Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 13:41   #61
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne trebaju se brinuti

Navodno se ne dešava baš da se samo jedno jutro probudiš i skužiš, "Ajme, prenabildao sam se!
Pa otkud, kako li se to desilo...."


Nije neki rizik
Ovo je isto glupost (kad se već smijemo tako izražavati).

Nitko nije rekao da žene ne znaju kako i kada se to dogodilo. Upravo suprotno, žele se informirati jer znaju da postoji mogućnost da pretjeraju.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:48   #62
Osim ako nisi čudo prirode i sljedeći predmet proučavanja znanstvenika, nisi se od 1-2 treninga tjedno - nabildala. Selektivno čitaš. Argumente preskačeš brže nego divokoza kamenje, a potrebno je samo razumjeti jednu činjenicu: BEZ KALORIJSKOG SUFICITA NEMA BILDANJA. Nema rasta mišića pa makar radila 7x tjedno split treninge. Ti si mršava, imaš nizak postotak masti i shodno tome ti se više ističu mišići. Mali mišići koje bi imao svatko od nas bez da trenira išta.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:49   #63
NF, daj slikaj jednom dlanove.

Ja mislim da su tebi prsti najnabildaniji dio tijela.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:51   #64
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
NF, daj slikaj jednom dlanove.

Ja mislim da su tebi prsti najnabildaniji dio tijela.
Na čemu to temeljiš?

Čemu sarkazam?
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:53   #65
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Osim ako nisi čudo prirode i sljedeći predmet proučavanja znanstvenika, nisi se od 1-2 treninga tjedno - nabildala. Selektivno čitaš. Argumente preskačeš brže nego divokoza kamenje, a potrebno je samo razumjeti jednu činjenicu: BEZ KALORIJSKOG SUFICITA NEMA BILDANJA. Nema rasta mišića pa makar radila 7x tjedno split treninge. Ti si mršava, imaš nizak postotak masti i shodno tome ti se više ističu mišići. Mali mišići koje bi imao svatko od nas bez da trenira išta.
Svakako se pouzdaj u to.

Zbog ovakvog početka (neutemeljene tvrdnje), preskačem post.



Edit: I zbog ostatka teksta
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:59   #66
Samo ti preskači. Zato i jesi na ovoj razini (ne)znanja. Sapienti sat.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:01   #67
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Samo ti preskači. Zato i jesi na ovoj razini (ne)znanja. Sapienti sat.
Neznanje se akumulira tvojim pristupom
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:05   #68
Ne vidim slike

Inace slazem se tamo sa Stipom. Bildanje fakat nije zenski problem, ever.

Btw imam frendicu koja je mjesec dana(!) isla na noga-guza program i tvrdila da se nabildala ko musko Prestala ici.
Stvar je da je ful mrsava pa joj to malo misica od nekakve aktivnosti malo postane vidljivije i izgleda jos definiranije.
Na kraju je otisla u fizio studio i rekli su joi, vidi cuda, da je uzasno slaba i da moraju proci mjeseci pripremnog jacanja prije nego uopce moze krenut s normalnim vjezbanjem.
Zene i nabildanost. Toliko.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:10   #69
[QUOTE=alek;66469165]

A izjava da je NF prenabildana je glupost jer za penabildanost treba imati i znacajnu misicnu masu i dobru definicju tj. nizak BF%. NF se vide zile i nesto malo misica jer je kao sto i sama kaze skinula nesto kg, ako joj se taj izgled ne svidja nek ide par procenata gore sa BF% i rijesen problem. Ali tvrdnja da nabaciti misicnu masu u srednjim godinama nije problem (i to jos u kalorijskom deficitu ) i da se moze prenabildati laganim grupnim treningom ne stoji, jer NF nema neku znacajniju misicnu masu. Ako bi je vec opisivali sa nekom pre-x rijeci, prije bi bilo premrsava nego prenabildana.
QUOTE]

potpis
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:17   #70
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Btw imam frendicu koja je mjesec dana(!) isla na noga-guza program i tvrdila da se nabildala ko musko Prestala ici.
Stvar je da je ful mrsava pa joj to malo misica od nekakve aktivnosti malo postane vidljivije i izgleda jos definiranije.
Na kraju je otisla u fizio studio i rekli su joi, vidi cuda, da je uzasno slaba i da moraju proci mjeseci pripremnog jacanja prije nego uopce moze krenut s normalnim vjezbanjem.
Zene i nabildanost. Toliko.


Tipična priča. To ti je kao kad meni sestra kaže: "neću ja u gym da se ne nabildam kao ti", a ja joj samo kažem: "ne brini se, ne jedeš kako treba da bi uopće postojala mogućnost tvog nabildavanja".

(p.s. Po mom poimanju ja uopće nisam nabildana, ali po njezinom jesam jer je svaki malo veći mišić kod žena - prenabildano i neženstveno.)
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:21   #71
Sve znam, evo neki dan mi frendica veli da je bas super kaj nosim dugu kosu jer me konacno cini malo zenstvenijom
Mislim nezz, ja sam sebi bas jako feminine i uopce nisam definirana ni blizu, ali imam velike misice pogotovo na nogama sto ocito po kriterijima mnogih zena nije zenstveno.
S druge strane sta me boli kuki sta hetero ZENE misle o mojoj zenstvenosti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:22   #72
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post


Tipična priča. To ti je kao kad meni sestra kaže: "neću ja u gym da se ne nabildam kao ti", a ja joj samo kažem: "ne brini se, ne jedeš kako treba da bi uopće postojala mogućnost tvog nabildavanja".

(p.s. Po mom poimanju ja uopće nisam nabildana, ali po njezinom jesam jer je svaki malo veći mišić kod žena - prenabildano i neženstveno.)
Tika = zvijer

Znao sam ja

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
S druge strane sta me boli kuki sta hetero ZENE misle o mojoj zenstvenosti
Lajkam "Boli me kurac što ti misliš o mojoj ženstvenosti"

Metafora je jaka





I to skoro kao tvoji mišići


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:24   #73
A jbg
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:26   #74
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
(p.s. Po mom poimanju ja uopće nisam nabildana, ali po njezinom jesam jer je svaki malo veći mišić kod žena - prenabildano i neženstveno.)
Najbolje da staviš sliku da procijenimo.

Btw, otkad ti vježbaš?
Sjećaš se da sam te vidio na jednom forumskom tulumu, i djelovala si mi sitno. ili vješto skrivaš mišiće?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:26   #75
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Sve znam, evo neki dan mi frendica veli da je bas super kaj nosim dugu kosu jer me konacno cini malo zenstvenijom
Mislim nezz, ja sam sebi bas feminine i uopce nisam definirana ni blizu, ali imam velike misice pogotovo na nogama sto ocito po kriterijima mnogih zena nije zenstveno.
S druge strane sta me boli kuki sta hetero ZENE misle o mojoj zenstvenosti
Conane, si to ti

Sandra Perković od prije 2-3 god. bi mogla spadat u prenabildane.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:29   #76
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Joj uzas

Mene vam stvarno bole te asocijacije Ubadaju me u srce ranjeno
Ja sam bas pravo zensko i iznutra i izvana
Nit sam jaka nit misicava, fakat ni blizu.

Al bas zato sam htjela ilustrirat kako ljudi lupetaju gluposti na svakom koraku.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:31   #77
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Al bas zato sam htjela ilustrirat kako ljudi lupetaju gluposti na svakom koraku.
Rekla si žene


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:32   #78
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:33   #79
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
S druge strane sta me boli kuki sta hetero ZENE misle o mojoj zenstvenosti
Pa ti si bbw. Morala si izgraditi štit
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:34   #80
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Rekla si žene


-Stipe
Zenski ljudi eo jel bolje?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.