Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 19:13   #141
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Povremeni seks sa prijateljem suprotnog spola ne mora nužno ugroziti to prijateljstvo.
Da. Zato se to naziva fuck friends.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 19:14   #142
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Da. Zato se to naziva fuck friends.
Imas iskustva?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 23:47   #143
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Naravno da mora.
ne, zbilja ne mora. doduse obicno prijateljstvo bude ugrozeno ako je seks dobar, ali seks sam po sebi ne mora unistiti prijateljstvo.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 00:05   #144
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ne, zbilja ne mora. doduse obicno prijateljstvo bude ugrozeno ako je seks dobar, ali seks sam po sebi ne mora unistiti prijateljstvo.
Slažem se.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 06:57   #145
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ne, zbilja ne mora. doduse obicno prijateljstvo bude ugrozeno ako je seks dobar, ali seks sam po sebi ne mora unistiti prijateljstvo.
Ovo ne razumijem.

Dobar seks ce ugrozit prijateljstvo, a los nece.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:43   #146
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ne, zbilja ne mora. doduse obicno prijateljstvo bude ugrozeno ako je seks dobar, ali seks sam po sebi ne mora unistiti prijateljstvo.
Ako si mislio da dobar seks navuče jednu stranu na nešto više, pa se time ugrozi prijateljstvo, e onda se slažem
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:45   #147
Povratit cu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:54   #148
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas iskustva?
S čime točno?
Frendovima koji mi glume frenda da mogu umočit kad im je sila?
Neam
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:31   #149
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ovo ne razumijem.

Dobar seks ce ugrozit prijateljstvo, a los nece.
ako je dobro vjerojatno ce se ponoviti, vjerojatno i postati cesto. a onda vec mogu krenuti neke ideje koje vise nisu bas prijateljske.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:42   #150
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ako je dobro vjerojatno ce se ponoviti, vjerojatno i postati cesto. a onda vec mogu krenuti neke ideje koje vise nisu bas prijateljske.
A, ok. Koliko je vjerovatno da niti jedna strana nece htjeti ponoviti tj da ce obje strane seks dozivjeti kao los?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:46   #151
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A, ok. Koliko je vjerovatno da niti jedna strana nece htjeti ponoviti tj da ce obje strane seks dozivjeti kao los?
Onda je sa prijateljstvom definitivno kraj Mada -kada je prvi seks vatromet? Meni prvi put uvijek bude onako, čak i kada je performans dobar, nema stvarne opuštenosti
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:51   #152
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
S čime točno?
Frendovima koji mi glume frenda da mogu umočit kad im je sila?
Neam
Onda nemas ni probleme, ali si vjerojatno jedina takva.

Mozda samo plasis muske oko sebe pa ti se ne usude prici?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:59   #153
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
S čime točno?
Frendovima koji mi glume frenda da mogu umočit kad im je sila?
Neam
Mislim da postoji velika razlika izmedu toga da li te netko smatra pojebljivom VS. da li te zeli pojebati i radi na tome

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:04   #154
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A, ok. Koliko je vjerovatno da niti jedna strana nece htjeti ponoviti tj da ce obje strane seks dozivjeti kao los?
nije seks samo los ili dobar, postoji tu puno nijansi. pretpostavka je da medju prijateljima nema neke velike strasti, jer da ima ne bi bili prijatelji nego ili nesto vise (uzajamna strast) ili nista (neuzvracena strast). tako da je s te strane sasvim moguce da se kresnu zbog trenutne krize ili pijanstva, da time zadovolje trenutnu potrebu ili znatizelju i nakon toga se vrate na staro. problem nastane ako seks ispadne iznad svih ocekivanja.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:27   #155
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
nemogu podnjet
pro baj podnijeti.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:10   #156
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
To je to, ključaj i zovi 24 sata da objave šokantan članak na temelju fhr istraživanja

Ovo ostalo što si navela su slučajevi psihičke prirode i ne želim ih uopće komentirati, osim možda napomenuti da imaš poremećene muške frendove
Ljubomora je zdrava i poželjna (u normalnim količinama) i da je nema ponekad, treba se zapitati.
Histeriziranje, posesivnost i analiziranje svega i svačeg nije.
Rangiranje frendica, traženje drugih potencijalnih da budu ove ljubomorne, odlazak na "frendovske" kave pa onda pokušaji nečeg...
nisu mi navedeni svi frendovi bili,zapravo velika većina poznanici ili ljudi sa kojima sam bila
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Vidim da si se uhvatila komentara koji ti odgovara i potvrđuje ono što želiš čuti.

Kao prvo, koliko sam shvatio nema desetke frendica, već svega nekoliko.

Konkretno na mom primjeru - ja imam nekoliko frendica (neke od njih su objaktivno zgodne) s kojima se često čujem, također moja djevojka ima nekoliko takvih frendova.
No, apsolutno ih ne gledamo za nešto više od prijateljstva. Ako si u ispunjenoj i sretnoj vezi, nemaš razloga za to.

Kaj imaš od ljubomore? Ako se dopisuje s njima s namjerom da ih pojebe, vaša veza je ionako u kurcu. Ako se dopisuje čisto iz prijateljskih razloga, nemaš brige.
Ljubomorom ne možeš napraviti ništa dobro, možeš samo sjebati potencijalno dobru vezu.
puno je teže uspostaviti povijernje sa takvom osobom jer od nje možeš stalno očekivati imam dogovorenu kavu sa tom i tom frendicom, upravo mi se javila ta i ta frendica i ono nije ti ugodno nimalo da ti se muva s njima na samom početku veze
obično su mi takvi pokazivali svoje razgovore, no ne bi baš ulazili u iste ili bi redovito izostavili razgovore od par cura, a ja sad kao neću ispast ljubomorna i ne kažem na to ništa
bilo ih je čak koji su slali srca i puse svojim frendicama pod izlikom to mi tako preko poruka, a uživo smo si hladni ja recimo to muškim frendovima nikada ne šaljem, iako ih zagrlim uživo

ja mogu biti frendica sa muškarcima koji mi fizički apsolutno nisu privlačni jer sa svim ostalima ne mogu garantirati da neću nešto pokušati
i za karakter isto vrijedi


Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
pitanje za pattie boyd: kakav ti je to prijatelj koji cijelo vrijeme vaseg "prijateljevanja" nesto pokusava i moljaka da prespava? i jesi onda bila jako iznenadjena kad je takav "prijatelj" nestao nakon sta je nasao curu?
bilo nas je više kod njega i neki su ostali, tako da sam teoretski mogla jer nismo bili sami, no predvidjela sam situaciju kad on u neko vrijeme tjera ostatak ekipe, tako da sam se pokupila
stvar je u tome što je on napustio cijelu ekipu kad je našao tu curu i ispalo je da je bio u njoj samo zbog mene
što se mene tiče posve razumljivo što mi se prestao javljati, no nije fer prema ostataku
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Povremeni seks sa prijateljem suprotnog spola ne mora nužno ugroziti to prijateljstvo.
teško, jako teško
netko je tu naveo kako je prvi seks uvijek najlošiji s čim se slažem, no konkretno kod frenda bi bila nešto drugačija situacija jer se ipak poznate i nakon seksa je logično započeti vezu ili razići se

ff možeš jedino biti sa nekom random osobom koju upoznaš i do koje ti nije stalo, no ne znači da ti s vremenom neće postati

jako sklizak teren
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger