Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2015., 21:14   #41
piše da su gospoda uručila paket, samo me zanima kome obzirom da ja paketa vidio nisam..... kakvi carevi!!
jurgen88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 14:37   #42
Evo i mojeg iskustva... čekam jednu narudžbu, i piše originalno je trebalo biti isporučeno juče. Naravno, imaju broj mobitela i sve, mislio sam da će prvo nazvati za dogovor. Dođem sa posla u cca 15:45, zataknut papirić, lik napisao da je bio u 14:54. Genije, čudo prirode... na radni dan on očekuje da će mu netko biti doma za isporuku prije 15h? Bez da je prije provjerio. No mislio sam ajde, APP, nije bilo naznačeno vrijeme dostave pa lik po kratkom postupku...

Dogovorio sam odmah dostavu za danas, radim skraćeno do 13h pa sam rekao da isporuka bude poslije 13:30, kada god, samo da je poslije. Još se žurim doma, došao sam u 13:10 i pogodite što? Papirić opet... pokušana isporuka u 12:55... Pa *ebem ga blesavog, što lik zna gledati samo na sat sa kazaljkama pa profula termin kada ga zbuni digitalni u autu? No vjerojatno ne, pošto zna napisati na papir u tom formatu. Lik je "obavio" svoju dužnost i jebe se njemu, a ja mogu čekati do ponedjeljka za slijedeći pokušaj dostave jer ovi na 0800 33 66 33 nemaju način za kontaktirati kurire, što iskreno ne vjerujem. Možda sam trebao reći da je danas bio zadnji rok za dostavu pošto je u paketu bomba kojoj štoperica ističe danas u 14:00, vjerojatno bi našli način da ga kontaktiraju...

Sve u svemu sramota, za prvi dan kužim, APP, nije bilo specificirano. No ovo danas nema opravdanja. Možda zato ni nema traga gdje piše kada i gdje je bila dogovorena dodatna isporuka. Ispunio preko neta ili dogovorio sa službom za korisnike nigdje ne vidim što je upisano.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 17:10   #43
Koji su ovo debili!!!!!!! Cetiri dana mi salju poruke o dostavi i nikako docekat. Jedan dan kazu da me nije bilo,a ja cijeli dan doma, nisu ostavili ni obavijest, drugi dan im je automat krivo poslao, trreci se pokvario auto.....Od sad vise necu kupovat od nikoga ko preko njih dostavlja. Ovi iz Hp-a su u odnosu na njih super profesionalci.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:19   #44


Imam ja dva nova iskustva, baš se potrefilo da sam mjenjao paket interneta i Iskon mi šalje novi router, naravno, Overseasom .

Prvi pokušaj isporuke je Iskon skrivio, poslali paket na staru adresu, nitko mi nije znao reći zašto, tvrde da im se nigdje u podatcima ne spominje ta adresa... Interesantno da su mi upute za postavljanje poslali na ispravnu adresu. Drugi dan sam dogovorio za poslije 16h, dostavljač "nije stigao" do osam sati pokušati dostavu, odgodili za slijedeći dan. Za treći dan sam promjenio adresu i vrijeme da mi to donesu na posao, tamo sam praktički duže nego doma pa me lakše naći. Poslali na ispravnu adresu, ali u vremenu poslije 16h, opet nula bodova , četvrti dan napokon spojili lokaciju i vrijeme pa mi donijeli na posao.

Slučaj tri, ponovo iskon, naručili Overseas da pokupi stari router od mene (ne znam zašto, dobio sam upute da im ga pošaljem poštom ili osobno vratim), prvi dan opet "nisu stigli", drugi dan na trackingu oko 18h popodne vidim da piše da su bili u 17:30, ali me "nisu našli" doma. Ja čitav dan kod kuće, nitko zvao, nitko zvonio, nigdje papirića da su bili... treći dan opet ista priča, čitav dan doma, oko 18h promjena statusa pošiljke da me nisu našli doma oko 17:30, nigdje poruke, nitko zvao, zvonio... Onda mi je pukao film pa sam ih nazvao, otkazao to preuzimanje i sam odnio router u Iskon. Ne plaćaju mi dnevnicu da ja moram biti dužan danima čekati da se netko od njih ukaže.

Kurirska služba my ass . No barem sam naučio nešto novo, trgovina koja radi dostavu sa overseasom neće vidjeti moje pare. Baš sam prije par dana gledao mobitel, ima i kod nas taj model koji me zanima, no rade sa overseas-om... Naručio sam od kineza sa neta, izađe jeftinije, ali radije ću platiti i carinu ako me okine nego sa ovima imati posla.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 18:48   #45
Jooooooooj meni treba mob doć, rekli su mi u službi za korisnike da će doć 3-5 dana....jel mogu tak očekivati ili??
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 20:22   #46
Zna netko jel moguće da mi za vikend dođe pošiljka ili ništa prije pon??
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 12:40   #47
Da li je netko slao nešto preko njih, a plaćanje je išlo pouzećem? Nakon koliko dana su vam uplatili novce?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 13:10   #48
Predlazem da svi posaljete zalbe na Overseas trgovinama od kojih ste narucivali tako da oni budu svjesni sto se dogada te da eventualno otkantaju ove nesposobnjakovice.
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:03   #49
Mene uvijek razljuti kad vidim da nije isporučeno "zbog nedostatka vremena"... i to obično kad treba doći u petak, pa onda pošiljku čekam do ponedjeljka... Na žalost, naručujem Oriflame koji šalje preko njih, i već sam im pisala da je problem s tom isporukom, ali niti su išta odgovorili, niti su promijenili dostavu...

tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 15:12   #50
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Mene uvijek razljuti kad vidim da nije isporučeno "zbog nedostatka vremena"... i to obično kad treba doći u petak, pa onda pošiljku čekam do ponedjeljka... Na žalost, naručujem Oriflame koji šalje preko njih, i već sam im pisala da je problem s tom isporukom, ali niti su išta odgovorili, niti su promijenili dostavu...


Ja sam imala situaciju gdje su mi tri paketa završila na drugom kraju Hrvatske.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 01:05   #51
zašto skoro svaki dućan u hrvatskoj dostavlja preko ove smetlarske dostavljačke firme ? nikad nisam mislio da ću prvo što gledam kod dućana preko koje firme dostavlja, nakon par iskustava s ovom bagrom preskačem i cijenu i kvalitetu u odnosu na uslugu dostave :/
nikoiništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 01:34   #52
Može li mi netko reći u koje vrijeme mogu očekivat paket od njih?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 02:21   #53
Quote:
nikoiništa kaže: Pogledaj post
zašto skoro svaki dućan u hrvatskoj dostavlja preko ove smetlarske dostavljačke firme ? nikad nisam mislio da ću prvo što gledam kod dućana preko koje firme dostavlja, nakon par iskustava s ovom bagrom preskačem i cijenu i kvalitetu u odnosu na uslugu dostave :/
Nemaju postenu konkurenciju.

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći u koje vrijeme mogu očekivat paket od njih?
To ti ni oni sami ne mogu reci.
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 09:09   #54
Prestrašno. Paket poslan 30.05. još uvijek, nakon 4 radna dana, nije stigao. I usuđuju se nazivati express dostavom?? Pa iz Engleske mi prije dođe paket!?!? Najbolje što mi svaki dan na mobitel dođe obavijest kako će dostava biti izvršena sljedećeg radnog dana. Kad ono ništa: "Pošiljka nije dostavljena jer vozač nije stigao na adresu. Nedostatak vremena." i tako tri puta do sad.
Zvala sam i službu za korisnike: ženska me rekla nazvati kad provjeri... naravno da nije, prošlo je dva dana od tada...
Vrhunac je obavijest koja danas stoji na njihovoj stranici za tracking: "Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike."
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 13:01   #55
Same here...

OSE Zagreb Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta dostavljaju se po posebnom režimu, a paletizirane pošiljke u roku od jednog do dva radna dana). Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 21:10   #56
Evo da se i ja javim vezano za overseas općenito..radio sam do danas 2 godine ko kurir na jarunu...za sve negativna iskustva je kriva firma ...uvijek fali ljudi,trpaju kurire sa previse dostava..npr. u vrijeme oko božića bilo je toliko posla da se nisi mogao kretati skladistem od paketa...znači popodnevna smjena zna izaći na dostavu oko 12,13 h,a tada sam ja izlazio sa 200-250 adresa na teren (prosjek bude 60-70) i naravno da većinu nisam stigao isporučiti...stanje unutar firme je katastrofa...organizacija 0 bodova..ni glave ni repa...zato ne smeta kad ljudi ovdje pljuju po kuririma da su besposlicari i da su ne znam šta...dnevno radim minimalno 12 sati...popodnevna smjena radi od 9 ujutro do 8 navečer,a dok sve papire riješiš, dođeš doma oko 10...jutarnja od 5 ujutro do 5 popodne s time da se ujutro većinom voze firme plus privatne dostave od osoba koje su dogovorile ujutro, što doma, što na posao..i onda naravno kada bude previše firmi,a firme budu prioritet, ne stignemo sve te dogovorene uzeti...završio sam službu u jutarnjoj smjeni i svako jutro skakanje po glavama da ne smijemo uzeti ispod 65 adresa +35-40 firmi kod kojih uzimamo pakete....premalo ljudi,previse posla = neflexibilnost prema strankama...nitko više ne želi tamo raditi,moral u firmi je nikakav...ako tko ima kakvo pitanje, tu sam da objasnim...lp
bore1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 13:09   #57
Surađivao sam sa kojekakvim firmama, ali takve lažove kao tamo nisam nikada susreo. Znam da živim u Hrvatskoj, ali ovo je čak previše i za ovu nesretnu zemlju.
artoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 20:05   #58
imaju neku novu aplikaciju/stranicu preko koje se moze promijeniti termin i ja si fino jucer popodne prebacim termin dostave na iduci tjedan umjesto danas (doslovno desetak minuta nakon sto su oznacili da im je stiglo u skladiste), dobijem mail o uspjesno odabranom novom terminu i sve super
jos jednom jutros provjerim. sve stima.
sto se dogodi danas popodne-zove me dostavljac da stize s paketom, a na toj njihovoj stranici opet danasnji datum dostave
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 21:07   #59
Da ,nažalost fučkaju oni taj datum hahah
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 21:10   #60
Da ,nažalost fučkaju oni taj datum hahah
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.