Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 23:59   #21
Stvar je mentaliteta, radije ćemo šutit i trpit dok možemo, a kad nebumo više mogi - bit će kasno. Nije stvar ničeg drugog, gledajte francuze: svako malo prosvjedi, gledajte srbe, pa oni iz dosade prosvjeduju! Nije da ja ne bi volio nasred Zagreba jedan "Kosovo je Srbija" marš, ili ak ne u centru onda barem u Avenue Mallu, sad pred ljeto kad dođu nove kolekcije. Ali stvar je isključivo u mentalitetu, ljudi kukaju, a neće nikaj napravit.
Primjer 1: rođak u slavoniji stalno kuka kako se loše živi, nema posla, da je Hrvatska zaboravila svoju žitnicu, da su im političari okrenuli leđa, no svaki jebeni put glasa za jednu te istu (zna se koju) stranku, a kad mu kažem da bi možda mogao svojim glasom nekaj promjenit odgovor je ili "A šta će jedan moj glas značit?!" ili "Ma da ne bi glaso za komuniste!". I dok su ti "komunisti" u oporbi, njegovi koaliraju sa srbima.
Primjer 2: Susjed kuka kako je teško, cijene rastu a plače su dole. Pričamo tako pred zgradom, i kažem kako su u četvrtom mjesecu prosvjedi, a odgovor je "Ma kaj oni moreju napravit, to su sve besposličari sa velikim plačama, kao da je njima stalo do nas!".
I dok su ljudi takvi, ne zaslužujemo promjenu, ne zaslužujemo viši standard jer smo kolektivno jedno veliko 4,5 - milijunsko stado ovaca. I ako ja sa 17 godina iz četveročlane obitelji sa dva učenika i mjesečnim prihodima nešto većim od 20,000 kn ogu sa frendovima planirat kak bumo išli na prosvjed, zakaj ne bi išli oni čije živote to pogađa sigurno više neg moj. Zašto? Neznam, pitajte ih. Ali ako se na prosvjedu nezavisnom od ikakve političke stranke i sl. stvari kojemu je samo cilj da ona većina naroda koji teško živi - počne živjeti bolje, nemre skupit bar 100,000 ljudi u milijunskoj metropoli, onda zaslužujemo prosjački štap, a ne ovo malo kaj imamo.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:01   #22
Quote:
brale_st kaže: Pogledaj post
Stvarno ti moran pisat??? Ne razumiš moju poantu?
Ajd napiši stvarno ne razumijem. Osobito ne razumijem zašto si uopće zapeo za ovo. I da te podsjetim rekao sam da sljepci primaju nekakvih 30 eura invalidnine i da je plaća pripravnika u prosvjeti 3500 kn.
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:10   #23
Kajgod. Što ću na ulici prosvjedovat i tražit nešto kad sam svjestan da nema te sile koja će nam promijenit situaciju.

Loša demografska slika, puno staraca penzionera, Puno ratnih stradalnika, puno invalida, prognanih ovih onih, malo radnika, još manje proizvodnje.

Neću na ulicu pretakati iz šupljeg u prazno.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:10   #24
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Stvar je mentaliteta, radije ćemo šutit i trpit dok možemo, a kad nebumo više mogi - bit će kasno. Nije stvar ničeg drugog, gledajte francuze: svako malo prosvjedi, gledajte srbe, pa oni iz dosade prosvjeduju! Nije da ja ne bi volio nasred Zagreba jedan "Kosovo je Srbija" marš, ili ak ne u centru onda barem u Avenue Mallu, sad pred ljeto kad dođu nove kolekcije. Ali stvar je isključivo u mentalitetu, ljudi kukaju, a neće nikaj napravit.
Primjer 1: rođak u slavoniji stalno kuka kako se loše živi, nema posla, da je Hrvatska zaboravila svoju žitnicu, da su im političari okrenuli leđa, no svaki jebeni put glasa za jednu te istu (zna se koju) stranku, a kad mu kažem da bi možda mogao svojim glasom nekaj promjenit odgovor je ili "A šta će jedan moj glas značit?!" ili "Ma da ne bi glaso za komuniste!". I dok su ti "komunisti" u oporbi, njegovi koaliraju sa srbima.
Primjer 2: Susjed kuka kako je teško, cijene rastu a plače su dole. Pričamo tako pred zgradom, i kažem kako su u četvrtom mjesecu prosvjedi, a odgovor je "Ma kaj oni moreju napravit, to su sve besposličari sa velikim plačama, kao da je njima stalo do nas!".
I dok su ljudi takvi, ne zaslužujemo promjenu, ne zaslužujemo viši standard jer smo kolektivno jedno veliko 4,5 - milijunsko stado ovaca. I ako ja sa 17 godina iz četveročlane obitelji sa dva učenika i mjesečnim prihodima nešto većim od 20,000 kn ogu sa frendovima planirat kak bumo išli na prosvjed, zakaj ne bi išli oni čije živote to pogađa sigurno više neg moj. Zašto? Neznam, pitajte ih. Ali ako se na prosvjedu nezavisnom od ikakve političke stranke i sl. stvari kojemu je samo cilj da ona većina naroda koji teško živi - počne živjeti bolje, nemre skupit bar 100,000 ljudi u milijunskoj metropoli, onda zaslužujemo prosjački štap, a ne ovo malo kaj imamo.
ameri vole reć :
It won't get better until it get's worst ...no, koji su oni autoritet kad im je nakon Clintona Bush a nakon Bush (po svim predviđanjima) Clinton
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:16   #25
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
Ajd napiši stvarno ne razumijem. Osobito ne razumijem zašto si uopće zapeo za ovo. I da te podsjetim rekao sam da slijepci primaju nekakvih 30 eura invalidnine i da je plaća pripravnika u prosvjeti 3500 kn.
Nisan zapeo za tebe osobno nego sam zapeo na način na koji iznosiš podatke, a koji se uvriježio i kod naših sindikalista.
Ajde da pojasnimo:

1. Reka si da "jedan sljepac dobiva nekakvih 30 eura invalidnine", a ustanovili smo da od njih 5.800 oko 3.000 prima naknadu između 35 i 54 eura mjesečno. Dakle: ako si mislio doslovno na jednog konkretnog slijepca onda tvoja rasprava nema smisla kod razmatranja ukupnog stanja u Hrvatskoj; pretpostavljam da si mislio na jednog tipičnog slijepca, a ustanovili smo da samo 50% njih prima te sramotno niske naknade, od kojih je najmanja opet viša od 30 eura.

2. Reka si da "prosvjetni radnik 3500kn plaće", a ustanovili smo da moja mater prosvjetna radnica prima 5.500 kuna. Dakle: ako si mislio doslovno na jednog konkretnog prosvjetnog radnika onda tvoja rasprava nema smisla kod razmatranja ukupnog stanja u Hrvatskoj. Ako si mislio na tipičnog prosvjetnog radnika ustanovili smo da je čak i prosjek plaća u prosvjeti znatno veći od onog kojeg navodiš ti.

E sad, zašto me sve to ovoliko smeta. Zato šta se i naši sindikalisti ponašaju po istom principu, "što gore to bolje". Izvlače najgore moguće podatke i stavljaju ih van konteksta kako bi situaciju prikazali značajno crnijom nego što ona realno jest.
Kod mene takvo ponašanje automatski izaziva odbojnu reakciju. Čak i da je stanje jako loše, ako se koristiš poluistinama u svojoj argumentaciji automatski gubiš vjerodostojnost i onda se ne moraš čudit šta ljudi neće da te slijede u tvojim razmišljanjima.

Eto samo toliko.
__________________
Kontra mraku, kontra sili Nareslo je ka iz vode I trkalo do slobode
.
brale_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:24   #26
Quote:
brale_st kaže: Pogledaj post
Nisan zapeo za tebe osobno nego sam zapeo na način na koji iznosiš podatke, a koji se uvriježio i kod naših sindikalista.
Ajde da pojasnimo:

1. Reka si da "jedan sljepac dobiva nekakvih 30 eura invalidnine", a ustanovili smo da od njih 5.800 oko 3.000 prima naknadu između 35 i 54 eura mjesečno. Dakle: ako si mislio doslovno na jednog konkretnog slijepca onda tvoja rasprava nema smisla kod razmatranja ukupnog stanja u Hrvatskoj; pretpostavljam da si mislio na jednog tipičnog slijepca, a ustanovili smo da samo 50% njih prima te sramotno niske naknade, od kojih je najmanja opet viša od 30 eura.

2. Reka si da "prosvjetni radnik 3500kn plaće", a ustanovili smo da moja mater prosvjetna radnica prima 5.500 kuna. Dakle: ako si mislio doslovno na jednog konkretnog prosvjetnog radnika onda tvoja rasprava nema smisla kod razmatranja ukupnog stanja u Hrvatskoj. Ako si mislio na tipičnog prosvjetnog radnika ustanovili smo da je čak i prosjek plaća u prosvjeti znatno veći od onog kojeg navodiš ti.

E sad, zašto me sve to ovoliko smeta. Zato šta se i naši sindikalisti ponašaju po istom principu, "što gore to bolje". Izvlače najgore moguće podatke i stavljaju ih van konteksta kako bi situaciju prikazali značajno crnijom nego što ona realno jest.
Kod mene takvo ponašanje automatski izaziva odbojnu reakciju. Čak i da je stanje jako loše, ako se koristiš poluistinama u svojoj argumentaciji automatski gubiš vjerodostojnost i onda se ne moraš čudit šta ljudi neće da te slijede u tvojim razmišljanjima.

Eto samo toliko.
Pa jeba ga čača, kako to mijenja stvari da tri tisuće slijepaca prima invalidninu između 35 i 54 eura. Pazi ti razlike, 100-200kn. Pa koji se kurac može s tim? Osobito kad se uzme u obzir da ne postoji program za integraciju slijepaca u društvo, osposobljavanje za rad i zapošljavanje, što je vani normalno.
Što se prosvjete tiče na samom početku sam rekao da mi je cura učiteljica matematike, pripravnik i da joj je plaća 3500kn. Nije u pitanju samo ona nego svi pripravnici, svakog mladog profesora to čeka prvih godinu dana. A ja bi volio da mi onaj konj Primorac objasni koja je uloga pripravništva i državnog ispita (osim uštede), pa ti ljudi rade isto što i stariji kolege i imaju istu diplomu.
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:42   #27
čitajući vas pitam se kako ti sljepci žive od 35 eura.....

ops... riječ je o naknadi za njegu od strane treće osobe, uz redovnu invalidninu koja iznosi 250% od osnovice, plus imaju pravo na besplatna pomagala, pravo na beneficirani, manje poreze, pravo na doplatke, oslobođeni su nekih nameta i davanja itd.......

istovremeno znam ljude invalide domovinskog rata koji primaju po 18 kuna invalidnine
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:46   #28
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
E upravo u tome je problem, što u Hrvatskoj ne postoji solidarnost između ljudi. Tebi je dobro pa te boli kurac. Kako ova poskupljenja padaju radnicima koji rade u firmama koje mjesecima ne isplaćuju plaće, kako padaju sljepcima čije su invalidske naknade u RH među najmanjima u Europi (manje nego u Albaniji), prosvjetnim radnicima (moja cura, učeteljica matematike kao pripravnik ima 3500kn) itd.
Ima puno toga za prosvjedovati, ne samo poskupljenja
Nije problem u tome. Problem je sto ti nemozes naci curu koja zaraduje vise od 3500 kuna. Onda si dosao na fantasticnu ideju kako rijesiti problem. Istjerati pola Hrvatske na ulicu.
Jednostavnije bi bilo da tvoja cura napravi mali napor i prekfalificira se u programera. To stvarno nije tesko za nekoga ko je zavrsio PMF. Masa ih je to vec napravila. Onda ce sa lakocom dobiti posao od 6000+ kuna. Naravno morat ce raditi malo vise nego sada i imat ce manje godisnjeg.
__________________
Dictionary is the only place that success comes before work.
Maped444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:54   #29
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
čitajući vas pitam se kako ti sljepci žive od 35 eura.....

ops... riječ je o naknadi za njegu od strane treće osobe, uz redovnu invalidninu koja iznosi 250% od osnovice, plus imaju pravo na besplatna pomagala, pravo na beneficirani, manje poreze, pravo na doplatke, oslobođeni su nekih nameta i davanja itd.......

istovremeno znam ljude invalide domovinskog rata koji primaju po 18 kuna invalidnine
Ooops , na to smo zaboravili. Ali ne mijenja znatno stvari, osnovica je 400kn znači 250% je tisuću kn. Znači primanja prosječnog slijepca su 1000 kn + 200-370kn. Kao što rekoh, ne postoji program za zapošljavanje slijepaca. Jel se tebi ovo čini dovoljno za pristojan život?
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:00   #30
Quote:
Maped444 kaže: Pogledaj post
Nije problem u tome. Problem je sto ti nemozes naci curu koja zaraduje vise od 3500 kuna. Onda si dosao na fantasticnu ideju kako rijesiti problem. Istjerati pola Hrvatske na ulicu.
Jednostavnije bi bilo da tvoja cura napravi mali napor i prekfalificira se u programera. To stvarno nije tesko za nekoga ko je zavrsio PMF. Masa ih je to vec napravila. Onda ce sa lakocom dobiti posao od 6000+ kuna. Naravno morat ce raditi malo vise nego sada i imat ce manje godisnjeg.
Gledaj odi sa takvom patetikom na LJES. Ja sam dao par primjera a moglo bi ih se navesti još stotine.
A što se tiče tog preseravanja morati će više raditi, ona je jako predana svome poslu pa stalno kod kuće radi za djecu plakate, igre i pripreme sa slikicama i raznim pičkama materinama da djeci težak predmet učini pristupačnim(što joj naravno ne utječe na plaću).S obzirom da imam dva frenda programera mirne duše mogu reći da radi više od prosječnog programera i uz to puno plemenitiji i za društvo bitniji (iako to ne shvaća) posao. Ali naravno to nije tip stvari koji se cijeni u ovoj zemlji, sve je samo para.
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:12   #31
Ljudi nisu izlazili na ulice ni u fantastično vrijeme Franje Tuđmana, a zašto bi onda sad?

Ekonomija totalno razmrdana bez da je itko riječi reako.

Nama je možda potrebno nešto poput Crvenih Brigada da malo efikasnijim metodama utjera strah u kosti našoj "eliti".
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:13   #32
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
Ooops , na to smo zaboravili. Ali ne mijenja znatno stvari, osnovica je 400kn znači 250% je tisuću kn. Znači primanja prosječnog slijepca su 1000 kn + 200-370kn. Kao što rekoh, ne postoji program za zapošljavanje slijepaca. Jer se tebi ovo čini dovoljno za pristojan život.
Gle, radi se o osobnoj invalidnini, pravo na nju dobijaš odlukom centra za socijalnu skrb. Dobijaju je obično mlađi od 18 godina, do prvog zaposlenja (i invalidi imaju pravo na rad ne?)....googlaj malo, ima tu i drugih osnova za primanja.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:16   #33
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Gle, radi se o osobnoj invalidnini, pravo na nju dobijaš odlukom centra za socijalnu skrb. Dobijaju je obično mlađi od 18 godina, do prvog zaposlenja (i invalidi imaju pravo na rad ne?)....googlaj malo, ima tu i drugih osnova za primanja.
Da im je dobro ne bi se bunili a nedavno je udruga slijepih imala prosvjed na trgu. Veći je čak problem što ne postoji program za zapošljavanje što bi im bila osnova za dostojanstven život. Ali ošli smo u offtopic...
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:17   #34
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
Gledaj odi sa takvom patetikom na LJES. Ja sam dao par primjera a moglo bi ih se navesti još stotine.
A što se tiče tog preseravanja morati će više raditi, ona je jako predana svome poslu pa stalno kod kuće radi za djecu plakate, igre i pripreme sa slikicama i raznim pičkama materinama da djeci težak predmet učini pristupačnim(što joj naravno ne utječe na plaću).S obzirom da imam dva frenda programera mirne duše mogu reći da radi više od prosječnog programera i uz to puno plemenitiji i za društvo bitniji (iako to ne shvaća) posao. Ali naravno to nije tip stvari koji se cijeni u ovoj zemlji, sve je samo para.
jebi ga pušiona, nek radi u privatni vrtić za dicu elite, tamo će se trud cijenit i plaćat......

svi bi na državne jasle i od tog dobro živit, a nitko ne bi poreze plaćao, pa od kud jebemu......

nije ni moja plaća veća, al boli me kurac,na državne sam jasle, zaštićen ko lički međed, odradim onoliko koliko procjenim da trebam s obzirom na plaću, ostatak fuševi, malo na crnjaka itd....

nema sentimenta, nema obraza, kapitalizam braco, svima a ne samo njima
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:23   #35
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
jebi ga pušiona, nek radi u privatni vrtić za dicu elite, tamo će se trud cijenit i plaćat......

svi bi na državne jasle i od tog dobro živit, a nitko ne bi poreze plaćao, pa od kud jebemu......

nije ni moja plaća veća, al boli me kurac,na državne sam jasle, zaštićen ko lički međed, odradim onoliko koliko procjenim da trebam s obzirom na plaću, ostatak fuševi, malo na crnjaka itd....

nema sentimenta, nema obraza, kapitalizam braco, svima a ne samo njima
Ha gledaj, ona čak ni ne kuka toliko zbog plaće jer voli djecu i svoj posao. Više sam ja ljut na državu jer mi je žao nje i sličnih.
Kapitalizam jebiga, ali sve ima granice pristojnosti. Svim privatnicima, obrtnicima, manekenkama i nogometašima djeca idu u javne škole gdje ljudi rade za crkavicu. I kada se nađe netko predan, tko i za tu crkavicu daje sve od sebe ljudi ga smatraju budalom. Jer u ovom društvu pamet se mjeri u kunama (neki i po eurima)
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:25   #36
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ljudi nisu izlazili na ulice ni u fantastično vrijeme Franje Tuđmana, a zašto bi onda sad?

Ekonomija totalno razmrdana bez da je itko riječi reako.

Nama je možda potrebno nešto poput Crvenih Brigada da malo efikasnijim metodama utjera strah u kosti našoj "eliti".
Ti ponesi eksploziv ja ću napravit satni mehanizam.
detuđmanizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:38   #37
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
Ha gledaj, ona čak ni ne kuka toliko zbog plaće jer voli djecu i svoj posao. Više sam ja ljut na državu jer mi je žao nje i sličnih.
Kapitalizam jebiga, ali sve ima granice pristojnosti. Svim privatnicima, obrtnicima, manekenkama i nogometašima djeca idu u javne škole gdje ljudi rade za crkavicu. I kada se nađe netko predan, tko i za tu crkavicu daje sve od sebe ljudi ga smatraju budalom. Jer u ovom društvu pamet se mjeri u kunama (neki i po eurima)
U kapitalizmu nema granica i nema pristojnosti, kurvaš vlastitu majku, kolješ djecu, prodaješ kondome s isusovim likom.....sve prolazi, ograničen si samo samim sobom. Samo je jedno mjerilo....profit, profit i profit.

I samo je jedan način borbe protiv takvog sustava....znaš onu našu staru - ne možeš ti mene toliko malo platit koliko ja mogu ne radit!

I zato nitko ni ne izlazi na ulice...je da je malo, ali kad bi se gledalo koliko stvarno zaradimo svojim trudom, i to malo je previše

Zadnje uređivanje Rain : 05.03.2008. at 01:40. Reason: slovo
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 07:25   #38
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Stvar je mentaliteta, radije ćemo šutit i trpit dok možemo, a kad nebumo više mogi - bit će kasno. Nije stvar ničeg drugog, gledajte francuze: svako malo prosvjedi, gledajte srbe, pa oni iz dosade prosvjeduju! Nije da ja ne bi volio nasred Zagreba jedan "Kosovo je Srbija" marš, ili ak ne u centru onda barem u Avenue Mallu, sad pred ljeto kad dođu nove kolekcije. Ali stvar je isključivo u mentalitetu, ljudi kukaju, a neće nikaj napravit.
Primjer 1: rođak u slavoniji stalno kuka kako se loše živi, nema posla, da je Hrvatska zaboravila svoju žitnicu, da su im političari okrenuli leđa, no svaki jebeni put glasa za jednu te istu (zna se koju) stranku, a kad mu kažem da bi možda mogao svojim glasom nekaj promjenit odgovor je ili "A šta će jedan moj glas značit?!" ili "Ma da ne bi glaso za komuniste!". I dok su ti "komunisti" u oporbi, njegovi koaliraju sa srbima.
Primjer 2: Susjed kuka kako je teško, cijene rastu a plače su dole. Pričamo tako pred zgradom, i kažem kako su u četvrtom mjesecu prosvjedi, a odgovor je "Ma kaj oni moreju napravit, to su sve besposličari sa velikim plačama, kao da je njima stalo do nas!".
I dok su ljudi takvi, ne zaslužujemo promjenu, ne zaslužujemo viši standard jer smo kolektivno jedno veliko 4,5 - milijunsko stado ovaca. I ako ja sa 17 godina iz četveročlane obitelji sa dva učenika i mjesečnim prihodima nešto većim od 20,000 kn ogu sa frendovima planirat kak bumo išli na prosvjed, zakaj ne bi išli oni čije živote to pogađa sigurno više neg moj. Zašto? Neznam, pitajte ih. Ali ako se na prosvjedu nezavisnom od ikakve političke stranke i sl. stvari kojemu je samo cilj da ona većina naroda koji teško živi - počne živjeti bolje, nemre skupit bar 100,000 ljudi u milijunskoj metropoli, onda zaslužujemo prosjački štap, a ne ovo malo kaj imamo.

Da su bar svi mladi ljudi takvi kao ti!

Na žalost,zapali smo svi skupa u nekakvu apatiju i nezainteresiranost.kao da nikog ništa ne zanima.Nikog ne možeš zainteresirati i pokrenuti ni za što.

No,ipak se nemojmo zavaravati.
Dobro nam je.
Žalimo se kao na cijene benzina.
Jutros,kad sam išao na posao ( idem biciklom,redovito,oko 5 km u jednom smjeru ) automobila na cesti kao i uvijek.Gužva.Od petnaestak automobila prosječno je samo u jednom više od jedne osobe.
Kupuju se novi automobili.
Kupuju se fancy mobiteli.
Kupuju se plazma televizori.
Pune su krčme.

Nije nam loše.

Svaka druga propalica ima braniteljske povlastice,mirovine,ne radi.
Kako ne bi glasali za,zna se koga?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 08:31   #39
Hrvati su prelijeni za izlazak na ulicu, jedino ako bi mogli poslati izaslanika umjesto sebe, onda da.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 08:52   #40
Quote:
detuđmanizator kaže: Pogledaj post
...
Podatak br. 2 (prosvjetni radnici) plaća pripravnika u prosvjeti je 3500kn, kao što rekoh cura mi je pripravnik u školi
pa šta, ja sam završio FER pa sam imao početnu plaću 3,5kkn + 1kkn putnih troškova. prije par godina. pa je nakon nekog vremena sve došlo na svoje.

ljudi moji, pa vi bi sve i odmah, to tako ne ide.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.