Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 12:28   #1
Zabrana za povijest

Već godinama imam zabranu za podforum Povijest , koji čak i ne mogu da čitam jer gai ne vidim.

Porblem je u tome što janikad nisam zaslužio ovakvo šta , ali nisam se ni žalio , međutim ta zabrana je iz čiste obesti moderatora iz tog vremena(ne mogu se setiti ni ko je on bio) jer mogu se proveriti tadašnji postovi i videće se da moji upisi nisu ni blizu za takvu kaznu.

Zato bi zamolio moderaturu da mi vrati mogućnost čitanja i pisanja na podforumu Povijest , jer kazna od preko 5 godina je preduga i prestroga pa da sam doslovno silovao i prebio samog moderatora ili nekog forumaša na ulici.

Hvala na razumevanju.
joe enter is offline  
Old 29.01.2018., 07:08   #2
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Već godinama imam zabranu za podforum Povijest , koji čak i ne mogu da čitam jer gai ne vidim.

Porblem je u tome što janikad nisam zaslužio ovakvo šta , ali nisam se ni žalio , međutim ta zabrana je iz čiste obesti moderatora iz tog vremena(ne mogu se setiti ni ko je on bio) jer mogu se proveriti tadašnji postovi i videće se da moji upisi nisu ni blizu za takvu kaznu.

Zato bi zamolio moderaturu da mi vrati mogućnost čitanja i pisanja na podforumu Povijest , jer kazna od preko 5 godina je preduga i prestroga pa da sam doslovno silovao i prebio samog moderatora ili nekog forumaša na ulici.

Hvala na razumevanju.
Parcijalu si dobio zbog stalnih vrijeđanja, podjebavanja i retorikae Srbi svi i svuda što se vrlo lako vidi iz tvojih kartona. Kako vidim, nije trebalo dugo pa da opet završiš u nekom banu stoga ti se parcijala za pdf Povijest neće skinuti.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.