Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 00:08   #581
Quote:
Nixma kaže: Pogledaj post
Pa da, ali pitanje je koliko je socijalista zaista podrzalo Vucica 2017.
Dosta, jer su interesno veoma vezani za njega.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 20.02.2018., 00:12   #582
Vučić najavio dolazak Donalda Trampa do kraja godine u Srbiju.
Nixma is offline  
Old 20.02.2018., 00:18   #583
Čini mi se da je to isto rekao i prošle godine. Ili je to rekao samo Karić?
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 20.02.2018., 00:19   #584
I rekao da će do kraja aprila izneti svoj predlog za Kosovo. Jedva čekam da čujem tu mentalnu akrobaciju u eufemizmu za priznanje Kosova.
Nixma is offline  
Old 20.02.2018., 09:46   #585
Quote:
Nixma kaže: Pogledaj post
I rekao da će do kraja aprila izneti svoj predlog za Kosovo. Jedva čekam da čujem tu mentalnu akrobaciju u eufemizmu za priznanje Kosova.

U zadnjem intervju-u koji sam slusao , je rekao i ako se raspise referendum za dozvolu Kosovu da ima stolicu u UN, da je siguran da narod nece pozitivno odgovoriti na taj referendum.
Tu mi je odavao utisak kao da nece dozvoliti pristupanje Kosova u UN, sto je Kosovarima i najbitnije, jer boli nih uvo oce li ih Srbija priznati, mnogo im je vaznije stolica u UN i sad se oko toga borbe vode.
GP85 is offline  
Old 20.02.2018., 12:02   #586
A opet, njegovo pljuvanje po ljudima ovde je najčešće bilo pozdan znak da će naplju nešto strancima dati. Današnja izjava:

Quote:
Vučić o uhapšenom oficiru: Baraba, udario devojku

Beograd -- Predsednik Aleksandar Vučić kaže da je uhapšeni oficir vojske "baraba" koja je udarila devojku jer je stala da zapiše broj zgrade da zna "gde su ih jurili".
https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1360685
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 20.02.2018., 15:05   #587
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
A opet, njegovo pljuvanje po ljudima ovde je najčešće bilo pozdan znak da će naplju nešto strancima dati. Današnja izjava:

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1360685
Ajde kako te nije sramota da braniš nekog ko udara devojku.
Prvan25 is offline  
Old 20.02.2018., 15:31   #588
Šta mislite kakve su šanse onih iz POKS? To je otcepljeni deo SPO, takođe naravno za kraljevinu, ali s Vukom više nemaju ništa. Navodno je sad većina kod njih.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 20.02.2018., 15:47   #589
Zanimljiva je ta SNS mantra, uvijek neka djevojka udarena, Boško Obradović nasilnik u porodici, onda ona ona epizoda sa Majom Gojković, ko kod udari na SNS je nasilnik prema ženama.

__________________
Nema potpisa.
dado_ is offline  
Old 20.02.2018., 15:50   #590
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
Šta mislite kakve su šanse onih iz POKS? To je otcepljeni deo SPO, takođe naravno za kraljevinu, ali s Vukom više nemaju ništa. Navodno je sad većina kod njih.
Mislim da će postići rezultat sličan onom koji je postigao Lord Buckethead u Engleskoj!

https://www.theguardian.com/uk-news/...itish-election
VrangeL_1917 is offline  
Old 20.02.2018., 15:53   #591
Quote:
dado_ kaže: Pogledaj post
Zanimljiva je ta SNS mantra, uvijek neka djevojka udarena, Boško Obradović nasilnik u porodici, onda ona ona epizoda sa Majom Gojković, ko kod udari na SNS je nasilnik prema ženama.

Jadni oni. Em im REM zabranio spot em ih RTS maltretira a sad još im "barabe" biju aktiviste i to ženskog roda. Evo suza mi krenula.
VrangeL_1917 is offline  
Old 20.02.2018., 15:56   #592
Quote:
dado_ kaže: Pogledaj post
Zanimljiva je ta SNS mantra, uvijek neka djevojka udarena, Boško Obradović nasilnik u porodici, onda ona ona epizoda sa Majom Gojković, ko kod udari na SNS je nasilnik prema ženama.

Pa gledaj svi clanovi SNS-a su u sustini p*cke
M0ssad is offline  
Old 20.02.2018., 16:24   #593
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Mislim da će postići rezultat sličan onom koji je postigao Lord Buckethead u Engleskoj!

https://www.theguardian.com/uk-news/...itish-election
Moguće, ali šteta. Srbiji trebaju novi ljudi.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 20.02.2018., 20:58   #594
Ovo je nesto nevjerojatno za Srbadiju,ovo bi trebalo pustati na svakom dnevniku,na svakim vestima na svakoj srpskoj televiziji....kako bi SSrbi videli da postoje i ovakva bica na planeti Zemlji...a ne samo stranacki paraziti koji se samo bore za fotelje...

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1361006

Ne znam da li postoji neka pozadina za ovakav gest ovog hrvatskog clana vlade,ali gest je zaista vredan divljenja.....

Znate kada ce neko ovako u Srbistanu,iz bilo koje stranke,da podnese ostavku?......NIKAD!......pre bi cuvao svoju fotelju u vjek vjekova....
Zrakomlatski is offline  
Old 20.02.2018., 21:10   #595
Quote:
Zrakomlatski kaže: Pogledaj post
Ovo je nesto nevjerojatno za Srbadiju,ovo bi trebalo pustati na svakom dnevniku,na svakim vestima na svakoj srpskoj televiziji....kako bi SSrbi videli da postoje i ovakva bica na planeti Zemlji...a ne samo stranacki paraziti koji se samo bore za fotelje...

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1361006

Ne znam da li postoji neka pozadina za ovakav gest ovog hrvatskog clana vlade,ali gest je zaista vredan divljenja.....

Znate kada ce neko ovako u Srbistanu,iz bilo koje stranke,da podnese ostavku?......NIKAD!......pre bi cuvao svoju fotelju u vjek vjekova....
A mi (Hrvati, jel) smo kakti puno bolji, moralniji? Nikako

Eno vidi koaliciju HDZ-a i HNS-a. To je recimo nešto kao koalicija SNS-a i LDP-a. Znam, onaj Čeda jedva čeka da ga vučko sebi zovne, ali previše je nebitan.

Nego, nije li Radulović podnio ostavku? Ovaj isti kojeg ovdje ljudi pljuju kao da im je osobno tele ukrao?
BramaFix is offline  
Old 20.02.2018., 21:40   #596
Ne mislim da su Hrvati onako kao narod nesto moralniji od Srba(vrlo smo slicni po tom pitanju),ali kako rekoh potez ovog Hrvata pojedinca je vredan divljenja...

Mislim,mogao je opusteno tako da sedi u fotelji i na funkciji i da prima platu,manje vise,ni za sta,ali nije mu se svidela situacija u ministarstvu ciji je on clan,tj nije mu se svidela opsta situacija sto se tice demografije u Hrvatskoj,(kvazi)resenja koje ministarsvo nudi,i covek nije vise hteo da bude deo svega toga i dao ostavku.....i to na sred konferencije za novinare...(?!).......ne znam da li je ovo neka predstava i da li ima neke pozadine,ako nema,ja bih tog coveka kandidovao za predsednika

A u Srbiji je extremno mala sansa da neko da ostavku,jer fotelja je SVETINJA,ovde vecina (iz bio koje stranke) se "rukama i nogama" bori da stigne do nje,i onda je ne da ni za zivu glavu,jer se svima svidjaju pare i privilegije koje fotelja i funkcija sa sobom donosi.........ovde ubiju premijera i niko ne da ostavku ni za sta,i svi se prave prsti,kao "nisam ja nista kriv,drugi su"...

Mislim da je bilo samo dva slucaja neke ostavke na visim polozajima u Srbiji....onaj Lazar Krstic je podneo ostavku,ali koliko sam cuo zato sto je nasao bolji posao u inostranstvu,a i Radulovic je podneo ostavku jer se nadao nekom boljem dilu sa tadasnjom (i sadasnjom) opozicijom.....pa malo izvisio......inace,vidim da ga pljuju i (bivsi) clanovi njegove stranke
Zrakomlatski is offline  
Old 20.02.2018., 23:07   #597
I koga briga, ništa to neće promenuti.
Reče Vučić sinoć da hrvatkska beže gubi stanovništvo od Srbije jel odlaze u EU.:klap:
Još će ispasti dobro što nismo članica.
Prvan25 is offline  
Old 20.02.2018., 23:34   #598
Quote:
BramaFix kaže: Pogledaj post
A mi (Hrvati, jel) smo kakti puno bolji, moralniji? Nikako

Eno vidi koaliciju HDZ-a i HNS-a. To je recimo nešto kao koalicija SNS-a i LDP-a. Znam, onaj Čeda jedva čeka da ga vučko sebi zovne, ali previše je nebitan.

Nego, nije li Radulović podnio ostavku? Ovaj isti kojeg ovdje ljudi pljuju kao da im je osobno tele ukrao?
Jeste. A od Čede je Vulin još nebitniji, pa ministruje.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 21.02.2018., 08:35   #599
Jedna od najjadnijih stvari koju je Vuciceva vlast uradila je ukidanje onih legendarnih TV duela...i uopste Tv emisija u kojima diskutuju (tj svadjaju se) ljudi razlicitih misljenja,stavova,itd,itd......jer,to ne samo da je bilo komicno,nego eto ljudi iz opozicije su imali (kakvu takvu) priliku da postavljaju svakakva pitanja ljudima iz vlasti,i to na TV-u..

Da li ste primetili da skoro uopste vise nema takvih emisija,a tv kanala nikada vise.....ranije,tokom 90tih i tamo negde do 2010 bilo je uzivanje (bar meni) gledati te show programe i emisije a danas u 90% slucajeva,Vucic ode kod Marica u Cirilicu gde prica sam sa sobom,ili kao sede neki novinari na Pinku i pitaju ga (verovatno unapred) pripremljena pitanja....

Nije mi jasno kako Vucic ne vidi da tako jadnim i seljackim potezima sebi rusi ugled.....tj ako se toliko ne boji opozicije i ostalih politickih protivnika,kao sto tvrdi,zasto se on i njegovi lakeji iz SNS-a ne susrecu cesce sa svojim politickim protivnicima po TV duelima?
Zrakomlatski is offline  
Old 21.02.2018., 09:58   #600
Quote:
Zrakomlatski kaže: Pogledaj post

Nije mi jasno kako Vucic ne vidi da tako jadnim i seljackim potezima sebi rusi ugled.....tj ako se toliko ne boji opozicije i ostalih politickih protivnika,kao sto tvrdi,zasto se on i njegovi lakeji iz SNS-a ne susrecu cesce sa svojim politickim protivnicima po TV duelima?
A s kim da polemiše kad oni što ga napadaju jedva pređu cenzus.

Duel ima smisla ako su politički protivnici približno jednaki, pa onda na osnovu njega odlučiti ko je bolji.
S druge strane , nije ni uobičajeno da pedsednik države ulazi u nekakve javne duele.
Prvan25 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.