Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 13:41   #21
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Meni se ova tema čini kao neka zajebancija,trolanje
Ne bitno je li trol ili nije, ovakve situacije postoje. Nije važno kome nije do seksa, muškarcu ili ženi. Postoje i jedni i drugi koji imaju malu potrebu ili je uopće nemaju. Žalosno je da su svjesni svoje aseksualnosti, a da drugu stranu zavlače i dovode u zabludu. Zašto odabrati partnera koji želi redovni seks, zašto se vjenčati samo da bi sebi ostvario želju za potomstvom. Pronađi partnera koji će ti odgovarati po tom segmentu i upoznaj ga da si aseksualan. Zbog sebične želje stvarati probleme i partneru, braku, djeci.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:57   #22
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ne bitno je li trol ili nije, ovakve situacije postoje. Nije važno kome nije do seksa, muškarcu ili ženi. Postoje i jedni i drugi koji imaju malu potrebu ili je uopće nemaju. Žalosno je da su svjesni svoje aseksualnosti, a da drugu stranu zavlače i dovode u zabludu. Zašto odabrati partnera koji želi redovni seks, zašto se vjenčati samo da bi sebi ostvario želju za potomstvom. Pronađi partnera koji će ti odgovarati po tom segmentu i upoznaj ga da si aseksualan. Zbog sebične želje stvarati probleme i partneru, braku, djeci.
da, to je sebicno i gnjusno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:26   #23
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Žalosno je da su svjesni svoje aseksualnosti, a da drugu stranu zavlače i dovode u zabludu. Zašto odabrati partnera koji želi redovni seks, zašto se vjenčati samo da bi sebi ostvario želju za potomstvom. Pronađi partnera koji će ti odgovarati po tom segmentu i upoznaj ga da si aseksualan. Zbog sebične želje stvarati probleme i partneru, braku, djeci.
Sama činjenica da takvo nešto naziva 'rijetko funkcionalnom i sretnom zajednicom' govori dovoljno o njegovom senzibilitetu i ljubavi prema supruzi.
listen21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:32   #24
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Sama činjenica da takvo nešto naziva 'rijetko funkcionalnom i sretnom zajednicom' govori dovoljno o njegovom senzibilitetu i ljubavi prema supruzi.
To je bavljenje formom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:34   #25
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Po pricama zena, muski gubitak zelje nije rijetkost, ali se o tome ocito suti.

Meni seksa nikad dosta pa sam u drugacijem problemu.
Bolje da te je netko gladan nego da si ti gladan nekoga.


Sent from my D2403 using Tapatalk
nisi ti u nikakvom problemu, ne poznajem muskarca kojemu je dosta sexa
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:18   #26
Zivim u takvom braku 20 godina
Njemu je sve ok
Meni je ...
Rastavi se i budi dobar otac
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:48   #27
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
nisi ti u nikakvom problemu, ne poznajem muskarca kojemu je dosta sexa
Pa bas zato jesam u problemu. Radje bi da se mene zeli vise, a da ja zadrzim ovaj visoki libido.

Mala je sansa za to. Ja kad zavrsim sa seksom, planiram vec iduci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 21:33   #28
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Zivim u takvom braku 20 godina
Njemu je sve ok
Meni je ...
Rastavi se i budi dobar otac
Zašto si ostala?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 05:30   #29
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Zašto si ostala?


Valjda zato sto nada umire zadnja..
Nadala sam se, kao sto je obecavao, da ce doci vrijeme za nas

Uvijek je imao izgovore " samo da popusti pritisak na poslu", " samo da platimo ratu kredita" , "samo da djeca ..."

I zato sto je dobar otac, i zato sto smo bili dobri partneri u svladavanju vanjsko-životnih poteškoća
I zato sto je bio fin i ugodan prema meni, volio me, na svoj način ( za njega je to bio najnormalniji način, nije vidio problem u njegovoj asexualnosti.)
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:03   #30
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Valjda zato sto nada umire zadnja..
Nadala sam se, kao sto je obecavao, da ce doci vrijeme za nas

Uvijek je imao izgovore " samo da popusti pritisak na poslu", " samo da platimo ratu kredita" , "samo da djeca ..."

I zato sto je dobar otac, i zato sto smo bili dobri partneri u svladavanju vanjsko-životnih poteškoća
I zato sto je bio fin i ugodan prema meni, volio me, na svoj način ( za njega je to bio najnormalniji način, nije vidio problem u njegovoj asexualnosti.)
To je znaci drugi takav, zaista ne znam gdje nadjete takve. Jesi li ti sigurna da je on asexualan a ne da mu se mozda s tobom ne sexa?
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:33   #31
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
To je znaci drugi takav, zaista ne znam gdje nadjete takve. Jesi li ti sigurna da je on asexualan a ne da mu se mozda s tobom ne sexa?

Takvih ima na tone.

I ne, nije da im se ne seksa s partnericom, nego im se ne seksa uopće.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:57   #32
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Takvih ima na tone.

I ne, nije da im se ne seksa s partnericom, nego im se ne seksa uopće.
eto ja u svojem zivotu nisma naletjela na nijednog takvog, a bogami sam nalijetala na mnoge
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:21   #33
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
eto ja u svojem zivotu nisma naletjela na nijednog takvog, a bogami sam nalijetala na mnoge
Osim ako nisi bila sa svakim po 10 godina u braku, nisi kompetentna za prosuđivanje jer, koliko vidim, svi ti aseksualci se uspiju natjeravati na seks u prvih par godina veze.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:22   #34
Elektrasex. Agamemnonsex.

Treba fetiširat što više kako bi se smanjile šanse za pojavu dosade u sexu. Al ni to nije garancija da ti ta osoba neće dosadit. Ego ne priznaje lako da ti osoba koju si odabrao može dosadit. A ljudi su malo presigurni, ono 'Ma nema on mene muda ostavit...'.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:33   #35
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Osim ako nisi bila sa svakim po 10 godina u braku, nisi kompetentna za prosuđivanje jer, koliko vidim, svi ti aseksualci se uspiju natjeravati na seks u prvih par godina veze.
ali cekaj malo mene se tu uvjerava da oni nisu za sex uopce, ne samo sa dugogodisnjim partnerom...................pa nece te duga veza natjerati da zamrzis sex s bilo kime, to moraju biti neki drugi razlozi
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 12:21   #36
Ja sam prije puno puno godina bila u vezi s izrazito seksualnim muskarcem s debelim iskustvom. Veza je bila apsolutno puna seksa, no on je u isto vrijeme i bio totalni antitalent za zaradit novce, a volio je živjeti kao bogataš, pa bi ta frustracija još deset puta bila jača preko ljeta kad je bio u poziciji zaraditi puno novaca ali bi on to svojim karakterom sve sjebao. Preko ljeta bi se ta frustracija pretočila u slab libido i moram reći da je ta vrsta odbačenosti koju bi tada osjećala za mene bila užasna. Ne bi se mogla s tako nečim na svakodnevnoj razini nositi godinama. Nema šanse.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 12:25   #37
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
ali cekaj malo mene se tu uvjerava da oni nisu za sex uopce, ne samo sa dugogodisnjim partnerom...................pa nece te duga veza natjerati da zamrzis sex s bilo kime, to moraju biti neki drugi razlozi
Pa nisu, ali bi rado i stisli i prdli, odnosno žele biti u vezi/braku pa se prvu godinu-dvije natjeraju na seks, možda izguraju i do djeteta jer forma se mora zadovoljiti, a nakon toga, uvjereni kako je partner sad tu s njima zauvijek, pokažu pravo lice.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:14   #38
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Pa nisu, ali bi rado i stisli i prdli, odnosno žele biti u vezi/braku pa se prvu godinu-dvije natjeraju na seks, možda izguraju i do djeteta jer forma se mora zadovoljiti, a nakon toga, uvjereni kako je partner sad tu s njima zauvijek, pokažu pravo lice.
I meni tako izgleda.
Iako se nekako jedva čuje za mušku nezainteresiranost. Uglavnom se priča o ženama koje kad ispune svoju želju za potomstvo, prestaju pokazivati i interes za seks. Mada postoji i određeni broj veza gdje je situacija obrnuta. Očito žene manje govore o muškoj nezainteresiranosti. Čak se i na forumu u tom slučaju krivica za to prebaci na ženu jer eto ona nije poduzetna zavesti partnera, nije zgodna, nije lijepa, puno priča.... Ispada da je muški manjak seksualne želje tabu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:15   #39
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
I meni tako izgleda.
Iako se nekako jedva čuje za mušku nezainteresiranost. Uglavnom se priča o ženama koje kad ispune svoju želju za potomstvo, prestaju pokazivati i interes za seks. Mada postoji i određeni broj veza gdje je situacija obrnuta. Očito žene manje govore o muškoj nezainteresiranosti. Čak se i na forumu u tom slučaju krivica za to prebaci na ženu jer eto ona nije poduzetna zavesti partnera, nije zgodna, nije lijepa, puno priča.... Ispada da je muški manjak seksualne želje tabu.
Pa je da, jer ako kazes da se ne zelis vise seksati s njom jer je nakon trudnoce ostala ko kitovo mladunce ispadas zadnji kreten bez trunke razumijevanja i neopisivo povrsan i djetinjast.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:16   #40
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa je da, jer ako kazes da se ne zelis vise seksati s njom jer je nakon trudnoce ostala ko kitovo mladunce ispadas zadnji kreten bez trunke razumijevanja i neopisivo povrsan i djetinjast.
Pa naravno. Tko ti je kriv kaj si je hranio dok je bila trudna?
Nije si valjda sama placala hranu s onom bijedom od naknade.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.