Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 21:45   #21
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
A bolje bi izgledale sa vidljivim borama i obješenim licem?

Ništa nije dobro i lijepo kad se pretjera s nečim, ali ako malo popraviš samo, tako da to izgleda ljepše, mlađe, zategnutije a opet prirodno, zašto ne??

Ove od 30 ne mogu tako izgledati. Vidio sam tj djelile su te svoje tretmane na instagramu i vidi se da su mlade cure i stvarno mi nikad neće biti jasno zašto to rade, valjda kompleksi šta li?
Čak i nisam upotpunosti protiv toga dok god se ne pretjeruje, tj da ima minimalno da se ne primjeti toliko. Ali koju god sam vidio i javnu osobu i ove obične cure, svi prelaze granicu dobrog ukusa.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:51   #22
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Ove od 30 ne mogu tako izgledati. Vidio sam tj djelile su te svoje tretmane na instagramu i vidi se da su mlade cure i stvarno mi nikad neće biti jasno zašto to rade, valjda kompleksi šta li?
Čak i nisam upotpunosti protiv toga dok god se ne pretjeruje, tj da ima minimalno da se ne primjeti toliko. Ali koju god sam vidio i javnu osobu i ove obične cure, svi prelaze granicu dobrog ukusa.
Slažem se da većina nema te probleme, pa je onda čudno zašto to tako mlade rade, da. Ali neke imaju i prije 30-e taj problem obješenosti, kapaka, obraza itd. Kaj ak ih to jako jako smeta, ne smiju popraviti to da budu zadovoljnije? Odmah su neke umjetnjače kaj si to iz zabave stave
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:52   #23
Od cetiri para umjetnih sisa koje sam vidjela lajv, samo jedne su mi lijepe.

A ovo kaj si stavljaju filere... znam jednu curu koja si to sprica u celo i prica mi... malo ti bude cudno u pocetku jer se nemres mrstit, al kasnije se naviknes

Po volji
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:55   #24
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Slažem se da većina nema te probleme, pa je onda čudno zašto to tako mlade rade, da. Ali neke imaju i prije 30-e taj problem obješenosti, kapaka, obraza itd. Kaj ak ih to jako jako smeta, ne smiju popraviti to da budu zadovoljnije? Odmah su neke umjetnjače kaj si to iz zabave stave
Pa ok, nisam upoznao cure koji imaju takav problem tako rano ali valjda je i to moguće, ne osporavam. I naravno, svakom na izbor šta radi od sebe i svog života. Ove koje sam vidio da su to radile (čelo, obrazi i usne) je tako očigledno da je pomalo i tužno, i čak mi je čudno da neko s tim može biti zadovoljan.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:59   #25
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
nemam neki stav o tome.
bitno da ne izgledaju ko neprirodne i groteskne kvrge.

prirodno ne znaci i privlacno bas kao sto "neprirodno" ne znaci neprivlacno.
Uvijek do sada, bez iznimke, neprirodno mi niti jedan put nije bilo ni najmanje seksualno privlačno. S druge strane se slažem, prirodno ne znači uvijek privlačno.
Po pitanju žena sam iznimno plitka, da me zanima bilo što drugo o njoj osim njenog tijela, to spada u domenu prijateljstva gdje mi je nebitno kakve sise ima. Jedina veza koju sa ženom mogu ostvariti je prijateljska.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:03   #26
Sve najbolje ako je napravljeno sa stilom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:04   #27
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Jedina veza koju sa ženom mogu ostvariti je prijateljska.
Otkad to? Kaj nije da te i žene seksualno privlače?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:09   #28
silikonske grudi nisu pitanje moda niti su pitanje trenda. prije su svjedocenje dosega u kojem se nalazimo. posve sam uvjeren da bi, da je bilo moguce, i u ona anticka vremena zene to radile da im je medicina omogucila.
uopce mi ne bi smetalo da mi partnerica ima takve sise. nimalo. dapace.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:13   #29
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Otkad to? Kaj nije da te i žene seksualno privlače?
Kao što već negdje i spomenuh, ako me žena počne interesirati više od fizike, izgubim seksualni nagon prema njoj. Dakle, romantična veza ne dolazi u obzir s istim spolom u mom slučaju.
Nadam se da ti je jasnije, ali se i nadam da tu prestaje. Nemam silikone pa se nikako ne mogu uklopiti u temu.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:15   #30
Samo nećural bajo moj.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:16   #31
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Kao što već negdje i spomenuh, ako me žena počne interesirati više od fizike, izgubim seksualni nagon prema njoj. Dakle, romantična veza ne dolazi u obzir s istim spolom u mom slučaju.
Nadam se da ti je jasnije, ali se i nadam da tu prestaje. Nemam silikone pa se nikako ne mogu uklopiti u temu.
Ovo je ionako puno zanimljivije od glavne teme. Naravno da ne razumijem. ALi nema veze! Ne moram baš sve razumjet!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:17   #32
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Podržavaš botox već sa 30ak godina??
Obješeno lice ?
Btw., danas svaka druga ima i usnice povećane.
Jednom riječju - užas
Ima ovdje ona honeychild il kak vec sto je usne povecala. Stvarno smijesno izgleda.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:18   #33
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovo je ionako puno zanimljivije od glavne teme. Naravno da ne razumijem. ALi nema veze! Ne moram baš sve razumjet!
U pravu si
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:29   #34
Svako je gospodar svoga tijela...

Moje je mišljenje da sa svojim tijelom svatko čini što ga je volja.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:34   #35
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Svako je gospodar svoga tijela...

Moje je mišljenje da sa svojim tijelom svatko čini što ga je volja.
Poslije razgovora sa psihijatrom...
Nisam protiv estetskih korekcija, ali ovo što danas sebi rade je patologija, a ne uljepšavanje.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:43   #36
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
silikonske grudi nisu pitanje moda niti su pitanje trenda. prije su svjedocenje dosega u kojem se nalazimo. posve sam uvjeren da bi, da je bilo moguce, i u ona anticka vremena zene to radile da im je medicina omogucila.
uopce mi ne bi smetalo da mi partnerica ima takve sise. nimalo. dapace.
Kako ne?

Evolutivno se bližimo androgenoj priči, osim u slučaju hiperseksualizacije kada silikoni postaju svrha sami sebi. Jer je prosto, jer apelira na porive kojih kao takvih više nema. Koji su potpuno umjetni i tržišta radi kreirani.

Ja sam se prilagodio. Svidaju mi se žene koje izgledaju kao adolescenti.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:45   #37
Nema smisla ić povecavat grudi. Tek kad pocnemo sebe cijenit, shvatimo onda da sebe voljet dolazi iznutra i kako se osjećamo emocionalno, nikakva vanjština ne može zamijenit poštenu i dobru osobnost.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:47   #38
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Nema smisla ić povecavat grudi. Tek kad pocnemo sebe cijenit, shvatimo onda da sebe voljet dolazi iznutra i kako se osjećamo emocionalno, nikakva vanjština ne može zamijenit poštenu i dobru osobnost.
Ispravka, nema smisla - tebi. Nekom mozda ima.

Kada bi pratili ovu tvoju analogiju, onda bi to mogli reci i nekome tko operira klempave usi 'cuj, imas dobru osobnost, ne trebas to radit. '
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:50   #39
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ispravka, nema smisla - tebi. Nekom mozda ima.

Kada bi pratili ovu tvoju analogiju, onda bi to mogli reci i nekome tko operira klempave usi 'cuj, imas dobru osobnost, ne trebas to radit. '
Slažem se sa boldanim.
Ali neću reći da nema i ljudi koji su izgledom i karakterom loši, isto tako koji su i lijepi i loši.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:52   #40
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Slažem se sa boldanim.
Ali neću reći da nema i ljudi koji su izgledom i karakterom loši, isto tako koji su i lijepi i loši.
Kao sto ima ljudi koji nisu zadovoljni svojim izgledom. Ako ga zele promijeniti i ako to rade s ukusom, ne vidim nikakav problem/prostor za nekakve osude. Te price kak je prirodno bolje su samo stvar ukusa. Kad bi operacija povecanja kite bila toliko bezopasna i uspjesna kao povecavanje sisa, vrlo brzo bi se retorika kod dijela muskaraca promijenila.

Te na kraju, mos mislit da tipovi s foruma odbijaju zene samo zato kaj imaju silikonske sise. Ou jea.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger