Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 23:12   #101
Zanimljiva tema...

Nick otkriva da sam (bila) velika gamerica.
Avatar moje trenutno psihičko stanje (bitch face A. Heard dok nišani dotičnu osobu koja ju je sjebala).
Potpis nešto s čim sam se borila od ulaska u pubertet i nedavno napokon prihvatila kao istinu (da to što sam drugačija i nigdje se ne uklapam i nije nužno loša stvar i da mi može donijeti i korist).
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:17   #102
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zanimljiva tema...

Nick otkriva da sam (bila) velika gamerica.
Avatar moje trenutno psihičko stanje (bitch face A. Heard dok nišani dotičnu osobu koja ju je sjebala).
Potpis nešto s čim sam se borila od ulaska u pubertet i nedavno napokon prihvatila kao istinu (da to što sam drugačija i nigdje se ne uklapam i nije nužno loša stvar i da mi može donijeti i korist).
...meni zanimljivo koliko samo puno ljudi tu na forumu pise da se ne uklapaju i da su drugaciji...ispada da se samo manjina uklapa u ovaj postojeci sistem.
Mi ovakvi, drukciji, zapravo smo vecina. Pa bi stoga bilo logicno da budu i neke promjene, svijeta na bolje, nama na dobrobit...ali nazalost, koliko vidim oko sebe, to izostaje.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:57   #103
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
...meni zanimljivo koliko samo puno ljudi tu na forumu pise da se ne uklapaju i da su drugaciji...ispada da se samo manjina uklapa u ovaj postojeci sistem.
Mi ovakvi, drukciji, zapravo smo vecina. Pa bi stoga bilo logicno da budu i neke promjene, svijeta na bolje, nama na dobrobit...ali nazalost, koliko vidim oko sebe, to izostaje.
Pa svatko je drugačiji od svih drugih.

A ovi što se uklapaju, ti nisu na forumu nego na Facebooku.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:01   #104
Quote:
Andreasas kaže: Pogledaj post

nickname i avatare odabirem spontano, možda bi drugi više znali od mene...
ja znam. sve znam. a nisam čak ni tražila da znam




__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:45   #105
Moj nadimak je u biti ajmo reć fonetski napisano ovo: https://en.wikipedia.org/wiki/Punga_(mythology)

Nastalo nakon jedne zajebancije s frendovima, nakon čega sam počeo to koristiti online za igre i eto forum.
Avatar i potpis su iz Evil dead kojeg jako volim.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 15:33   #106
Moj nick je ime jedne pjesme...no apsolutno me dobro opisuje
Avatar je najbliže mojem okecu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 17:41   #107
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
...meni zanimljivo koliko samo puno ljudi tu na forumu pise da se ne uklapaju i da su drugaciji...ispada da se samo manjina uklapa u ovaj postojeci sistem.
Mi ovakvi, drukciji, zapravo smo vecina. Pa bi stoga bilo logicno da budu i neke promjene, svijeta na bolje, nama na dobrobit...ali nazalost, koliko vidim oko sebe, to izostaje.
Pa čuj s razlogom pišemo na podforumu psihologija...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:00   #108
Moj nick- Alen13ASC se sastoji iz više delova - "Alen" je moje ime (dobio sam ga po Alenu Islamoviću), "13" je moj sretni broj (inače sam se rodio na petak 13) i "ASC" označava skraćenicu u stilu grafike na Formuli 1 (AlenSChmidt). Inače se moje prezime nekad pisalo Schmidt ali nakon II svetskog rata kad je izbegla familija u Jugu prepravili su u Šmit. Ja redovno na stranim formumima namerno pišem Schmidt. E da, pitate se zašto jednostavno ne napišem nick Alen13SCH? Zato što mislim na mog buraza i seku. Uvek govorim burazeru (koji voli isto F1 ko ja) kad bi smo se zajedno takmičili na grafici bi pisalo DSC i ASC ko sa braćom Schumasher onomad (RSC i MSC).

Avatar- francuska glumica Ella Rumpf koju jako gotivim i koja mi se jako sviđa. Mada avatare menjam ko čarape u zavisnosti od moda u kojem se nalazim. Nakon što sam odgledao film Raw (2016), drogiran od izgleda Elle promenio sam avatar da je više gledam

PS i spoiler: voleo bi kad bi me Ella živog pojela kao na filmu
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 02:32   #109
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ja znam. sve znam. a nisam čak ni tražila da znam
Ma ti si naše jedno pravo čudo malo
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:44   #110
Moj nick je izvedenica mog prezimena, a 100 jer sam morala ubaciti neki broj. Avatar je neka plavuša jer sam i ja plavuša, a potpis stihovi pisme o mom rodnom gradu.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:29   #111
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zna li tko što moj nick otkriva o meni?
Ja bih rekla da imaš ispodprosječni spolni organ i nemaš auto, pa to kompenziraš macho-nickom.

Po avataru je pak razvidno da potječeš iz Dalmatinske zagore.

Jesam li pogodila?

(Ne moraš odgovarati, znam da jesam. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:34   #112
"judo" je zato što sam trenirao košarku, "lino" zato što sam kao mali jeo kruha i ajvara, a ajvatar je taki zato što volem cajke, premda sam drčan ko ljubav.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:12   #113
Avatar otkriva da sam lezbijka. Očito. Jer me vec dvoje ljudi pitalo dal ja volim zene i dal se radi toga dve zene ljube na avataru.

Dakle, ne. M+Ž

https://www.youtube.com/watch?v=ENZL4Dz1md4

Navika od prije, znala sam svako malo mijenjati avatar ali najčesce bude neki par koji se ili ljubi ili pleše, neka interakcija....

Nadimak valjda da volim komplicirati (SubSignoVeneni) i da sam promjenjiva i nestrpljiva (skratila jer mi se nije dalo tipkati cijelu kobasicu od nika), da mi brzo dosade stvari itd itd.

Potpis mi se sviđa tak da traje vec neko vrijeme, stih pjesme Al Greena. Prošli nik je isto bio naziv pjesme. Kad sam doma uvijek nešto svira u pozadini na kompu ili tv ili sa linije...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:17   #114
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Nadimak valjda da volim komplicirati (SubSignoVeneni) i da sam promjenjiva i nestrpljiva (skratila jer mi se nije dalo tipkati cijelu kobasicu od nika), da mi brzo dosade stvari itd itd.
Po ovome bih rekla da si magistra farmacije i to prilično sitne građe. Male bočice, jelte.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:26   #115
Nisam. To mi je dobro zazvučalo taj tren pa sam uzela, ono bolje nekakvo komplicirano preseravanje nego iva98 ili nikizg. Dosadilo mi je u roku valjda tjedan dana.

I kaj sad?

A niš. Ajmo barem skratit.

Profil sam napravila kad mi je stari nik bio u banu, toliko mi je bila kriza od toga kaj tri dana ne mogu na forum da sam se morala klonirati.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:10   #116
Nickname-asocijacija je bila naravno Bajagina pjesma.. smišljajući koje bih ime,samo mi se upalila "sijalica"
Plus nije odmoglo ni što sam bila plavuša
Avatar-dugo sam birala crnobjele avatare koji asociraju ljudsku samicu,tajanstvenost,neistraženo ste psihe/duše a sada sam malo odskočila od toga u boje..
U neki pogled prema daljini..
A u daljini može biti bilo što.cemu težimo
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:16   #117
Nick je izabran jer pokazuje moju neobičnu zajebanciju - igranje dvoznačnim riječima. Drugi razlog je jer kao kokica u loncu neprestalno skačem.
Avatar ujedno prikazuje moj fizički izgled i kako me drugi doživljavaju na prvu. Uvijek sam nosila nadimak vražice.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:24   #118
Nick je prvo bio stonerlod kao nesto puni mota cibure louda pa je nekako nasto stonerlord kad sam se malo otpusio i skuzio da nema smisla a avatar tako bzv naso na netu svidio mi se jer je nick napusen pa da bude i avatar kao cadim pod gas maskom svjet je ukurcu bolje cadit pod gas maskom ionako nemas sta vidi tako nesto bi to znacilo.
__________________
The machinery is too much for me..
Stonerlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:38   #119
Deboto - zamalo, po bota- dvanaest sati i tridest minuta. Ja ga na Dalmatinskom dijalektu interpretiram kao "skoro podne ipo". Zasto sam ga izabrao? Jer je u trenutku registracije bilo upravo toliko sati...

A avatar je poznati Krasov bonbon i ispod lajna bilog...

Sto otkrivaju o meni? Da san Dalmatinac navucen na slatko i koku. Sto naime uopce nije istina.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 23:52   #120
Nzm recite vi meni pls..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.