Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 12:21   #61
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo da ovakve teme otvaraju samo žene, dok kod muških nisam imao prilike čitati ovakvo nešto.
Pa sad mi vi recite tko voli iskrenije, muškarci koji ženu prihvaćaju onakvu kakva je ili žene kod kojih muškarac mora zadovoljiti malu milijardu kriterija i popunit hrpu kvačica na nekakvim imaginarnim listama? Jel autorica teme gleda na tog tipa kao potencijalnog dečka ili bankomata koji će joj plaćat izlaske?
Autorici teme savjetujem da ne ulazi u takvu vezu jer će joj se stalno vrtit po glavi to što nema posao. Reci mu da ti se javi kad se zaposli ako će htjet. Da radi za 7-8000kn vjerojatno bi bio savršen.
nek vi nemate kvačice, koje se odnose na svaki detalj u fizičkom izgledu. i onda ostavite tu istu ljubljenu ženu kad se malo udeblja. a da ste sponzori i da gledate lovu to je točno, forum i forumske teme nisu ultimativno mjesto za potvrđivanje stvari u svijetu
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:21   #62
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ali kakve to implikacije ima na osobnost, na muškarca. fakat ono "hrani te mama". na socijalne vještine? ma tisuću tu posljedica ima
Jedna stvar je da osoba tijekom veze ostane neko vrijeme bez posla, pa traži, ali u samom startu da je nezaposlen, ja osobno s takvim ne bi imala posla, ma koliko vi sad sudili o tome.
Ne mogu imati dobro mišljenje o muškarcu koji je ovisan o nekom da ga oblači, hrani....jbg
Splicanka123 is offline  
Old 07.06.2016., 12:21   #63
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo da ovakve teme otvaraju samo žene, dok kod muških nisam imao prilike čitati ovakvo nešto.
Pa sad mi vi recite tko voli iskrenije, muškarci koji ženu prihvaćaju onakvu kakva je ili žene kod kojih muškarac mora zadovoljiti malu milijardu kriterija i popunit hrpu kvačica na nekakvim imaginarnim listama? Jel autorica teme gleda na tog tipa kao potencijalnog dečka ili bankomata koji će joj plaćat izlaske?
Autorici teme savjetujem da ne ulazi u takvu vezu jer će joj se stalno vrtit po glavi to što nema posao. Reci mu da ti se javi kad se zaposli ako će htjet. Da radi za 7-8000kn vjerojatno bi bio savršen.
Dokaz da su oni muskarci koji se hvale opcom racionalnoscu muskog roda, smijesni klaunovi. Muskarac je emotivno nestabilan i jednako donosi odluke pod utjecajem emocija, za sto cesto optuzuje zene.

Upravo na ovakvim temama pada ona teorija o "muskoj racionalnosti".

Ljubav je iracionalna.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 07.06.2016., 12:21   #64
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo da ovakve teme otvaraju samo žene, dok kod muških nisam imao prilike čitati ovakvo nešto.
Pa sad mi vi recite tko voli iskrenije, muškarci koji ženu prihvaćaju onakvu kakva je ili žene kod kojih muškarac mora zadovoljiti malu milijardu kriterija i popunit hrpu kvačica na nekakvim imaginarnim check-listama? Jel autorica teme gleda na tog tipa kao potencijalnog dečka ili bankomata koji će joj plaćat izlaske?
Autorici teme savjetujem da ne ulazi u takvu vezu jer će joj se stalno vrtit po glavi to što nema posao. Reci mu da ti se javi kad se zaposli ako će htjet. Da radi za 7-8000kn vjerojatno bi bio savršen.
U ovom slučaju bi ona mogla biti bankomat njemu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 12:22   #65
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Bolje raditi ikakav posao nego nikakav, muškarac treba privređivati i to je moj stav.
Sve ovisi o životnom stilu i željama i koliko se one poklapaju i preklapaju.
To da muškarac MORA zarađivati je jedna od generalnih problema društva.
Muškarac MORA zarađivati, ne SMIJE biti slab, TREBA biti čvrst.
Puno toga mu je na leđima, ne dozvoljavaju mu se slabosti.
Isto tako mi žene MORAMO biti lijepe, ne SMIJEMO biti drske, TREBAMO razumijeti svog muškarca.

Naravno da je ovo sve puno generaliziranja, ali poanta je da ti okovi moraju popustiti jer ćemo svi živjeti u tjeskobi onoga što moramo i trebamo.

Puno je to modalnih glagola i ograničenja, umjesto da budemo ono što jesmo ako to jesmo.
Pjegavi poriluk is offline  
Old 07.06.2016., 12:23   #66
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ali zahtjevaju vrijeme, strpljenje i boravak u kući. i jebenu svakodnevnost. auto ne popravljaš svaki dan, ali ručak svaki dan i to onda kvoca u mozak taj zadatak
Nisam ni znao koliko posla sam odradio ne smatrajući to ikakvim poslom. Odo u penziju.
ZloPrase is offline  
Old 07.06.2016., 12:23   #67
Ajme kolika bura zbog teme..razumijem ja nezaposlenost no stanje je takvo kakvo je, mnogo ljudi opet radi no mnogo ih i ne radi..pitale me frendice već što je on, čime se bavi..nisam rekla istinu jer već vidim neodobravanja..mislim da je u redu ga poštedjet tih stvari..
nivessica is offline  
Old 07.06.2016., 12:24   #68
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo da ovakve teme otvaraju samo žene, dok kod muških nisam imao prilike čitati ovakvo nešto.
Pa sad mi vi recite tko voli iskrenije, muškarci koji ženu prihvaćaju onakvu kakva je ili žene kod kojih muškarac mora zadovoljiti malu milijardu kriterija i popunit hrpu kvačica na nekakvim imaginarnim check-listama? Jel autorica teme gleda na tog tipa kao potencijalnog dečka ili bankomata koji će joj plaćat izlaske?
Autorici teme savjetujem da ne ulazi u takvu vezu jer će joj se stalno vrtit po glavi to što nema posao. Reci mu da ti se javi kad se zaposli ako će htjet. Da radi za 7-8000kn vjerojatno bi bio savršen.
al nisi napomenio da je lik zgodan...
zbog ovaki tema i zenskog razmisljanja
mi drago sto nemam curu...

bolje bit sam jbt...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 12:25   #69
Meni je to jednako loše bilo žena ili muškarac, uvijek cu vise poštivati osobe koje se trude i rade. A u principu zenama se gleda kroz prste ako rode vise djece, sto je po meni sasvim uredu
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 12:26   #70
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Čemu ovo naglašavanje muškarac, šta to znači da je to kod žena opcionalno?
Zato jer je tema takva...ali da, govorim za oba spola.
Splicanka123 is offline  
Old 07.06.2016., 12:26   #71
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Meni je to jednako loše bilo žena ili muškarac, uvijek cu vise poštivati osobe moje se trude i rade. A u principu zenama se gleda kroz prste ako rode vise djece, sto je po meni sasvim uredu
Osim što je krajnje licemjerno i seksistički.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 12:30   #72
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Nisam ni znao koliko posla sam odradio ne smatrajući to ikakvim poslom. Odo u penziju.
ne znam meni je nekad teže to po kući raditi nego ono što moram na poslu. ali ovisi i kako sam raspoložena. kad kažem teže prije svega mislim na monotoniju, i što me veže za kuću. recimo ako hoću baš da napravim neki dobar ručak, moram otići po namirnice, skuhati, pospremiti itd sve skupa 3 sata. a možeš napraviti i nešto instant ali to smatram tek tako ok ručkom
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:30   #73
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
može odraditi sve poslove koje bi inače morali platiti. recimo vrtlara, stolara, vodoinstalatera, električara i sve vrste majstora. nek radi poslove koji su financijski isplativi, po kući. i automehaničara. sve te ljude moram platiti, kad je potreba, nek onda taj partner koji ne radi sve to nauči raditi, da ne moramo plaćati. pošto nije lijen, posvetit će se tome da to nauči. umjesto da ide učit programiranje i tečajeve jezika, od čega nikad neće imati ništa
To su poslovi, kojima se bave osobe sa srednjom stručnom spremom. Za jednog inženjera je to teško poniženje, jer je učio na faksu za ništa, trudio se za ništa, da bi ga na kraju proglasili zgubidanom i nametali mu poslove šljakera.

Bolje onda da nauči jezike, marketing, programiranje, stekne nekakve certifikate, koji će mu na neki način osigurati bolji posao, umjesto da se ovako ponižava.
klokanovac is offline  
Old 07.06.2016., 12:30   #74
Mensečini da autoricu ne zabrinjava toliko njegova nezaposlenost već životni stil općenito.

On je, prepostavljam, slobodnoumni šarmer koji je nekako...lepršav.
Osjećaš se nesigurno kraj takvog stila života, a ne kraj njegove nezaposlenosti.
Pjegavi poriluk is offline  
Old 07.06.2016., 12:31   #75
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Dokaz da su oni muskarci koji se hvale opcom racionalnoscu muskog roda, smijesni klaunovi. Muskarac je emotivno nestabilan i jednako donosi odluke pod utjecajem emocija, za sto cesto optuzuje zene.

Upravo na ovakvim temama pada ona teorija o "muskoj racionalnosti".

Ljubav je iracionalna.
Stvar kulture koja zahtijeva od žene da bude rasplodna krava a muškarac zaprežni vol.

A sad nakon što su se krave izborile da se rasplodna očekivanja s njih skinu, čudimo se čudom što su i volovi nešto postali jogunasti.
ZloPrase is offline  
Old 07.06.2016., 12:32   #76
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
To su poslovi, kojima se bave osobe sa srednjom stručnom spremom. Za jednog inženjera je to teško poniženje, jer je učio na faksu za ništa, trudio se za ništa, da bi ga na kraju proglasili zgubidanom i nametali mu poslove šljakera.

Bolje onda da nauči jezike, marketing, programiranje, stekne nekakve certifikate, koji će mu na neki način osigurati bolji posao, umjesto da se ovako ponižava.
inženjer će teško biti bez posla, ne znam nijednog bez posla. doduše svi su potplaćeni, svakako su njihove plaće malo veće od prosjeka, ali s obzirom na struku, trebaju biti 3x veće

to si bio sarkastičan. može on imati sto certifikata ništa se to ne pika. doma mora odraditi te poslove, osim ako nema para za osobno osoblje
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:33   #77
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Mensečini da autoricu ne zabrinjava toliko njegova nezaposlenost već životni stil općenito.

On je, prepostavljam, slobodnoumni šarmer koji je nekako...lepršav.
Osjećaš se nesigurno kraj takvog stila života, a ne kraj njegove nezaposlenosti.
I naravno prije bi umrla nego priznala tako šta.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 12:33   #78
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne znam meni je nekad teže to po kući raditi nego ono što moram na poslu. ali ovisi i kako sam raspoložena. kad kažem teže prije svega mislim na monotoniju, i što me veže za kuću. recimo ako hoću baš da napravim neki dobar ručak, moram otići po namirnice, skuhati, pospremiti itd sve skupa 3 sata. a možeš napraviti i nešto instant ali to smatram tek tako ok ručkom
pa doma se nekad vise naradis neg na poslu...
neovisno jel imas stan il kucu,

istina... uviek nes za cistit. nes se pokida, digne se laminat , peres ves, masina nes pocne trokirat pa rastavljat..

kucanice nitko ne cijeni
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 07.06.2016., 12:33   #79
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
fizicki prezgodan ti je lik

kolko imas godina 12?

a daj...


kakva veza sto neradi? kolko ljudi neradi, imaju zavrseni faks i sve te lakrdije u mom mjestu sami taki...faks zavrseni sjede doma..ak neas veze nemas ni posla
ok je kaj neradi al je problem kaj je prezgodan?
kakve partnere tražit ako ne one koji su nam zgodni il odraslije rečeno, fizički privlačni ?

još ak ima karakter i iste želje...
Complicated is offline  
Old 07.06.2016., 12:34   #80
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Sve ovisi o životnom stilu i željama i koliko se one poklapaju i preklapaju.
To da muškarac MORA zarađivati je jedna od generalnih problema društva.
Muškarac MORA zarađivati, ne SMIJE biti slab, TREBA biti čvrst.
Puno toga mu je na leđima, ne dozvoljavaju mu se slabosti.
Isto tako mi žene MORAMO biti lijepe, ne SMIJEMO biti drske, TREBAMO razumijeti svog muškarca.

Naravno da je ovo sve puno generaliziranja, ali poanta je da ti okovi moraju popustiti jer ćemo svi živjeti u tjeskobi onoga što moramo i trebamo.

Puno je to modalnih glagola i ograničenja, umjesto da budemo ono što jesmo ako to jesmo.
Ja nikada od partnera nisam tražila šta samo ja njemu ne mogu pružiti, sam o sam govorila svoje mišljenje.
Tražim samo ravnopravnost, ne mora on biti bolji od mene ali ne smije biti slabiji.
Splicanka123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger