Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 14:29   #3621
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Illy ema Sad vidim da mi je post prebačen u ovu temu za koju nisam znala da postoji, stoga ponavljam svoje pitanje...
Što kombinirati na ovu suknju?
http://i60.tinypic.com/ziswsi.jpg
Suknja mi još nije došla pa ne znam točno od kakvog je materijala.
od kud je suknja? link?
klasicna crna suknja, mozes bilo sto na nju, kosulje, majice
__________________
run 4 ur life

Zadnje uređivanje makyca : 27.01.2015. at 19:38. Reason: slika veća od 640x480 px
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 17:30   #3622
Lilit Sheinside, evo link Suknja
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:01   #3623
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Lilit Sheinside, evo link Suknja

Baš je fora suknja! Ja bih ju nosila ne neke crne, robusne čizme dolje,(takvih ove sezone ima svugdje, tipa one sa vezicama), a gore neku cvjetnu jaknicu iznad običnog T-shirta I kaput naravno ako je hladno Osobno molim kombinirat nespojivo
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 12:20   #3624
Pozdrav uskoro idem na krstitke kao gost, i sad me zanima šta bi mogla obuć, jer uopce nemam ideje?
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:36   #3625
Quote:
Beba1810 kaže: Pogledaj post
Pozdrav uskoro idem na krstitke kao gost, i sad me zanima šta bi mogla obuć, jer uopce nemam ideje?


Evo jedan prijedlog Možda dolje štikle ako ti je draže, a umjesto finog džempera neku košulju iako je meni ovo baš interesantno
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:06   #3626
Quote:
AntoniaFTG kaže: Pogledaj post


Evo jedan prijedlog Možda dolje štikle ako ti je draže, a umjesto finog džempera neku košulju iako je meni ovo baš interesantno
Antonia odlično, oduševljena sam !
Sani89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:30   #3627
Quote:
Sani89 kaže: Pogledaj post
Antonia odlično, oduševljena sam !
Hvala Uvijek ima neke ideje na pameti, pa slažem kolaže kad imam vremena za gušt
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:55   #3628
Quote:
AntoniaFTG kaže: Pogledaj post
Hvala Uvijek ima neke ideje na pameti, pa slažem kolaže kad imam vremena za gušt
Predobro.. hvala..
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:50   #3629
Quote:
Beba1810 kaže: Pogledaj post
Predobro.. hvala..



Evo još jedna, ne znam jeli preferiraš hlače ili suknje i haljine Ako bude trebalo još ideja, javi
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 01:41   #3630
Imam crnu haljinu koja se zapravo ne može nazvati haljinom :') Naručena sa ebaya,na leđima je čipka a naprijed ima isto čipke u obliku srca... E sad s obzirom da je materijal lagan,tanak da li bi to moglo izgledati na nešto ako uguram u crnu suknju pamučnu?
Ne bi htjela izgledati seljasto a što je najgore sama po sebi sam operirana od ukusa :'D
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 08:03   #3631
crno je uvijek zicer s kojim teško možeš fulati. samo pripazi da ti se ne ocrtava preko suknje materijal koji ćeš ugurati u nju. ne znam koliko je duga i široka ta haljina s ebayja koja zapravo nije haljina
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 10:02   #3632
Uska je a kratka,jedva pokrije dupe...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 10:11   #3633
https://m.facebook.com/najstore/phot...pe=1&source=42

Evo link...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 00:20   #3634
Kupila sam si tamnosmeđu torbu na rese, s metalnim detaljima. E sad na što to nositi, a da nisu traperice, bijela košuljica i bijele starke? Meni je samo to palo na pamet Za na faks, zanimaju me i boje, a i ostale ideje. Torba je kežual, ide na rame
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:47   #3635
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Kupila sam si tamnosmeđu torbu na rese, s metalnim detaljima. E sad na što to nositi, a da nisu traperice, bijela košuljica i bijele starke? Meni je samo to palo na pamet Za na faks, zanimaju me i boje, a i ostale ideje. Torba je kežual, ide na rame

Ja bih takvu torbu nosila s čizmicama kao što su ove na slici samo u bež/smeđoj varijanti. I s ovakvim tonovima, narančasto, crvenkasto, maslinasto zeleno.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 14:06   #3636
Hvala ti
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 14:34   #3637
AntoniaFTG kako slažeš ove kolaže? Koji program ili aplikaciju koristiš? Ako se smije znati... Baš mi je fora to slaganje outfita na taj način.

Kombinacije su ti mrak!

I, onaj tvoj prijedlog za moju suknju je odličan. Tnx!
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 12:31   #3638
ideje molim

uskoro sam kuma na krizmi, prvi put ikad

znači moram bit relativno pristojna

samo mi je bitno da bude što manje otvorena na prsima jer imam tetovažu pa ne bih htjela curku dovodit u neki neugodnjak di će svi buljit u kumu i sl.(malo mjesto )

štikle ne nosim, pa nešto što mogu iskombinirati eventualno na neke salonke sa kitten peticom

boje sve dolaze u obzir

trgovine, asos, vutevr

bring it on
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 13:46   #3639
Sharena loptica,mislim da s crnom pencil suknjom do koljena,bijelom bluzom i crnim balerinkama ne možeš pogriješit. Pošto je riječ o mlađoj osobi a i ta prigoda je sama po sebi zapravo vesela, preporučila bi ti da u tu klasiku uneseš malo neke lijepe pastelne boje s torbicom,nakitom ili detaljima.
Složila sam ti jedan kolaž,stvari su većinom iz Zare i H&M-a i ovu crnu pencil suknju bi mogla naći svugdje kao i crne balerinke a i ovakvu košulju ili varijaciju na temu. Mislim da se sve to može naći po gradu i isprobati ili naručiti jeftino.
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:06   #3640
hvala ti na prijedlogu
samo mi kombinacija bijele i crne nekako preziheraški izgleda, i malo me podsjeća na konobarske/bankarske uniforme

možda ako netko ima na wish listi neki jumpsuit(jel to uopce primjereno za krizmu? ) ili neka midi haljina?
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.