Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Dali postoje muško-ženska prijateljstva?
Da. Zašto ne??? 864 53.70%
Ne. 311 19.33%
Ne ona prava. 434 26.97%
Glasovatelji: 1609. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2010., 11:31   #21
Ne. Pogotovo iz osobnog iskustva kazem ne.

Uvijek kada mislim kako smo si super, divni i krasni prijatelji.. on je tu da me razuvjeri..

Cak ako vi mislite da nikad ne bi moglo biti ista s drugom stranom, nije da ona mora tako misliti.
alight_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:35   #22
Quote:
walter_knauf kaže: Pogledaj post
sve jedno, jednog dana ti se moze svidit tvoj dugogodisnji prijatelj npr. nakon prekida dugogodisnje veze, tako da svak prozivi neki trenutak povisenih osjecaj usto ako je partner ili prijatel suprotnog spola kraj tebe, moze doc do odonsa sto vise nije prijateljstvo
Sumnjam! Nakon godina poznanstva i druženja, gledam ga poput brata. Čak smo i spavali na istom krevetu!
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:40   #23
Uvijek sam bila zestoki pobornik ZA musko-zenska prijateljstva. Onda sam s vremenom vidjela da su me svi ti "prijatelji" odjebali ili kad su skuzili da im necu dat picke ili kad su nasli curu.

Ali imam par muskih prijatelja - ili je tip vec u vezi kad smo se mi upoznali, ili je gay, ili je prijatelj od mog decka. Jedino u ta prijateljstva vjerujem. Ovi svi drugi mi zele uci u gace, i vise mi je pun kurac takvih tipova. Onda mi lijepo odmah na pocetku reci da te to zanima, a ne da ja ful zabrijem na prijateljstvo i onda kurac...
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:41   #24
Iskustvo me naučilo da ne postoji.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:43   #25
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Iskustvo me naučilo da ne postoji.
I mene.
A štaš kad smo neodoljive.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:45   #26
Dok sam bio pisonja u srednjoj onda sam imao dosta prijateljica s kojima sam bio blizak. S nekima cak i blizi nego s frendovima. S par njih sam htio nesto vise, s drugima pak nisam. Danas, kad mi je piso malo porastao i kad sam stariji - imam samo jednu prijateljicu, moju curu. To je najblizi i najiskreniji frend sto sam ikad imao. Pored nje imam par zenskih prijateljica, ali nije to neka bliskost. Vidimo se (cujemo se) tu i tamo, popricamo kako zivot i o aktualnim temama i to je to. Nije da jedni druge tjesimo u teskim situacijama ili nesto.
Da li postoje musko-zenska prijateljstva? Mislim da to zavisi od osoba upletenih u taj odnos. Jer netko ce lako razluciti prijateljstvo od romanticne ljubavi dok su za nekog drugog ta dva pojma usko vezana. Mislim da postoje, ali da su puno rijedja nego sto se misli. S druge strane smatram da nisu upravu oni koji pod svaku cijenu odbijaju da je tako nesto moguce.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:45   #27
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Iskustvo me naučilo da ne postoji.
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
I mene.
A štaš kad smo neodoljive.
pametan muskarac moze mnogo nauciti od zena

Zadnje uređivanje edi_bosanceros : 27.01.2010. at 11:51.
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:48   #28
Quote:
walter_knauf kaže: Pogledaj post
naravno prijatelj ti postane adekvatan ko potencijalni partner
vise puta sam se uvjerila u obrnuto, kad jedno privuce neka emocija a drugo osjeca samo prijateljstvo
onda se i ono sa emocijama "ohladi" i onda ta veza preraste u iskreno duboko prijateljstvo
imam par muskih prijateljstava koji su tak nastali
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:51   #29
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Dok sam bio pisonja u srednjoj onda sam imao dosta prijateljica s kojima sam bio blizak. S nekima cak i blizi nego s frendovima. S par njih sam htio nesto vise, s drugima pak nisam. Danas, kad mi je piso malo porastao i kad sam stariji - imam samo jednu prijateljicu, moju curu. To je najblizi i najiskreniji frend sto sam ikad imao. Pored nje imam par zenskih prijateljica, ali nije to neka bliskost. Vidimo se (cujemo se) tu i tamo, popricamo kako zivot i o aktualnim temama i to je to. Nije da jedni druge tjesimo u teskim situacijama ili nesto.
Da li postoje musko-zenska prijateljstva? Mislim da to zavisi od osoba upletenih u taj odnos. Jer netko ce lako razluciti prijateljstvo od romanticne ljubavi dok su za nekog drugog ta dva pojma usko vezana. Mislim da postoje, ali da su puno rijedja nego sto se misli. S druge strane smatram da nisu upravu oni koji pod svaku cijenu odbijaju da je tako nesto moguce.
S ovim se mogu složiti.
Od A-Ž.

I naravno, dozovoljavam da sam u krivu što se tiče postojanja m/ž prijateljstva, jerbo govorim samo iz svog iskustva i onog što vidim u bližoj okolini.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:53   #30
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
S ovim se mogu složiti.
Od A-Ž.

I naravno, dozovoljavam da sam u krivu što se tiče postojanja m/ž prijateljstva, jerbo govorim samo iz svog iskustva i onog što vidim u bližoj okolini.
uhhhhh sad si me razocarala
ja sam mislio da sam ti prijatelj
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:57   #31
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
uhhhhh sad si me razocarala
ja sam mislio da sam ti prijatelj
Ček, prvo se moramo kresnuti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:00   #32
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ček, prvo se moramo kresnuti.
jebi se ludacoooooo
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:03   #33
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
jebi se ludacoooooo
Evo idem odmah.

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:25   #34
Muško - žensko prijateljstvo je ujedno i velika enigma. Priča se da postoji, neki se zaklinju da su ga vidjeli, a oni koje smatramo ludima tvrde da isto i upražnjavaju.

Postoji par uvjeta kada je takav oblik odnosa moguć, iako čak niti to ne garantira 100% sigurnost u isto:
1. Ona i on poznaju se od malih nogu, zajedno su odrasli i danas su stvarno kao brat i sestra. Kemija = -273.15 °C (znam jedan takav slučaj, dakle postoji)
2. Ona i on upoznali su se preko dečka, muža, cure, žene, prijatelja, prijateljica i vide se 1-2 puta mjeseečno, kao neka vrsta poznanika. Ako kemije nije bilo na početku, šansa da nakndano izbije gotovo je zanemariva.

Situacija u kojima ljudi upoznaju nekoga i počnu se INTENZIVNO družiti pod krinkom prijateljstva, raspada se prije ili kasnije. Zašto krinkom? Zato što je vrlo vjerojatno da početna kemija nije izbila na površinu iz tko zna kojih razloga: jedno od njih se čupalo iz sjebane veze, bio općenito sjeban ili sam sebe jebeno uvjerio/uvjerila da ga/ju gleda kao frenda/frendicu.

Vide se skoro svaki dan, čuju se baš svaki, izlaze na kave zajedno, izlaze vikendom zajedno... nema niti teoretske šanse da se neće javiti kemija; i nekako češće to izbija s muške strane.

Bez obzira što žene jednostavno obožavaju muškarce okarakterizirati kao plitka i površna stvorenja koja gledaju samo sise i traže koja će dati, činjenica je da isti taj njen "površan" prijatelj, kada je upozna i shvati koliko mu karakterno odgovara, će se i zaljubiti.

Da, i ja sam zaljubljen u svoju prijateljicu. Ne baš sretno.
Petrarca osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:27   #35
Quote:
Petrarca osobno kaže: Pogledaj post
Muško - žensko prijateljstvo je ujedno i velika enigma. Priča se da postoji, neki se zaklinju da su ga vidjeli, a oni koje smatramo ludima tvrde da isto i upražnjavaju.
ljudi tvrde da i bog postoji ali ga niko nije vidio
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 13:55   #36
a zasto je nemoguće npr. viđati se sa svojom najboljom prijateljicom, često i intenzivno, i u isto vrijeme se zanimati za drugu curu? ili, što ako prijateljica ima dečka, da li ja sebe zapravo lažem da mi je prijateljica jer je podsvjesno želim kresnuti?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:08   #37
Quote:
walter_knauf kaže: Pogledaj post
Uvjerenje da muškarci i žene ne mogu biti prijatelji potječe iz drugog vremena, kad su žene bile kod kuće, muškarci na poslu (u lovu, u ratu, na gradilištu...) te je ljubavni odnos bio jedini način da budu zajedno. No danas pak kad smo jednaki u sportovima i poslovima, postoje nekakve naznake prijateljstvo suprotnih spolova. Jeli to zaista postoji ili je samo mit žensko-muških odnosa(stavio sam ženu ispred, da nebi bilo, da koja feministica ili preponosna žena ostala uvrijeđena)
Ja svakog muškarca najprije promotrim kao seksualni objekt...dakle - ako nije materijal za ljubavnika - ide u ladicu "prijatelji"....
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:14   #38
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ja svakog muškarca najprije promotrim kao seksualni objekt...dakle - ako nije materijal za ljubavnika - ide u ladicu "prijatelji"....
Normalno, tako rade sve zene, i to u prvih 5 minuta razgovora, dok muskarca jos uopce ne poznaju, tako da su njegov karakter i ostale osobine osim izgleda u to vrijeme za zenu totalna nepoznanica. O tome sam govorio na jednoj slicnoj temi neki dan, da se sve svodi na izgled, pa su me popljuvali tamo, da sam grozan, odvratan i bezobrazan... Zene imaju te ladice i to je tako, i odredjivanje ko ce u koju ladicu ide odmah nakon upoznavanja
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:35   #39
a ti kao musko, kad vidis nepoznatu zensku osobu, prvo o cemu razmisljas je kako bi ti ona mogla biti dobra prijateljica?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:45   #40
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Normalno, tako rade sve zene, i to u prvih 5 minuta razgovora, dok muskarca jos uopce ne poznaju, tako da su njegov karakter i ostale osobine osim izgleda u to vrijeme za zenu totalna nepoznanica. O tome sam govorio na jednoj slicnoj temi neki dan, da se sve svodi na izgled, pa su me popljuvali tamo, da sam grozan, odvratan i bezobrazan... Zene imaju te ladice i to je tako, i odredjivanje ko ce u koju ladicu ide odmah nakon upoznavanja
Ima ja i međuspremnik... dok ga bolje ne prokljuvim...
Samo neki su u startu otpisani... neki imaju šanse ako se pokažu....


Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
a ti kao musko, kad vidis nepoznatu zensku osobu, prvo o cemu razmisljas je kako bi ti ona mogla biti dobra prijateljica?
he he he... kako god okrenuo, svi smo krvavi ispod kože....
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger