Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2004., 10:08   #41
Re: Re: Re: Re: Zaruke

Quote:
violent_femmes9 kaže:
ma bas, ja godinama nosim dijamant na desnoj ruci, poklon od roditelja za 18. rodjendan
Ma oni su tebe jadnu i mladu zavaljali. To je sigurno cirkon ili stakalce od razbijene flaše pepsi cole.

Quote:

a nismo nesto jako bogati
evo što će ti bolji dokaz za moju tvrdnju iznad
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2004., 15:24   #42
Quote:
Veky kaže:

Za fuckin prstenje od bijelog zlata bez ikakvih dekoracija, ukrasa, tanko i matirano dao sam 500kn.

Isto to prstenje je koja 3 mjeseca kasnije poletjelo u smijeru moje glave. Godinu dana kasnije odlučio sam ga prodati za pišljivih 250kn.
Drugi put kada budeš u takvoj fazi, kupi sadnicu, pa je onda posadite u ime ljubavi.

Jeftinije, korisnije za zajednicu i kada budeš prolazio buditi će ti ugodna sjećanja...

I manja šansa da je dobiješ u glavu.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2004., 16:24   #43
Ni ne znaš koliko ti je ideja dobra!
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2004., 17:47   #44
Quote:
Veky kaže:
Ni ne znaš koliko ti je ideja dobra!
Ja svake godine dovlačim kući Božićno drvce u pitaru i onda ga poslije sadim po Županiji zagrebačkoj.

Inače, u nekim gradovima je običaj da mladenci zasade drvo na dan vjenčanja, čak i općina odredi jedan takav park za vjenčano drveće...

Bolje nego kupovat metal koji sigurno može bolje poslužit za pozlatu kontakata za kućnom kinu...

A ako posadiš kakvu voćku, moći ćeš i ubirati plodove ljubavi!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 11:38   #45
Re: Re: Re: Re: Re: Zaruke

Quote:
ixox kaže:
Ma oni su tebe jadnu i mladu zavaljali. To je sigurno cirkon ili stakalce od razbijene flaše pepsi cole.



evo što će ti bolji dokaz za moju tvrdnju iznad
ovo je trebalo biti duhovito?


e pa majmune bolidni, taj prsten mi je uspomena na ocuha koji je stradao u ratu, i kojemu ni na sahranu nisam mogla otici. slucajno ima dijamant u sebi, ali njegova, za mene neprocjenjiva vrijednost, nema veze s kamenom/staklom/pepsijem.

svakakvih jadnika po ovom forumu
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.