Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 12:19   #101
Ma daj. Nema mi to nikakve logike. Nit si bahata nit prepotentna. Samo mi nije jasno kaj se tu ima prezirat? To mi je nekak preosobna riječ. Zbog toga kaj je ljubavnica i kaj se odlučila na takav život? To prezireš? Takve ljude?
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 12:27   #102
kaj se praviš blesav.
veli ženska da joj se zgadio taj švaler.
ja kažem da meni uz zgađenost ide i prezir i onda mi netko kog tako vidim više nije jebljiv.
zakaj bi mi se ona zgadila, ne lupetaj.
za nju mislim da za nekog labilnog u drami i nebulozama bit sikrit fak nečija kurva nije najpametniji izbor oblika rekreacije. to bez imalo moraliziranja.
Orak is offline  
Old 01.10.2017., 12:29   #103
Pa tak onda reci.Ja sam već pomislil da sam baš skroz poblesavio bio.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 12:32   #104
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
I zanima me može li muškarac svoju kurvu/drocu/štracu poštovati na nekoj mentalnoj razini, kao integriranog, samosvjesnog, zaokruženog, inteligentnog, intrigantnog i realiziranog pojedinca? Da li dirty sex talk automatski urušava tu svjetlucavu kulu divljenja i uvažavanja?
ti si jako ambivalentna, s jedne strane bi kao htjela uživati u tjelesnom do maksimuma, a s druge bi ipak htjela nekog tko će te poštovati



Quote:
Zato sam i pokrenula temu. Jer se ne želim ponovo pacati u samosažaljenju niti lupati glavom o zid.
ako si prihvatila ulogu kurve, što bi se to trebalo dogoditi da lupaš glavom o zid- neostvarena očekivanja kojih ispod cijele priče ipak ima?

Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Da, potajno čeznem za prihvaćanjem. Želim da me se obožava i da se za mene umre.
evo o tim očekivanjima sam pisala, ti želiš sve ono što svako ljudsko biće želi, ljubav i poštovanje


Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Osjećam se raščetvorenom između života smjernosti i vrline te sebičnog ugađanja vlastitim frivolnim i efemernim kapricima usred spoznaje o prolaznosti života
a što ti drugo preostaje? ili koristiti svoj libido i osjećati se živom ne razmišljajući o sutra ili si pak ispuniti život raznolikim sadržajima, te paralelno ići na psihoterapiju da malo posložiš ovaj kaos u glavi pa možda na tom putu sretneš nekog tko će ti dati ono za čime u svojoj srži žudiš
ray of light is offline  
Old 01.10.2017., 13:37   #105
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
ti si jako ambivalentna, s jedne strane bi kao htjela uživati u tjelesnom do maksimuma, a s druge bi ipak htjela nekog tko će te poštovati
a jedno iskljucuje drugo?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 01.10.2017., 13:38   #106
znam da je teško ali trebaš se odlučiti da li ćeš i dalje nastaviti takav odnos s njim ili ćeš prekinuti zbog empatije ili identifikacije s njegovom curom. nikada ne možemo biti predugo rastrgani.

to poistovjećivanje s njegovom curom na koju si sama ukazala bi ti zapravo trebalo razotkriti tvoje prave emocije. ona je po tvojim riječima nevina mlađa verzija tebe koja zaslužuje pravu ljubav. starija, okaljana dobiva samo mrvice. kao da voliš proživljavati odnose u kojima si potvrđuješ negativno mišljenje o samoj sebi.
nešto mi se desilo, nisam više čista i želim da mi se to potvrdi.

ja ne bi mogla biti u takvim kaotičnim odnosima jer ne donose ništa osim nemira
NiktaX is offline  
Old 01.10.2017., 15:57   #107
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
ti si jako ambivalentna, s jedne strane bi kao htjela uživati u tjelesnom do maksimuma, a s druge bi ipak htjela nekog tko će te poštovati

ako si prihvatila ulogu kurve, što bi se to trebalo dogoditi da lupaš glavom o zid- neostvarena očekivanja kojih ispod cijele priče ipak ima?

evo o tim očekivanjima sam pisala, ti želiš sve ono što svako ljudsko biće želi, ljubav i poštovanje


a što ti drugo preostaje? ili koristiti svoj libido i osjećati se živom ne razmišljajući o sutra ili si pak ispuniti život raznolikim sadržajima, te paralelno ići na psihoterapiju da malo posložiš ovaj kaos u glavi pa možda na tom putu sretneš nekog tko će ti dati ono za čime u svojoj srži žudiš
Vrijeme je za skidanje predramatičnih maski, bacanje zlatnog spreja u žbunje i odricanje od jezičnih akrobacija. Sori, josuha

Problem je u tome da idem na psihoterapiju od 2001. i iako se mnogo toga razriješilo, i bila sam kod dvoje-troje najkvalitetnijih šrinkova i stručnjakinja, ova kemija koju osjećam prema zauzetima nije nestala.

Svaki kut smo pročačkali, razglabali o mislima i emocijama odsutnom ocu (koji nije hladan,ali je zakračunat i vrlo uvrnut), no ja i dalje bivam fatalno privučena osobama koje imaju uz sebe drugu polovicu, čak i ako to još ne znam.

Prije su mi bili magnetski i hipnotički atraktivni već na prvu samopouzdani i karizmatični narcisi, ali ovaj je bio nešto posve drukčije – topao, drag, čak pomalo smušen, geekovski tip, no svejedno sam ispod te varljive površine razotkrila pervertita i nezasitnog seksualnog manijaka koji će bez pardona i savjesti mrtav leden ponuditi fuck buddy odnos i koji me je više puta pitao jesam li spremna to podnijeti i jesam li uvjerena da to kod mene neće izazvati potrese i emocionalni rusvaj.

Sam je na prvom dateu počeo iznositi detalje vlastite intime, i vući me za jezik, govoreći da uzajamno ispovijedanje i razgolićivanje neće biti prebrz, sulud cruising autocestom, i da mu takva verbalna bliskost paše. No koncept fuck friendova implicira sastajanje isključivo radi jebačine, a on prije prelaska na akciju inzistira na razgovorima, prodaje mi toliko puta prožvakan bullshit o tome kako sam zanimljiva i posebna (uz šljokičast katalog svih ostalih donžuanskih frazetina što induciraju epilepsiju), i drži me za ruku, i inzistira na cuddlingu i ćarlijanju i prije i poslije fuka.

I neprestance šalje iritantno kriptične, zagonetne, kratke, višesmislene poruke koje može dešifrirati samo specijalna detektivska jedinica. Dakle, postavi uvjete kojih se sam ne drži kako bi me usisao, asimilirao i nagnao da se zatelebam u njega kao ofca, jer to očito jebeno godi njegovu egu.

Nisam spomenula da sam osim gađenja osjetila i sram, i laž je da imalo likujem nad njegovom principessom.

Život mi je prepun uzbudljivih sadržaja, no požuda me razdire, ali nitko ne želi biti s 40-godišnjakinjom koja ždere tableturine.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 16:10   #108
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Vrijeme je za skidanje predramatičnih maski, bacanje zlatnog spreja u žbunje i odricanje od jezičnih akrobacija. Sori, josuha
Ma daj kaj ti je. I kad se trudiš pisat čudno to i dalje sexy zgleda! Nikaj ja to ne kužim al nema veze. Samo ti piši i dalje kak hoćeš!
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 16:20   #109
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
znam da je teško ali trebaš se odlučiti da li ćeš i dalje nastaviti takav odnos s njim ili ćeš prekinuti zbog empatije ili identifikacije s njegovom curom. nikada ne možemo biti predugo rastrgani.

to poistovjećivanje s njegovom curom na koju si sama ukazala bi ti zapravo trebalo razotkriti tvoje prave emocije. ona je po tvojim riječima nevina mlađa verzija tebe koja zaslužuje pravu ljubav. starija, okaljana dobiva samo mrvice. kao da voliš proživljavati odnose u kojima si potvrđuješ negativno mišljenje o samoj sebi.
nešto mi se desilo, nisam više čista i želim da mi se to potvrdi
.
Ali ja sam kristalno svjesna da u vezama postajem clingy i needy, i ne želim unesrećivati sebe i druge, i potencijalnu pastoralu pretvarati u jezivi košmar. "Don´t stick your dick in crazy" Pokušala sam, strugala sam koljenima po staklu, grizla se za jezik, podrezivala prste kako ne bih izbljuvala previše i prerano, ali kad me pregazi lokomotiva ljubavne zaluđenosti, naprosto mi se kemija u mozgu raskupusa. Tamo gdje se drugi osjećaju toplo, mekano, mazno i sigurno, ja sam non-stop na oprezu, i vezu doživljavam poput ratnog rova, proganjana paranojom da će drugi otkriti pravu mene koja neće biti nimalo reprezentativna, čudesna i blistava. I postanem naizmjence distancirana i prevrela, igram mindgames, pa čak i vršim verbalnu agresiju, i testiram partnera.

Zato sam pomislila da je bivanje ljubovcom čin milosrđa prema onima koji bi možda prema meni razvili istinski interes. Znam, vrišti samomržnjom, ali objektivna sam.

I ako bih morala birati između ljubavi bez seksa i seksa bez ljubavi, otela bih drugu opciju. Jer ako zavoliš sebe, zašto bi imao potrebu tražiti tuđu fascinaciju, adoraciju i predanost?
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 16:28   #110
Svi žele biti sa lijepom, zgodnom zenom. Ne može ti psihijatar pomoći ako to nisi, osim ako ti uspije utuviti u glavu onu poznatu "prihvati sebe kakva jesi". Ali, to već zna ici do razine vrijeđanja inteligencije. Zašto se pomiriti s onim sto nam je "Bog dao" ako takvi ne dobivamo od života maksimum, zašto se odreci tog maksimuma u ime "prihvaćam ja sebe" kakvu nismo birali. Itekako bi oni bili sa 40 godisnjakinjom ako je brutalno zgodna u tijelu i nevino lijepa u licu ( znamo sto to podrazumijeva, nemojmo sada relativizirati.) Ako to nisi, a tražiš maksimum, plasticar mi se cini bolji izbor nego psihijatar. Onda ce se jebaci lijepit za tebe, a ne ti za njih, a i htjeti ce vise. Budi ljepša i jaca!







Sent from mTalk
pingui is offline  
Old 01.10.2017., 16:31   #111
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Ali ja sam kristalno svjesna da u vezama postajem clingy i needy, i ne želim unesrećivati sebe i druge, i potencijalnu pastoralu pretvarati u jezivi košmar. "Don´t stick your dick in crazy" Pokušala sam, strugala sam koljenima po staklu, grizla se za jezik, podrezivala prste kako ne bih izbljuvala previše i prerano, ali kad me pregazi lokomotiva ljubavne zaluđenosti, naprosto mi se kemija u mozgu raskupusa. Tamo gdje se drugi osjećaju toplo, mekano, mazno i sigurno, ja sam non-stop na oprezu, i vezu doživljavam poput ratnog rova, proganjana paranojom da će drugi otkriti pravu mene koja neće biti nimalo reprezentativna, čudesna i blistava. I postanem naizmjence distancirana i prevrela, igram mindgames, pa čak i vršim verbalnu agresiju, i testiram partnera.

Zato sam pomislila da je bivanje ljubovcom čin milosrđa prema onima koji bi možda prema meni razvili istinski interes. Znam, vrišti samomržnjom, ali objektivna sam.

I ako bih morala birati između ljubavi bez seksa i seksa bez ljubavi, otela bih drugu opciju. Jer ako zavoliš sebe, zašto bi imao potrebu tražiti tuđu fascinaciju, adoraciju i predanost?

a cuj, ideja cijele price jest da nadjes nekoga kome pase tvoj crazy. ne da se pretvaras da si nesto sto nisi. doduse to ne znaci da imas ispriku biti idiot.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 01.10.2017., 16:32   #112
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Svi žele biti sa lijepom, zgodnom zenom. Ne može ti psihijatar pomoći ako to nisi, osim ako ti uspije utuviti u glavu onu poznatu "prihvati sebe kakva jesi". Ali, to već zna ici do razine vrijeđanja inteligencije. Zašto se pomiriti s onim sto nam je "Bog dao" ako takvi ne dobivamo od života maksimum, zašto se odreci tog maksimuma u ime "prihvaćam ja sebe" kakvu nismo birali. Itekako bi oni bili sa 40 godisnjakinjom ako je brutalno zgodna u tijelu i nevino lijepa u licu ( znamo sto to podrazumijeva, nemojmo sada relativizirati.) Ako to nisi, a tražiš maksimum, plasticar mi se cini bolji izbor nego psihijatar. Onda ce se jebaci lijepit za tebe, a ne ti za njih, a i htjeti ce vise. Budi ljepša i jaca!

Khm... Moj problem nije izgled, već psiha. Muškarci me ne vide kao materijal za vezu zbog moje UNUTRAŠNJOSTI i zbog mojih mentalnih problema. Oko mene je košnica jebača, ali nikog s ozbiljnim namjerama. Nešto si gadno pobrkao, buddy.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 16:38   #113
Bombastičnog li naslova o zatreskanosti, a mala te zapravo podsjeća na tebe u mladim danima. Ti fuck "buddyji" su samo još jedna od umotvorina muškaraca kako besplatno isprazniti jaja, a naivne nasjedaju...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 01.10.2017., 16:40   #114
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Bombastičnog li naslova o zatreskanosti, a mala te zapravo podsjeća na tebe u mladim danima. Ti fuck "buddyji" su samo još jedna od umotvorina muškaraca, a naivne nasjedaju ...
Ne čitaš, ha? CLICKBAIT. Na šta nasjedam, osim na kurac? Od njega osobno ne očekujem ništa više, a definicija fuck buddyja mi je dobro poznata - samo se izbaci druga riječ.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 16:47   #115
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Khm... Moj problem nije izgled, već psiha. Muškarci me ne vide kao materijal za vezu zbog moje UNUTRAŠNJOSTI i zbog mojih mentalnih problema. Oko mene je košnica jebača, ali nikog s ozbiljnim namjerama. Nešto si gadno pobrkao, buddy.
Nisam muško :-) I mene su tako uvjeravali da nije problem u izgledu, a odabirali su za vezu psihički puno gore, ali s dobrim nogama i sisonima. Btw..a kako nastane takva unutrašnjost s godinama?Sama kažeš da si u mladosti bila drugačija...Losa iskustva, los odnos muškaraca prema tebi oblikovao je takvu psihu. A zašto su prema jednoj miloj i dragoj djevojci bili losi?

Sent from mTalk
pingui is offline  
Old 01.10.2017., 16:49   #116
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Svi žele biti sa lijepom, zgodnom zenom. Ne može ti psihijatar pomoći ako to nisi, osim ako ti uspije utuviti u glavu onu poznatu "prihvati sebe kakva jesi". Ali, to već zna ici do razine vrijeđanja inteligencije. Zašto se pomiriti s onim sto nam je "Bog dao" ako takvi ne dobivamo od života maksimum, zašto se odreci tog maksimuma u ime "prihvaćam ja sebe" kakvu nismo birali. Itekako bi oni bili sa 40 godisnjakinjom ako je brutalno zgodna u tijelu i nevino lijepa u licu ( znamo sto to podrazumijeva, nemojmo sada relativizirati.) Ako to nisi, a tražiš maksimum, plasticar mi se cini bolji izbor nego psihijatar. Onda ce se jebaci lijepit za tebe, a ne ti za njih, a i htjeti ce vise. Budi ljepša i jaca
Bojim se da je upravo suprotno. Možda bi joj lakše bilo da nije poželjnog izgleda?
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 16:50   #117
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Nisam muško :-) I mene su tako uvjeravali da nije problem u izgledu, a odabirali su za vezu psihički puno gore, ali s dobrim nogama i sisonima.
Zato jer su oni površni idioti, a ti iskompleksirana. Žao mi je, to nije moj problem


Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Btw..a kako nastane takva unutrašnjost s godinama?Sama kažeš da si u mladosti bila drugačija...Losa iskustva, los odnos muškaraca prema tebi oblikovao je takvu psihu. A zašto su prema jednoj miloj i dragoj djevojci bili losi?

Sent from mTalk
Guglaj, ne želim dosađivati svoji obožavateljima.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 16:51   #118
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Nisam muško :-) I mene su tako uvjeravali da nije problem u izgledu, a odabirali su za vezu psihički puno gore, ali s dobrim nogama i sisonima. Btw..a kako nastane takva unutrašnjost s godinama?Sama kažeš da si u mladosti bila drugačija...Losa iskustva, los odnos muškaraca prema tebi oblikovao je takvu psihu. A zašto su prema jednoj miloj i dragoj djevojci bili losi?

Sent from mTalk


Pa eto, meni se desilo da su odabrane izgledom gore. Jer su bile lakše za hendlanje.
Nije baš sve ipak u izgledu. Znam, sad ću ovim izazvati salve glupih pošalica, ali jebiga, stvarno nije.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 16:54   #119
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Pa eto, meni se desilo da su odabrane izgledom gore. Jer su bile lakše za hendlanje.
Nije baš sve ipak u izgledu. Znam, sad ću ovim izazvati salve glupih pošalica, ali jebiga, stvarno nije.
Bogami ja sam bil šokiran! ALi istinu zboriš!
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 16:56   #120
Ti si dakle fizički vrhunska picka? Inteligentna i sve sto uz to ide.Onda trebaš istog takvog muškarca. Teško je to naći, ali kad si već s losijim, barem budi svjesna toga. Shvaćam da muškarci za vezu biraju lakše za hendlati. Veza je ionako nuzni kompromis. Ja sam npr. pristala samo da bih ostvarila zelju za potomstvom. Muškarac za vezu radi mene same mi ne treba, bas zbog svih tih lazi koje uz kompromise nuzno idu.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.