Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2005., 17:47   #1
Question Odvoz i odlaganje krupnog otpada

Kako ste rijesavali problem starog namjestaja izvan termina redovnog odvoza krupnog otpada?
Trebam se kompletno rijesiti stare kuhinje jer mi za koji dan stize nova...
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 17:53   #2
ribafish je pitao nesto slicno, pa sam njemu predlozila da nazove reto centar i njima ponudi da otpelaju trosjed. mozda bi im dobro dosla i tvoja kuhinja


link
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 18:06   #3
upravo ih zvala (cuvam vec dugo njihov letak) al komplicirani su za poludit. Oni bi dosli pogledat, al ne znaju tocno kada, mozda iduci tjedan, pa da koja mi je adresa jer mozda netko moze doc...
Ludost, inzistirati na adresi a pojma nemaju kad bi dosli niti kad ima koga doma
ostavih broj moba kaj tipu nikak nije bilo pravo
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 18:42   #4
Znao sam vidjeti oglase tipa "čistimo tavane,podrume i odvozimo".
Vjerovatno si uzmu nešto njima interesantno.Možda bi odvezli besplatno.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 19:08   #5
Možda bokci?
Doduše nama prije 2 godine nisu stigli doć po ormare, možda buš ti imala više sreće.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 19:27   #6
Daj oglas u oglasnik da poklanjas staru kuhinju,netko ce se valjda javiti i otpeljati.Ja sam se tako rijesio nekoliko komada namjestaja.
maler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 21:41   #7
Kod nas u Rijeci nema bas cesto tih akcija krupnog otpada... bar ja nisam vidjela niti jednu u zadnjih 6 godina

Ja sam se starog namjestaja rjesila tako da sam ga rastavila i fino sve poslozila kraj kontejnera za smece, tako da ne smeta. Preko noci je sve nestalo - uzmu si ljudi ili drva za grijanje, ili mozda nekome pase stari lavandin i sl.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 21:43   #8
Quote:
maler kaže:
Daj oglas u oglasnik da poklanjas staru kuhinju,netko ce se valjda javiti i otpeljati.Ja sam se tako rijesio nekoliko komada namjestaja.
I ja isto
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 11:29   #9
Quote:
maler kaže:
Daj oglas u oglasnik da poklanjas staru kuhinju,netko ce se valjda javiti i otpeljati.Ja sam se tako rijesio nekoliko komada namjestaja.
Nazalost, ne pali uvijek
Najbolji trik je frend s kombijem, zatim pogledas na raspored odvoza glomaznog otpada
i otpeljas u kvart gdje upravo odvoze otpad
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:12   #10
kontejner za glomazni otpad

koji možeš naručiti da ti ga dofuraju pred kuću, zgradu ....tj. tamo di ti treba
i oni ti naravno to i odfuraju ali i naplate
po meni je to bolja varijanta od svega ako uređuješ stan jer stalno imaš nešto za pobacati
(šuta od razbijenog zida, pomješano sa pločicama, dijelovi starih ormara, parketi i sl.....)
a onda kad susjedi vide prinesu i oni svašta nešto na tvoj račun
a ima i onih koji nose u kontra smjeru od kontejnera
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:21   #11
ma na kraju sam se dogovorila s majstorima koji mi delaju doma a imaju kombi. Sutra nam dolaze, poskidat ce sami, utovarit i odnjet na Jakusevac za 500 kuna (od tog iznosa placaju i odlagaliste).
reto centar bi nam naplatil 350 kuna! svasta. zal mi je jedino frizidera jer je relativno novi i veliki a ima u skrinjicu.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:26   #12
ne kuzim, sta je ta kuhinja tak otrcana da ju nisi mogla prodat za neku lovu,
ja sam za frizider star 15 godina dobila 300 kn,samo sam ga divljacki spolirala lol, za plinski stednjak star kojih 22 godine 250 kn (neki tip si je to kupil za viksu),
isto sam ga glancala par sati,
izgledal je ko nov...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:31   #13
a kaj da ti velim. nije tako lose a stednjak i frizider su fakat oke.
ne znam, oni su se postavili kak da samo odnose stvari na otpad a ne da im nekaj treba. veci su interes pokazali za naseg macka
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:35   #14
khm,koji glumci ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:36   #15
meni dosli ex narkici, srbin, slovenac i splićo i oteglili isti dan za 100 kuna. svaka cast...
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:37   #16
Quote:
ribafish13 kaže:
meni dosli ex narkici, srbin, slovenac i splićo i oteglili isti dan za 100 kuna. svaka cast...
reto centar?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:39   #17
Gal, a jesi zvala Crveni križ?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:42   #18
Quote:
Cats kaže:
Gal, a jesi zvala Crveni križ?
pa koga? di? pojma nemam da to netko od njih dela. Zato i otvorih ovaj topic.
Oke, jesmo se i mi kasno sjetili al stvar je u tome kaj nema treba ta kuhinja do zadnjeg trenutka a to je pon, kad dolaze majstori i treba sve biti ispraznjeno.
Nemamo vise ni snage ni zifcih petljat oko transporta, teglenja, trazenja ovog ili onog. bah.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 23:46   #19
A čuj, za Zg ti ne znam al pred par godina sam imala krevet i fotelju viška i zvala sam nešto kao općinski odbor, oni su mi dali broj od nekog njihovog skladišta i dečki su došli s kamijonom i odnijeli. I još su uzeli dvije vreće robe. I rekli su da im SVE treba i da nemamo pojma koliko ljudi treba pomoć i stvari.

Probaj ujutro odmah zvat nekog u CK. Možda rade u subotu.

Ili pogledaj u Areni ili nečem takvom gdje ima oglasa gdje ljudi mole da im se pokloni.

šteta je bacit ako nekome može pomoć.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 00:20   #20
Quote:
ribafish13 kaže:
meni dosli ex narkici, srbin, slovenac i splićo i oteglili isti dan za 100 kuna. svaka cast...
je. oni.

sretno!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.