Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2006., 09:25   #81
Quote:
club delicious kaže:
Slažem se. Dobila tester od 20ml!!! Stavljam je kao noćnu kremu. Lice je super mekano. Jedino mi je miris malo "starinski", podsjeća me na nonu

da, ne miriši nešto posebno, ali je efikasna i nije masna

dobra su ti sjećanja
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 16:04   #82
šteta što malo bolje ne mirišu, ali ako radi svoje, ma zakon!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 17:16   #83
cijene?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 21:33   #84
Quote:
marija82 kaže:
cijene?
Ako razumiješ talijanski imaš na www.collistar.it u talijanskom meniju sve cijene. Malo su pretjerane. Npr. puder u ita košta 20€, a ne 21,5€ kako piše tamo. U HR su cijene za 50kn skuplje, i to za sve proizvode.
Npr. Puder je 200kn, korektor je 130kn, lak za nokte oko 80kn, sjajila oko 140kn i tako.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 04:06   #85
ja sam imala tekuci make up..mirisal je fino,onak ko negdasnja kozmetika.zanima me dal imaju oni kakve lijepe bronzere onak zlatne???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 11:30   #86
Imam njihov tekući puder, sjenila i ruž za usne. Izvrsni! Vrijedni svake kune

Za kreme ne znam.

Bronzere ne koristim, ali imaju velik izbor takvih proizvoda.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 12:03   #87
Quote:
AFRODITA69 kaže:
zanima me dal imaju oni kakve lijepe bronzere onak zlatne???
Da, mislim da su im čak bronzeri jedna od "jačih" strana. Imaju ih valjda 5-6 nijansi, a sada je u novoj kolekviji "Vanita" izašao neki svjetleći puder u prahu i tekući bronzer-samopotamnjivač. ma kažem ti, odi na njihovu stranicu, imaju brdo tih stvari.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 16:58   #88
Kreme niasm,ali senke i sjajeve jesam i
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 16:51   #89
Quote:
club delicious kaže:
Slažem se. Dobila tester od 20ml!!! Stavljam je kao noćnu kremu. Lice je super mekano. Jedino mi je miris malo "starinski", podsjeća me na nonu
haha, tak sam ja dečku kupila neki vosak za kosu, pa je rekao da mu miriši po starim ljudima.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 00:13   #90
Collistar dekorativa

cure,ja sam njome odusevljena!evo kupila preko frendice u italiji dva sjenila i olovku,iako znam da ih kod nas ima,jer su tamo puno jeftiniji.(olovka za oci u limoniju 108 kn-u ita 60kn - 7,99 eura,sjenilo - 99 kn - ita 8,79 eura iliti opet oko 60 kn).vidim da imaju krasnih sjajila,sjenila dosta,sad su, cini mi se, izbacili neku ljetnu liniju sjenila i ruzeva,ma super.kako ste zadovoljne ako koristite,koje su vam naj stvarcice,itd...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 02:18   #91
ja sam imala collistarov tekući puder i bio mi je perfektan A imaju lijepih sjenila...čine se i kvalitetna..
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 12:34   #92
Pridružujem se pohvalama, sjajilo extra gloss je definitivno najbolje koje sam isprobala. Taman je mekano, nije preljepljivo, nema napadan okus, a gliter je tako dobro samljeven da nema šanse da se osjete mrvice na usnama. Ima vit. E a usne mi poslije nisu isušene što je spas za mene.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 12:43   #93
Ja stvarno ne znam odakle vi nalazite te cijene

Na službenom Collistar sajtu točno piše koju cijenu (minimalnu valjda) savjetuju za prodaju. I ta je viša od onih koje navodite.

evo primjer

Uostalom, nema uštede ako bih se zbog jedne olovke zaputila put Italije


ontopik - izvrsni proizvodi isprobala ruž, tekući puder, sjenila, rumenilo, terru. Vrijedno svake kune
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:04   #94
zadnjih 2 godine su se razbahatili s cijenama.
jako sam ljuta pa bogte cijene su im u rangu guerlaine
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:13   #95
meni je gotovo sva dekorativna kozmetika od collistara, imam olovke za oči, ruževe, sjajila, bronzer, sjenila, ulje za sunčanje ..
sve im je super
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:34   #96
collistar je odličan! koristim njihovu liniju krema za sunčanje,pogotovo su super one za brže tamnjenje i njihove pudere i terre,najbolja mi je terra abronzate!!
Ivy86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:37   #97
Quote:
Lapulapu kaže:
Ja stvarno ne znam odakle vi nalazite te cijene

Na službenom Collistar sajtu točno piše koju cijenu (minimalnu valjda) savjetuju za prodaju. I ta je viša od onih koje navodite.

evo primjer

Uostalom, nema uštede ako bih se zbog jedne olovke zaputila put Italije


ontopik - izvrsni proizvodi isprobala ruž, tekući puder, sjenila, rumenilo, terru. Vrijedno svake kune
ma kad ti velim,racun sam vidjela, a uostalom par dana prije odem u rijecki limoni i cijena tih istih sjenila 99 kn,a olovke za oci 108 kn.ne bi ni ja za talijanske cijene vjerovala da nisam preko frendice narucivala.znaci da sam za 186 kn dobila dva sjenila i olovku, a ovdje ne bi mogla ni dva sjenila.kad ovi nasi toliku marzu nabijaju da je to strasno. gledam rumenilo collistar 202 kn!jesu oni normalni???
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 20:01   #98
Quote:
marija82 kaže:
cure,ja sam njome odusevljena!evo kupila preko frendice u italiji dva sjenila i olovku,iako znam da ih kod nas ima,jer su tamo puno jeftiniji.(olovka za oci u limoniju 108 kn-u ita 60kn - 7,99 eura,sjenilo - 99 kn - ita 8,79 eura iliti opet oko 60 kn).vidim da imaju krasnih sjajila,sjenila dosta,sad su, cini mi se, izbacili neku ljetnu liniju sjenila i ruzeva,ma super.kako ste zadovoljne ako koristite,koje su vam naj stvarcice,itd...
evo ja sam si bas nedavno kupila onaj tus crni sa sljokama...jedan ruz jako narancasti i rumenilo tj bronzer"hawaii"...i jako sam zadovoljna.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 20:39   #99
Ja sam nedavno u Bratislavi naišla na luuudo sniženje pa sam jedno njihovo sjenilo platila 10 kn , a vidim da je normalna cijena bila 72 kn - znači opet jeftinije nego kod nas.

Inače, Collistar
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 10:17   #100
Collistar u Rijeci je najeftiniji u maloj parfumeriji kraj fontane
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.