Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 16:54   #21
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Uopce ne kuzim koji je tvoj problem. Tj. izmisljas problem gdje ga nema.
Ne vjerujem da se svi ti ljudi bave razmisljanjem o tebi.
Vise mi se cini da sama sebi hoces pridati vaznost (ne pred njima, nego misleci da si posebna i drugacija).
Naslov teme mi nema nikakve veze s napisanim.
Naslov sam možda fulala...

Kakvu važnost? Ne razumijem?

Zbog toga što hoću na miru popiti kavu sa curama, bez škljocanja mobitela?
Ono, normalna ženska kava?

Zbog toga što hoću kupiti u dućanu ono što se meni sviđa?

Zbog toga što ne dramim što se nisam još udala?

Zbog toga što me boli briga dal je tip s kojim sam izašla sin od tog i tog? On zaslužuje poseban tretman?

Zbog toga što mi se sere od tuđih nametanja kako je određeni grad odličan za život, samo zato jer je ta osoba dvaput otišla tamo?
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:55   #22
Quote:
Mealmighty kaže: Pogledaj post
dakle ruzan, al ocajan.

odlican izbor, ja bi preporucio autorici teme da proba
Nije ruzan, nego ima obline i rasni je muskarac.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:55   #23
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
prosječnog izgleda s trenutnim viškom kila kojeg mora skinut... i velikom željom da beskrajno udovoljava odabranici srca.
Pošalji sliku na pp

Kile se daju srediti
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:56   #24
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Naslov sam možda fulala...

Kakvu važnost? Ne razumijem?

Zbog toga što hoću na miru popiti kavu sa curama, bez škljocanja mobitela?
Ono, normalna ženska kava?

Zbog toga što hoću kupiti u dućanu ono što se meni sviđa?

Zbog toga što ne dramim što se nisam još udala?

Zbog toga što me boli briga dal je tip s kojim sam izašla sin od tog i tog? On zaslužuje poseban tretman?

Zbog toga što mi se sere od tuđih nametanja kako je određeni grad odličan za život, samo zato jer je ta osoba dvaput otišla tamo?
Ma ne, nego zato kaj mislis da je sve to kaj si napisala nesto posebno.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:56   #25
možda nisi dosadna ali nisi za zajebanciju. nije to loše nego su na to su mislie tvoje frendice. al što te briga, nismo svi isti

evo ja bi iz sprdnje probala taj trendi komad, ili da vidim kako mi stoji ili da se malo nasmijem ako je urnebesno, slikala bi se za frendičin instagram opet iz zajebancije, što se tipa tiče ne znam ti reći jer nemam pojma kakav je, itd., ovoj što me pitala za udaju bi rekla da jesam itd
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:59   #26
u periodu bez viška kila je prosječno muško.
za primjer: zgodan (nije baš najbolji primjer ali ono recimo zgodan) -- prosječan -- božeprosti ali ružan
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:59   #27
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:00   #28
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
u periodu bez viška kila je prosječno muško.
za primjer: zgodan -- prosječan -- božeprosti ali ružan
bas si plitka, davat misljenje bez prikaza stanja racuna, mislim ono



al da budem ozbiljan, bas me zanima na temelju cega je ovaj zgodan, a ovaj prosjecan.
Gledam ovog prosjecnog, oblik glave ok, ten ok, kosa ok, simetrija lica ok, nema razbijen nos, nema spojene obrve, nema nisko celo, nema rogove, nema niti madeze po licu.
po cem je on prosjecan?
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:05   #29
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
u periodu bez viška kila je prosječno muško.
za primjer: zgodan (nije baš najbolji primjer ali ono recimo zgodan) -- prosječan -- božeprosti ali ružan
A čuj, i za ovog zadnjeg ima nade, samo treba imat resurse:

https://www.google.hr/search?q=ronal...TYeL5POezLW5M:
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:07   #30
Quote:
Mealmighty kaže: Pogledaj post
al da budem ozbiljan, bas me zanima na temelju cega je ovaj zgodan, a ovaj prosjecan.
Gledam ovog prosjecnog, oblik glave ok, ten ok, kosa ok, simetrija lica ok, nema razbijen nos, nema spojene obrve, nema nisko celo, nema rogove, nema niti madeze po licu.
po cem je on prosjecan?
ja sam dala primjer kako ih ja doživljavam. sigurno postoji netko drugi kome je ovaj "prosječni" zgodniji od "zgodnog". hvala bogu zato nas i privlače različiti ljudi. nekome su spojene obrve ili nisko čelo ili madeži zgodni, drugome ružni.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:08   #31
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja sam dala primjer kako ih ja doživljavam. sigurno postoji netko drugi kome je ovaj "prosječni" zgodniji od "zgodnog".
naravno, samo ono kaj hocu rec je da ovo nije prosjecno. prosjecno musko ima barem jednu vidljivu manu na licu.
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:10   #32
meni je prosječno ono što me po ničem posebnom ne privlači. ok, u redu izgleda ali meni prosječno, ne mora imati ni jednu manu. zgodno mi je ono što mi ima nešto privlačno u sebi.

opet smo zaspamali temu i krenuli u nekom sasvim drugom smjeru od naslova.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:12   #33
daj ti nama sliku frenda pa ćemo ti odma reć jel da se rega na forum il ne.

autorice, jesi ti sigurna da imaš 30g? nije 13?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:13   #34
pa baš sliči na ovog prosječnog sa slike, zato sam i stavila tu sliku
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:14   #35
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja sam dala primjer kako ih ja doživljavam. sigurno postoji netko drugi kome je ovaj "prosječni" zgodniji od "zgodnog".
Mene si oduševila kako si ovako na brzinu izabrala dobre primjere za zgodnog i prosječno zgodnog.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:20   #36
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa baš sliči na ovog prosječnog sa slike, zato sam i stavila tu sliku
Ah soooooooo....e sad sam zatečena.

Mislim da ako je pristojan i fin, bolje da na ŽK ne traži ženu, možda na pitomijim podforumima, Kućni ljubimci i tak...
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:23   #37
Gle, kod ovakvih tema na ŽK-u je ključna stvar da ne navedeš koliko imaš godina.
Jer će te starije žene napadati i kritizirati zbog jala, a mlađe samo zato da dokažu koliko su ozbiljnije i zrelije od tebe.

Sad znaš za drugi put.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:25   #38
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Gle, kod ovakvih tema na ŽK-u je ključna stvar da ne navedeš koliko imaš godina.
Jer će te starije žene napadati i kritizirati zbog jala, a mlađe samo zato da dokažu koliko su ozbiljnije i zrelije od tebe.

Sad znaš za drugi put.
hvala za ovaj info, objasnjava dost toga.
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:28   #39
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage žene!
Ja nisam žena, drag ponekad jesam pa sam se osjetio prozvanim da ti odgovorim.

Dosadna jesi, i dosljedna si na glup i dosadan način.
Hrpa sličnih stvari u ormaru nije dosljednost, nego teška dosada, ne voliš ekspreimentirati i obično izlaziš na ista mjesta, a to je dosadno
Ne voliš putovati a mlada si i nisi u vezi/braku, još gore misliš da si se naputovala, a pogle koliki je svijet, ne da si dosadna već si time dosadna na kvadrat.
A posebno si dosadna jer možeš slušat lika pola sata kako trabunja vlastite gluposti koje te ne zanimaju mjesto da prebaciš temu ili jednostavno kažeš da si lezbijka, digneš se i odeš ća stim da on plati kavu, to bi recimo bilo cool a ovako si samo dosadna..
Dosadna si jebi ga, i to na kubnu.. opusti se malo i zabavi se u životu što češće, brzo će život proć bit će ti žao...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:42   #40
dok se autorica ne javi, aj bi postavio par vezanih pitanja...

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Hrpa sličnih stvari u ormaru nije dosljednost, nego teška dosada, ne voliš ekspreimentirati i obično izlaziš na ista mjesta, a to je dosadno
sto ti imas osim hlaca u ormaru? jel imas koju suknju? jel imas koju minicu? sos neki? imat samo hlace nije dosljednost nego dosada. bar kilt da nosis jednom tjedno
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne voliš putovati a mlada si i nisi u vezi/braku, još gore misliš da si se naputovala, a pogle koliki je svijet, ne da si dosadna već si time dosadna na kvadrat.
ma najbolje odma iz ovih stopa u indiju gdje je mogu grupno silovat, ili u abu dabi gdje ce nakon sto je siluju strpat u zatvor, ili u london di ce je polit kiselinom. we are the world, we are the children
odi upoznat druge kulture u dva do tri tjedna godisnjeg, i preseravaj se drugima kako ovo kako ono tamo negje u picki mateinoj je.
nema pravog putovanja ispod mjesec dana, al ljudi to nikad nece shvatiti jer rjetko ko putuje na duze turisticki.
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
A posebno si dosadna jer možeš slušat lika pola sata kako trabunja vlastite gluposti koje te ne zanimaju mjesto da prebaciš temu ili jednostavno kažeš da si lezbijka, digneš se i odeš ća stim da on plati kavu, to bi recimo bilo cool a ovako si samo dosadna..
da, svi su toliko zauzeti da imaju vremena za forum, al nemaju pola sata vremena biti pristojni i odlusati osobu s kojom su se dogovorili naci.
bemti taj ludo nedosadni zivot u kojem je svaka minuta bitna, vrijeme je novac, menazder style
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.