Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2009., 17:48   #1001
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ili se votka špricom ubrizga u lubenicu bez rezanja - ostavi se prek noći u friđu i da vidiš belaja
OMG kad se sjetim, bilo je to davno, u srednjoj školi....

ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 18:36   #1002
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 15:45   #1003
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Stari bi me se odrekao da me vidi kako teturam sa pivom po dvorištu! Ne, idem u jednu lovačku kuću u blizini, u šumu. Dalje od roditelja i njihove vizije mene!

Ali bila sam na djevojačkoj (maloj doduše) doma kod jedne cure,i bilo je super, pripremila je roštilj, nije nas bilo puno- 10-ak cura. Cuge, hrana, imala je i živu muziku, koja je bila baš višak, ali bilo je ok!
ja živim extra sa dragim u stanu tako da ja nemam problema sa starcima što se toga tiče ali dragi bude imao u stanu momačku pa onda oni laganini odoše šarati po gradu a ja sa svojim curama ću imati eštu u jednom prostoru koji je nekad bio kafić pa si sama moram sve nabaviti jer taj kafić više ne radi.
Eto, zato bude to "private party" ....
ionak sve živimo blizu tog "prostora" pa nam je super jer nit jedna neće biti "žrtva" da vozi okolo ako bismo nekud filozofirale nek ćemo sve feštati

samo me brine koliko hrane treba nabaviti i cuge jer će nas biti 20 cura?? .... fakat ne znam.
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:09   #1004
Ma ni ja ne živim sa starcima već godinama. Ali i dalje kad me stari vidi da pijem pivu ili slučajno u razgovoru brata pozovem da idemo na pivu, obavezno imam razgovore- 'Kako možeš popiti pivu?' U stilu- gdje smo pogriješili... sad su uvrijeđeni malo jer neću djevojačku slaviti doma...

A što od hrane ćeš pripremati? Nareske ili nešto konkretno?
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 01:21   #1005
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Ma ni ja ne živim sa starcima već godinama. Ali i dalje kad me stari vidi da pijem pivu ili slučajno u razgovoru brata pozovem da idemo na pivu, obavezno imam razgovore- 'Kako možeš popiti pivu?' U stilu- gdje smo pogriješili... sad su uvrijeđeni malo jer neću djevojačku slaviti doma...

A što od hrane ćeš pripremati? Nareske ili nešto konkretno?
Odlučila sam da se taj dan neću maltretirati, dosta je da nakuhavam svaki dan pa rekoh ajde jednom da se i ja sredim na miru i da jednostavno naručim "plate" sa narescima. Osim tog ću složit neke salate onako od tjestenine i sl.
te kupiti grickalice, kolačeke će mi ispeći sveky (ponudila se a ja si mislim "zašto odbiti ? " ) .
A što se tiče pića još ne znam .... nešto alkoholnog svakak hoću ali imam i neke trudne prijateljice pa tako da će i sokovi biti u ponudi.

ti imaš već neki plan oko hrane ?
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 05:22   #1006
sad imam! Dala si mi ideju za salate od tjestenine! Htjela bih kiflice, one sa sezamom, ali ih ne znam raditi... A bit će im dobar i kruh! Isto nareske i sira i to je to!
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 11:05   #1007
Moja djevojačka prošla bolje neg očekivano!
Bile doma, nas 10. Poslužila sam platu (pršut, sir...), grickalice i radila koktele. Kasnije otišle van...Odlično!
Kijamet Hanuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 00:16   #1008
eh, curke koje imate trudne frendice - mozete kupiti kupinovog vina pa im to ponuditi. od case - dvije im nece biti nista, pace, slabokrvnim trudnicama se kupinovo vino bas preporuca, a i one ce mozda biti sretne sto bar malo alkohola mogu gucnuti ja sam se tak sa svojima dogovorila (jedna trudnica i jedna dojilja) i bile su odusevljene
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 13:47   #1009
Pa, nije samp poanta djevojacke / momacke cuganje, ili je?!
Ne znam! Nemojte se ljutiti meni nepojmljivo!
Da sam i imala klasicno djevojacko sigurno bi bilo drugacije od neceg takvog!
Nekakav vikend, rafting, paint - ball, ili nesto slicno! Mozda samo neki vikend negdje, u dobrom drustvu, s nekim sadrzajima!
Joj, toliko toga ima! Samo malo maste!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 15:44   #1010
Palo mi je na pamet painball, ali još iz 6. mj vučem ožiljke tako da nema šanse! Nemam vremena, nemam para, hoću se samo opustiti sa mojim curama, a mi to radimo uz čips i pivo, glasan rock, u sred šume u lovačkoj kući! Da imam novaca za to, onda bi zapalili na izlet na sjeverni Velebit, ali kad se nema...
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 15:53   #1011
a nee
meni je palo na pamet da imamo paintball rat pa zajedničku momačko-djevojačku, očito ništa od toga...
šta su ožiljci tako strašni?
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 16:03   #1012
Ja sam bila cesti konzument paint - balla, NIKADA, ali, NIKADA niti jedna masnica, "oziljak" , ili sto vec nisam imala!
Zato naprijed! Gust samo takav!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 16:19   #1013
a gle, možda si ti pobjeđivala, što ako mene razbiju?
moram probati prije, u svakom slučaju

sviđaju mi se aktivnije djevojačko/momačke ili neke masažice samo za cure, pa će vjerojatno biti nešto od toga
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:47   #1014
gio, nije poanta cuganje, ali dodje nekako pod normalno. ne mora to biti sad generalno oblokavanje, ali cak i da odes na rafting/paintball/nesto trece opet dodje moment veceri, nekakve zabave, opet se nesto popije..
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:58   #1015
Quote:
tatjana123 kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je tko bio ili zna za njih ( Mediteran nautica ) navodno oni rade djevojacke veceri na jedrilica i jahtama-sa wellnesom. Dali je tko bio ili nesto zna o tome. Citala sam na index forumu,ali ni tamo nisu puno rekli.
Pa ako je tko bio ili nesto zna molila bi pomoc-fora mi je ideja,ali zanima me informacija iz prve ruke.

Thanx
Ja sam bila na slicnoj djevojackoj samo mi smo bile na nekom ludom,velikom gumenjaku - neznam dali su oni to bili ili ne. Kuma mi je to organizirala za nas 8 frendica i bilo nam je super.
Otisle smo preko vikenda kod frendice na more,a oni su nam organizirali sve ostalo. Gumenjak su nam doveli ispred kuce sa skiperom jako simpatican skiper (mozda da je bio jos jedan dan mozda bi nam i striptiz napravio za nas - malo se prepao nas osam) jedan dan su nam organizirali veceru drugi dan rucak i tulum u subotu navecer u hvaru !!! Super je bilo dva dana lude zabave i jurnjave po okolnim otocima .
Cak koliko sam i nacula nije bilo skupo jer su i sve curke cudile i mislile da je to puno skuplje. Moja je preporuka svakako ako nemate nista drugo u planu i napokon da sam bar svoju provela bez onim umisljenih stripera koji bi samo napadali sve sta stigne.

Odlicna zabava
zrinka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:00   #1016
pa čisto informacije radi - koliko skupo zrinka?
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:09   #1017
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
pa čisto informacije radi - koliko skupo zrinka?
Neznam iskreno jer mi kuma nije rekla - pa vise nisam ni pitala da budem iskrena,ali ako te zanima mogu se raspitati kod drugim frendica pa ti reci koliko je to skupo ili jeftino. Vikale su da nije to puno i da su za razne dogovore.
zrinka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 20:41   #1018
pa meni više ne treba, osim ak nekad ne bum opet kuma ali ono - čista ženska znatiželja pa ak budeš u prilici - raspitaj se... fala
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:44   #1019
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila cesti konzument paint - balla, NIKADA, ali, NIKADA niti jedna masnica, "oziljak" , ili sto vec nisam imala!
Zato naprijed! Gust samo takav!
Ja sam imala masnice. I dva ožiljka. Prvi put sam iz blizine dobila metak u dupe, i imala sam krastu prstenastog oblika, jer mi je koža popucala oko mjesta udarca. I sad opet tako isto na lopatici, samo je rana bila veća (moram reći rana, jer ne znam kako to nazvati...) ženska me sprašila izbliza i krv... Tako da ne bih htjela riskirati, ali palo mi je to napamet i bilo bi mi to zakon, ali...
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:38   #1020
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
sad imam! Dala si mi ideju za salate od tjestenine! Htjela bih kiflice, one sa sezamom, ali ih ne znam raditi... A bit će im dobar i kruh! Isto nareske i sira i to je to!
kad imaš djevojačku? idem za vik doma k mami, a ona ima recept fenomenalan za kiflice (čak sam ih i ja radila, jer je jednostavno a jako fino) pa bi ti ga mogla dati. i još ja unutra stavim naribane šunke za pizzu. za prste polizati!!
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.