Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 11:17   #61
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Ako se mogu ubaciti malo.

Što znači (seksualno) se iživiti ?

Za mene taj pojam iživiti/proživiti ,neću seks samo jer je valjda to jedina stvar u životu uz milijun ostalih problema na ovom Balkanu.

Npr. skočiti s padobranom,popeti se na neki vrh,zaroniti 10-20 m....)
Da. Ali to je jedino polje gdje si "ogranicen" u vezi. Bar vecini veza. Ima ih i otvorenih.

Skocit s padobranom, popet se na vrh... ?

Pa valjda se mozete razdvojit vikend, tjedan... ne kuzim.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:18   #62
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Dobro, nebitni su razlozi prevare. Ali ti tvrdis da ce te prije prevariti netko s manje iskustva, partnera, nego netko kome je jebanje i mijenjanje partnera ocito jako zanimljivo.

Nije kriterij dobre veze da si se prije seksualno izivio.
ne tvrdim ja ništa striktno,kod mene uvijek jedna sprava ima dva špica...

isti ljudi na druge ljude različito djeluju,mogu samo u svoje ime govoriti.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:25   #63
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Dobro, nebitni su razlozi prevare. Ali ti tvrdis da ce te prije prevariti netko s manje iskustva, partnera, nego netko kome je jebanje i mijenjanje partnera ocito jako zanimljivo.

Nije kriterij dobre veze da si se prije seksualno izivio.
Netko s puno partnera će možda lakše/prije napraviti rez, i neće prevariti?


Ne smatram da sam prevario. I ajde, da zanemarim činjenicu da su odnosi krivi, i to je stvar iskustva, sada znam, onda nisam znao. Ali čak niti mrvice, koje ja ne smatram prevarom, nisu se događale u trenutku kada je taj odnos bio u dobroj fazi. Da sam htio, vjerojatno bi se to moglo pretvoriti u prijevaru. Netko s 324 ženske iza sebe bi znao da je odnos "u kurcu", prekinuo, našao rebound i možda za 2 mjeseca krenuo dalje.


E sad, neki "frajer", koji je u vezi koja je nešto ozbiljno, ali napokon je postao zgodan, šarmantan, privlačan, i napokon je dobio prilike(množina) koje nikad nije imao dok je bio mlad i solo. U vezi je 5-6 godina, zaručen, sala i vjenčanje dogovoreni za dvije godine. Zna da ne želi izgubiti što ima, ali kopka ga i to da vidi kakva je trava kod ovih komada koje mu se nude.

Naravno, sve je individualno, može ovaj prvi prevariti, ovaj drugi ostati vjeran. Ali generalno, mislim da ovaj prvi zna da će i 325.biti ništa posebno. Ovog drugog vjerojatno više jebe znatiželja, nego sama potreba i možda bi se rasplakao kad bi mu ova krenula otkopčavati hlače


Seksualno neiživljavanje, ili neiskustvo na polju veza, ili nešto takvo mogu biti još jedan potencijalni "rep" u nečijoj psihi.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:27   #64
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Znaci ne dopustas mogucnost da netko moze i ako mu je ok s nekim htjet imat i slobodu, i druga stvar koju navodis, a nije tocna je da ako netko ima slobodu, da ce neminovno jednog dana i trajno odleprsat (moze itekako odleprsat i ako stalno stoji u krletci jer misli da tako pokazuje ljubav prema svom vlasniku).
Ne znam iz čega si to iščitao, iz mog posta sigurno nisi.

No pošto znam da je tebi krletka ne moći jebati okolo, mislim ću nam oboma uštedjeti trud.
Sloboda je moguća u vezi. Ali je različito definiramo.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
al´ s vremenom mi se uvijek budi želja za slobodom,i ne da bi šarala s drugima,već jednostavno da budem malo na miru sama sa sobom.
To je najnormalnija ljudska potreba. Većina ljudi u vezama treba svoj prostor i vrijeme za sebe. Nisi po tome čudna ni posebna, to je naprosto normalno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:34   #65
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam iz čega si to iščitao, iz mog posta sigurno nisi.

No pošto znam da je tebi krletka ne moći jebati okolo, mislim ću nam oboma uštedjeti trud.
Sloboda je moguća u vezi. Ali je različito definiramo.
A čuj nije ni to problem. Uvijek postoje otvorene veze. Naravno nije to za svakoga, ali ako objim stranama odgovara takav odnos tko smo mi ostali da sudimo.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:36   #66
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
A čuj nije ni to problem. Uvijek postoje otvorene veze. Naravno nije to za svakoga, ali ako objim stranama odgovara takav odnos tko smo mi ostali da sudimo.
Znam jer smo s njim vodili već opsežnu raspravu o tome i zato mi se ne da opet u krug. Njemu je sloboda u vezi jedno, a meni drugo. A iskreno, ta rasprava o otvorenim vezama koje su rijetke ionako kao Jeti mi je dosadna i zamorna.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:47   #67
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam jer smo s njim vodili već opsežnu raspravu o tome i zato mi se ne da opet u krug. Njemu je sloboda u vezi jedno, a meni drugo. A iskreno, ta rasprava o otvorenim vezama koje su rijetke ionako kao Jeti mi je dosadna i zamorna.
Pa onda niti nemoj raspravljati o definiciji otvorene veze ili veze općenito.
Ljudi na sve to gledaju sa moralnog aspekta, no opet koliko god moral u nekim stvarima bio univerzalan ako obje odrasle i mentalno zdrave osobe svojevoljno ulaze u nešto što nije društveno moralno prihvatljivo a sa time nikoga ne štete onda imaju potpuno slobodu to radit. I tu bi trebala prestat svaka rasprava.
Dakle ukratko ne trebaš se slagati s njegovim stavom, ne slažem se baš niti ja, ali eto najmanje što možemo je poštovati njegov izbor, i stati na tome...
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:49   #68
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Da. Ali to je jedino polje gdje si "ogranicen" u vezi. Bar vecini veza. Ima ih i otvorenih.

Skocit s padobranom, popet se na vrh... ?

Pa valjda se mozete razdvojit vikend, tjedan... ne kuzim.
Ograničen si onoliko koliko ti to sam odrediš

Ovo ostalo,obično (barem ja)povezujem te stvari s proživit s malo ekstremnijim stvarima pa je zato to bolje obaviti sam.

Postoje ipak većei faktori rizika s padobranom,vožnji na R1 i sl.

Nije baš normalno da si ti kupuješ R1 (motor ) a cura ti ima trbuh do zuba.U tom smjeru sam išao.

Ovo prvo sam "objasnio" tom jednom rečenicom,sve ostalo je teška filozofija
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:54   #69
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Pa onda niti nemoj raspravljati o definiciji otvorene veze ili veze općenito.
Ljudi na sve to gledaju sa moralnog aspekta, no opet koliko god moral u nekim stvarima bio univerzalan ako obje odrasle i mentalno zdrave osobe svojevoljno ulaze u nešto što nije društveno moralno prihvatljivo a sa time nikoga ne štete onda imaju potpuno slobodu to radit. I tu bi trebala prestat svaka rasprava.
Dakle ukratko ne trebaš se slagati s njegovim stavom, ne slažem se baš niti ja, ali eto najmanje što možemo je poštovati njegov izbor, i stati na tome...
Poštujem onoliko koliko on poštuje moj. Kakvo pitanje, takav odgovor.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:04   #70
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kako misliš zašto? što nije jasno?

prvo, odabir riječi - skrasiti :zbljuv:

kako se to točno skrašavaš, što to znači? ja sam u vezi ali ne mislim da sam se skrasila niti bi se ikad željela skrasiti

drugo to do lista?!? wtf?!? ne kužim baš ali ok

cijela me tema podsjeća na one lude američke udavače. danas sam se ustala na lijevu nogu pa mi nije smiješno ali da sam bolje volje vjerovatno bi bilo urnebesno
Čemu nervoza?

"Skrasiti se" - smiriti se na jednom mjestu, nakon lutanja, traženja i slično., smiriti se, smjestiti se, srediti se, udomaćiti se. Sasvim primjeren izraz za ulazak u (dugo)trajnu vezu.

To do lista jest overkill za ono o čemu se priča, ali i dalje je jasno o čemu se radi: vrlo je individualno što točno, ali svakome jest potrebno ovakvo ili onako iskustvo da bi došao do zaključka da "put kojim nije krenuo" nije nikakva egzotična, a propuštena staza avantura i sladostrašća. A ta spoznaja jest poželjan temelj (dugo)trajne veze.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:05   #71
Quote:
LaPerLa31 kaže:
kod mene uvijek jedna sprava ima dva špica.. .
Khm .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:06   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Poštujem onoliko koliko on poštuje moj. Kakvo pitanje, takav odgovor.
Ok pošteno. Neki reciprocitet je normalno za očekivati.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:39   #73
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Da. Ali to je jedino polje gdje si "ogranicen" u vezi. Bar vecini veza. Ima ih i otvorenih.

Skocit s padobranom, popet se na vrh... ?

Pa valjda se mozete razdvojit vikend, tjedan... ne kuzim.
Nisi ograničen(a) dok te partner ne uhvati


I da, zapravo, tema je trebala otići u dva smjera, a otišla je samo u jednom. Onaj drugi, praktični, zanemaren je

Stvari koje bi vam bilo žao da ste propustili u životu/stvari koje bi još željeli probati. Legalnost manje bitna
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:04   #74
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Stvari koje bi vam bilo žao da ste propustili u životu/stvari koje bi još željeli probati.
To cu ti reci tam negdje za 50 godina.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:13   #75
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Stvari koje bi vam bilo žao da ste propustili u životu/stvari koje bi još željeli probati. Legalnost manje bitna
Pa ono, nešto tipa, piknik u bazenu. Bez japanki.



I na izborima jednom zaokružit HDZ.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:31   #76
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
To cu ti reci tam negdje za 50 godina.
Misliš da ćeš moći pričati za 50 godina?

Al ozbiljno, mislim da do sada imaš iskustava koja bi ti bilo žao da si propustila. Volim vjerovati u to. Vjerujem da bih i sam našao ponešto, da krenem vrtjeti film

Evo, npr život na rubu Ne mogu reći da sam rizičan vozač, ali bih se usudio reći da pamtim sve situacije kad sam fkt bio blizu nesreće, a možda i blizu pogibije I bilo kak bilo, smatram da je nekolicini to, na kraju, pozitivno iskustvo. Doduše, to spada u ona spontana, koja se dogode zato što ih ne možeš predvidjeti

@smoth, japanke nisu poželjne nikad u bazenu, a Japanke?


Edit: sad vidim da je i Smooth za život na rubu i papuče njemu i društvu doslovno čine razliku između života i smrti. Još sam htio pitat što će im rdveni klin
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:54   #77
posjetiti javnu kuću i spavati sa dvije-tri cure istodobno, mali grupnjak
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:28   #78
Orđije sa miđetima na konzumovom parkiralištu.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 23:49   #79
ništa.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 00:01   #80
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Orđije sa miđetima na konzumovom parkiralištu.






Ti imas memoriju kao slon.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.