Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 11:23   #61
ej svima. molim za pomoć... uskoro ću navršiti 20. još sam djevica jer me strah te idiotske boli. čula sam da cure koje koriste tampone puno manje boli, a nekad nimalo. dal dečko može osjetiti da je cura još djevica za vrijeme spolnog odnosa?
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:26   #62
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
ej svima. molim za pomoć... uskoro ću navršiti 20. još sam djevica jer me strah te idiotske boli. čula sam da cure koje koriste tampone puno manje boli, a nekad nimalo. dal dečko može osjetiti da je cura još djevica za vrijeme spolnog odnosa?
S obzirom da neće baš ići lagano i brzo, vjerojatnost je velika da hoće! Pa šta onda??? To bi trebao biti + ili - ? Ni jedno ni drugo, ako mene pitaš. Pravi partner je pažljiv i strpljiv, a ne nervozan. Ako nema strpljenja ili nije zadovoljan, nek ode u kladionicu i od zarađene love kupi eskort pratnju. Za intimni odnos potrebno je strpljenje i susretljivost, do bijesa.

I naći ćeš to, ne boj se.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:29   #63
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pravi partner je pažljiv i strpljiv, a ne nervozan.
Istina!
Makar mu ja nisam priuštila informaciju da mi je prvi. A i nije skužio, sigurna sam.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:41   #64
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Istina!
Makar mu ja nisam priuštila informaciju da mi je prvi. A i nije skužio, sigurna sam.
Kako sam rekao, nebitno je li ili nije skužio. Bitno da je normalan, ako nije- pravac kladionica.

Nije bilo krvi? ili problema pri "uskom, neprobojnom ulasku" ?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:43   #65
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Nije bilo krvi? ili problema pri "uskom, neprobojnom ulasku" ?
Krvi je bilo jako malo, a to nije bilo čudno jer je znao da mi je zadnji dan.
Prije toga smo se podosta zaigrali pa problema pri ulasku uopće nije bilo

Istina, himen mi je lagano krvario još neka 4 dana poslije, ali on za to nije znao
I meni je na ovaj način sasvim odgovaralo!
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:26   #66
pa ja nebih voljela da on to zna, budući da mi je skoro pa 20 a ja još junferica!!! a njemu je 35
moram nešto smislit. vidiš, to s zadnjim danom, nije loše. a ako bude boli, stisnut ću zube... ((
ne bih to činila da mi fakat nije stalo do njegovog mišljenja o meni. a ak mu velim da sam djevica, bit će mi neugodno.
dečkima smeta ak je cura djevica?
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:36   #67
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
pa ja nebih voljela da on to zna, budući da mi je skoro pa 20 a ja još junferica!!! a njemu je 35
moram nešto smislit. vidiš, to s zadnjim danom, nije loše. a ako bude boli, stisnut ću zube... ((
ne bih to činila da mi fakat nije stalo do njegovog mišljenja o meni. a ak mu velim da sam djevica, bit će mi neugodno.
dečkima smeta ak je cura djevica?
ja fkt ne kuzim zasto mu to ne zelis reci. pa nije nevinost neka bolest koje se trebas sramiti!?!?
lipo ti njemu reci da si nevina. zasto bi mu smetalo? nema razloga.

bivsi mi je pricao kako je jebavao nevinu curu, za koju nije znao da je nevina. naravno, nije pazio, odmah joj ga cijelog gurnuo. ne zelim ni zamislit kako joj je bilo. prvi put ti je nesto sto ces pamtiti cijeli zivot. ako mu kazes da si nevina, i on ce se potruditi da BUDE nesto za pamcenje. ne vidim razloga da mu to presutis.
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:11   #68
zato što ja ne namjeravam imati vezu s njim, al bi mi bilo drago da mi je on prvi (iskusniji je). on je uvjeren da sam se već poševila (jer sam divlje naravi, al nisam mu ja to rekla), i sad mi je bed reći mu da nisam još.
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:35   #69
aa, jel to ovaj rodjak, ili...??

Quote:
butta kaže:
ej.... ja isto imam jedan problem. naime, ja i bratić od tate već se dugo ne gledamo kao prijatelji ili bilo što takvog. shvatili smo da se ložimo jedan na drugog, al smo svjesni da smo rod. dakle, moja baka i njegova mama su sestre. koje je to koljeno?????
bilo kako bilo, ni moj prvi frajer isprva nije vjerovao da sam nevina. pa sto onda?
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:05   #70
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
zato što ja ne namjeravam imati vezu s njim, al bi mi bilo drago da mi je on prvi (iskusniji je). on je uvjeren da sam se već poševila (jer sam divlje naravi, al nisam mu ja to rekla), i sad mi je bed reći mu da nisam još.
U svakom slučaju je pametnije reći da si nevina. Neće misliti ništa loše, dapače. Nije bed biti nevin ni u 20toj ni u 25toj. AKo do tad nije naišao pravi, ili nisi bila spremna.
Dakle, budi iskrena, to se cijeni, a i tebi će biti lakše i osjećat ćeš da on više pazi. Pobogu, ljudi smo, dogovorit ćemo se..

Reci da si djevica, neće ti pasti ta divlja kruna s glave, svašta.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:08   #71
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
pa ja nebih voljela da on to zna, budući da mi je skoro pa 20 a ja još junferica!!! a njemu je 35
moram nešto smislit. vidiš, to s zadnjim danom, nije loše. a ako bude boli, stisnut ću zube... ((
ne bih to činila da mi fakat nije stalo do njegovog mišljenja o meni. a ak mu velim da sam djevica, bit će mi neugodno.
dečkima smeta ak je cura djevica?
meni je 21 i ne pada mi na pamet to skrivati. ako misliš da će ti biti neugodno kada mu to kažeš, to je znak da nekaj smrdi u vašem odnosu. ne zasniva se na povjerenju i poštovanju. i to nema nikakve veze s tim kaj je on stariji od tebe, nije problem u godinama nego u osobi.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:19   #72
oralni-ja njemu bi, al nebi da on meni

zapravo, bi da i on meni al mi treba vremena. nekak mi je to intimnije od svega. da petlja po mjestu di sam najosjetljivija.

jel je imala neka od vas takav problemček? kako ste mu to rekle a da ne ispadne blesavo?

napomena: s picom mi je sve ok, fino miriši, finog je okusa, nije da me to brine. nego jednostavno treba mi vremena da se opustim dovoljno da mu dozvolim da mi zabije njušku u pi*.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:22   #73
heh

ma jednostavno mu reci da uspori malo...da "nisi spremna". znaci istinu. pali uvijek
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 22:28   #74
Quote:
butta kaže: Pogledaj post
zato što ja ne namjeravam imati vezu s njim, al bi mi bilo drago da mi je on prvi (iskusniji je). on je uvjeren da sam se već poševila (jer sam divlje naravi, al nisam mu ja to rekla), i sad mi je bed reći mu da nisam još.
Ja te skroz razumijem.
Eto, i moj je prvi bio stariji, iskusniji, a nisam ni namjeravala imati išta više s njim od onoga što smo imali (i još uvijek imamo ). Pretpostavljam da je i on mislio da nisam djevica.

Super bi bilo da mu kažeš, pogotovo ako će biti težak prvi put. Ali to je nešto što nikako ne možeš znati i tu je uvijek šansa (pogotovo jer je stariji od tebe, a pretpostavljam da ne želi vezu, kao ni ti) da će on odbiti sve ovo iz straha da ćeš se previše vezati za njega.

Odvagni, ima puno razloga za i protiv, a ti ćeš najbolje znati što treba u tom trenutku
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 01:10   #75
Butta, kakav je to izraz "poševila"?! To nikako ne doliči djevojci koja to još nije ni uradila!Spolni odnos je čin za kojega je potrebno mnogo truda. on se ne može realizirati ako nije uloženo mnogo ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma. ako te stvari nisu prisutne, to je sve ali ne i spolni čin. Takav čin BEZ ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma, možeš nazvati "ševom". Ako se "poševiš", tvoji osjećaji bit će uzburkani i prožeti tugom i nezadovoljstvom. Možeš doživjeti tjelesno, materijalno zadovoljstvo, ali čemu? Bit je u onom pravom, duhovnom zadovoljstvu, neopisivom za onog tko ga nije doživio, zar ne?
LilliumCandidum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 01:13   #76
Quote:
LilliumCandidum kaže: Pogledaj post
Butta, kakav je to izraz "poševila"?! To nikako ne doliči djevojci koja to još nije ni uradila!Spolni odnos je čin za kojega je potrebno mnogo truda. on se ne može realizirati ako nije uloženo mnogo ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma. ako te stvari nisu prisutne, to je sve ali ne i spolni čin. Takav čin BEZ ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma, možeš nazvati "ševom". Ako se "poševiš", tvoji osjećaji bit će uzburkani i prožeti tugom i nezadovoljstvom. Možeš doživjeti tjelesno, materijalno zadovoljstvo, ali čemu? Bit je u onom pravom, duhovnom zadovoljstvu, neopisivom za onog tko ga nije doživio, zar ne?
Tako je. No, možeš se i samo poševiti prvi put, bez ljubavi. Sex ne bira uvijek put ljubavi, jer stvari nisu uvijek savršene, kakve bi trebale biti.

Ljubav nije predispozicija za sex, kako prvi put, tako i inače.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:55   #77
Quote:
LilliumCandidum kaže: Pogledaj post
Butta, kakav je to izraz "poševila"?! To nikako ne doliči djevojci koja to još nije ni uradila!Spolni odnos je čin za kojega je potrebno mnogo truda. on se ne može realizirati ako nije uloženo mnogo ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma. ako te stvari nisu prisutne, to je sve ali ne i spolni čin. Takav čin BEZ ljubavi, razumijevanja, volje, želje i razuma, možeš nazvati "ševom". Ako se "poševiš", tvoji osjećaji bit će uzburkani i prožeti tugom i nezadovoljstvom. Možeš doživjeti tjelesno, materijalno zadovoljstvo, ali čemu? Bit je u onom pravom, duhovnom zadovoljstvu, neopisivom za onog tko ga nije doživio, zar ne?
a joj, zamisli. izletjelo mi... a što se tiće ljubavi, nemoj mi samo reći da se ti nikad nisi p.o.š.e.v.i.l.a. bez ljubavi.
nije da ja idem u to, ono, čisto radi znatiželje ili bilo kaj. jako mi je stalo do njega i zatreskana sam, ali da ga volim, ne. sam mislim da bi mi on bio dobar za prvi put
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:59   #78
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Ja te skroz razumijem.
Eto, i moj je prvi bio stariji, iskusniji, a nisam ni namjeravala imati išta više s njim od onoga što smo imali (i još uvijek imamo ). Pretpostavljam da je i on mislio da nisam djevica.

Super bi bilo da mu kažeš, pogotovo ako će biti težak prvi put. Ali to je nešto što nikako ne možeš znati i tu je uvijek šansa (pogotovo jer je stariji od tebe, a pretpostavljam da ne želi vezu, kao ni ti) da će on odbiti sve ovo iz straha da ćeš se previše vezati za njega.

Odvagni, ima puno razloga za i protiv, a ti ćeš najbolje znati što treba u tom trenutku
a nisi mu rekla da si djevica? ne, ne smijemo imati vezu... da, strah me da sve ne propadne u vodu, ak mu to kažem. a to moj ponos ne bi podnio. inače sam uvijek ono, razmislim 100 put prije nego nešto napravim, i uvijek izvučem deblji kraj zbog toga, pa si baš razmišljam da jednom umjesto pameti poslušam srce...
butta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:34   #79
Ne, nisam mu rekla da sam djevica.

A kažem ti, na tebi je da odlučiš. Možda ćeš najbolje vidjeti kad dođe do toga svega.
Ponekad i previše razmišljanja zakomplicira stvari
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:35   #80
i kak ti je bilo?

mda, imaš pravo... vidla bum kak bu. hvala ti na savjetu
butta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger