Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2007., 13:47   #21
da imam odriješene ruke što se tiče financija, organizirala bih vjenčanje u parku nekog romantičnog dvorca, možda u francuskoj, ne obali nekoj od rijeka, ili u engleskoj .... ajooooooooooooooooojjjjj..

ma neću niti razmišljati o tome .... jer iako nisam sve svoje želje ispunila bilo mi je lijepo na mojoj svadbi
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:52   #22
I da imam i da nemam novca - bili bismo samo nas dvoje, daleko od svih. Kasnije uvijek možeš sve počastiti.

Neka to bude samo vaš dan, samo za vas.
Consigliamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:58   #23
Moje vjenčanje iz snova... paaa definitivno predvečer na plaži, mi bosi, samo najbliži ljudi oko nas... a kasnije tulum na obližnjem brodu... neću ulazit u detalje ali trenutno mi se ovo čini idealom. Iako, s druge strane, vjenčanje koje trenutno rganiziram ne liči na ovo, ali mi nije nimalo žao... imat ćemo prilke za bosa predvečerja na plaži...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:38   #24
Evo.. mi smo se prvi put setali po Gornjem gradu i ,nakon 6 godina, vecera (rucak) je bila na Gorjem gradu... na Strossu ... i mi i nasi gosti su se nekako raznjezili od lezerne vecere...

Da je bilo love, sve bi goste (opet ovih 15) lijepo utrpala na avioncek... pa u neki dvorac u engelskoj, ili u neku vilu u Italiji... ili na neki svjetionik u hrvatskoj... i opet neka lijepa vecera na otvorenom... heh...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 10:27   #25
samo nas dvoje sa kumovima uz zalazak sunca negdje na plaži i nakon toga isti dan na bračno putovanje
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 11:38   #26
Moja idealna svadba je zapravo baš ovakva kakvu sam imala...Sad baš razmišljam o zalascima sunca, večerama, dvorcima...ali nekako...Uvijek sam htjela veeeliku svadbu, sa svim dragim ljudima, dernek do jutra...i tako je i bilo...
Dragi i ja smo razmatrali obje opcije, ali odmah smo zapravo shvatili da malo i intimno nije naš đir za svadbu...ali tako ćemo slaviti godišnjice...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 11:52   #27
Ne bih apsolutno ništa mijenjala u planovima za vjenčanje. Nažalost moj problem nije financijske naravi (jer organiziram mali neformalni party) nego više birokratske i mentalne!!!
curly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:03   #28
Quote:
curly kaže: Pogledaj post
Ne bih apsolutno ništa mijenjala u planovima za vjenčanje. Nažalost moj problem nije financijske naravi (jer organiziram mali neformalni party) nego više birokratske i mentalne!!!
Sto te muči?
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:17   #29
Vjerski obred vjenčanja izvan crkve i mentalni sklop, ukus, primitivizam i očekivanja rodbine. Samo to!!!
curly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:24   #30
Quote:
curly kaže: Pogledaj post
Vjerski obred vjenčanja izvan crkve i mentalni sklop, ukus, primitivizam i očekivanja rodbine. Samo to!!!
Ovaj vjerski dio na žalost ne možeš puno mijenjati-iako znam da i tu nema pravila , a kaj se tiče ukusa, primitivizma i očekivanja rodbine-toga je uvijek bilo i bit će...Zato ti draga samo po svom i pusti selo neka priča...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 17:56   #31
vizija vjenčanja kakvo bih htjela da smo imali dovoljno novaca bi bila svakako negdje u prirodi uz rijeku, more, jezero, s božićnim lampicama povješanim po drveću i svuda okolo kao male krijesnice. možda bih si dala više oduška s dekoracijama i poklončićima gostima (iako mislim da ni ovako nije ništa falilo).
malo bih voljela da je svećenik bio normalnije volje i da smo imali više vremena za sve moguće varijante fotki koje smo željeli (jer oboje obožavamo fotografiju i imali smo svi puno ideja, ali tih 2-3 sata fotkanja nije bilo ni približno dosta za sve. pitam se koliko bi tada imali fotografija kad smo ih već i ovako dobili oko 550 izrađenih :eek)
ali goste koje smo imali ne bih nikad mijenjala (samo bih dodala neke koji nisu bili s nama a najviše tatu i djeda), ni svoj zbor i prijatelje koji su mi pjevali, a najmanje mladoženju koji je bio predivan u svakom pogledu
još da nam je samo uhvatiti vremena za bračno putovanje, al valjda ćemo i to uspjeti do iduće godine.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 18:31   #32
kako izgleda vase savrseno vijencanje

cio zivot se slusa o tom vijencanju, i sve, i dodze vrijeme da se to jednom odradi. ja sam vidjeo ovdje na podforumu da se moze naci dosta informacija, o vijencanju. ali to mene ne interesuje, mada mi je veoma potrebno u skoro vrijeme, jer se spremam za taj podvig. al ja sam covijek koji stalno masta, pa me interesuje kako vi zamisljate svoje vijencanje, ili kako ste zamisljali.

moje idealno vijencanje bi bilo motorijada, ono ludnica, bez vijencanice, nego kozne tole, i ukrasi, i sve ono u stilu rock n roll./ ludnica opsta. a draga i ja idemo ono prema bini gdje nas docekuje bend ono furka bijelo dugme, ili divlje jagode, i oni nas proglase vijencanim, a onda se oboje bacimo s bine u masu i uletimo u sutku. a pored stoji HD parkiran , sa privezanim konzervama i sa zastavom na kojoj pise upravo objeseni. i mi pjani , letve, uputimo se na medeni mijesec, dok masa iza nas ostaje da gidi, i jos u daljini cuju se zvukovi motora, i pijesma YU grupe, cudna suma je to.

normalno ovo je moje mastanje staro godinama, i nevjerujem da ce moja svadba liciti na to, al to je ono o cemu mastam, i volio bih, al nemoze se sve ostvariti sto se zeli.
a kako vi zamisljate vase ludo vijencanje, to bih volio da cujem.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 20:49   #33
Znam što ne želim, a to je da mi na pozivnicama ne piše vijenčanje, nego vjenčanje.


No hard feelings.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:16   #34
moje idealno vjencanje.... bit ce ono koje cu imati... nisu bitne pare... nego osjecaji
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:24   #35
moje idealno vjenčanje..o tome bi se dalo pisati..al pošto za sad mogu samo maštati.. u kratko..jako romantično..puno cvijeća i puno puno svijeća svuda oko nas..ja i on.. i nama najbliža rodbina!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:30   #36
Moje će vjenčanje biti idealno...jer smo mi idealni...
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:36   #37
Moje vjencanje ce biti idealno, ali ne radi materijalnih stvari koje ce nas okruzivati, vec prvenstveno zbog nas dvoje..jer cemo tada postati jedno...zauvijek...a uz nas dvoje, tu srecu cemo moci podijeliti sa nama dragim ljudima..ima li sto idealnije od toga..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 17:51   #38
Na moje idealno vjenčanje ja bi došla u kočiji od pepeljuge, a vjenčanje bi bilo u dvorcu......... ali to su samo snovi.......

U stvarnosti ću imati vjenčanje u crkvi koju sam oduvjek željela....... za mog najboljeg dečka na svijetu, sa svim dragim ljudima...... samo nek sija sunce i to će biti idealno!!
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 18:43   #39
moje je jako blizu onom idealnom... da smo mogli, napravili bi feštu negdje na nekom imanju, bez bazena i fensi šmensi kerefeka, ali s jednim veeelikim roštiljem i veselom ekipom koja će nam i sada doći. dakle, samo malo ležernija varijanta s matičarem na terenu, a sve ostalo isto
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:32   #40
Quote:
frenchkiss kaže: Pogledaj post
da imate novaca ko u priči kako bi izgledalo vaše vjenčanje?
on, ja i maticar.
u svemirskom brodu, malo izvan zemljine orbite.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.