Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 13:59   #1061
Imam problem sa mobitelom koji se nakon 10-tak minuta jako zagrije i počinje gubiti boju na ekranu (baterija se ne zagrijava provjerio sam).
Mob ima garanciju još 14mjeseci ali šta mislite da li će raditi probleme pošto mi je na jednoim mjestu poklopac baterije puknut(slučajno sam ga potrgao kad sam skidao poklopac da mjenjam sim karticu)
Da li to spada pod mehanička oštečenja jer ekran nije oštečen niti poklopac baterije dodiruje ekran?
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:51   #1062
Koji mobitel?
Ne vjerujem- plus, to se lako dokaže da nema veze s kvarom (ili zamijeniš poklopac).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:19   #1063
neznam gdje bih pitao, kupio sam nedavno red note 4, kliznuo mi je s ruke, pao na pod, veći dio stakla na ekranu mi je dobro napuklo, garancija za takva sranja vjerojatno ne koristi? i ako ko zna kolika bi cijena popravka bila otp? problem je samo sa staklom, ništa drugo, ovo sve ostalo funkcionira.
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 23:33   #1064
kupis isti takav opet...
jer tesko da ce itko popravljat u Hr kineza

a ovog ostavis za dijelove
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 19:55   #1065
Galaxy S7 servis POMOĆ

ovako pricapocinje

1. nakon sto sam primjetio da mi se telefon prazni svakih 3h i povremeno resetira sam vidio da se lijeva zadnja strana telefona odlijepila odneo sam telefon u tele2 pod garancijom daposalju na servs.
- moja prijava odlijepljeno staklo, puni se 3-4 puta dnevno i resetira se povremeno

2. prvi odgovor servisa - citiram "kvar telefon uocen, zamjena maticne ploce nakon testiranja uređaj ispravan i radi po specifikacijama proizvođaca"

3. nakon povratka telefona u tele 2 sam uocio da je staklo i dalje odlijepljeno i osim potvrde o zamjeni maticne ploce nema vise podataka, uputio sam poziv srvisu MESC gdje mi se javila gospodjica koja je potvrdila zamjenu maticne ploce i rekla da cu imati novi IMEI i novu garanciju na uređaj, nakon mog prigovora da je uredjai dalje odlijepljen i daje IMEI broj isti kao i garancija gospodjaje postala bezobrazna i dalje bilo koji moj zahtjev za razgovor sa odgovornom osobom (jer ona tu nista ne moze da pisem mail) doslovno mi je rekla da "odjebem i da me nece spojiti sa odgovornom osobom" a nakon upita da zelim razgovarati s sefom mi je spustila slusalicu

4. drugi servisni nalog - baterija nesipravna - napuhana i 285kn ponuda za zamjenu baterije i da se ceka moj odgovor
odlaskomu tele2 centar ponovo pozivam MESC servis gdje mi govore da moram pisati pisani prigovor ako zelim sto postici da telefonski nista ne mogu rjesiti, 5 dana kasnije i dalje stoji ista stvar u nalogu servisi ponovo upucujem poziv servisu gdje sada gospodja mjenja pricu i govori kako oni ocekuju da ih ja kontaktiram telefonom i ocitujem se o njihovoj ponudi za popravak telefona (sto sam napravio 5 dana prije pa mi je receno samo mailom), nakon moga upita kako je na prvom nalogu pisalo da je kvar u maticnoj ploci a baterija se nigdje ne spominje gospodja je usutila na 60 sec i rekla mi da sacekam nakon ce mi se javio neki gospodin koji sepredstavio kao servisier i pokusao mi objasniti "da je on uvidio da ja baterija napuhana ali da je zakljucio da nema poterebe da se spominje u nalogu i popravlja a sad nakon 5 dana da se ona jako napuhala i da je neispravna" - telefon nije ni upaljen u 5 dana niti sam ga preuzeo u tele2, tako da sam rekao da neprihvacam njihovu ponudu jer smatram ako je na prvom nalogu uredaj ispravan da 5 dana kasnije ne moze biti neispravan i da sam uputio prigovor njihovoj sluzbi tu je zavrsio jedan dio problema.

5. prva izmjena 2 naloga - par sati nakon razgovora mjenja se komentar servisera " baterija neispravna - napuhana, savjetuje se kupovina nove original baterija jamstvo na bateriju je 12 mjeseci - ponuda 285kn ceka se pristanakna procjenu -opet moj poziv da pitam zasto izmjena naloga (isti broj naloga) kazu to je taka procedura nakon sto sam im objasnio da da nisam prihvatio ponudu ida sam uputio prigovor na razlicitiost radnih naloga mije receno kako oni nista ne znaju o prigovoru i da su me pokusali kontaktirati ali da se ja ne javljam (razgovarali 2-3 sata prije) meni je postalo smijesno reakao sam da ih molim da se ocituju po momprigovorui dalje ocitovanja salju na tele2.

6. druga izmjena drugog naloga - samo pise baterija neispravna uredaj poslan u tele2 centar nakon odustanka od popravka od strane korisnika

7. napokon 20 dana cekanja dolazi ocitovanje na moj prigovor

"provjerom je utvrđeno kakoje naprvom servisu na uređaju zamjenjena matična ploča te je testirana baterija. baterija je napuhana ali ispravna. (u prvom nalogu sto imam potvrdu nema spomena obateriji) međutim,na podajnom mjestu niste preuzeli uređaj jer je straznji dio odljepljen. isto posljedica napuhane baterije (opet se vracam nanalog gdje pise "kvar telefon uocen, zamjena maticne ploce nakon testiranja uređaj ispravan i radi po specifikacijama proizvođaca" sto po meni znaci sveostalo ok) te je uređaj vracen na servis. na bateriju je jamstvo 12 mjeseci te je isteklo. kontaktirani ste sa ponudom (opet nije istina ja sam njih nakon 20 dana kontaktirao) za novu bateriju ali ste odustali od kupovine iste. baterija i dalje pokazuje da ispravna samo je napuhana te je straznji dio lagano odvojen (odvojeno cijela lijeva i gore dolje samodesna stranai dalje tvornicki zaljepljena)." iako sam iskljucivo trazio novi telefon jer nakon ovoga sumljam u cijeli servis moga telefona cak i zamjenu maticne ploce a dane govorimo bateriji

zakljucak dalje u konacnom nalogu stoji i dalje baterija neispravna a u mailu da je ispravna.


PS. danas mi se javila voditeljica reklamacija da posaljem mobitel njoj na ruke da ce mi zamjeniti bateriju

sto sad napraviti -ovim su priznalidasu krivi

da li da nastavim i odem sve prijavti u inspektorat, novine itd ili da pokleknem i posaljem telefon
dtokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:54   #1066
Nemoj ništa osobno rješavati sa servisom- Tele2 je odgovoran isporučiti ti ispravan mobitel (i oni imaju veću "moć" nad servisom).
Prvo ti savjetujem kontaktiranje Udruge za zaštitu potrošača da znaš na koje se točno stvari u zakonu možeš pozvati.
Nakon toga bih poslao sve ovako sumirano, priložene mailove/screenshote komunikacije sa servisom (ako je bila pismena) i relevantne zakone Tele2 sa zahtjevom da mi u što kraćem roku daju novi mobitel.
U CC staviš servis.

Naravno, svaku daljnju stvar traži da ti daju/pošalju pismeno da imaš dokaz.

Neki drugi su u sličnim situacijama išli raditi scenu u dućan i tako uspjeli.
Pa eto, ako ti se to čini privlačnije...

Sretno i javi kako ćeš napredovati
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:09   #1067
Thumbs up

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Nemoj ništa osobno rješavati sa servisom- Tele2 je odgovoran isporučiti ti ispravan mobitel (i oni imaju veću "moć" nad servisom).
Prvo ti savjetujem kontaktiranje Udruge za zaštitu potrošača da znaš na koje se točno stvari u zakonu možeš pozvati.
Nakon toga bih poslao sve ovako sumirano, priložene mailove/screenshote komunikacije sa servisom (ako je bila pismena) i relevantne zakone Tele2 sa zahtjevom da mi u što kraćem roku daju novi mobitel.
U CC staviš servis.

Naravno, svaku daljnju stvar traži da ti daju/pošalju pismeno da imaš dokaz.

Neki drugi su u sličnim situacijama išli raditi scenu u dućan i tako uspjeli.
Pa eto, ako ti se to čini privlačnije...

Sretno i javi kako ćeš napredovati

cekam da mi se danas jos jave iz tele 2 tj. dao sam im dans zadnji rok za ocitovanje tako da ako mi neodobre novi telefon idem u inspektorat napraviti prijavu. jer i ja mislim da ja vise nemam sto razgovarati sa servisom nego samo sa tele2.

hvala na savjetu
dtokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:16   #1068
Pozdrav! Molim za mišljenje vrijedi li ovu situaciju popravljat jer mi do poslovnice treba 2h voznje. Model je samsung galaxy s6 kupljen na pretplati u vipu u 1. mjesecu. Uhvatila sam ga vratima od auta i gornji dio se malo "ukrivio" i ima 2,3 male crtice na ekranu, al ne na staklu nego "unutra", ne radi display ali mob vibrira i ton mu radi. evo slika tu i tu . I da li da idem na samsung servis ili kod vipa? Očajna sam, mob je radio ko mašina ni traga koristenja na njemu i eto ti ga.... hvala vam puno u naprijed!
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:27   #1069
Ako odeš u Vip, oni će ga poslati u servis.
Pa možeš odnijeti direktno u servis da ne čekaš slanje.

Teško je procijeniti isplati li se i je li samo otišao ekran, ali Samsung ima one brze servise pa možeš tamo odnijeti da ti kažu koliko bi koštao popravak.

EDIT:
Iz teme o S6:
Quote:
neci43 kaže: Pogledaj post
Ispao mi telefon neki dan...radi se o Edge+, puklo staklo, i LCD na desnom Edge komadu...
U ovlastenom servisu 2200kn zamjena...da li netko zna za neke alternative, jeftinije naravno...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Kasnije se pričalo da je u privatnom servisu zamijenjen za 1600, ali ne znam je li isti kvar.

Sad, u oglasniku ih ima za 1500-2000 s garancijom pa mislim da se baš ne isplati ako treba sve mijenjati i košta 1600-2200.
Jedino što možda hoćeš doći do podataka ako nemaš backup- ali to možda možeš i dogovoriti s nekim servisom da ti izvuku (spoje ekran samo da prebace- ne poprave ga).

Tako da preporučam da nazoveš servis i pitaš je li procjena besplatna pa odeš i čuješ procjenu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:09   #1070
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ako odeš u Vip, oni će ga poslati u servis.
Pa možeš odnijeti direktno u servis da ne čekaš slanje.

Teško je procijeniti isplati li se i je li samo otišao ekran, ali Samsung ima one brze servise pa možeš tamo odnijeti da ti kažu koliko bi koštao popravak.

EDIT:
Iz teme o S6:

Kasnije se pričalo da je u privatnom servisu zamijenjen za 1600, ali ne znam je li isti kvar.

Sad, u oglasniku ih ima za 1500-2000 s garancijom pa mislim da se baš ne isplati ako treba sve mijenjati i košta 1600-2200.
Jedino što možda hoćeš doći do podataka ako nemaš backup- ali to možda možeš i dogovoriti s nekim servisom da ti izvuku (spoje ekran samo da prebace- ne poprave ga).

Tako da preporučam da nazoveš servis i pitaš je li procjena besplatna pa odeš i čuješ procjenu.

Hvala puno na brzom i efikasnom odgovoru. Na žalost uvijek stojim pri onoj ako dodam jos malo para mogu kupit novi mob, tako da vjerojatno ga ni necu popravljati. Ici cu svejedno do servisa čisto da vidim koja se cifra vrti pa da mogu ovdje obavijestiti ako se ne daj Bože nekom isto dogodi pa da zna šta ga čeka. Na žalost nemam back up fotki i dokumenata, tj imam na samsung cloudu, ali koliko znam do istog se može doći samo putem samsung mobitela. Malo mi je glupo sto ne mogu prek kompa uć u cloud, al što je tu je, ići ću u Samsung po back-up. Znaš li možda koliko bi me moglo koštati?
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:29   #1071
Ne znam da će u Samsung servisu to htjeti napraviti- više sam mislio na one privatne servise koji imaju rezervne dijelove i žele probati tako nešto.
No, možeš pitati.

Nisam koristio Samsung backup, ali zar on ne bi vratio sve što ima gore ako se na drugom Samsungu (ako bi kupila Samsung, naravno) prijaviš na isti account...?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:35   #1072
Maticna ploca je sigurno svinuta,pitanje kako ce raditi, displej treba mijenjati, kuciste treba mijenjati.
Po mojoj procjeni neisplativ popravak, jedino sto jos vrijesi na telefonu je baterija.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:40   #1073
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ne znam da će u Samsung servisu to htjeti napraviti- više sam mislio na one privatne servise koji imaju rezervne dijelove i žele probati tako nešto.
No, možeš pitati.

Nisam koristio Samsung backup, ali zar on ne bi vratio sve što ima gore ako se na drugom Samsungu (ako bi kupila Samsung, naravno) prijaviš na isti account...?
Probat cu kod Alo Alo vidjet.

Da, naravno da bi, al trenutno ne bi uzela samsung vec huawei p10 lite, u cjenovnom rangu od samsunga bi za te pare mogla dobit j5 2017 ili a3 20177, nisam sigurna pariraju li ta dva modela huawei p10 liteu?
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:45   #1074
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Maticna ploca je sigurno svinuta,pitanje kako ce raditi, displej treba mijenjati, kuciste treba mijenjati.
Po mojoj procjeni neisplativ popravak, jedino sto jos vrijesi na telefonu je baterija.
Hvala ti na odgovoru
Nazalost u potrazi sam za novim mobitelom
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:18   #1075
Pa onda ti je jeftinije pitati nekoga tko ima Samsung da se ulogiraš na njegov/njen, prebaciš si stvari na kompjuter i odlogiraš.
I platiš osobi piće što je backupirala i resetirala na tvorničke zbog tebe.
Ili nagovori nekoga da kupi neki Samsung pa si ti prebaciš dok ga ta osoba još nije postavila

A za usporedbe i preporuke mobitela te molim da pogledaš podforum Usporedbe mobitela (i pročitaj upute da dobiješ brz odgovor).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:52   #1076
Ili ga odnesi nekom tko se zna spojiti računalom i izvući podatke.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:37   #1077
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pa onda ti je jeftinije pitati nekoga tko ima Samsung da se ulogiraš na njegov/njen, prebaciš si stvari na kompjuter i odlogiraš.
I platiš osobi piće što je backupirala i resetirala na tvorničke zbog tebe.
Ili nagovori nekoga da kupi neki Samsung pa si ti prebaciš dok ga ta osoba još nije postavila

A za usporedbe i preporuke mobitela te molim da pogledaš podforum Usporedbe mobitela (i pročitaj upute da dobiješ brz odgovor).
taman mi je prija u nabavi S osmice pa budem uzicala prije nego postavi svoje podatke. Hvala na ideji

Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ili ga odnesi nekom tko se zna spojiti računalom i izvući podatke.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Ako nađem nekog svakako hoću
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:34   #1078
Quote:
doljabuka kaže: Pogledaj post
Imam problem sa mobitelom koji se nakon 10-tak minuta jako zagrije i počinje gubiti boju na ekranu (baterija se ne zagrijava provjerio sam).
Mob ima garanciju još 14mjeseci ali šta mislite da li će raditi probleme pošto mi je na jednoim mjestu poklopac baterije puknut(slučajno sam ga potrgao kad sam skidao poklopac da mjenjam sim karticu)
Da li to spada pod mehanička oštečenja jer ekran nije oštečen niti poklopac baterije dodiruje ekran?
Popravili mobitel (nova matična) ali sad se pojavila neka žuta mrlja na ekranu moram ponovo u servis
Da li po zakonu nakon promjene matične imam pravo na novu full garanciju jer mi nisu ništa rekli niti upisali novo iemi u garantni list ?
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:37   #1079
Imaš pravo na novu garanciju na cijeli mobitel.
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Na kompletni mobitel.
Nema jer se možda nadaju da će ljudi zaboraviti
No, zakon (članak 425) jasno kaže da kod zamjene bitnijeg dijela uređaja garancija na uređaj počinje od početka.
A nema bitnijeg dijela od matične ploče.
No, ako na nalogu piše zamjena matične i datum- često je servisu to dovoljan dokaz da vrijedi nova garancija.
Ako ti servis nije usput, pošalji mail pa da imaš pismeno da je to tako.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:18   #1080
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Imaš pravo na novu garanciju na cijeli mobitel.

No, ako na nalogu piše zamjena matične i datum- često je servisu to dovoljan dokaz da vrijedi nova garancija.
Ako ti servis nije usput, pošalji mail pa da imaš pismeno da je to tako.
Zvao sam trgovinu tj.njihov broj reklamacija i rekli su mi da u pravilu garancija vrijedi 2 godine nakon mjenjanja matične ali da oni ne izdaju nikakav papir tj. novu garanciju nego da u slučaju kvara nakon isteka stare garancije se pozovem na taj članak
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.