Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 00:09   #81
Ja sam muža odma skužila. Jednostavno se prominija. Poljubac ga je izda. Nekako je bija drukčiji. Odma sam počela sumnjati i prijateljici rekla da sumnjam. Onda su krenile druge stvari, počeja je izbjegavati moj pogled, pod normalno 18 godina kad ide na posa mi se zagrlimo,poljubimo ,odjednom on istrči iz kuće da to izbjegne. O njegovoj nervozi prema meni i dici ne triba ni pričati. Inače je smireni tip čovika. Nije moga sam sa sobom.( to je samo dio )
-Ja ga lipo sidnem i kažem mu da mislim da on ima ljubavnicu a on se kune da nema i tako on nije bija dovoljno pametan stati dok nisam ubrzo saznala. Sad smo nigdi. I na kraju se potvrdilo kao istina na taj poljubac koji mi je da sumnju a prvi sljedeći seks potvrdu da sam bila u pravu. Jednostavno sam znala da to nije moj čovik .
__________________
Nikad ne reci nikad........( ŽENSKO SAM , SAMO DA SE ZNA , god: 30 i kusur....)
ŠILJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 13:33   #82
gubitak komunikacije, promjena u ponasanju, izbjegavanje
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 13:46   #83
Odsutnost tijekom seks
S vremenom mnogi parovi dođu u fazu u kojoj spolni odnosi skliznu negdje u pozadinu veze, posebno ako ih neprestano ne oživljavaju strašću, ljubavlju, maštom i željom. Treća će osoba paru sve to oteti, jer jedno od njih će sve to doživljavati s nekim drugim, izvan domaćeg kreveta. Osim kada je u pitanju umor, zabrinutost i opterećenost, izbjegavanje dodira ljubljene osobe, odsutan pogled i misli koje tijekom seksa blude, vrlo su loš znak.

Kada muškarac ignorira seksualna iznenađenja
Ako je nekada vaš partner bio oduševljen svakom novošću na vašem tijelu, a sada je poprati tek ravnodušnim komentarom, ili ju, što je još gore- niti ne primijeti, to je definitivno dobra osnova za neugodne i dvojmljive osjećaje. Svaka će si žena, ako zna da će zbog toga dobiti strasne komplimente svog partnera, s radošću urediti intimnu frizuricu. Niti kupovina novog, seksi, zavodljivog donjeg rublja nije nova stvar, jer svaka od nas se želi osjetiti željenom i seksi. Ako vaš partner preko svega toga tek preleti pogledom i ostane imun na sva vaša slatka iznenađenja, tada nešto nije u redu, sigurno.

Njegov grmić
Još uvijek većina muškaraca tvrdi kako svoje stidne dlake žele imati u njihovom prirodnom obliku, jer oni nisu babetine. Međutim, mnogi od njih bi pristali na promjenu, ako bi to od njih zatražila strastvena žena. Zašto? Zato jer znaju čemu takva promjena služi. I žene i muškarci dobro znaju da će tražena promjena intimnog žbunića biti strasno nagrađena. Sve je to lijepo i krasno, ali problem nastane kada muškarac svoj podrezani grmić razgoliti pred ženom koja to od njega kroz godine i godine zajedničkog života nije tražila. Na raspolaganju uvijek stoji tvrdnja kako je "glatko iznenađenje" namijenjeno upravo njoj. Naravno, potpuno je drugo pitanje hoće li žena na takve tvrdnje vječito nasjedati.

Izgovor za izgovorom
Varanje može kod para uzrokovati sve manji broj spolnih odnosa. Kada oni postanu tek blijeda sjena, došlo je vrijeme za akciju saznavanja što se tu u stvari događa. Naravno, za opustošen spolni život postoje brojni razlozi, pa zbog toga ne bi trebalo donositi preuranjene zaključke. Sumnja, recimo, može dobiti stvarnu podlogu tek tada kada svakog vikenda, kada imate kuću i dane na raspolaganju samo za sebe, umjesto strasnog seksa, koji bi nadoknadio sve izgubljeno, stalno dobivate serviran milijun izgovora.

Kondomi
Što bi vam se počelo motati p glavi kada biste kondome, iako u spolnim odnosima sa svojim partnerom nikada niste upotrijebili kao sredstvo kontracepcije, pronašli u džepu njegova sakoa ili u njegovoj lisnici? Nedvojbeno bi vam se situacija učinila vrlo sumnjivom, iako postoji mogućnost da ih je dobio na poklon od prijatelja, ili kao reklamni primjerak na ulici. Ali iza toga se može skrivati i nešto više. Treća osoba!

Naravno, stvari uvijek nisu onakve kakvima se čine, a pravog recepta za otkrivanje onoga za što netko želi da ostane sakriveno, nema. Najbolji je način otvorena komunikacija s partnerom, te otvoren razgovor o tome što se događa.
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:51   #84
Quote:
slovo17 kaže: Pogledaj post
draga moja jako te dobro razumijem i jako dobro znam osjećaje koji te bude. iz vlastitog i trnovitog puta pokušat ću ti dati savjet.
Međutimk draga moraš spoznati što ti želiš. ja sam shvatila želim obitelj i brak, teško je boriti se s nepovjerenjem, kopanjem po mobu, razmišljanjem gdje je, ali ako je želja jaka uspjeva se. Žena mora biti mudra,pametna i uspije se. Sačuvala sam svoj brak, shvatila sam što je život, nije bajka, postoje kompromisi, moraš se pametno boriti. isplati se, ali naglasiti da je to prvi i zadnji kompromis, moraš jasno izreći kako želiš dalje.jedino je sigurno, zaborava nema, boli uvijek kad se spomene, kad se čuje slično, kad se šali na taj način, ali postoji novi dan i vjera da se to neće ponoviti. Budi hrabra ne kopaj ,ne istražuj, ne nanosi sebi bol, stani i vidi što želiš i kreni tim putem
sretno


Najprije, da bi se postupilo ovako kako si sugerirala potrebno je
a) podcijeniti sebe do te mjere da si odrediš kako ne zaslužuješ bolji tretman, kako trebaš biti sretna da si uopće ikako udana(kao valjda najviši mogući domet egzistiranja ), te prihvatiti to da će tvoj brak tokom cijelog života biti gorko-slankast zbog svih tih sumnji i paranoja(za koje ćeš itekako znati da su opravdane)...

b) zauvijek odustati od ideje da ćeš moći pronaći potpunu sreću, čovjeka koji će te voliti 100/100, i kojem ćeš uvijek biti jedina...


Ženi kojoj je smisao života biti udanom to može biti prihvatljiva opcija. Ono, udana sam, imam mudonju na papiru i to mi je čist dosta...Šljaka

Ali mislim da ipak neki malo veći postotak žena traži uzajamno povjerenje, poštivanje, odanost, predanost, ljubav, i prije svega - povjerenje. Da bi odnos u kojem su uopće i dobio status braka.

Dakle, kakav je smisao biti u odnosu u kojem strepiš, u kojem više vjeruješ frendicinom mužu nego svom, u kojem se nikad ne osjećaš jedinstvenom, posebnom...jedinom. Vječito ti nad glavom vise jelenji rogovi. Kad ti ih je jednom stavio, postaju dio tvog accsessoriesa...Nije pitanje da'l ćeš, nego kad ćeš ih nositi opet.

No, no, no...mislim da svaka žena zaslužuje više od toga.

To što si se ti pomirila sa tim da više nećeš dobiti nikako ne bi trebala biti tvoja sugestija ženama za koje još može biti spasa, koje odluku još nisu donijele...

Jer, istina je da se izbora uvijek ima. I da se nikad ne zna što te čeka već iza idućeg ugla.

Možda bi i ti, da nisi ostala u tom oskrvnjenom braku, naletjela na nekog tko bi te čuvao kao malo vode na dlanu...Danas bila sretnija, ispunjenija.
Govoriš o "pameti" i "pametnom izborenju..." Kako je, zaboga, pametno birati ne vidjeti i ne čuti kraj zdravih osjetila?

U svakom je slučaju(po meni) bolje biti i sam samcat nego u lošem društvu.
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:06   #85
A...koji su znakovi vjernosti?
Ipomoea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 21:12   #86
Kome uopce trebaju dokazi? Zasto?
Pa meni su savim dovoljne indicije, nismo na sudu!

Malo ga posmatras kako se ponasa, potrazis neke nelogicnosti i greske u koracima, priupitas ga o tome, ali ne odmah, nego dok obradis to u glavi temeljito (tako unaprijed znas moguce odgovore i smjerove kamo bi mogao krenuti, spremno ga cekas s jos kojom serijom detalja... cekas da se zapetlja, a ako mulja zapetljat ce se sigurno!)

I to je to.

Ne treba ti priznanje, ne trebaju ti fotke ni ispisi razgovora ni videozapisi, nista. Vidis da laze, odmah pedala i ciao, a on nek se zali kome hoce kasnije za povredu pravicnosti "sudenja".
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 00:28   #87
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post

...
Banaliziras. U nacelu se slazem s tobom ali toliko je razlicitih ljudi, razlicitih prica i sudbina...pomalo je naivno na ovaj tvoj iskljuciv nacin omalovaziti neciju odluku da "oprosti".
Kako mozes znati da njen suprug nju ne cuva kao kap vode na dlanu- sada, nakon sto su prezivjeli teski lom? Kako znas da nije sretna i ispunjena? Mozes li joj ti garantirati da bi bila sretnija i ispunjenija sama? Mozes li joj garantirati da bi bila sretnija i ispunjenija s nekim drugim jednog dana? Sto ako ona ne zeli biti sretna s nekim drugim nego samo s njim?

Na isti nacin na koji si ti njen izbor proglasila losom porukom drugim zenama, ja bih evo tvoje sugestije proglasila isto toliko losom porukom.
Citirat cu te:
Quote:
Jer, istina je da se izbora uvijek ima.
I "oprost" je izbor.

Sto se tice znakova nevjere...ovisi vjerojatno o tipu nevjere. Ako se radi o povremenom seksu s nasumicnim osobama, pretpostavljam da to cak moze proci nezamijeceno.
Duzi preljubnicki odnos koji ukljucuje i emocionalni angazman...mislim da bi morali biti debelo poremeceni odnosi u braku otprije da se takvo nesto ne primijeti.
__________________
Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly.
Carandiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:49   #88
Sve je pocelo s lazima, konstantno laganje, tajenje izlazaka jel nismo bili u istom gradu. Promjena stila odijevanja, ucestali shoppinzi za koje ja nisam znala.Pa novi mobitel za koji nisam imala pojma. I najgore od svega promjena ponasanja prema meni uzimanje zdravo za gotovo, potpuna ravnodusnost ne slusanje, imala sam nekad dojam kao da govorim drvetu. nagle promjene raspolozenja od depresivnosti do manicnog super hight ponasanja. U autu su mu se stalno vrtile pjesme s tematikom velicanja prjevara tipa nikad se promjeniti necu ostat cu isti blablabla a covijek nikad prije nije imao takav glazbeni ukus Postavljanje pravila bit ce po mojem ili dovidenja.
Znakovi su itekako postojali ali ja ih nisam zeljela vidjeti, cijelo vrijeme sam imala osjecaj da nesto nije u redu ali sam to ignorirala. Meni je ovo bila dobra skola da slusam sebe i svoje osjecaje jel je jedino intuicija ispravna i da sam ju slusala spasila bi se puno sranja u zivotu.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:46   #89
Bila sam prevarena. Uhvatila sam ga na djelu. Prekinula ih tek toliko da kazem "oprostite sto smetam,ja bih samo svoj kisobran".
Njemu namignula i rekla"'oce li to majstore?".
I otisla. Ispred vrata ostavila zarucnicki prsten kojeg mi je dao tjedan prije.
I nikad se nisam osvrnula,iako sam dobrih mjesec dana pitala samu sebe sto to meni nedostaje,dok nisam shvatila.
Ja nisam bila zena za njega.
Nisam bila njegova ljubav,jer da jesam,ona ne bi postojala.
Naime,misljenja sam,da dvoje koji se vole,mogu biti ili vjerni i voliti se ili ne biti uopce.
Za mene trece opcije nema.
A sto se tice znakova...ne znam. Nisam nista primjecivala jer nikad ne bih uzela niciji mobitel niti laptop niti bilo sta.
Kao sto ja ne bih voljela da netko "kopa" po mojim stvarima,postujem tudje.
Ne zato sto nesto skrivam,nego zato sto je meni to naprosto jadno.
Detoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 08:43   #90
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
Apsolutno. I još kad to radiš s predumišljajem i svojski se trudiš održati na životu odnos zbog kojega radiš budalu od partnera(ice), onda stvarno moraš biti ili bolestan u glavi ili teška gnjida.
Upravo ovo radi moj muz. Odnosno radio je do prije par dana. Odrzavao parelan zivot, odnos s kolegicom s posla i nas obiteljski zivot za kojeg tek sad uviđam koliko je bio besmislen i lažan.

Ja sam tek neki dan saznala da sam prevarena. Ma znala sam i prije, ali nisam imala dokaz. Imala sam odvratan, snažan i vrlo uporan osjećaj u zelucu jako dugo, mjesecima, i iako sam pokusala razgovarati i iskomunicirati i saznati zasto se tako osjecam, on je jednostavno odbijao svaki moj pokusaj.

Nasla sam dokaz u njegovom mobitelu, kojeg inace nikad ne diram (a kako i bih, kad je neprestano u njegovim rukama).
Nije me sram sto sam mu, tjerana nekim instinktom, uzela mob i u doslovno pet sekundi saznala sve sto je trebalo (budala nije ni izbrisala inkriminirajuce poruke lol). Dapace, trebala sam to i prije napravit, postedjela bih se nekih mucnih stvari. (Savjetujem odgovorno, ostavite se moraliziranja i nek vam uopce ne bude bed proci kroz njegove/njene mejlove, poruke, pozive....ja sam isto moralizirala i mislila kako je to jadno i kako se ne zelim spuštati na tu razinu, a sad mi je samo zao sto to nisam ucinila prije. Jebo moral u takvoj situaciji.)

I bas ovo sto pise u gornjem postu...on se svojski trudio odrzati nas zivot u nekom prividu normalnog, sretnog i veselog obiteljskog zivota. Do jucer smo maltene planirali kada cemo na more, sto cemo kupiti kćerki, sto cemo danas kuhati itd itd, normalne svakodnevne obiteljske stvari. Istovremeno, on je ševio nju, planirao buducnost s njom, pisao joj kako je ona njegova ljubav, njegova srodna duša, njegovo sve... Istovremeno, takodjer, bio osoba koja se kune vlastitim zivotom da nikad ne bi mogao prevariti i da ne bi mogao zivjeti s tim. Nda.

Imamo djevojcicu od 6 mjeseci, prekrasno dijete rođeno mjesec dana prerano, koje hvala bogu dobro napreduje ali zahtjeva pojacano pracenje i rad. Ni ona mu izgleda nije dovoljno bitna...

Da, bolesno je i gnjusno i totalno poremeceno ovo sto on radi - zivi paralelan zivot s dvije zene, ne pokazujuci ikakvu namjeru da prekine brak i bude muškarac, iskren i odrastao, koji ce sjesti sa svojom zenom i priznati svoje greske. Sve sto je radio, radio se s predumisljajem, planski i namjerno meni iza leđa. I nasem djetetu.

Nekoliko ljudi mi je dobro reklo - ja cu se iz ovoga nekako izvuci, prebrodit cu i bit cu jaca i sposobnija nakon svega, medjutim on ce odsad pa nadalje vjecno nositi stigmu preljubnika koji je razorio svoj (i tuđi) brak i ostavio zenu i 6-mjesecnu bebu. Bez obzira ostao on s tom zenom (koja je i sama u braku i ima 2 male djece) ili ne, ovo ce ga obiljeziti i žigosati zauvijek.

Meni je sad najveci problem sto sam na porodiljnom jos 6 mjeseci a nemam posao, tek trebam poloziti strucni ispit da bi uopce mogla ici traziti nesto, dijete je premalo za jaslice, moram sve te stvari skuziti i istraziti a muka mi je od svega...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 08:47   #91
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Meni je sad najveci problem sto sam na porodiljnom jos 6 mjeseci a nemam posao, tek trebam poloziti strucni ispit da bi uopce mogla ici traziti nesto, dijete je premalo za jaslice, moram sve te stvari skuziti i istraziti a muka mi je od svega...
držim fige da čim prije staneš na svoje noge.
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:09   #92
Pa drzi me cinjenica da cu ja nekako i stati na svoje noge, ali on ce se sa svojih nepovratno srusiti cim prodje neko vrijeme i shvati da je unistio svoj i zivote svoje obitelji. Nebitno hoce li u konacnici ostati s njom, s nekim drugim, biti sam, bla bla. Ovo sto je svjesno odlucio napraviti nece sad moci pomesti pod tepih i zaboraviti. Treba zivjeti sa govnima u koja si se namjerno zatrpao do grla, a to nije lako. Mentalni i emocionalni slabići kao sto je on ce to tesko izdrzati.

Vec sad ga osuđuju svi koji su saznali. Nepovratno je promijenio sliku o sebi u ocima svojih najdrazih i najblizih. Prijatelji, kumovi, kolege i ostali tek trebaju saznati. Uzasavam se kolicine i siline osude s kojom se on (i ona) tek trebaju suočiti. Ne bih im bila u koži.

Ja cu iz svega izaci čista, bez mrlje, bez packe, nekako cu se snaci i financijski (u konacnici razvod je neizbjezan pa ce i sud tu donijeti svoje odluke) ali ponavljam, njemu ne bih bila u koži nizašto na svijetu.
Najgore je sto ce i ovo dijete, jednog dana kad poraste, saznati zasto je tata otisao, a kad donese svoj sud o tome sumnjam da ce biti pozitivan za njega, da ce mu lako oprostiti...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:42   #93
House's misters@

Suosjecam s tobom i bas mi te zao.
Znam otprilike kako ti je, mene je zena takodjer prevarila, otisla sa ljubavnikom i nit ne pita za djecu uopce.

Neznam koliko ti je to jos svjeze, al znam dok sam to prolazio bila je uzasna mucnina prva dva mjeseca, zatim neka faza pomirenja sa cinjenicama i polako okretat se novom zivotu.

I reci cu ti bez obzira sta te sad to sve boli zasigurno jako, kroz jedno vrijeme polako prodje ta bol i kao da ozdravis, osjecas se energicno, jer ustvari mi izadjemo pobjednici iz svega, dusa nam je cista.

Sretno ti i drz se.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:43   #94
Hvala ti na podrsci! Svjeze je skroz, doslovno sam prekjucer saznala za to
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:50   #95
Uglavnom vidim da si cvrsto odlucila da je kraj i to je jedino ispravno.
Nemozes jednostavno biti sa nekim kome nisi dovoljan. To su sebicni ljudi koji gledaju samo da zadovolje svoje potrebe.
Nazalost imate dijete i to je ono zbog cega si zasigurno ponajvise utucena.
Tako je bar meni sa bivsom, mislio sam si pa sta ti je ljubavnik vazniji od djeteta, uzas.

Trebat ce ti velika podrska obitelji i dragih ljudi da to sve prebrodis.

Zadnje uređivanje salevart : 25.04.2017. at 10:16.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:56   #96
Srecom podrsku imam. I svoje i njegove obitelji. Svima se gadi to sto je ucinio, sve nas je razocarao i svi su na strani mene i naseg djeteta. Ne mogu se sjetiti apsolutno nijedne osobe koja ce u ovom trenutku stati uz njega, na njegovu stranu. Ostat ce sam.
Zalosno ali sam si je to priustio. Cak mi ga je malo i žao. Necu mu otezati situaciju, nisam osvetoljubiva, ali necu mu niti olaksati.

Postoji proces izmedju kemije i osjecaja. Zaljubljivanje i ljubav se ne "dogode", na njima se radi, u to se ulaže. Vremena, energije, truda... Kemija se svakome moze dogoditi, ma i u dugim vezama, brakovima, upadnes u rutinu i lose razdoblje, bude losih faza, manjka komunikacije i svega. Sve je to meni jasno. Ne poricem da nam u braku zadnjih mjeseci nije bilo bajno. Oboje smo za to odgovorni. Tu je i beba, prekrasna i predivna, ali ipak beba koja cim dodje na svijet neminovno mijenja dinamiku para. I treba se na to naviknuti.
Ali to nisu razlozi da uvedes trecu osobu u svoj brak, u svoj obiteljski zivot. Postoji nacin kako se to rjesava, ovo sto je on napravio nije ispravan nacin.
Da, nisam mu dovoljna. Ne voli me, ili me ne voli dovoljno, a ja na to ne mogu i necu pristati. Zasluzujem bolje od toga.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:06   #97
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Srecom podrsku imam. I svoje i njegove obitelji. Svima se gadi to sto je ucinio, sve nas je razocarao i svi su na strani mene i naseg djeteta. Ne mogu se sjetiti apsolutno nijedne osobe koja ce u ovom trenutku stati uz njega, na njegovu stranu. Ostat ce sam.
Zalosno ali sam si je to priustio. Cak mi ga je malo i žao. Necu mu otezati situaciju, nisam osvetoljubiva, ali necu mu niti olaksati.

Postoji proces izmedju kemije i osjecaja. Zaljubljivanje i ljubav se ne "dogode", na njima se radi, u to se ulaže. Vremena, energije, truda... Kemija se svakome moze dogoditi, ma i u dugim vezama, brakovima, upadnes u rutinu i lose razdoblje, bude losih faza, manjka komunikacije i svega. Sve je to meni jasno. Ne poricem da nam u braku zadnjih mjeseci nije bilo bajno. Oboje smo za to odgovorni. Tu je i beba, prekrasna i predivna, ali ipak beba koja cim dodje na svijet neminovno mijenja dinamiku para. I treba se na to naviknuti.
Ali to nisu razlozi da uvedes trecu osobu u svoj brak, u svoj obiteljski zivot. Postoji nacin kako se to rjesava, ovo sto je on napravio nije ispravan nacin.
Da, nisam mu dovoljna. Ne voli me, ili me ne voli dovoljno, a ja na to ne mogu i necu pristati. Zasluzujem bolje od toga.
Mojoj dobroj priji se dogodila gotovo identicna situacija prije par god.

I u pravu si - na njenom primjeru se vidi da je on taj kojem je u konacnici teze. Ona je bila rusevina u pocetku, ali danas je super

Sa svime sto si napisala se slazem.
Ono sto je meni posebno odbojno u cijeloj prici su emotivne komponente te njegove veze sastrane. Na tvom mjestu nekakav seks, praznjenje bih cak mozda pregrmila. Ove neke izljeve o ljubavi zivota - nema sanse.
I to nakon svega sto ste prosli.
Niste tek u prvoj ili drugoj godini veze kada je ljubav jos u nastajanju. Imate stosta iza sebe.

Slazem se da je napravio glupost i to na najdebilniji moguci nacin.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:45   #98
Quote:
Sanja1 kaže: Pogledaj post

Muskarci su lovci (pocevsi od primitivnih naroda). To im je u prirodi. Obozavavaju osvajanja.

Kada on osjeti/pomisliti da mu se stolica ljulja i da mu fale neke stvari koje su se do sada podrazumijevale (speglano, skuhano, oprano, cisto), da vise nije prvi i jedini i da se ti od jedanput cudno ponasas - trgnut ce se. Nadajmo se...
Hoce li zene ikada prestati ovako da razmisljaju?! Zasto ona uvek mora da pere, kuva i pegla? Nema sta ko da se navikava, dom je zajednicki, kao i deca, oboje tu treba da su ukljuceni, a ne samo zena.
.......
Sacuvala brak-pise ona koju je muz prevario. A to sto je okrnjen i sto se trza na svaku poruku, poziv i kasni dolazak, to je kao ok? Sta je taj brak, svetiliste, kada mora da se cuva, dok je jedna strana nesrecna?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:49   #99
Quote:
katja123 kaže: Pogledaj post
Sanjo, ovo sve stoji sto si napisala, muskarci su takvi jednostavno....nazalost...kad imaju doma zenu i dijete i sve super na raspolaganju vise nemaju volje se truditi...i onda dolazi do prevare....a mi se trudimo i ovako i onako...je...se njima...mi ih volimo uvijek i ispada da se jos dodatno moramo truditi samo da ne odu drugoj...Krasno, zalim sto sam zensko nekada...
Ne znam zasto bi se trudila?
I volela uvek? I bila mazohista?
Varaju i oni bez dece. Varaju i oni bez zene, koji imaju devojku.

Mene uopste ne cudi sto ljudi varaju, niti to povezujem sa odsustvom ljubavi.
Prosto mi zaista deluje tesko biti veran 30 godina i biti srecan i ispunjen. Nisam u fazi da pozelim da prevarim i volela bih da se to nikada ne desi ni meni, ni njemu, ali ne bih se zacudila kao neki sto pisu, niti bih ikada pomislila za svoj ili tudji zivot da je idealan ( kao sto mnogi pisu), pa su odjednom ostali zateceni.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:52   #100
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Pa drzi me cinjenica da cu ja nekako i stati na svoje noge, ali on ce se sa svojih nepovratno srusiti cim prodje neko vrijeme i shvati da je unistio svoj i zivote svoje obitelji. Nebitno hoce li u konacnici ostati s njom, s nekim drugim, biti sam, bla bla. Ovo sto je svjesno odlucio napraviti nece sad moci pomesti pod tepih i zaboraviti. Treba zivjeti sa govnima u koja si se namjerno zatrpao do grla, a to nije lako. Mentalni i emocionalni slabići kao sto je on ce to tesko izdrzati.

Vec sad ga osuđuju svi koji su saznali. Nepovratno je promijenio sliku o sebi u ocima svojih najdrazih i najblizih. Prijatelji, kumovi, kolege i ostali tek trebaju saznati. Uzasavam se kolicine i siline osude s kojom se on (i ona) tek trebaju suočiti. Ne bih im bila u koži.

Ja cu iz svega izaci čista, bez mrlje, bez packe, nekako cu se snaci i financijski (u konacnici razvod je neizbjezan pa ce i sud tu donijeti svoje odluke) ali ponavljam, njemu ne bih bila u koži nizašto na svijetu.
Najgore je sto ce i ovo dijete, jednog dana kad poraste, saznati zasto je tata otisao, a kad donese svoj sud o tome sumnjam da ce biti pozitivan za njega, da ce mu lako oprostiti...
A pa uopće ne sumnjam da ćeš se potruditi da svi živi saznaju, šteta kaj je dijete tek šest mjeseci staro pa mu ne možeš trenutno sve objasniti ali ne sumnjam da će prije nego i progovori prvu riječ znati kako mu je tata obični kurviš koji se usudio jebati nešto sa strane.
Naravno sve u interesu djece i njihovog prava da znaju pravu istinu.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.