Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 01:09   #141
Pa zašto se NO2 koristi kao potisni plin za pravljenje šlaga? To mi stvarno nije jasno. malo je ovo off topic, ali me stvarno zanima.
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 01:35   #142
redeemer, ti bi napunio sobu time, a to je oksidans.

stavi bombicu u tu spravu, napuni vrećicu plinom i onda potegni. nemoj pretjerivati, to nije kisik, možeš se srušiti. između udisaja N2O, pusti da ti se pluća opet napune kisikom. uostalom, isto kao i s helijem.
I kad se nadišeš toga, reci nekome da ti pokaže prst pred nosom. Ako prasneš od smijeha, funkcionira.
i ako nađeš gdje toga ima kupiti, recimo u zg, javi. to ipak nije droga, pa nema straha.

nego, sjetio sam se nečeg još luđeg - udah N2O, udah zraka, pa tako dok ti se počne biti smiješno, a onda udah helija pa se kreneš smijati
garantirano ćeš zapišati gaće
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 09:17   #143
Quote:
nego, sjetio sam se nečeg još luđeg - udah N2O, udah zraka, pa tako dok ti se počne biti smiješno, a onda udah helija pa se kreneš smijati
garantirano ćeš zapišati gaće
molim!!!!jel to uputsvo kako se izdrogirati sa legalnim.......
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 10:17   #144
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Pa zašto se NO2 koristi kao potisni plin za pravljenje šlaga? To mi stvarno nije jasno. malo je ovo off topic, ali me stvarno zanima.
Zato jer se dobro otapa u mastima (kojih u šlagu ima podosta). Pa kad šlag-vrhnje izađe iz bocice, zbog naglog pada tlaka, N2O se izlucuje iz masti, što rezultira nastajanjem milijuna mjehurica... I dobijes slag!
__________________
Press any key to continue or any other key to quit...
The Chemist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 12:33   #145
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
molim!!!!jel to uputsvo kako se izdrogirati sa legalnim.......
nije drogiranje. a nije ni ništa ilegalniji postupak od držanja zraka dok se ne zacrveniš.
helij nije droga - helij je u ljudskom tijelu potpuno inertna kemikalija, a N2O tjera na smijeh, ali ne izaziva ovisnost. A tu je i placebo efekt - ako to činiš, smijat ćeš se i ovako i onako.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:28   #146
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
redeemer, ti bi napunio sobu time, a to je oksidans.


....ok jos jednom pitam...cisto iz razloga da budem 100% siguran kak napravit pokus...

dakle imam tu "spravku" izgleda ko boca od litru....na šarafu je "igla" koja buši bombicu... oko toga je navoj... na taj navoj se našarafi držač za bombicu...tak da, kad šarafimo, pritiščemo bombicu na iglu ...i na neku foru sadrzaj bombice grune u bocu...

onda bi trebao otvorit "spravku" ... i ...što onda... N2O ... kad kažeš da je teži od zraka... hmm... ostavit ga nutra... pustit da se malo ugrije i potegnut.... ili kam s njim?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:49   #147
Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post


....ok jos jednom pitam...cisto iz razloga da budem 100% siguran kak napravit pokus...

dakle imam tu "spravku" izgleda ko boca od litru....na šarafu je "igla" koja buši bombicu... oko toga je navoj... na taj navoj se našarafi držač za bombicu...tak da, kad šarafimo, pritiščemo bombicu na iglu ...i na neku foru sadrzaj bombice grune u bocu...

onda bi trebao otvorit "spravku" ... i ...što onda... N2O ... kad kažeš da je teži od zraka... hmm... ostavit ga nutra... pustit da se malo ugrije i potegnut.... ili kam s njim?
you're gonna fuckin' kill yourself
je li ovo neka skrivena kamera, skupljaju se dokazi da učim mladunčad drogama?

nemoj to direktno uštrcavati u pluća
napuni balon s tim. isto ko helij. i onda puštaš plin pred ustima, i dišeš, tako da ti u pluća ulaze i zrak i N2O. ne zabiti u usta i potezati.
nego, jesi li siguran da su to baš te bombice? za šlag? da se ne bi dogodilo da su to punjenja za one sprejeve "na zrak" kojima se čiste tipkovnice? u njima zapravo nije zrak.

i jebemu, ne pretjeruj.
može ti se zavrtjeti u glavi od nedostatka kisika, pa onda padneš i mlatneš glavom po nečemu i adio mare, a onda ću kao ja biti kriv.
ako osjetiš da ti je loše, odmah prekini i na svježi zrak.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:46   #148
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
nije drogiranje. a nije ni ništa ilegalniji postupak od držanja zraka dok se ne zacrveniš.
Je drogiranje i nema analogije sa zadržavanjem zraka.

Baš sam se tebe nešto uhvatio danas
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:51   #149
I baš cu i ja prvom prilikom probati NO2 da vidim kako je
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:51   #150
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Je drogiranje i nema analogije sa zadržavanjem zraka.

Baš sam se tebe nešto uhvatio danas
onda su cigarete pun ku*ac jača droga od toga.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:58   #151
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
onda su cigarete pun ku*ac jača droga od toga.
Nego što! Nikotin je droga sa izuzetno velikom sposobnošću izazivanja ovisnosti, a uz to s relativno dugim preživljavanjem ovisnika uz kako tako sacuvanu radnu sposobnost. Idealna stvar za punjenje državnog proracuna i bogacenje pojedinaca.
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:37   #152
pa da, droga su. ali je onda dušikov(I)-oksid ništa prema njima.
ok, ozbiljno, ja to želim.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:54   #153
endimon, moze trade?

n2o za eter?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:08   #154
Jebote reedmer što bi to bilo da si se umjesto na PMF upisao na neki medicinski fakultet pa da si u kontaktu sa eterom, kloroformom, ketaminom, NO2, heptanonom, apaurinom za i/v, i raznim drugim kemikalijama....
Vec vidim ko bi volontirao na kirurgiji
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:10   #155
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Jebote reedmer što bi to bilo da si se umjesto na PMF upisao na neki medicinski fakultet
...mozda saznamo dogodine....

ps. uvjeren sam da se doktori rokaju eterom
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:19   #156
Ne vjerujem...
doduše bile su jedan put na mom faxu kolegice iz Poljske koje su rekle da si kapaju ketamin u oči mada ni njima ne vjerujem.
Još su rekle da si i alkohol apliciraju per rectum
Kao onda nemaš problema sa želucem, niti smrdiš na alkohol, a u tom slučaju alkohol zaobiđe portalni krvotok pa je kao još i bolje.
Ja mislim da imaju bujnu maštu
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:30   #157
vidiš vidiš, dobra ideja .... to da pocnem studirat medicinu... ili farmaciju....

btw, koji koje tablete + koji alkohol? ... protiv depre...
xanax + đekica danijel?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:55   #158
ili veterinu....
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 00:22   #159
aethanolum per rectum? BWAAHAAHHAHAHAHA
dobra!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:00   #160
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem...
doduše bile su jedan put na mom faxu kolegice iz Poljske koje su rekle da si kapaju ketamin u oči mada ni njima ne vjerujem.
Još su rekle da si i alkohol apliciraju per rectum
Kao onda nemaš problema sa želucem, niti smrdiš na alkohol, a u tom slučaju alkohol zaobiđe portalni krvotok pa je kao još i bolje.
Ja mislim da imaju bujnu maštu
O isusati
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.