Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2007., 12:45   #1
Arrow En. Plocice?

Gdje u Splitu ima nabavit Energetske Pločice? Koliko dodju i kad ih koristit?
Saskei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 13:05   #2
To su ona sranja banana kao prekrivena s malo čokolade šta su pune bjelančevine itd....
Saskei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 17:27   #3
Imaš u svakom DM-u i na Cankarevoj poljani - Weider.

BTW, Energetske pločice su jedno, a proteinske (bjelančevine) su drugo.
Kojim sportom/aktivnošću se baviš?
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:30   #4
jel ima proteinskih pločica u DM-u?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 02:41   #5
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
jel ima proteinskih pločica u DM-u?
imas,al su smece..nista cudno,od multipowera su..moja preporuka je labrada lean body..jest nesto skuplj,al samo 7g carbsa koje racunas ak si na low carb dijeti..ima i 31 gram proteina..inace meni najdraza je od inkospora xxl extreme
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 09:08   #6
Quote:
Saskei kaže: Pogledaj post
Gdje u Splitu ima nabavit Energetske Pločice? Koliko dodju i kad ih koristit?
dječak pojasni jel ti trebaju pločice u obliku da npr trebaš istrčat 100m pa ti treba trenutna snaga il proteinskog sastava.
Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 10:25   #7
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
imas,al su smece..nista cudno,od multipowera su..moja preporuka je labrada lean body..jest nesto skuplj,al samo 7g carbsa koje racunas ak si na low carb dijeti..ima i 31 gram proteina..inace meni najdraza je od inkospora xxl extreme
U DM-u ima za kupiti najjeftinije proteinske plocice u Hrvatskoj. Ona njihova marka, cokoladica od 45g sa mislim 15g proteina u sebi (ili nesto slicno, neznam napamet). Pise Eiweiss na njima, kostaju 3.90 kuna. Labrada je sigurno kvalitetnija ali i drasticno skuplja.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:35   #8
neam popjma..ja kupovao za nekih 9 kuna di dobijem 9 grama proteina,al nakrca i carbsa ogromno puno unutra..ma u svakom slucaju labrada..stas,furam se na imidz
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:45   #9
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
imas,al su smece..nista cudno,od multipowera su..moja preporuka je labrada lean body..jest nesto skuplj,al samo 7g carbsa koje racunas ak si na low carb dijeti..ima i 31 gram proteina..inace meni najdraza je od inkospora xxl extreme
di ima za kupit labrade i inkospore?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:54   #10
u splitu neznam gdje imas za kupit labradu i inkospor..to sacekaj neka ti kaze netko tko je iz splita..i ovo ti samo moje misljenje za doticni proizvod ..
trebalo bi biti u bilo kojoj trgovini sa dodatcima prehrani
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:21   #11
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
u splitu neznam gdje imas za kupit labradu i inkospor..to sacekaj neka ti kaze netko tko je iz splita..i ovo ti samo moje misljenje za doticni proizvod ..
trebalo bi biti u bilo kojoj trgovini sa dodatcima prehrani
ja sam iz zg...
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 17:32   #12
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
di ima za kupit labrade i inkospore?
patriot, gdje toga ima za kupiti u Zagrebu?
jesu te pločice prelivene čokoladom?
gdje se nalaze te trgovine sa dodacima prehrani?
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 19:26   #13
ima ih za kupit u staroj vlaskoj,heliks..nemre se fulat ducan..inace labrada sada ima i proteinske plocice kao keks,meni predobro
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 19:29   #14
hvala patriot!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:17   #15
Quote:
Majstor123 kaže: Pogledaj post
dječak pojasni jel ti trebaju pločice u obliku da npr trebaš istrčat 100m pa ti treba trenutna snaga il proteinskog sastava.
Majstor123, kakve su to pločice za trenutnu snagu?
jel djeluju?
ja imam neki prašak za trenutnu snagu koji se pomiješa sa vodom, ali mi ništa ne djeluje, čak postanem umorna nakon toga.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 09:43   #16
Taj prasak je vjerojatno pun secera, te uzrokuje nagli porast secera i inzulina u krvi, a nagli porast inzulina uzrokuje lucenje hormona (neznam kojeg, ovo sam cuo) od kojeg ti se spava - zato ljudi vole prilec nakon obilnog rucka

Za trenutnu snagu pretpostavljam da bi morala uzeti injekcije adrenalina. Ovi napitci, cokoladice i slicno su prodavanje magle. Ti ces imati vise energije i imat ces vise snage nego netko tko ima manjak secera u krvi, medjutim isto to bi postigla i da pojedes normalan obrok bogat sporim ugljikohidratima sat-dva prije.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 16:19   #17
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Taj prasak je vjerojatno pun secera, te uzrokuje nagli porast secera i inzulina u krvi, a nagli porast inzulina uzrokuje lucenje hormona (neznam kojeg, ovo sam cuo) od kojeg ti se spava - zato ljudi vole prilec nakon obilnog rucka

Za trenutnu snagu pretpostavljam da bi morala uzeti injekcije adrenalina. Ovi napitci, cokoladice i slicno su prodavanje magle. Ti ces imati vise energije i imat ces vise snage nego netko tko ima manjak secera u krvi, medjutim isto to bi postigla i da pojedes normalan obrok bogat sporim ugljikohidratima sat-dva prije.
hvala tvuk!
da prašak je pun šećera, piše da 35 g praška sadrži 31 g ugljikohidrata, od čega 21 g šećera (to valjda misle na obični bijeli šećer)

jel znaš možda da li i fruktoza (iz energetskih napitaka) djeluje isto kao i obični šećer, da uspavljuje?

jesu spori ugljikohidrati voće i povrće?
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:20   #18
Meni tribaju sa energiju, proteinske itd.... Jer trebam nabit kondiciju i trcat i malo smrsavit trudin se iako je zima >.<
Saskei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:22   #19
za energiju*
Saskei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:26   #20
Tvuk jesu te Ediweiss one s bananon unutra a čokoladon okolo?
Saskei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.