Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 20:54   #121
a jel neko zna dal postoji dobna granica za prijavu?
miataturbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:01   #122
Quote:
chuperak kaže: Pogledaj post
e al meni je poslije razgovora dala odmah termin za engleski..a rekla je da ce mi javiti..meni je to bilo malo nelogično...
pa oni u uredu imaju dogovorene termine sa tom skolom, moguce je da imaju testiranja jos par dana. aj jos ti je bolje ovako, bar znas da ides dalje.
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:30   #123
i mene je zanimalo pa sam guglanjem naisla na podatak koji kaze da se na obuku ne mogu prijaviti osobe koje imaju vise od 24 godine. e sad, koliko je taj podatak tocan, neznam. cini mi se da sam na dosadasnjim testiranjima CTN-a vidjela i kandidate starije od te dobi.
Kik'ee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 00:45   #124
Quote:
miataturbo kaže: Pogledaj post
a jel neko zna dal postoji dobna granica za prijavu?
postoji samo donja (18), gornja ne, bar tako pise na njihovoj stranici. ono, sky is the limit
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 13:36   #125
prosla sam engl, u petak imam komisiju. zena mi je rekla da imam bogat vokabular i savrsen izgovor.

Zadnje uređivanje pata-pata : 21.01.2009. at 13:46.
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:51   #126
bravo, cestitam pata-pata
Kik'ee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 16:09   #127
Quote:
Kik'ee kaže: Pogledaj post
bravo, cestitam pata-pata
je, hvala. strah me komisije... jel su ti se javili? emirates nam se ne javlja nis...
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 16:19   #128
nisu mi se javili, rekli su da ce zvat do kraja 1. mj. ma nema te sto biti strah, samo naprijed. don't worry
Kik'ee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:18   #129
Evo da se i ja pridruzim ....

Bila sam jučer na povjerenstvu i moram priznati da me nije obuzeo onaj divan duh da je sve prošlo dobro , kao poslije prethodnih faza.
Danas još nista od poziva......

osjećam se kao Nikita.....
do tada....ispijam hektolitre umirujuceg tanina i kofeina.....a javlja se i zelja za nikotinom..
sretno svima..
tintilinic1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:29   #130
a čuj tintilinic, vidjet ćeš..što bude bude. probaj se smiriti i ne brini toliko (znam, lako je reći), znam kako ti je želim da sve te selekcije čim prije prođu pa da znam na čemu sam

ne vjerujem da će tako brzo zvati, trebali bi proći svi razgovor sa povjerenstvom pošto na liječnički neće slati puno ljudi, ne bi im bila dobra financijska računica.
Kik'ee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 21:19   #131
...hvala na podršci Kikée...

sutra ce se vec strasti smiriti pa ćemo čekati u miru. Negočuj jesi ti bio/la u ut oko 12 kod povjerenstva?
tintilinic1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:48   #132
Emirates Report

Pozdrav svima.

Pata pata cestitam ti, vidis da nije bilo tesko, znam da se za prvi put uvijek cini prestrasno ali nije, i ne treba puno slusati svakojake izjave, opusteno i dok ne probas, ne znas. Sretno onda u petak na povjerenstvu i samo opusteno. Pusa od Emirates

Bas gledam da li su koga zvali ali vidim da ne, mene jos nitko nije zvao a ni email nikakav jos nisam dobio. Uglavnom sam cuo da bi kroz ovih tjedan, deset dana trebali javiti jer vjerujem da ce tada zavrsiti ti razgovori sa komisijom, poslije toga ne znam, ali u slucaju da dobijete email od njih i to mozda nakon 2,3 tjedna kako su mi rekli ljudi koji su bili znaci da niste prosli. Znaci poziv se ceka.

Svima zelim sretno i drzite se i tko god dobije poziv neka javlja ovdje. Kazu da je ovo iscekivanje ludilo, ali bas je fora, pogotovo kada je sve lezerno hehe. Jer znate, nece to vise biti isto kao kada upadnete haha. Samo hrabro.

Isto sam saznao da Emirates imaju ponovo open days u Beogradu 7-og i to mi je sada jos prilika ali nista ne znam jos za sigurno, isto tako imam dovoljno vremena jer bih sljedeci open days isao u Dubai-u u septembru gdje je veca vjerojatnost prolaska.
EmiratesHope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 15:59   #133
Hope... No hope... Hope... No hope... Hope

... ... ... ... ...i dalje cekanje... ... ... ... ...
Nema ni poziva a nema ni email-a. Nadam se da ce to sto prije rijesiti, ovako si ne mogu nista planirati dok ne saznam rezultat.

Frendicu su zvali u petak iz Croatie ali je vidjela tek poziv navecer pa ce u ponedjeljak ona zvati njih.
To je zasad jedini poziv za koji sam cuo.

Pozdrav i cujemo se....
EmiratesHope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 19:36   #134
dakle i ja sam i dalje na čekanju..ovo mi je prvi predugačak vikend........inače tako brzo proleti , a sada kad čekaš neku informaciju ...vikend nema kraja
..rado bih što prije saznala ..ovako nemam mira....a k tome još su rokovi itreba nešto i položiti

Emirates hvala sto nas uredno obavještavaš o informacijam koje primaš......nadam se da neće biti problema s tim propuštenim pozivom. Ne bi trebalo, ja sam do sada uspjela propustiti čak dva. Kada sam vidjela da imam propušten poziv, lijepo sam nazvala i nije bilo nikakvih problema.....kamo sreće da se i sada tako dogodi

..za sada ja nisam čula niti za jedan poziv.....
veselim e tjednu ispred nas......
puno sreeeeće svima od srca.......i kratimo vrijeme .......

kissss
tintilinic1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 01:07   #135
Quote:
EmiratesHope kaže: Pogledaj post
... ... ... ... ...i dalje cekanje... ... ... ... ...

Frendicu su zvali u petak iz Croatie ali je vidjela tek poziv navecer pa ce u ponedjeljak ona zvati njih.
..
pa u petak su jos trajali razgovori sa komisijom, mislim da ce od sutra zvati. i to mi se nakako cini po abecedi, kako smo i isli na komisiju, pa ce tako davati i termine za lijecnicki. no, sve je moguce. meni su rekli da ce rezultatti biti vrlo, vrlo brzo, ja sam bila u petak na komisiji, tako da je moguce da sam bila u toj zadnjoj turi. nista, mobitele kraj sebe, pojacajte ton poziva i cekajte.

ps., nista osobno, ali se uistinu diivim ljudima koji ne pogledaju mobitel cijeli dan. ja sam si za croatiu stavila poseban ton i umemorirala brojeve sa kojih su me zvali - da e moram svaki put kopati po netu i gledati tko me je zvao.

sretno svima - i cim vas nazovu stavite na forum!
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 07:47   #136
Report...

Nema na čemu

Zato i postoje ovi forumi da se pomogne koliko se može.

Evo ponedjeljak je, vikend je brzo prošao, i vjerujem da je ovo tjedan odluke...

Sretno takodjer i cujemo se...

Vaš jedan i jedini... Emirates Hope

EmiratesHope is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 09:37   #137
ljudi, prosla sam komisiju, u srijedu imam lijecnicki!
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:10   #138


čestitke od srca.......
to bi trebalo biti ful sigurno sada....bravissimo

...ja još čekam... inemam neku dobru vibru....

kiss
tintilinic1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 14:27   #139
Quote:
tintilinic1984 kaže: Pogledaj post


čestitke od srca.......
to bi trebalo biti ful sigurno sada....bravissimo

...ja još čekam... inemam neku dobru vibru....

kiss
hvala ti puno! cula sam se sa jos 2 cure, i one su prosle. drzim ti palceve da te nazovu!
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:32   #140
Čestitke...

Hey, bravo, cestitam... znaci to je to, bas mi je drago. Sretno dalje sa edukacijom, pricati ces nam kako to izgleda kad sve krene.
Kod mene nema ni poziva ni maila, a i nekako mi se cini da koga su nazvali su nazvali jutros, jedna frendica mi je isto prosla pa mi je javila.
Samo naprijed i rasturi tamo hehe.

Pozz i sretno ostalima
EmiratesHope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.