Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2006., 19:23   #41
(660)

Quote:
jimmy jazz kaže:
zakaj je tak gorski kristal jaki i koja su to njegva specificna svojstva...Tantra nekaj dela isto s kristalima.
KVARCNI KRISTAL,
SREDSTVO ZA FOKUSIRANJE KOSMIČKE ENERGIJE I PRIJENOSNIK INFORMACIJA

Mnogim ljudima koji se sjećaju vremena iz II. svjetskog rata kvarcni kristal nije nepoznat.
Naime tijekom tog rata mnogo se puta moglo naići na ljude sa slušalicama na ušima koje su bile povezane metalnom iglom čiji je vrh dodirivao kvarcni kristal.
To je bio prethodnik tranzistorskih prijemnika.

Kvarcni kristal je mineral kojeg narod naziva kremen.
Po kemijskom sastavu je silicijev dioksid (SiO2).
U prirodi ga možete naći u eruptivnim, sedimentnim i metamorfnim stijenama i to u raznim geometrijskim oblicima.
Staklaste je sjajnosti i velike tvrdoće.
Ima izvanredno svojstvo:
- kada ga podvrgnemo izuzetno visokom tlaku stvara električnu struju, a pod utjecajem električnog polja vidno mijenja vanjsku dimenziju, što nazivamo pizoelektričnim svojstvom.
Zbog tih svojstava kristal se koristi u svim uređajima za primanje i slanje informacija (radio, TV, mikrofoni, tranzistori - kao i za akumuliranje informacija u kompjutoru, ili transemitiranje informacije, između kompjutora).

Osim toga, kristal apsorbira i reflektira titraje svih boja iz svjetlosnog spektra.
Upravo ga to čini jedinstvenim liječničkim instrumentom jer do naših fizičkih tijela, donosi svjetlosnu energiju koja "hrani" naša energetska polja.

Za sad nema zvanične znanstvene hipoteze o vremenu i načinu formiranja kristala.
Ipak, znanstvenici u najnovije vrijeme tvrde da se kristali formiraju preko 4000 godina.

Kod formiranja kristala potrebno je nekoliko atoma, (zasada nepoznatih kemijskih elemenata) idealno raspoređenih na periferiji novoformiranog kristala...
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 21:22   #42
thnx!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 09:30   #43
Quote:
delija kaže:
[B]
Mislim da ste mogli shvatiti vrijednost kristala.
Naime, u AURI ne mogu ostati Memorijski Otisci određenih impulsa dok u kristalu ostaju!

Dakle, ako neko želi da se liječi kristalima - mogućnost da ozdravi je visokoprocentna.
Naglasio sam visokoprocentna iz tog razloga jer potpuno izliječenje, ipak, najviše ovisi od pacijenta, odnosno, najviše od njegovog načina razmišljanja i načina života.


Nastavak slijedi


oprosti, izgleda da se nismo razumjeli....ja sam na nekoliko mjesta napisala da s velikim naporom čitam i pišem ovdje na forumu, ne želim to previše naglašasvati jer mi je ovaj način komuniciranja još jedino preostao... čak me i telefonski razgovor zamara....


osim što me čitanje i pisanje zamara fizički....zamaraju me i oči, pa tako jedva da mogu pročitati i koncentrirati se na dulji tekst, bolje rečeno ne mogu uopće...

to mi je najviše žao, jer mi je čitanje tj učenje.... predstavljalo i način života sada u mirovini...


imam i mnogo knjiga koje bih vrlo rado ponovo pročitala, ali ne ide više od jedne stranice...



poslane materijale sam uspjela samo letimično pročitati.... ali sumnjam da ću moći išta više od toga...jer jednostavno nemam snage....a time ni volje...


u svakom slučaju, hvala na dobroj volji, iako sam malo i razočarana....no da pitao si moj broj telefona, možda bih ja mogla nazvati tebe...ako mi na pp ostaviš broj telefona i ako smijem.... to je jedino što bih mogla bez tuđe pomoći...


__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 18:40   #44
(773)

Quote:
Dunj@ kaže:
oprosti, izgleda da se nismo razumjeli....ja sam na nekoliko mjesta napisala da s velikim naporom čitam i pišem ovdje na forumu, ne želim to previše naglašasvati jer mi je ovaj način komuniciranja još jedino preostao... čak me i telefonski razgovor zamara....

osim što me čitanje i pisanje zamara fizički....zamaraju me i oči, pa tako jedva da mogu pročitati i koncentrirati se na dulji tekst, bolje rečeno ne mogu uopće...

to mi je najviše žao, jer mi je čitanje tj učenje.... predstavljalo i način života sada u mirovini...

imam i mnogo knjiga koje bih vrlo rado ponovo pročitala, ali ne ide više od jedne stranice...

poslane materijale sam uspjela samo letimično pročitati.... ali sumnjam da ću moći išta više od toga...jer jednostavno nemam snage....a time ni volje...

u svakom slučaju, hvala na dobroj volji, iako sam malo i razočarana....no da pitao si moj broj telefona, možda bih ja mogla nazvati tebe...ako mi na pp ostaviš broj telefona i ako smijem.... to je jedino što bih mogla bez tuđe pomoći...
...ja sam na nekoliko mjesta napisala da s velikim naporom čitam i pišem ovdje na forumu,

Žao mi je ali to je meni bilo nepoznato.

no da pitao si moj broj telefona, možda bih ja mogla nazvati tebe...

Ja sam pitao za tvoj broj telefona iz tog razloga što znam da bi tebi bilo teško podnijeti trošak za razgovor samnom - dok ja taj telefonski račun neću mi primjetiti.
No ja se držim svog principa - a taj je da ću ti se javiti tek onda kad se u mojoj svijesti pojavi Impuls koji će me "nagnati" da ti telefoniram.
Svakako nećeš trebati dugo da čekaš.
Do tad ti preporučujem da isprobaš tehniku meditacije sa vodom koju sam ti poslao u dokumentaciji.
Nemoguće je da nećeš moći ostvariti taj zadatak - a to ostvariti je veoma važno za samoiscjeljivanje.

No da se razumijemo.
- Čarobni štapić s kojim se liječi "preko noći" NE POSTOJI.

Ono koje sam napisao da; Bog NE LIJEČI, doktor NE LIJEČI, ja NE LIJEČIM - već Oboljeli LIJEČI; Sam sebe - je VELIKA ISTINA.

I čovjek je JEDINI koji može u svom sistemu da stvori VJERU u to da može savladati bolesno stanje i sebi pomoći (svakako i uz lijekove koje mu liječnici prepišu).

Dakle, ako smatraš da u svom sistemu ne možeš da stvoriš VJERU da ćeš bar djelomično pozitivno razriješiti neke od tegoba - onda je beskorisno trošiti tvoje i moje vrijeme i na sam pokušaj.

Eto, toliko za ovaj puta.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 07:17   #45
Quote:
delija kaže:
(773)



...ja sam na nekoliko mjesta napisala da s velikim naporom čitam i pišem ovdje na forumu,

[/U]pojavi Impuls koji će me "nagnati" da ti telefoniram.
Svakako nećeš trebati dugo da čekaš.
Do tad ti preporučujem da isprobaš tehniku meditacije sa vodom koju sam ti poslao u dokumentaciji.
Nemoguće je da nećeš moći ostvariti taj zadatak - a to ostvariti je veoma važno za samoiscjeljivanje.

No da se razumijemo.
- Čarobni štapić s kojim se liječi "preko noći" NE POSTOJI.

Ono koje sam napisao da; Bog NE LIJEČI, doktor NE LIJEČI, ja NE LIJEČIM - već Oboljeli LIJEČI; Sam sebe - je VELIKA ISTINA.

I čovjek je JEDINI koji može u svom sistemu da stvori VJERU u to da može savladati bolesno stanje i sebi pomoći (svakako i uz lijekove koje mu liječnici prepišu).

Dakle, ako smatraš da u svom sistemu ne možeš da stvoriš VJERU da ćeš bar djelomično pozitivno razriješiti neke od tegoba - onda je beskorisno trošiti tvoje i moje vrijeme i na sam pokušaj.

oprosti, očito smo se krivo razumjeli...naime ja sam shvatila da ti iscjeljuješ...
a s obzirom da znam da čak i neke molitvene grupe pomognu bolesnicima koji ni ne znaju da se moli za njih....


ovo s vodom mi je zaista komplicirano, jednostavno sama ne mogu ni posložiti stvari, a niti imam obične ravne stolice..... a i lijeva ruka mi je nesposobna i za obično pridržavanje bilo čega....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 07:23   #46
Quote:
delija kaže:
(193)




U mojoj NEDOVRŠENOJ knjizi koja do sad ima mnogo ispisanih stranica.


(koji se preko 40 godina veoma uspješno bavim slikarstvom (Europa, gdje supruga i ja imamo kuću u Nl. i Amerika, gdje supruga i ja također imamo kuću u N.Y.),
koji toliko godina radim s uspjehom na izradi umjetničkih ramova,
koji se blizu 20 godina s velikim uspjehom bavim BESPLATNIM iscjeljivanjem ljudi i životinja alternativnom metodom... - .


evo kako se u svjesno liječenje uklapaju životinje...?
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 07:55   #47
(847)

Dunja: oprosti, očito smo se krivo razumjeli...naime ja sam shvatila da ti iscjeljuješ...

Žao mi je ali bit ćeš razočarana s ovim što ću napisati.
Ni Isus NIJE Nikog Iscjelio (Izliječio) - a kamo li ja; običan čovjek.
Istina, da je NEŠTO POKRENUO svojim Prisustvom kod bolesnog - to jeste.
I Ništa više.

Također, NIJEDAN liječnik NIKAD NIJE NIKOG izliječio!
Naime liječnici od vajkada iznose dijagnozu u kojoj stoji od čega pacijent boluje – određuju koje lijekove treba pacijent da uzima, propisuje terapiju.
I Ništa više.
Ipak, neki od njih lijepim pristupom, razgovorom smanjuju kod pacijenta paniku koja se u manjoj ili večoj mjeri pokazuje kod svakog tko oboli od tzv. Neizliječive bolesti.

No ni Lijekovi NE LIJEČE.
Naime, lijekovi STIMULIRAJU Zdrave stanice da UNIŠTE Bolesne stanice.
Svakako govorim o lijekovima čiji učinak nije da BLOKIRAJU kako Bolesne tako i Zdrave stanice – a koji lijekovi, vremenom, djeluju da dođe do degeneracije Zdravih stanica.

No da ne duljim.
Jedino ZDRAVE Stanice mogu Pacijenta da LIJEČE i IZLIJEČE.
Svakako, ako nema dovoljno Zdravih stanica – nema ni izliječenja.

A sa Zdravim stanicam čovjek može MISAONO komunicirati.

U prilog ovoga.
"...PRVO, u toku razgovora s pacijentom a prije početka rada ja pacijenta upoznajem s "jednim potpuno novim čovjekom" - (što ćete moći zaključiti iz informacija koje slijede).

DRUGO (ovo će mnogi smatrati nevjerojatnim), dugogodišnjim sam radom uspio ostvariti da kod pregleda pacijenta koristim svoje dlanove i svoju misao.
Naime, stavljajući dlanove na pojedina mjesta na tijelu pacijenta ja misaono tražim informaciju od oboljelih stanica - gdje se nalaze žarista bolesti i gdje se nalaze energetske blokade koje ne propuštaju bioenergetske impulse, koji davaju energetski potencijal živim stanicama.
Uz to, ja u predjelu "trećeg oka" (“točke mrštenja”) misaono vidim - (kao liječnik putem rendgena) - "sliku" na kojoj se nalaze tamne točke, ili mrlje, na mjestima gdje se nalaze oboljele stanice.
(Tim sam načinom postizao izvanredne rezultate kod dijagnosticiranja bolesti i liječenja – uz primjedbu da ja nisam jedini koji to može da radi).
A kad pronađem tamne točke, ili mrlje - tad ih misaono osvjetljavam svjetlošću (upravo kao što bi te oboljele stanice osvjetljavao s laserskim zrakama)..."

Dunja: a s obzirom da znam da čak i neke molitvene grupe pomognu bolesnicima koji ni ne znaju da se moli za njih....

Ne bih o tome jer objašnjenje, koje je vezano za “molitvene pomoći”, je predugačko da bih ga iznosio na forumu.

------------------------------------------------------------------------
No vidim da nisi shvatila poruku u tekstu koji sam ti poslao:

NAPOMENE KOJE SE TIČU OVE KNJIGE
Ova knjiga nije namjenjena samo onima koji imaju problema sa zdravljem već i onima koji žele regulirati svoje životne probleme, kao na primjer: opuštanje psihofizičkih napetosti, smanjenje pretjerane konzumacija alkohola, cigareta, i drugih štetnih narkotička sredstva, droge...

Jedno je sigurno.
Klasična medicina, a također ni ova knjiga kao ni kristali, bioenergija... vam ne mogu pomoći da savladate probleme koji su prisutni u vašem životu ako vi ne stvorite u svom kompletnom sistemu vjeru da ih možete savladati.
A uz vjeru – svakako je potrebno stvoriti i silnu želju da ih možete; i morate savladati.

Dakle, ako će ova knjiga doći u vaše ruke, i ako ćete možda zaželjeti da ja budem prisutan u vašem životu dok se liječite – ja ću to prihvatiti, ali samo pod uvjetom:
- da su liječnici pokušali da vam pomognu
- da ćete, ukoliko ćete tražiti moju pomoć, stvarno dati sve od sebe da razriješite svoje probleme...
------------------------------------------------------------------------

No, Dunjo, ja ovdje NE Govorim o vjeri u Boga – već o VJERI U SEBE!!!!!!!

Ukratko ću ti iznijeti ovo.
Lječnički nalazi od moje najdraže osobe su daleko ''ružniji'' od tvojih.
Prije cca. 4 godine doživjela je kiničku smrt.
Po ''povratku'' svi nalazi su govorili da su kod nje od tjemena pa do nožnog palca izraženi mnogi neurološki problemi.
Dalje, od prije 4 godine, živi konstantno s bolovima, ne služi se lijevom rukom, nedostatak energije, dakle nemoć... električna inv. kolica... električni lift da dođe na kat... rolator, štap...
Kroz šta je ona prolazila, ali i ja - to samo mi znamo.
No ja sam je Svakodnevno hrabrio, upućivao da VJERUJE u ozdravljenje...
...Danas, svakodnevo šeće oko 2-3 km. (svakako s rolatorom).
Za dva dana počinje sa vozačkom školom da nauči voziti auto s automatskim mjenjačem u kom su ugrađene komande na volanu – kako bi samostalno vozila; služeći se samo desnom rukom.
Eto, to je postigla VJEROM – a svakako i s IMPULSIMA s kojim se je ''punila'' preko kristala – a koji su djelovali na Zdrave stanice u njenom tijelu da se BORE s Bolesnim.

Dunja: ovo s vodom mi je zaista komplicirano, jednostavno sama ne mogu ni posložiti stvari, a niti imam obične ravne stolice..... a i lijeva ruka mi je nesposobna i za obično pridržavanje bilo čega....

Žao mi je – ali bolje je da ne iznosim komentar na ovo.

Ipak, prije tri godine sam se jedno jutro probudio sa, kako kažu, nepodnošljivim bolom u donjem dijelu leđa.
Bio sam nepokretan tako dugo dok nisam upotrebio MISAONO OSVJETLJAVANJE BJELOM SVJETLOŠĆU Predio u kojem se je bol i nepokretnost manifestirala.
Nakon toga sam SVIM SVOJIM BIĆEM (dakle duhovnim i fizičkim) sakupio toliko snage da sam Spuzao s kreveta na pod.
Dalje sam radio po saznanjima koje sam iznio u svojim knjigama – da bih nakon nekog vremena uspio da se dignem na noge i da učinim jedan ''pakleni'' korak...
Nekoliko dana sam hodao uz prisustvo tih ''paklenih'' koraka.
...Nakon 14 dana sve je prošlo i bio sam ZDRAV (do dana današnjeg).

Dunja: evo kako se u svjesno liječenje uklapaju životinje...?

Šta ti znaš o životinjama?
Da si ih studirala kao ja – to zasigurno nebi napisala.
Znaš li ti da je u životinjama UGRAĐEN SISTEM Vjerovanja i Nevjerovanja?
Promatraj Pogled životinje kad joj prilaziš, a koja te dobro ne poznaje.
Misliš li da bi životinja mirno stajala kada bi ti ''mahala'' rukama iznad njihovih glava, kičmenog stuba, repa ili ispod stomaka?
A kad ja ''mašem'' SVAKA Stoji, ili leži mirno ''ko bubica''.
A zašto mašem?
To se može zaključiti iz informacija koje stoje u ovom topiću.

I, opet, da ne duljim.
Kako do Bolesnih stanica koje su ugrađene u ljudskom tijelu TREBA da stignu IMPULSI koji STIMULIRAJU Liječenje stanica – isto tako TREBA da takvi IMPULSI stignu do stanica koje su ugrađene u životinjama – (kao i u biljkama, koje ja također ''liječim'') .

Dakle, IMPULSI, ili bolje reći ODREĐENI Impulsi djeluju NA ZDRAVE STANICE kao STIMULUS koji djeluje na njih da Liječe.

Na kraju Dunjo, ja sam ti htio dati uputstva kako da pokušaš savladati svoje probleme.
Htio sam izvršiti (pomoću Impulsa) Astrani pregled tvog kompletnog sistema – nakon čega bi RADIO na tome da pokušam USMJERITI ODREĐENE Impulse do tvog sistema – koji IMPULSI bi STIMULIRALI tvoje Zdrave stanice da LIJEČE – a ne da te ja liječim.
Naime, moraš da znaš da sam ja čovjek, i to običan – a ne Bog.
No ponovit ću: Ni Bog NE LIJEČI!

I još samo da ti kažem, žao mi je ali Ja ti ne mogu pomoći, što znači da prekidam svaku diskusiju s tobom.
Svakako, izjavljujem da nisi ti jedina kojoj nisam mogao pomoći – što piše i u mojim knjigama.

Na kraju, želim ti sve najbolje u tvom mrkotrpnom životu.

Zadnje uređivanje delija : 08.02.2006. at 10:30.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:18   #48
???
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 15:21   #49
(595)

A sad nastavak VI.

Sad obratite pažnju na slijedeću informaciju.
Zar iz prethodno iznešenog ne možemo izvući zaključak da Energetski impulsi posjeduju Neku SVIJEST?
Ako tu informaciju prihvatimo - svakako da si možemo dopustiti da donesemo i slijedeći zaključak.
Kako kristali “upijaju Svjesne energetske impulse” koji će biti prenešeni do Onih živih stanica koje će “prepoznati” (jer su “vezani” ISTOIMENOM Frekvencijom), to čini da kristale možemo na neki način smatrati živim bićima.
To je tvrdio i poznati istraživač i izumitelj Nikola Tesla koji je odlično poznavao kristale, koje je koristio pri svom radu.
Stoga nije čudo da je 1900-te godine Tesla izjavio:
"U kristalu imamo čistu evidenciju egzistencije formativnog životnog principa, i ako pored svega ne možemo razumjeti život kristala - to je ipak živo biće".



(924)

Konačno evo nastavka VII.

Da ne bi ovo ostalo kao nemoguća pretpostavka pozivam se na otkriće koje su objavili Robert Hazen i Timothy Filley iz Geophysical Laboratory s Cernegie Institution of Washington te Glenn Goodfriend s George Washington University.
Po njima, prije 4 milijarde godina kristali poput kalcita započeli su prvi korak u prijelazu iz kemijske u biološku prirodu.

I ovo otkriće je i po mojoj Informaciji (koja mi je nametnuta) točno.
No da li sad možete shvatiti zašto kristali mogu da pomognu čovjeku kod izliječenja?
Logika nam kaže da da, jer ako su prije 4 milijarde godina NEKE Sile od Nekud (kažimo npr. iz ONOSTRANOG PODRUČJA) mogle preko Kristala djelovati da Anorgansko PROMJENI Svoju BITNU Formu u Organsko - tad je, opet po logici, tim Kristalima i dalje OSTAVLJENA Onostrana moć da mogu djelovati na Organsko, kako bi u toj formi OPSTALA kao živa materija.

Dakle, možemo za ozbiljno uzeti Teslinu izjavu po kojoj je kristal ipak živo biće.


Vjerujte, o stanicama (ali i o atomima), ili bolje reći o materiji uopće, treba još mnogo toga da se kaže.
Svakako i ovo.
Ljudi misle da je čovjek savršenstvo koje je Priroda kreirala a kojeg je stvorio Stvoritelj.
Velika greška, jer savršenstvo (koje je Priroda kreirala a koje je stvorio Stvoritelj) su stanice (ćelije)!
Naime čovjek nije savršenstvo iz tog razloga, jer nakon što su stvoreni anorganski atomi, nakon što su stvoreni ”organski atomi”, nakon što su stvoreni virusi, nakon što su stvorene stanice - Prirodi "nije bilo teško" da kreira a Stvoritelj da formira živa bića, dakle i čovjeka.

I još jedna, zasad, usputna primjedba:
Živa bića, dakle i ljudi, nisu nastali onako kako nam to "nudi" teorija evolucije - već su nastali Prisilnom mutacijom koja se je odvijala po kreativnoj zamisli Prirode; a aktivnim djelovanjem Stvoritelja na hromosome koji se nalaze u nukleusu svake stanice.
DOKAZI za ovo postoje i to daleko ČVRŠĆI od onih koje iznosi Teorija evolucije.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 09:45   #50
ajde ajde delija, dej pomogni Dunji, ako nisi cicija, nish te ne koshta ciniti dobro, jer ono kaj cinish vani, cinish i u sebi.

mesto da na dugo i na shiroko iznosish kaj si sve uspel, i na kraju velish, a, ajde bok sad.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 10:28   #51
(957)

Quote:
jimmy jazz kaže:
ajde ajde delija, dej pomogni Dunji, ako nisi cicija, nish te ne koshta ciniti dobro, jer ono kaj cinish vani, cinish i u sebi.

mesto da na dugo i na shiroko iznosish kaj si sve uspel, i na kraju velish, a, ajde bok sad.
Žao mi je ali JA nisam u stanju da joj pomognem.
Razlog zato je što sam od prije dva dana saznao da će mi biti isplaćeno preko 100.000 dolara za moje NEZNANJE koje prenosim ljudima - a za to ću morati mnogo raditi. što znači da ću morati prekinuti i sa javljanjem na Forumu.hr

Napomena: Ovo nije zafrkancija.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 13:54   #52
Quote:
jimmy jazz kaže:
ajde ajde delija, dej pomogni Dunji, ako nisi cicija, nish te ne koshta ciniti dobro, jer ono kaj cinish vani, cinish i u sebi.

mesto da na dugo i na shiroko iznosish kaj si sve uspel, i na kraju velish, a, ajde bok sad.

hvala jimmy, ali očito da neće ići....predugo se znamo baš s ovog foruma, a viđala sam ga i na mnogim drugim forumima....

prečesto sam mu puta stala na žulj.... ja se nisam ni krila, ali nekako sam se
ponadala da je ako ništa originalniji od mnogih koji prodaju svoje tzv nove spoznaje naivcima....


evo čovjek će ubrati 100.000 dolara.... za savjet da je sve u vlastitoj volji i u karmi....fakat ništa originalno....


ja sam pomislila da ćeš se ti meni narugati da sam se na kraju uzdala u šarlatnska iscjeljivanja...očito si shvatio da se utopljenik hvata slamku...


uostalom.... ono što je meni ponudio već sam imala prilike vidjeti i čitati
od nekog tko mu je vjerovao od prvog dana još tamo od 2000.g. kad je na sve strane pisao pod punim imenom i prezimenom i posvuda pričao svoju životnu priču...
i navodno pomogao nekom poznatom.... stara priča .... nikad ne dođeš u kontakt direktno neko uvijek netko zna za nekog..... jedino je točno da je stvar vjrovanja...nekom....


znanstvo, hm hm.... možda, ali ne i ZNANOST
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 14:01   #53
Quote:
delija kaže:
(957)



Žao mi je ali JA nisam u stanju da joj pomognem.
Razlog zato je što sam od prije dva dana saznao da će mi biti isplaćeno preko 100.000 dolara za moje NEZNANJE koje prenosim ljudima - a za to ću morati mnogo raditi. što znači da ću morati prekinuti i sa javljanjem na Forumu.hr

Napomena: Ovo nije zafrkancija.

1. To si mogao odmah reći.

2. čestitam, nadam se da ćeš uživati u dolarima....

3. nisi ni prvi ni zadnbji koji je zaradio na ljudskoj gluposti. povijest je puna takvih primjera.. uostalom,

4. u prvom postu sam ti obećala da ću ti se ispričati na sred jelačić placa ako uspijem do njega doći na svojim nogama... dakle?
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 14:10   #54
da i nick mu je tih dana bio Dubravko....

sad je dodao još jedno prezime svom prezimenu, valjda ženino.... da stranci lakše pročitaju ono hrnjak je valjda preteško za sve osim za nas s ovog podneblja...



zanimljivo, tad 2000. se prvi put javio još jedan bosanac - čudotvorac...

ljubo... samo ovaj iz australije... bili su vrlo solidarni jedan za drugog....nisu se htjeli jedan drugom miješati u posao...... ljubo se još javlja tu i tamo pod istim nickom...čak je povukao neke forumaše na svoj site- forum, ali su se ubrzo isposvađali....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 16:14   #55
ma meni to smrdi na gadne EGO-spike..pa vish kolko se jaden snapisal kaj on sve je, i kaj nije, da bi nakon 2 stranice rekel - sori ali nemrem ti pomoci.

sori, lujdi dragi, nejde to tak.

i je nije znanstvo neg znanost, kad sam se prvi put tu javil bil sam sav spaced out, al mi nekaj nije stimalo. znanstvo..znanstvo?
eh, ti znanstvonici.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 16:43   #56
Da nije tuzno i krajnje zalosno, ovo bi bilo jadno da jadnije ne moze biti. I u stvari pokazuje kako nisko ljudski rod moze pasti. Sramota.

Dunjo, ne znam sto bih ti rekao, osim da se uzdas u sebe i svoju volju, jer su cesto oni kojima je medicina vec odavno presudila svojom voljom i upornoscu napravili doslovno cuda.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 18:53   #57
Dunja, da ti neko od nas može pomoći - pomogao bi ti, sigurno. Onaj ko "neće" zapravo ne može, tačnije: ne ume. Zar bi iko sa tim darom odbio da pomogne drugoj osobi u nevolji?
Verovatno si čitala knjigu "Moć podsvesti" od dr. Josepha Murphyja, a ako nisi pročitaj - tamo ćeš naći dosta korisnih saveta po pitanju lečenja autosugestijom. Autor je lekar i sam je sebe izlečio od raka. Možda pomogne...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 07:37   #58
hvala svima na razumijevanju....


što se volje tiče, hm.... kak da velim....ne znam koliko čovjek u komi može imat svoje volje. možda preteška usporedba, ali pred mlađim ljudima je nada u budućnost, a meni je navršenih sada 66 godina....

jedino što bih željela je osposobiti se koliko toliko da ne ovisim o suprugu, pa ni on nije više mlad.... ima i on svoje poteškoće.... ipak nije više slobodan kao prije...ono...ne može otputovati ni na 1 dan.... jer me nema kome ostaviti.


čak ni plaćanje ne bi teško palo, ali radi se ipak o povjerenju ..... koga pustiti u kuću.... jednostavno mi smo naučili da pomažemo drugima...a ne obratno...pa nam možda sve to teže i pada...


hvala svima.... i deliji na koncu konca...i delije nečemu služe...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 16:03   #59
(1,111)

Delijina konačna objava.

Dunjo,
Ne želim iznositi komentare na sve tvoje postove koji se nalaze na ovom topiću.
Pročitaj te postove ako treba nekoliko puta (što predlažem i drugim dušebrižnicima).
Razlog zašto to predlažem ja neću iznositi.

Jedino ću se osvrnuti na ovaj topić.

Quote:
Dunj@ kaže:
da i nick mu je tih dana bio Dubravko....

sad je dodao još jedno prezime svom prezimenu, valjda ženino.... da stranci lakše pročitaju ono hrnjak je valjda preteško za sve osim za nas s ovog podneblja...



zanimljivo, tad 2000. se prvi put javio još jedan bosanac - čudotvorac...

ljubo... samo ovaj iz australije... bili su vrlo solidarni jedan za drugog....nisu se htjeli jedan drugom miješati u posao...... ljubo se još javlja tu i tamo pod istim nickom...čak je povukao neke forumaše na svoj site- forum, ali su se ubrzo isposvađali....
Da, moje ime i prezime (već davno mnogima poznato) glasi:
Dubravko Hrnjak uz koje ime i prezime stavljam Schultz – koje je djevojačko prezime moje MAJKE (a ne žene, Dunjo) koja me je podigla na noge i odgojila bez ijedne vrste pomoći od strane mog oca.
Rođen sam u Zagrebu i u svim općinskim knjigama se vodim kao Hrvat (a ne bosanac) uz napomenu da sam sve škole koje imam završio u Zagrebu.
Ovo nije važno, iako, važno je – svakako za mene.
Da, i svi znaju da živim u Nizozemskoj, a povremeno u Americi.

Uostalom, ako ukucate u tražilac Google: dubravko schultz hrnjak - možete saznati mnogo o meni.
Ako ukucate u Blog.hr / Google tražilac – postanak ili u (Postanak ili u početku bješe riječ) naći ćete sve informacije o meni.

Dakle JA NE KRIJEM SVOJE IME I PREZIME iza Nicka – ili bolje reći ne stavljam KRINKU na lice i onda LAPRDAM - jer nitko ne zna tko to LAPRDA.

Eto, i nakon ovoga IZJAVLJUJEM da mene, Hrnjak Dubravka, NIJE SRAMOTA što mi je milije UNOVČITI svoja Saznanja i Spoznaje (za nešto više od 100.000 dolara) od kojih će neki ljudi imati koristi u svom intelektualnom razvoju – nego POKUŠATI djelovati na NEKU OSOBU (koja je ''stala na žulj'' osobi od koje traži pomoć...) da POKUŠA djelovati na Sebe, kako bi, EVENTUALNO, postigla neki uspjeh u Samoiscijeljenju.

A sad -
jimmy jazz koji si dete planete [vjerojatno sa Planet of the Apes (Planete majmuna)] - koji NAVODNO obožavaš; Jogu, Capoeira, sport, planinarenje, Tiefenpsychologie, sun magic, musicu na plocama – koji, glupavko, znaš gramatiku isto koliko i tikve saditi (jer nisi u stanju da pogledaš http://www.google.com/search?sourcei...:en&q=znanstvo) –
El Tomo
Kojeg neću ja da vređam jer ga je Priroda dosta izvređala,
Nymph (Enchantress, Krinka, Jade, ~ Enchi ~, Irea, Bastet, Maca Mrazica, Ethne)
- SKINITE KRINKE i objavite svoja puna imena i prezimena, gdje živite - i tad OBJAVITE da bi vi na mojem mjestu ODBACILI 100.00 dolara kako bi pokušali pomoći jednoj osobi kod SAMOiscjeljivanja.

A ako to ne uradite onda će to biti tuzno i krajnje zalosno, odnosno, bit će jadno da jadnije ne moze biti.


A sad tebi Dunjo da kažem da sam Ugovor u kojem stoji da MORAM Prekinuti sa javnim iznašanjem mojih Saznanja i Spoznaja, kao i da prekinem radom s ljudima - ako želim da u slijedećem periodu održimo saradnju i da dođe do isplate navedene sume – primio POSLIJE naših prvih kontakata preko interneta.

Eto, nije me briga dal će se ovaj tekst nekom sviđati ili ne – ali znajte da isti sadrži u sebi Zakon karme.

P.s.
Koliko ja znam, Ljubo (iz Australije) NIKAD NIGDJE NIJE NAVEO da se bavi bilo kakvim iscjeljivanjem ili da je čudotvorac.
Dakle ovo je lično tvoja NEOSNOVANA Objava.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 16:58   #60
haha ma sve je to ok, al neznam koga zanima da bush ti dobil eventualno 100.000 za neke mutne poslove..osim tvoj EGO.


inace prvo kaj ti google na onom linku koji si postal izbaci je:
Did you mean: znanstveno
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.