Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2014., 21:47   #61
da,lopine potvrđeno.Pajdi crko onaj noa evo misec dana vec ni glasa od mobitela. banda je to
mamicuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:57   #62
Ja sam se baš večeras vratio iz H18 gdje sam dobio za NoaH41 u zamjenu Zopo 320. NoaH41 sam kupio još u 8 mjesecu i nisam imao sreče s njim. Od prvog dana obečana Mireo navigacija nije radila, senzor ekrana se blesirao i u toku razgovora mi palio ekran pa sam licem i uhom čudo toga popalio. Zamijenili su mi mobitel bez ikakvih problema, ali. Na tom drugom je kamera radila crvenu fleku na fotkama. I tog su mi zamijenili )) I to nakon 2 mjeseca. Danas sam išao opet kod njih jer mi navigacija i dalje nije radila a prekidao mi je zvukove u toku razgovora. Činjenica je da s tim mobitelima nešto ne štima ali protiv osoblja u City centru One East ništa loše ne mogu reči, dapače, voditelj centra je izuzetno ljubazan mladi gospodin. Nudio mi je sve opcije...zamjenu mobitela za isti ali novi, povrat novca ili da uzmem neki drugi mobitel...možda bi uzeo novac da sam ovo šta ste pisali prije pročitao, ali rekao mi je da ako nešto nebude u redu s ovim mobom neka se javim i sve šta je ponudio i dalje stoji...čak i povrat novca, tako da sam uslugom bio prezadovoljan..a jebga sad, mobiteli su jeftini ali očito nisu vrijedni ni tih novaca....
vezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 10:02   #63
koju su zatvorili ja vidio da rade u oba City-a kao i do sada

Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Polako, ima vremena ...

Toliko su dobri da su evo zatvorili novootvorenu trgovinu u Zagrebu, radila je možda mjesec,dva..
elias_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 15:43   #64
pozz

jel mozda netko zna kako ukljuciti gps mireo navigaciju na noa h41?? help ljudi
grdelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:34   #65
Najprije upali gps u postavkama telefona.
Btw, ovo je tema o trgovini, ne o njihovim uredajima iz ponude. Potrazi (ili otvori novu ako ne posoji) temu o Noa telefonu u android podforumu za daljnju raspravu.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:08   #66
Pozdrav svima na forumu, evo išao sam se registrirati na forum samo zato jer želim sa Vama podijeliti iskustav sa Hangarom 18, odnosno vidim da samo ja izgleda imam dobra iskustva sa njima ili sam imao sreće.
- Prvo sam kupio 2011. negdje u 08. mjesecu laptop Dell za 4300 kn koji još uvjek radi bez ikakvih problema,
- onda sam kupio mobitel dual sim ZOPO f600 u 07. mjesecu 2013. koji još i dan danas radi bezprijekorno, baterija mi drži dva dana i stalno je uključen 3G i wifi,
- i ove godine sam u 08. mjesecu kupio još jedan laptop HP za 3300 kn i on za sad radi ko vurica.
mercedesbenc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 19:16   #67
Što, hoćeš reći da elektroniku preferiraš kupovati u ljetnim mjesecima?
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!

Zadnje uređivanje akoj : 28.11.2014. at 21:13. Reason: Maknut nepotreban citat
danijel0000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 21:37   #68
Ljudi pozdrav!

Sestra mi je nedavno kupila mobitel Noa c24 kojemu je ubrzo riknuo vanjski zvučnik, pa sada mobitel uopće ne zvoni kada netko zove. E sada, budući da je mobitel kupljen u Europatradeu u Sesvetama, a ona ne živi u Zagrebu, već u Ludbregu, htio sam Vas pitati da li je moguće mobitel odnijeti direktno u Hangarov servis u Koprivnicu, ili se mobitel prvo treba odnijeti u trgovinu u kojoj je kupljen, pa da ga oni onda šalju na servis ?

Unaprijed zahvaljujem
__________________
" Za vaša se junačka djela neće znati, no vi ste ljudi kojima slava ništa ne znači, zato jer ste voljni svoje živote položiti kako bi drugi živjeli " TF 1992.
Omegol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:30   #69
Nazovi pa pitaj- iako svi normalni servisi "dopuštaju" to.
Naime, slanje preko trgovine je samo tvoj izbor (i pravo)- trgovini je trošak (i dulje čekaš).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:19   #70
Ja kupio ženi NOU C25.Ja jeftino prošao a ona zadovoljna.
grgur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 12:16   #71
a neka dobra iskustva , ima tko?
planiram kupiti noa h4 ili h40 ?
sad sam malo skepticna, iako , moja ska ima vec 2 god njihov mob ( neznam koji) , baterija je istina uzas, ali i na mom zte bladu je isto tako, a za ostalo je bio ok, tek s sad poceo kvarit. nakon skoro 2 god..
__________________
♥LPD♥v.v.n.n.s.
Committed fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 19:56   #72
To je tako, negativni komentari često prevladavaju, jer pozitivni se nemaju potrebu isticat. H4, kupljen jučer. Odličan mobitel za tu cijenu, a radi i bolje od toga. Sve temeljito istestirano i besprijekorno radi. Performanse kao kod puno skupljih poznatih marki. Sve u svemu, isplati se!
Usisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:48   #73
ja sam ga kupila prije 6 dana, Noa h4 ,mobitel je suuuper,svaka pohvala,imaš 7 dana da ga zamjenik ako nešto ne štima i 2 god garancije, suprug i ja kupili ga u cc1 ,dečki su ljubazni i uslužni,odgovore na sva pitanja i daju savjet, uskoro se i u zg otvara njihov servis pa ce biti lakše ( za oko 2 mj rekli su) i sve u svemu,mobitel vrijedi svake lipe,moćan i jednostavan i mislim da ovi negativni komentari ipak nisu u većini..

Quote:
Usisac kaže: Pogledaj post
H4, kupljen jučer. Odličan mobitel za tu cijenu, a radi i bolje od toga. Sve temeljito istestirano i besprijekorno radi. Performanse kao kod puno skupljih poznatih marki. Sve u svemu, isplati se!
sta reci.. POTPISUJEM )
__________________
♥LPD♥v.v.n.n.s.

Zadnje uređivanje assassin : 03.02.2015. at 05:58. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
Committed fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:24   #74
Nadam se da ubuduće neće bit negativnih iznenađenja.

Znaš li možda kako se radi print screen ekrana?
Usisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:47   #75
pozdrav svima
možda upadam sad bez veze, ali imam pitanje
je li moguće da isti mobitel u jednoj trgovini ima 5MP kameru, a u drugoj 8MP kameru?

Zadnje uređivanje vin112 : 07.02.2015. at 20:50.
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:10   #76
Teško.
Koji mobitel i gdje?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:49   #77
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Teško.
Koji mobitel i gdje?
zopo zp780 u kvarku 5MP, u hanagru 8MP
http://b2b.kvark.hr/Catalogue.aspx?CategoryID=157
http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/...-5-zopo-zp-780
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:06   #78
Da, na internetu se isto spominje na 2 načina.
5MP zadnja i 2MP prednja i 8MP zadnja, 5MP prednja.
A mislim da neki kinezi i pokazuju 8MP iako imaju 5MP.
Tako da je moguće da je i do toga- a prodavačima ne smeta što prodaju pod "bolje".
Mislim da bi onda najbolje bilo pitati tamo gdje misliš kupiti koliko stvarno ima.

Također, ne trebaš citirati post na koji odgovaraš ako je odmah iznad tvog- podrazumijeva se da na njega odgovaraš (ovako se samo dupla tekst ).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.

Zadnje uređivanje assassin : 07.02.2015. at 22:12.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 12:42   #79
hvala na odg.
evo, počinjem koristiti savjet
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 16:41   #80
Evo, da i ja pomognem ljudima koji ce mozda bit u istoj situaciji.

Kupila kod njih Nou i stvarno nemam zamjerke, ja sam iskreno full zadovoljna i mobitel ima sve sto mi je potrebno i okej je. Medutim, doslo je do problema prije nekih mjesec dana. Mobitel je bio na stolu, a ja za laptopom i nisam apsolutno nista radila s mobitelom, no on je eto bio prazan i crko je. Kad sam ga pokusala spojiti na punjac nije se htio puniti niti je bilokako reagirao.
Sljedece sto sam napravila je poslala mami mobitel jer studiram u drugom mjestu pa mi trgovina u kojoj sam ga kupila nije blizu i otisla je poslati mobitel uz garanciju na servis.
Prvo sto je bilo receno kad su ju nazvali bilo je to da se radi o mehanickom kvaru i da sam strgala onaj dio za punjenje jer sam naglo povukla punjac. Reko ok, znam da nisam nista dirala, al reko ajde, mozda je moguce.
Sljedeca scena, zovu i zele 800kn za kvar jer sam igrala igrice, gledala filmove i serije i ko zna sto jos nisam radila za vrijeme punjenja aparata te je otisla maticna ploca. E tu je bilo stvarno dosta. Pod hitno sam zvala trgovinu koja s njima suraduje i rekla da mi se mobitel odmah posalje nazad i da im ne placam popravak.
Sto je na kraju bilo? Mama pronasla servisera mobitela koji je popravio punjenje na mobitelu za 150kn i mobitel radio ko sto je radio i prije kvara.

Eto, toliko od mene, izbjegavajte njihove servise i bilokakvu komunikaciju jer ce Vas ili opljackat ili cete izgubit zivce dok vam ne vrate aparat.

__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.