraju ju je ipak pozvao van. Meni je to ok za situaciju u kojoj je bio. Stala sam na njegovu stranu jer mu je previše ljudi napisalo da je pretjerao što, po meni, ne odgovara istini. Mogao je postupiti po naputcima, ali to ne bi bio on, kužiš? Zato mislim da cura nije za njega i da će on bez problema naći drugu koja će cijeniti baš ono što on ima. Nije bilo kemije među njima, ok, ali njen postupak mi je upao u oči, a ne njegovo tobožnje pretjerivanje. To nitko od vas nije vidio. Ti kažeš da on nije za nju, a ja ću reći da ni ona nije za njega.

Tempo upucavanja...u njegovoj situaciji je ok, za moju situaciju ne bi bilo ok...ja mu ni ne bih oduzimala vrijeme, da sam na njenom mjestu i zajebavala ga.

Nemam ja živaca za natezanja, nisam na faksu.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:48   #37
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post

to je na njoj kako će se ona postavit prema njegovoj ''ponudi'', ali nekako mi je dosad bilo logično da žensku do koje mi je stalo sam želio i pojebat... ne treba doći odmah, ali ako je primjetio da je privlači onda je trebao reagirat prije...
Boldano je ključ za akciju. Ne zna to svatko pročitati, na žalost.
Da nekome tko mi se sviđa pokažem zeleno svjetlo, a on stane jer vidi crveno pa me ne poljubi na vrijeme vjerojatno bi kasnije imao puno manju šansu za to, ako ne i nikakvu.

Quote:
uglavnom, to je ono šta ja stalno naglašavam , kad se prerano zaljubiš il odlijepiš previše si fokusiran na drugu osobu(a ova tema je klišej šta se tiče tog) a ne na samog sebe, svojih potreba, želja, kao da karakter sam sebi ugasiš... i zato često dolazi do odjeba.
I s tim se slažem donekle. Zaljubiti se možeš, ali da ne izgubiš sebe.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:09   #38
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
. Nije bilo kemije među njima, ok, ali njen postupak mi je upao u oči, a ne njegovo tobožnje pretjerivanje. To nitko od vas nije vidio. .
meni nije njen postupak strašan... ljudski je, lakše nego reć: ti si odličan i dobar i normalan i pristojan al mi se ne sviđaš u tom smislu jbg... očito ga cijeni jer misli da je dovoljno inteligentan da može skužit i bez izravnog odjeba... šta je trebala, nastavit pričat s njim u inboxu ko da ništa nije bilo, o vremenu?

ima li šta gore kad ti netko mora crtat i odjeb? ma ako ne znaš čitat njene znakove, onda se bar nauči pročitat odjeb.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:15   #39
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
pogriješio je jer nije prošlo... ako su se upoznali kroz posao i vodili duge razgovore u uživo /inbox sigurno je shvatila da nije dečko koji je samo želi jebat... tako da, očito je da je prije trebao reagirat ako joj se uopće ikad sviđao kao muškarac a ne ljubazni kolega -frendek...
pa kad prije, pobogu? To im je bio prvi dejt. Nije ju valjda trebao zaskočiti u kinu?

A možda i je, ako je film bio loš. Tko će ga znat zašto je ona popizdila?! Ne znamo.

Istina, možda ju je trebao prije pozvat na dejt. No svejedno, ona je već kroz te razgovore i prepiske sigurno shvatila da joj se lagano upucava. Nema šanse da nije. Što je onda uopće išla s njim na sudar, ako ga je htjela samo kao frenda?
Ma zbilja ne vidim u čemu je on pogriješio.

Quote:
to je na njoj kako će se ona postavit prema njegovoj ''ponudi'', ali nekako mi je dosad bilo logično da žensku do koje mi je stalo sam želio i pojebat... ne treba doći odmah, ali ako je primjetio da je privlači onda je trebao reagirat prije...
sve pet, ali ne vjerujem da ga je otkantala zato što ju nije prije zvao na sudar.
Možda ga je stvarno htjela samo za frenda pa se nabrzaka povukla kad je shvatila da on ima nekakve druge ideje u glavi. Ali u tom slučaju je glupa da gluplja ne može bit. Mislim, koja ženska već kroz prepisku i usputne susrete ne bi skužila ili barem naslutila da se nekom sviđa malo više od frendice?

Quote:
uglavnom, to je ono šta ja stalno naglašavam , kad se prerano zaljubiš il odlijepiš previše si fokusiran na drugu osobu(a ova tema je klišej šta se tiče tog) a ne na samog sebe, svojih potreba, želja, kao da karakter sam sebi ugasiš... i zato često dolazi do odjeba.
onako kako ja to vidim (iz trenutačno dostupnih podataka), ona mu baš i nije dala do znanja da želi samo frenda. A mogla je, na stotinu načina.

E sad, dakako, ne znamo detalje, pa ... ?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:27   #40
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
meni nije njen postupak strašan... ljudski je, lakše nego reć: ti si odličan i dobar i normalan i pristojan al mi se ne sviđaš u tom smislu jbg... očito ga cijeni jer misli da je dovoljno inteligentan da može skužit i bez izravnog odjeba... šta je trebala, nastavit pričat s njim u inboxu ko da ništa nije bilo, o vremenu?

ima li šta gore kad ti netko mora crtat i odjeb? ma ako ne znaš čitat njene znakove, onda se bar nauči pročitat odjeb.
Njen je način nezreo i bezobrazan jer ako nekoga cijeniš onda ga ne zavlačiš, ne muljaš i ne izbjegavaš kao govno. Ona je svojim postupkom njega prekrižila kao osobu, a za time nije bilo potrebe jer se ne radi o manijaku, već o normalnom mladom čovjeku čije joj je društvo odgovaralo. Nije ju ni na što tjerao, zar ne? Postoji način da nekome daš do znanja kakav mu je status, a da ga ne povrijediš. Neću ti crtati. Inteligentna cura bi to izvela elegantno i obzirno, a ako je odbijeni normalna osoba, a autor mi izgleda baš tako, njihovo prijateljstvo i druženje s ostalima bi se nastavilo kao da se ništa nije ni dogodilo.
Lako je bezobzirno odjebati nekoga, ali je teško učiniti to sa stilom.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger