Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 20:54   #41
ženske,

stavila sam svoju mini kolekciju u topic "izrada pozivnica, zahvalnica, itd..." zaboravila sam puni naziv...

al evo da stavim i ovdje, kad je to već "moj topic".

dakle, ovo je zahvalnica:


Uploaded with ImageShack.us

pozivnica:


Uploaded with ImageShack.us

konfetić:


Uploaded with ImageShack.us

moram još napraviti jelovnik, kartice za drvo želja i brojeve za stolove... al sve će biti od tog kartona i na tu foru... jelovnik će biti sličan zahvalnici tako da je to cijela kolekcija...

kak sam i tamo napisala... angel collection ... haha

još uvijek tražim anđeleke koje ću poklanjati ali za to se ne brinem, ako ništa drugo oko božića će biti toga na bacanje pa ću sigurno naći ono što tražim.

samo mali podsjetnik, datum svadbe je 20.05.2011... tako da definitivno imam vremena...

javite kak vam se čini...

Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 21:10   #42
evo i ovdje, meni se jako, jako, jako sviđa!!!! i jedva čekam da se bacimo na izradu...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 20:36   #43
krasno si to napravila
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:55   #44
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
krasno si to napravila
hvala, Zvrksa... to je za sada samo primjerak za pokazivanje, bit će puno urednije i ravnije kad će se raditi za stvarno...
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 17:58   #45
nema na čemu... krasno je i ovako, može biti još samo savršenije
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 19:47   #46
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
nema na čemu... krasno je i ovako, može biti još samo savršenije
no pa sad stvarno cvjetam...

ma zapravo jedva čekam da ukomponiram i tekst u fontu koji sam odredila pa da vidim onda konačno proizvod... i samo te anđelke treba okrenuti na drugu stranu i to je to...

bila sam toliko u nekom transu dok sam ih radila da nisam pazila na te sitnice... zapravo sam samo htjela mami pokazati kaj to točno imam u glavi i na kraju završila s tim da imam gotov proizvod... hahaha
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 21:36   #47
evo da malo oživim vlastitu temu, pod topic "izrada pozivnica" sam stavila definitivni izgled pozivnica za naše vjenčanje koje sam danas osmislila.

odustali smo od onog prvog jer nam se zapravo ta boja s ničime nije poklapala, a i ovaj oblik pozivnice nam se više sviđa, a da ne pričam o enormnoj uštedi.
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 12:43   #48
Ma znam da si sigurno i sama već vidjela, ali ne bi li ovako nešto za poklone gostima sama radila http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski?
(kalupi za anđele, mislim).
Mi smo kupili kalupe kojih ovdje nema, ali imat će ih opet za BOžić sigurno -za odlijevanje figurica anđela od gipsa
obojili smo ih u zlatnu akril boju, i napravili rupice čačkalicama dok se smjesa još bila sušila, provukli traku i poklanjali ljudima pakete od 5 kao ukrase za bor
Sad radimo isto tako nešto za vjenčanje - odlivena srca od gipsa, na koje smo nakeljili magnet, da budu za fridž ili nekaj
Kak ti to zvuči? Jeftino i zabavno, kao mala djeca smo se smijali dok smo ih spremali
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 12:51   #49
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Ma znam da si sigurno i sama već vidjela, ali ne bi li ovako nešto za poklone gostima sama radila http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski?
(kalupi za anđele, mislim).
Mi smo kupili kalupe kojih ovdje nema, ali imat će ih opet za BOžić sigurno -za odlijevanje figurica anđela od gipsa
obojili smo ih u zlatnu akril boju, i napravili rupice čačkalicama dok se smjesa još bila sušila, provukli traku i poklanjali ljudima pakete od 5 kao ukrase za bor
Sad radimo isto tako nešto za vjenčanje - odlivena srca od gipsa, na koje smo nakeljili magnet, da budu za fridž ili nekaj
Kak ti to zvuči? Jeftino i zabavno, kao mala djeca smo se smijali dok smo ih spremali
vidiš, pa nije ti ni to loša ideja... treba imat opcije... ma nekako ono što sam vidjela u angelus artu (bez uvrede bilo kome) mi baš nije bilo ono što sam zamišljala pa sam odustala od kalupa...

imam jednu opciju u 10. mjesecu vezano uz anđele, samo moram biti strpljiva. ali ako to prodane, definitivno ću ovo uzeti u obzir jer vidim da tu ima različitih oblika pa ne mora svaki biti isti za svakog gosta... bilo bi guba da dobiju različite.

ali u svakom slučaju si mi dala ideju gdje ću potrošiti brdo novaca za božićno vrijeme... hahaha
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:10   #50
Nemam na žalost slike kakvi su kada se oboje, ali slikala sam te kalupe koje imamo: http://i939.photobucket.com/albums/a...neslike083.jpg
Taj keraflot je jako jeftin, a 1kg ti napravi 20 tih anđela
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:29   #51
kak dobra ideja HOH. ako ne sad, a onda na božić ću se bacit u neku izradu
hehe
joj, na kraju ću imat i konfeta i pozivnica i zahvalnica, samo vjenčanicu ne,
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:33   #52
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Nemam na žalost slike kakvi su kada se oboje, ali slikala sam te kalupe koje imamo: http://i939.photobucket.com/albums/a...neslike083.jpg
Taj keraflot je jako jeftin, a 1kg ti napravi 20 tih anđela
super, hvala na savjetu! javim ti se na pp za detalje ako će mi trebati, može?
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 14:58   #53
Enitajm da i ja kome pomognem umjesto što samo kradem ideje
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 13:38   #54
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Nemam na žalost slike kakvi su kada se oboje, ali slikala sam te kalupe koje imamo: http://i939.photobucket.com/albums/a...neslike083.jpg
Taj keraflot je jako jeftin, a 1kg ti napravi 20 tih anđela
koliko dođe taj keraflot?
jel imaš sliku tih srca koja radiš?
jel to lako za napravit?
meni treba nešto za moje vrećice al još nisam ništa povoljno našla... Mislila sam anđele kupit i stavit al preskupi su pa razmišljam da nešto napravim..
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 14:17   #55
Ma to je ustvari običan gips, 1kg je 16,40 u Chemaco-u, a sigurna sam da negdje možda i jeftinije
Od jedne kg toga dobiješ 25 tih srca. Baš smo sad u izradi za vjenčanje pa postam večeras da vidiš.
Inače to izgleda ovako: http://i939.photobucket.com/albums/a...neslike082.jpg

Za napraviti je superlako, točno imaš omjere vode i gipsa koliko treba smiješati, ulieš smjesu u kalupe (prije samo s kistićem malo detaljnije razmažeš malo smjese po kalupu, da ti se ne stvore zračni mjehurići kad uliješ ostatak), i počekaš 45min. da se stvrdnu. Izvadiš van, malo rubove (ako su oštri) oguliš nožićem i voila! Onda staviš koju god akrilnu boju hoćeš
Da ne zaboravim, nakon nekih 15min. samo probušiš u smjesi u kalupu rupicu sa čačkalicom tamo gdje bi vrpcu provlačila, tada bi smjesa već trebala biti dovoljno čvrsta da ostane oblik rupice. NE ostavljaj čačkalicu unutra, jer će bit zajebano čupat ju van
Magnetiće smo kupili u knjižari na Cvjetnom, imaju i u Chemacu ili bilo gdje, silikonskim pištoljem ga prikeljiš na gotova srca i amen
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 14:29   #56
hvala ti puno. ja bi samo ova glatka možeš mi samo reć koliko su velika ova srca, tj promjer?
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 14:34   #57
Hmmmmmm...ovo manje cca.4cm, ovo veće oko 6cm? loše ti meni idu centimetri, to ovako po nekom pamćenju...na poslu sam, javim kad dođem doma
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 14:44   #58
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Hmmmmmm...ovo manje cca.4cm, ovo veće oko 6cm? loše ti meni idu centimetri, to ovako po nekom pamćenju...na poslu sam, javim kad dođem doma
hvala
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:00   #59
Ja sam za radionicu za Bozic kupila kalup sa andelima i mislim da bi ti jako pasali. Nisam sigurna jesam li kupila kalup u Lumosu (Petrinjska) ili u NB hobby (Kustosija). Evo jedne gdje se vidi andelak.

http://img686.imageshack.us/content_...pg&via=mupload

P.S. Ja mijesam masu sa gipsom ili cak radim kompletno u gipsu. Od ciste mase su samo jace bijeli nego u samom gipsu. Probaj mijesati pa odluci sama
mica-leica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:08   #60
joj, curke, ovo su vam sve super ideje... s obzirom da je moja mama zadužena za taj dio baš ću joj predložiti pa da vidimo...

mica-leica, ovaj tvoj anđelak je presladak!!
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.