Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2011., 20:09   #201
Quote:
kieler kaže: Pogledaj post
@ Zoran...Taj film se nece vrtit ama bas nikada u nasim kinima

Drzava se nece,ne mora,niti vjerojatno ima plan odreci trosarina na uvoz vozila. Jedina stvar koja se moze desit je da malo korigira stope i sama imena recimo pojedinih trosarina. I na kraju,kad svi budu u slicnom ili istom polozaju i dalje ce se placat podobra cifra pri uvozu rabljenog (o kom se trenutno raspravlja,a i kog velika vecina od nas i "nišani" u EU),jer nit EU trazi da se ukinu trosarine,drzava sama ne moze podnijet tu rupu u proracunu,a i na taj nacin ce jedino uspjet regulirat stvaranje autootpada u svojim granicama.
E sad,velika vecina nit je bila u prilici kupit rabljeno u EU,nit okvirno poznaje postupak,nit poznaje stanje na trzistu takvih vozila uopce (opet na EU mislim jel).
Pod prvo,Actros,vjerujem Wonder i pokoji ostali bi trebali znati da bas i ne postoje toliko jeftinija vozila u EU (u obzir uzevsi km,stanje,godine itd. itd.),jer nije ni Svabo veslo sisao,nije toliko financijski ni mocan kao prije,a i postao je dosta stedljiv jer se boji propasti i EU i eura,pa cuva za crne dane.
Ako i nadjete dobro,mlado i jeftino vozilo,onda je to ponuda nasmijanog "arkadasha" iz Istanbula,ili naseg "zeme",koji se kune u sve zivo i mrtvo da je auto preslo "samo" 89900 km. Kupite,dopeljate doma,regate i sve to,al poslije skuzite da vas je neko od navedene gospode odradio. I da,i kod njih je to moguce,radi se,mada ne masovno kao kod nas. E sad,prava stvar,regularna i ocuvana,moguca za pronaci naravno,ali i KOSTA,tako da se na kraju racuna bas i ne isplati. Stoga se i dan danas dobro prodaju soderaske uglancane kante mladjeg godista,jer su dosta jeftinije (sa tim stanjem km jel ),izgledaju prilicno sjajno i ocuvano,i kad ljudi malo razmisle,pomire se i s tim da su zavaljeni i prevareni,al opet,noviji A6 je A6...
I onda godinama kuburaju s kvarovima i ostalim.
A i valjda je svima jasno da dok je vozilo uopce moguce dalje preprodati,tako se i postupa. Kad vec ta opcija postane problematicna,Svabo ga ili dopelja na akciju koja nudi nesto novca za staru kantu koja ce biti ekoloski zbrinuta,ili ga da za sitnu lovu u "Export only" kategoriju,bez obzira sto je vozilo staro za nase prilike "samo 7.5 godina"...
Znaci,mizerno pojeftinjenje vjerojatno,ali sad neka drasticna poboljsanja koja ce svima obezbijedit makar par godina staru E90-ku,pa da se konacno skinemo sa nasih krseva,u to cisto sumnjam...
Vrlo dobro sročeno! Da ima ovdje LIKE ili kao što ima na nekim forumima ( vBulletin) HVALA ZA OVAJ POST....odmah bi ga kliknuo!

Ako ćeš u D ( i bilo gdje u EU) kupit dobar i rabljeni auto relativno mlad, dobro ćeš se iskeširat! Pogotovo za vozila magične trojske BMW, MB i AUDI!
Evo osobno već duže tražim w203 220CDI ....pa 2001 nemreš nać ispod 12.000€! Ima ali sa 350-450.000km! OK ja radije uzimam od renomiranih trgovaca i najčešće oficijelni MB salon....

Zašto? Zato jer sam onda na sigurnoj strani! Imam garanciju od godinu dana, nema vraćene kilometraže, nema muljaže i bog te veseli.
Jeste da platim možda 1000€ više ali SIGURNOST koju imam je to vrijedna!

Neki od ovlaštenih ( oni veći) danas i ne prodaju dalje aute starije od 6 godina privatnim osobama već imaju B2B platformu gdje ide aukcija za ta vozila koja su uzeli možda pod račun za novo! Poanta jeda svaki renomirani trgovac koji dalje prodaje privatnim osobama ....izmjeni sve što je potrebno i derutno i tako upošljava svoj servis i opet ima zaradu na tome! A starije ili koje se ne isplati uređivat prodaje onda šoderašima i LITVANCIMA, Rumunjima itd!

Na dosta auta se naiđe samo ZA EKSPORT! Jer onda nema garancije ni ičega!

Gledao sam i neke E46 dizele pa ispod 10.000 ništa pošteno za naći!
A sad kad takav auto i bez trošarine da uvezeš u HR KOŠTAT ĆE TE LOVE SADA.....23% PDV ...troškovi puta ...nemoj mislit da ćeš odmah naići na auto tvojih snova čim prijeđeš granicu! A to je baš mamac i hendikep "frutek" forumaša koji stalno vise na mobile.de ili autoscout.de i njuše jeftinu bemburu!

Kad onda dođeš pogledat te primjerke ....ONDA SE BRZO OHLADIŠ i sam sebi spomiješ mamicu kako si naivan i toliko km i goriva itd ....a ono kljuse! Na slici svaki auto fino izgleda!

Ja kad vidim u oglasu da je prodavač " HAJVAN CAR" i ne gledam dalje!

umjesto na mobile i autoscout radije tražim na stranicama firmi za koje znam da prodaju samo bivšu firminu flotu ili povrat iz leasinga! Tu onda nema kupovanja mačka u vreći!

Jedna od tih firmi ti čak nudi da VJEŠTAK OD DEKRE ( besplatno) napravi s tobom probnu vožnju i obajsni razne zvukove i detalje!

A tu onda E46 novijeg godišta nećeš dobit za 3000€!



TAKO MI MLIJEKA U PRAHU ....POČET ĆU VAM SLIKAT I OVDJE OBJAVLJIVAT PONUDE RENOMIRANIH TRGOVACA ONO ŠTO IMAJU NA LAGERU I CIJENE NA STAKLU!
PA ĆE FRUTEKI brzo shvatiti da dobar i mlad auto makar rabljeni KOŠTA OHOHOHO LOVE!!!!!!!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 11.12.2011., 21:06   #202
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Nikakvih carinskih davanja niti istih sa EFEKTOM CARINE.
kad neide drugačije...

objasni mi kao malom djetetu što to znači.
što znači da neće biti nameta sa efektom carine?

da li tvrdiš da države članice EU MORAJU imati ista davanja za nove i rabljene aute?
I wonder is offline  
Old 11.12.2011., 22:05   #203
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Vrlo dobro sročeno! Da ima ovdje LIKE ili kao što ima na nekim forumima ( vBulletin) HVALA ZA OVAJ POST....odmah bi ga kliknuo!

Neki od ovlaštenih ( oni veći) danas i ne prodaju dalje aute starije od 6 godina privatnim osobama već imaju B2B platformu gdje ide aukcija za ta vozila koja su uzeli možda pod račun za novo! Poanta jeda svaki renomirani trgovac koji dalje prodaje privatnim osobama ....izmjeni sve što je potrebno i derutno i tako upošljava svoj servis i opet ima zaradu na tome! A starije ili koje se ne isplati uređivat prodaje onda šoderašima i LITVANCIMA, Rumunjima itd!

Na dosta auta se naiđe samo ZA EKSPORT! Jer onda nema garancije ni ičega!

Gledao sam i neke E46 dizele pa ispod 10.000 ništa pošteno za naći!
A sad kad takav auto i bez trošarine da uvezeš u HR KOŠTAT ĆE TE LOVE SADA.....23% PDV ...troškovi puta ...nemoj mislit da ćeš odmah naići na auto tvojih snova čim prijeđeš granicu! A to je baš mamac i hendikep "frutek" forumaša koji stalno vise na mobile.de ili autoscout.de i njuše jeftinu bemburu!

Kad onda dođeš pogledat te primjerke ....ONDA SE BRZO OHLADIŠ i sam sebi spomiješ mamicu kako si naivan i toliko km i goriva itd ....a ono kljuse! Na slici svaki auto fino izgleda!

Ja kad vidim u oglasu da je prodavač " HAJVAN CAR" i ne gledam dalje!

TAKO MI MLIJEKA U PRAHU ....POČET ĆU VAM SLIKAT I OVDJE OBJAVLJIVAT PONUDE RENOMIRANIH TRGOVACA ONO ŠTO IMAJU NA LAGERU I CIJENE NA STAKLU!
Hvala tebi,i drago mi je sto sam te pogodio...
Dakle,kao sto rekoh,dokle god postoji mogucnost daljnje eksploatacije vozila,tako se i postupa. Cim vozilo ne zadovoljava norme koje se od njega traze,salje ga se tamo gdje ce zadovoljit,da ne nabrajam i objasnjavam,svima je valjda jasno u kom smjeru sve to ide...
Tu nastupa ovaj carobni izraz "For export only" ili ti ga "nur fuer Haendler oder Export,dosta jeftino,kilometraza nestvarno prihvatljiva,opce stanje na prvu ruku i nije bas,al svejedno skoro svi kupe bas to vozilo,jer je vec predodredjeno za izvoz,samim tim garantira dobar posao jel .
Navedene web portale sa oglasima necu komentirat,mislim da i nasa njuska i slicni mogu bit dobra usporedba s tim. Preprodavaci,privatne autokuce polovnjaca,i pokoji prevarant s klauzulom uplate unaprijed. Stoga,onaj koji svoj sud i predodzbu stvara i bazira na osnovu navedenih portala,mislim da treba zaobic bilo kakve ozbiljnije teme o rabljenim izvana,dok se osobno ne uvjeri u stvarno stanje. No,prvo nek probere "hendlere" s nasih prostora,da bar nema problem s jezicnom barijerom. Nakon svega toga ce pojedinim valjda bit makar malo jasnije da ne postoje jeftina vozila,da se opce stanje i manji broj km placa (kao i svugdje jel ),da ne postoje posteni preprodavaci bilo cega,i da se neka davanja,trosarine,naknade,doplacivanja,takse,kako god oni to nazvali,moraju platit i placat ce se,jer u protivnom ce se ionako krhki sustav urusit bez takve financijske pomoci kroz godinu.
Opet na kraju ponavljam....
Hoce li bit lakse uopce otici i kupiti vozilo u EU? Da.
Hoce li biti lakse pronaci to vozilo? Ovisi od onoga ko trazi,znaci situacija nam je ista ili slicna trenutno kao sto ce bit ubuduce.
Hocemo li mi na kraju svega osjetit bitno (citaj financijski) tu promjenu tj. ulazak u EU? Minimalno da,kardinalne promjene ne treba ocekivat,jer nit ce nam standard odjednom dopustit da se baziramo na intenzivno trazenje dobrog rabljenog u EU,drzava nece odustat od trosarina,a i u slucaju prigovora od E-komisije ili suda,onda ce reorganiriranjem i reimenovanjem trosarina stvorit druge namete,i na istom smo.
Dakle,suplja je i prica,a i nadanja da cemo za godinu dvije vozit mečke i bemvejce stare koju godinu,sa 27 000 km,i full opremom,jer nit se takvi uopce prodaju,i na zapadu cak,nit cemo mi imat love za njih takve,nit ce netko cuvat bas samo te dobre primjerke za nas. Zeme i Arkadashi pogotovu
__________________
Potpis? Pa čime da se potpišem,prstom jel...
kieler is offline  
Old 12.12.2011., 06:44   #204
U jednoj stvari nisi u pravu a to je da se na njuškalu kao i u svakom oglasniku nalaze samo nakupci i sl, kupio sam 3 auta prek njuškala od privatnih vlasnika i 1 prodao i sve je bilo korektno, da ima puno škarta ima, al da je sve škart a u dealera je cvjeće nebi išlo, počesto dealer kupi prek oglasnika ili na hrelji malo preuredi u svojoj radioni i parkira u dvorište...

Ovo kaj actros veli je nešt drugo ovlašteni dealer mb-a to ima ak se ne varam i kod nas preko mb zastupstva...
yedwy is offline  
Old 12.12.2011., 07:24   #205
Misljenja sam da se nece nista promjeniti na bolje. Mozda ce jedino bit moguce oldtimere jeftino uvozit u prvom koraku ali u drugom ce te oderat s porezom na luxuz. A sto se tice novih i novijih misljenja sam da ce bit neko ogranicenje na 2 ili 3 godine pravdano eco normama i starom tehnologijom citaj visokim davanjima.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 12.12.2011., 08:54   #206
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Ovo kaj actros veli je nešt drugo ovlašteni dealer mb-a to ima ak se ne varam i kod nas preko mb zastupstva...
Poanta je da u D kod dealera MB-a teško ćeš naći starije od 5-6 godina, a da bi kod njega našao nešto rabljeno što nema zvijezdu? NEMA ŠANSE!

Nisu ni oni ludi! Svi su oni u nekim odnosima sa trgovcima drugih marki pa onda kad i uzmu pod račun recimo BMW...taj je BMW procjenjen od "kolege" koji se bavi njima! I kad uđe na dvorište ( onda kad predaju prodani novi MB) odmah ga se proslijedi i tom kolegi da ga on dalje utapa!

Dok kod VW, Renault, Citroen možeš naći rabljene drugih marki!

Ja kad tražim novije godište onda gledam na internetu kod "Rosier" oni drže sve kod nas tražene poglavito MB, BMW i AUDI ...
Za Mercedesa odem na mercedesovu online tražilicu ...vrlo komforna i bogata u detaljima ....i izbaci mi sve što MB dealeri imaju rabljeno da ispunjava moje kriterije...

Firma DAT AUTOHUS ima povrat leasinga ....svih marki i godišta isto komforna tražilica, vještak s tobom gleda i kaže što se treba ako treba mjenjat i koliki su troškovi .....ako već DAT nije promjenio sve relevantno jer ti daju garanciju ....

Kad sam prije 2 godine ono tražio i kupio ( ako se sjećaš) onaj crveni 250 Turbodizel ( 5 cilindri iz 124ke , nepoderiv motor) njega sam slučajno našao i to sam sjetio jednog starog trgovca koji je trgovao samo Mercedesima, a bio je poznat po jednom detalju....kaže uzmi i vozi mjesec dana, ako misliš da si se zaje....dovezi nazad i vratim ti lovu! Nažalost taj je čovjek umro ali prezeo je jedan koji mu je bio susjed i koji ima servis .....i ono najbolje ..za njegove stare mušterije posluje po istom SISTEMU!
Čak mi je dao svoje crvene tablice da ne uzimam one privremene i odvezem auto doma na registraciju!

Sad tražim w203 iz zadnje serije prije w204 ali nema ih ni za lijek ...ima ali ko da su od ZLATA! Ili ako naletim na povoljnog w204!
to moraš imat stvarno sreću da je recimo auto tek stavljen u prodaju ....odmah ga zakapariš ( EC kartica s dovoljno pokrića) ili nazovem s mobitela banku i dam podatke za prebacivanje dritto na račun trgovca! ( EC --kod nas Maestro kartica kod mene ima dnevni limit od 1000€ na moj zahtjev, da u slučaju gubitka ili screeninga ne može očistiti račun dok si reko "popocatepetl" )
Ili se kupuje od znanaca.....u mojoj "stammkneipe" znam ko kaj vozi i dam do znanja da me zanima i ako bude prodavao da mi da ponudu!
Isto tako kod mog "servisera" tu gdje sam preselio ima jedan koji je bio ovlašteni MB serviser .....ali je odbacio franšizu jer mu je izadatak za istu bio prevelik ...ali ne znači da ne radi više MB..radi čak i s garancijom sada kao slobodni ..njemu sam rekao što me zanima i do koje love i kad mu se ponudi nešto ...hopa cupa ....zvoni meni mobitel! U tom slučaju i on profitira mada ne uzme više od 300-500€ jer mu auto isti dan ode s parkinga.....a onako ako misli uzet više onda ima vezanu lovu u autu koji stoji možda i mjesecima i šeta od kolege do kolege!

Da nema tih trošarina ja bi svake godine našao jedan ili dva dobra C klase ili koju 3icu ili 5icu ...uvezao u HR i frknuo ....ali onda garantirano da su auti potpuno u redu ..i da je originalna kilometraža! Pospremo za to 3-4 soma za manču za ljetni odmor ....i puna šaka brade!

Ali dobro je danas teško i ovdje naći po povoljnoj cijeni ....iako ja sa kamionom zalazim u sve moguće "špelunke" od privrednih zona i imam vremena za traženje ..a kako li je tek onima koji ako nemaju obitelji kod koje odsjedaju dok traže? NA te troškove nitko ne računa kad se nosi mišlju ...
Odem van kupim i dovezem!


nailazim ja i na naše šoderaše koji s kombijima i prikolicom i pregrađenom kabinom na kombiju danima lutaju ovuda i traže i onda? Onda kupi nešto novog godišta sa 400-500tkm i vrne kilometre i to uvali dolje po horor cijeni!
Jedan dan lutanja i vozikanja dok tražiš te košta najmanje 100-150€ pa si ti misli koliko ti je to trošak ako tražiš 7 dana!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 12.12.2011., 11:26   #207
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Poanta je da u D kod dealera MB-a teško ćeš naći starije od 5-6 godina, a da bi kod njega našao nešto rabljeno što nema zvijezdu? NEMA ŠANSE!
Kako kazu politicari? Ispravka netocnog navoda?
U principu, sve sto si napisao je tocno, uz napomenu da to vrijedi za vozila nizeg cjenovnog razreda (do 15000€, pa i 20.000€). U ostalim slucajevima, Mercedes handleri itekako prodaju i ono sto nema zvijezde.

Zalutali francuz

Bavarac

Englez

Guido

Giuseppe

Mercedesov "susjed iz kvarta"

Ta autokuca sa 100-godisnjom konekcijom sa Mercedesom ima solidno jak lager vozila (juhuhu cjenovnog razreda) bez zvijezde. Pogledaj u menu-u na njihovoj stranici sto nude, a da nije Mercedes.
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 12.12.2011. at 11:32.
leonas is offline  
Old 12.12.2011., 14:00   #208
ponovit cu pitanje...da li su novi automobili negdje u EU jefitniji u netto cijeni recimo 10% i vise nego u HR i da li cemo ulaskom u EU jednostavno moci tamo kupiti auto, platiti netto cijenu i kod nas platiti sva davanja koja idu na novi automobil i tako jeftinije proci...i da li i sada, posto carine na proizvode iz EU nema, mozemo tako nesto napraviti?

nasao sam ovu tablicu, izgleda da se referira na netto cijenu vozila...ako je tako onda mi izgleda prilicno izjednaceno....vidim da su neki modeli u svim zemljama cijenom iznad 100 %...ne znam na sta je onda normirana cijena kad nije na prosjek? http://ec.europa.eu/competition/sect...1_07_stats.pdf

Zadnje uređivanje stegaNo1 : 12.12.2011. at 14:07.
stegaNo1 is offline  
Old 12.12.2011., 15:30   #209
Quote:
stegaNo1 kaže: Pogledaj post
ponovit cu pitanje...da li su novi automobili negdje u EU jefitniji u netto cijeni recimo 10% i vise nego u HR i da li cemo ulaskom u EU jednostavno moci tamo kupiti auto, platiti netto cijenu i kod nas platiti sva davanja koja idu na novi automobil i tako jeftinije proci...i da li i sada, posto carine na proizvode iz EU nema, mozemo tako nesto napraviti?
mislio sam da se to može i sada ili?!
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 12.12.2011., 17:40   #210
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Poanta je da u D kod dealera MB-a teško ćeš naći starije od 5-6 godina, a da bi kod njega našao nešto rabljeno što nema zvijezdu? NEMA ŠANSE!
ma ima i kod njih raznih proizvođača, samo što su auti cakum-pakum , nema muljanja, ali imaju i "mercedes" cijenu.

Evo, kod mene je jedan od većih Mercedes salona i ima razne rabljene robe. Ali sve izvrsne makine bez greške. Valjda se onih starijih ili loših rješe na drugi način, ali "bolji" ostaju.
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Old 12.12.2011., 18:13   #211
Quote:
joyamaster kaže: Pogledaj post
ma ima i kod njih raznih proizvođača, samo što su auti cakum-pakum , nema muljanja, ali imaju i "mercedes" cijenu.

Evo, kod mene je jedan od većih Mercedes salona i ima razne rabljene robe. Ali sve izvrsne makine bez greške. Valjda se onih starijih ili loših rješe na drugi način, ali "bolji" ostaju.
Ma da trebao sam dodat U PRAVILU!
naravno ako dobe nešto fino i relativno novo na ćemu mogu dignut 3-4 soma € i brzo utopit da će biti!

Pogotovo ako i inaće drže više marki....samo ne u istom salonu! Samo to što će biti od druge marke MORA BITI VISOKA LIGA!

Ćešći je slučaj da kad imaju mušteriju za novi da uzmu pod račun drugu marku, ali oni se međusobno poznaju pa tako i sama procjena ide "preko kolega iz usluge" isto kao što neki auto koji recimo tu stoji 2-3 tjedna, prebaci ga kod drugog trgovca jer bi netko tko prati mogao doć na ideju i reč ovaj ti već ima kockaste gume od stajanja i past mu na pamet da traži spuštanje cijene! A kad uzmu drugu marku onda je u pravilu prodaju preko prijateljskih trgovaca te druge marke!

Ima i psihologije u tome!

Ako netko ( ko fruteki ) traži samo BMW prije će gledat kod onoga koji vani ima "cimer" BMW-a, a ne kod "zvijezde"!
Druga je stvar psihologije ....kako da vjeruješ prodavaču koji prodaje zvijezdane kad počne hvaliti propelere?

Sigurno da će ti izjave od prodavača kojemu je posao da prodaje tu marku biti izdašnije i vjerodostojnije nego od onog kojemu je glavni posao druga marka!

Imaš u Bielefeldu ...s jedne strane ulice je OFICIJELNI MERCEDES SALON....ali na njihovom parkingu rabljenih nećeš naći ni jednog starijeg od 3 godine! ....a s druge strane odmah preko puta je "šoderaš" ...Libanonac...kod njega ćeš naći ono ŠTO SU ONI PREKO PUTA UZELI POD RAČUN ali neće da prodaju dalje! Znači kod njega ima od 4 do xx godina starosti!

Beresa iz Munstera npr. ne drži ništa starije od 6 godina i strane marke mada po prirodi posla uzima pod račun sve druge marke ali te druge prodaje preko prijateljskih salona ...a svoje starije od 6 godina preko internet aukcije SAMO ZA TRGOVCE jer njima ne mora dat garanciju!

Ista je stvar sa "velikim" Ostendorfom ....kod kojega sam ja kupio svoj srbrni w202...on samo preko aukcije prodaje starije!

Sixt ( budget) rent-a car ima svoju prodaju leasing povrata a oni imaju cijelu paletu marki....jer oni su veliki potrošači pa kod kupovine recimo 150-200 corsi dobivaju i velike popuste ....imaoci franšize SIXT-a onda uzimaju na do godinu dana ili 2 te aute u leasing i iznajmljuju ....te vrate nazad nakon toga roka ....a Sixt ih onda dalje daje u privatni leasing ili frkava!

Ja radije imam otvorene oči kad "ljuljam" kamionom, stanem i pogledam , pa ako je isplativo idem odmah u deal!

Gade mi se oni nakupci koji ostavljaju vizitke na autima pa dok sam u supermarketu imam po 3-4 na svakom od moja 2 w202!

Jednom sam iz zajebancije nazvao jednog takvog ....pa je došao ionda je počeo kukat tražit greške ...rekoh stari moj za tebe ovaj više nije za prodaju! Selam alejkum! Onda su počeli zvat njegovi "kolege" ....sami od sebe!
Gori su od onih cigića kaj prodaju roštilju po placu! ( oš kupit roštilja? Oš kupit roštilja? )
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 12.12.2011., 18:47   #212
Na temu rabljenih više nemam namjeru pričati jer mi nje fakat dosadilo objašnjavat da će kod nas, kao i kod SVIH zemalja EU cijene pasti nakon ulaska u EU.

Ali ovo što pišeš o Sixtu i Budgetu je notorna glupost.

Rent a carovi automobile kupuju na leasing sa Buy-Backom i rent a car kao takav nema APSOLUTNO NIŠTA sa prodajom tog auta.

Njemu jednostavno istekne leasing, on ga vrati leasing kući. Leasing kuća ih ODMAH proda natrag auto kući koja je u orginalu prodala auto rent-a-caru. U praksi, to izgleda tako da rent a car aute na kraju leasinga (max 18 mjeseci) vraća direktno u auto kuće. Nakon pregleda i popravka (bilo na kasko ili na trošak rent-a-cara), auto ide u prodaju. A prodaju ga auto saloni.
freelife is offline  
Old 12.12.2011., 20:56   #213
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Na temu rabljenih više nemam namjeru pričati jer mi nje fakat dosadilo objašnjavat da će kod nas, kao i kod SVIH zemalja EU cijene pasti nakon ulaska u EU.
Past ce to je neosporno, ali ne u onoj mjeri kako neki ocekuju. prosjecno 10-tak% u odnosu na danasnje. +- 2-3%. Normalno uz drugacije nacine (i nazive) izracuna davanja u odnosu na danasnje. To prosjecno jeftiniji znaci otprilike ovako: Eur5 10-15%, Eur4 8-11%, Eur3 4-7%, a uvoz EUR2 i stariji ce sigurno biti brutalno (novcano) "kaznjavan". Najbitnija tocka i glavna nit kod uvoza rabljenih ce biti (i jeste danas u svim clanicama EU) EKOLOGIJA / cistoca motora. To je kljucni kriterij.
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 12.12.2011. at 21:10.
leonas is offline  
Old 12.12.2011., 21:16   #214
reci te mi hoće li se moć dovozit auti stariji od 1985? vidim ima par budućih klasika za male pare koje se isplati malo sredit (ne tuning nego restauracija) čisto da ih imam za sebe
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Old 12.12.2011., 21:41   #215
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Na temu rabljenih više nemam namjeru pričati jer mi nje fakat dosadilo objašnjavat da će kod nas, kao i kod SVIH zemalja EU cijene pasti nakon ulaska u EU.

Ali ovo što pišeš o Sixtu i Budgetu je notorna glupost.

Rent a carovi automobile kupuju na leasing sa Buy-Backom i rent a car kao takav nema APSOLUTNO NIŠTA sa prodajom tog auta.

Njemu jednostavno istekne leasing, on ga vrati leasing kući. Leasing kuća ih ODMAH proda natrag auto kući koja je u orginalu prodala auto rent-a-caru. U praksi, to izgleda tako da rent a car aute na kraju leasinga (max 18 mjeseci) vraća direktno u auto kuće. Nakon pregleda i popravka (bilo na kasko ili na trošak rent-a-cara), auto ide u prodaju. A prodaju ga auto saloni.
A ti stvarno imaš razmišljanje mlaog djeteta!
Vjerojatno se radi o hyperpametnom fruteku!

I nemaš pojma kako fumkcionira rent a car i što je uzimanje franšize!
Privatni poduzetnik otvara poslovnicu rent -a car......ok
da bi imao i izgledan uspjeh UZIMA FRANŠIZU JEDNE OD RENOMIRANIH I POZNATIH MREŽA ....
a) SIXT ( BUDGET)
b) EUROPCAR
c) AVIS

Kako bi uspješno poslovao on uzima u leasing vozila za svoju poslovnicu, a kako bi to vozilo dobio još povoljnije za sve te uzimaoce franšize vozila kupuje davalac franšize u ovom slučaju SIXT i daje ih u leasing pod povoljnim kondicijama ( jer su zbog velike količine i sami povoljno kupili od proizvođača) ...nakon što PRIVATNI PRIVREDNIK ( UZIMALAC FRANŠIZE ) istekne leasing vozila ...on ga vraća SIXT-u .....a SIXT ili to isto vozilo daje dalje u leasing ( firmama ili privatnim osobama) ili prodaje ili ako mu se digne ćeif smlavi ih u preši!

http://www.sixt-leasing.de/leasing-l...cklaeufer/?c=p
http://gebrauchtwagen.sixt.de/

A na istom sistemu posluje i firma u kojoj radim!
Za naše sub prijevoznike koji imaju manju flotu kamiona ( u ovom slučaju su kamoni u pitanju a ne osobna ali princip je isti) i NEBI MOGLI POVOLJNO KUPITI NOVI KAMION ILI UZET U LEASING ....zato im naša firma nudi!

1. MI KUPIMO KAMION .....pošto kupujemo godišnje ca 150 kamiona samo jedne marke ( a u voznom parku imamo i MAN i MERCEDES I VOLVO) i dajemo prednosti NAŠIM UGOVORNIM PRIJEVOZNICIMA DALJE

2. MI UZIMAMO LEASING ( jer i tako opet kao VELIKI KORISNIK imamo POVOLJNIJE UVJETE) i dajemo ga dalje našim ugovornim prijevoznicima

Efekat toga je da naš "mali prijevoznik" sa 2-20 kamiona mnogo jeftinije uzima NOVE kamione i tako snizuje svoje fiksne troškove što ako bi sam pregovarao bilo sa proizvođačem bilo sa leasing kućom NEBI OSTVARIO TE KONDICIJE!


Konačno naša je firma i sama zbog toga u leasing poslu jer tako dobija još veće tržište a i veće pogodnosti PREKO EUROLEASINGA! ( kojemu smo večinski vlasnik) ....

Na taj način i mi imamo fleksibilnost ...pošto vozila Euroleasinga NOVA prvo kod nas dolaze i voze od 4-6 mjeseci nakon čega ih vraćamo ( zato jer se smanjuje obujam posla) i ponovo UZIMAMO ISTA VOZILA nakon 2-3 mjeseca na 4-6 mjeseci!
Neke od tih preuzimamo kasnije u svoj vozni park ...a neke preuzimaju sub prijevoznici!

MOJ TRENUTNI KAMION KOJI ĆE BITI U MENE DO negdje sredine sječnja...onda ide na odmor do uskrsa!


Na ovoj slici će ti upast u oči da na krovu ima manji broj ...to je naša interna oznaka LEASING UGOVORA....I VEĆI BROJ JE NAŠ GARAŽNI BROJ!


MOžda ti upadne u oči podatak registracije ROW ( grad u kojemu EUROLEASING IMA SJEDIŠTE) KN ( znači da je EUROLEASING TAJ KAMION KUPIO ZA POTREBE Kraftverkehr Nagel

SVO ODRŽAVANJE TIH KAMIONA IDE NA RAČUN EUROLEASINGA ako nije oštećenje nasilno ....znači udario vozač svojom krivnjom ....u ovlaštenim servisima ( i mi imamo SVOJ OVLAŠTENI SERVIS ZA MB, MAN, DAF) a isto tako koristimo i HLADNJAČE u LEASINGU OD EUROLEASINGA!

Za potrebe službenika u SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA ( PO CIJELOJ EUROPI) IMAMO I OSOBNA VOZILA koja su isto tako u leasingu ali ne preko EUROLEASINGA
već preko naše poslovnice i autokuće NAGEL KOJA PRODAJE FORDOVE I MERCEDESE!

A tebi za proučavanje! SIXT ( koji je kao krovna kompanija) i renta car i SIXT leasing!

http://www.sixt-leasing.de/leasing-l...cklaeufer/?c=p
http://gebrauchtwagen.sixt.de/

Ovo što SIXT na ovoj stranici prodaje TO SU POVRAT LEASINGA IZ RAZNIH FLOTA BILO NEKOG PERE PERIĆA KOJI POD FRANŠIZOM SIXTA IMA POSLOVNICU SIXT RENT A CAR ili MARKA MARKIĆA KOJI IMA 200 trgovačkih putnika i za to uzima u leasing vozila preko SIXT-a!

A sad tvoja tvrdnja da će cijene pasti ....kako ponuda i potražnja reguliraju cijene ...kako onda da auto bude u KUPOVINI VEĆ POVOLJNIJI ako na EU TRŽIŠTU CIJENE RASTU JER JE POVEĆANA POTRAŽNJA ZA RABLJENE! I promet koji se ostvaruje u trgovoni rabljenih je u usponu a NOVIH PADA! ( ali ne padaju cijene novih već su samo neke NAVABI AKCIJE) ....
I potražnja rabljenih čak i starijih će još više porast, jer Njemačka recimo u 2012 počinje opet dotirat privatnu ugradnju DPF filtera sa 330€ po vozilu što će onima sa crvenom eko plaketom ( a ti nisu prolazili HR homologaciju) time dobiti žutu ili čak zelenu!

Već sada vozila u kako tako dobrom stanju i mlađih godina drže ili imaju visoku prodajnu cijenu ...zašto to ? JER IH NEMA NA TRŽIŠTU RABLJENIH!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 12.12.2011., 23:09   #216
Ti ćeš me učit. LOL. Kakve veze imaju šleperi sa ovime, niti Sixt niti Hertz niti itko drugi nema šlepere u ponudi, bar ne u HR.

Ja sam radio u rent-a-caru, i to u upravi istog, u nabavi i vraćanju vozila i sve što mogu jest nasmijati se na ovo.

Franšiza nema nikakvog utjecaja na nabavu vozila osim što može biti dodatnih popusta kod određenog dobavljača vozila ako je tako dogovoreno na globalnoj razini. Također davatelj franšize može uvjetovati veličinu , strukturu flote i eventualno zahtjevati određenu marku u ponudi (kao što primjerice Hertz ima moto 'Hertz rents Ford and other fine cars' zbog čega mora imati bar u jednoj klasi Forda u ponudi).

Pričamo sinek o Hrvatskoj, a u Hrvatskoj rent-a-car ne kupuje vozila , a još manje ih prodaje. (doduše u kriznoj 2009 su neki i kupovali jer drugačije nisu mogli do auta).

I to ide na sljedeći način.

Tri su strane, rent a car (RC), dobavljač vozima, poput Autocommerca, Autohrvatska ili slično. Nazovimo ih XY. I treća strana leasing ZT.

Rent a car pristupa dobavljaču vozila sa željenom količinom i strukturom vozila. Kad se dobavljač dogovori sa svojom majkom (u italiji, francuskoj, njemačkoj gdje god bila) oko uvjeta i da li uopće može ta količina (razmatra se da li se poslije može prodati toliko rabljenih), daje ponudu nama (kao rentacaru). Rent a car ako je zadovoljan, ide kod leasinga dogovoriti uvjete.
Dogovaraju se uvjeti, za najveći broj vozila 4-6 mjeseci leasinga. Zbog tako kratkog roka, niti jedan leasing ne daje auto bez Buyback ugovora sa dobavljačem XY.

I onda se radi tripartitini ugovor (ili dva ugovora), između RC, XY i ZT. U tom ugovoru, LEASING kupuje aute od DOBAVLJAČA, RENT A CAR ih uzima na kratkoročni leasing. Nakon isteka leasinga, RENT A CAR vraća automobile na lagere DOBAVLJAČA, iako ih u biti vraća LEASINGU. Leasing tada izdaje fakture dobavljaču i praktički prodaje auto natrag dobavljaču, a zahvaljujući BUYBACK ugovoru, dobavljač ih je obvezan kupiti. Nakon toga, dobavljač uzima ta vozila, raspoređuje ih po svojim poslovnicama i prodaje kao salonska, malo rabljena vozila (tzv. godišnjaci).

Eto, to je ukratko kako se to radi u HR. I svi rent-a-carovi u HR rade na taj način, od Sixta, Hertza, pa sve do Orxya makar je Zubakov, i njima je leasing najjeftinija varijanta.

Sam rent-a-car u Hrvatskoj nikad ne kupuje aute, niti ih ikada prodaje. Sve te aute iz rent a cara možeš pronaći po salonima ovlaštenim, ili u TRCZu (kad leasing buyback napravi sa TRCZom jer dobavljač ne želi buyback - ali to je rijetko jer je skuplje i za rentacar i za leasing)

Ovo što si gore nadrobio je hrpa gluposti koja s rentacarom u HR nema nikakve veze.
freelife is offline  
Old 13.12.2011., 00:18   #217
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Ti ćeš me učit. LOL. Kakve veze imaju šleperi sa ovime, niti Sixt niti Hertz niti itko drugi nema šlepere u ponudi, bar ne u HR.

Ja sam radio u rent-a-caru, i to u upravi istog, u nabavi i vraćanju vozila i sve što mogu jest nasmijati se na ovo.

Franšiza nema nikakvog utjecaja na nabavu vozila osim što može biti dodatnih popusta kod određenog dobavljača vozila ako je tako dogovoreno na globalnoj razini. Također davatelj franšize može uvjetovati veličinu , strukturu flote i eventualno zahtjevati određenu marku u ponudi (kao što primjerice Hertz ima moto 'Hertz rents Ford and other fine cars' zbog čega mora imati bar u jednoj klasi Forda u ponudi).

Pričamo sinek o Hrvatskoj, a u Hrvatskoj rent-a-car ne kupuje vozila , a još manje ih prodaje. (doduše u kriznoj 2009 su neki i kupovali jer drugačije nisu mogli do auta).

I to ide na sljedeći način.

Tri su strane, rent a car (RC), dobavljač vozima, poput Autocommerca, Autohrvatska ili slično. Nazovimo ih XY. I treća strana leasing ZT.

Rent a car pristupa dobavljaču vozila sa željenom količinom i strukturom vozila. Kad se dobavljač dogovori sa svojom majkom (u italiji, francuskoj, njemačkoj gdje god bila) oko uvjeta i da li uopće može ta količina (razmatra se da li se poslije može prodati toliko rabljenih), daje ponudu nama (kao rentacaru). Rent a car ako je zadovoljan, ide kod leasinga dogovoriti uvjete.
Dogovaraju se uvjeti, za najveći broj vozila 4-6 mjeseci leasinga. Zbog tako kratkog roka, niti jedan leasing ne daje auto bez Buyback ugovora sa dobavljačem XY.

I onda se radi tripartitini ugovor (ili dva ugovora), između RC, XY i ZT. U tom ugovoru, LEASING kupuje aute od DOBAVLJAČA, RENT A CAR ih uzima na kratkoročni leasing. Nakon isteka leasinga, RENT A CAR vraća automobile na lagere DOBAVLJAČA, iako ih u biti vraća LEASINGU. Leasing tada izdaje fakture dobavljaču i praktički prodaje auto natrag dobavljaču, a zahvaljujući BUYBACK ugovoru, dobavljač ih je obvezan kupiti. Nakon toga, dobavljač uzima ta vozila, raspoređuje ih po svojim poslovnicama i prodaje kao salonska, malo rabljena vozila (tzv. godišnjaci).

Eto, to je ukratko kako se to radi u HR. I svi rent-a-carovi u HR rade na taj način, od Sixta, Hertza, pa sve do Orxya makar je Zubakov, i njima je leasing najjeftinija varijanta.

Sam rent-a-car u Hrvatskoj nikad ne kupuje aute, niti ih ikada prodaje. Sve te aute iz rent a cara možeš pronaći po salonima ovlaštenim, ili u TRCZu (kad leasing buyback napravi sa TRCZom jer dobavljač ne želi buyback - ali to je rijetko jer je skuplje i za rentacar i za leasing)

Ovo što si gore nadrobio je hrpa gluposti koja s rentacarom u HR nema nikakve veze.
Prićamo o pojeftinjenu rabljenih kod uvoza zar ne ....i o tržištu i cijenama i nabavi rabljenih u INOZEMSTVU! To kako se radi u Hrvatskoj neće utjecat na nabavu iz UVOZA! ....spomenuo sam IZVORE ZA DOBRE AUTE U INOZEMSTVU a to u konačnici kroji cijenu vozila u HR PRI UVOZU!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 13.12.2011., 08:09   #218
OK, u tom slučaju se ispričavam ako sam krivo shvatio, mada čitam gore prvi post koji sam citirao i idalje mi se čini kao da si tvrdio da Sixt i Budget u Hrvatskoj prodaju rabljene aute. A to je totalna glupost, u Hrvatskoj niti jedan ozbiljniji rent a car nema vlastite aute, sve je to na leasing sa Buybackom. A spominjao si 150-200 Corsi, toliko uzima hrvatski Sixt, Njemački Sixt niti jednog modela ne uzme ispod par tisuća.

Zadnje uređivanje freelife : 13.12.2011. at 08:30.
freelife is offline  
Old 13.12.2011., 12:07   #219
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Na temu rabljenih više nemam namjeru pričati jer mi nje fakat dosadilo objašnjavat da će kod nas, kao i kod SVIH zemalja EU cijene pasti nakon ulaska u EU.
to ti nitko nije ni osporio. do promjena cijena će doći ali ne onak kak si ti opisivao, da se neće plaćat ništa.

nemaš namjeru pričati?
junački uzmak sa okretanjem leđa i repom među nogama je tvoje priznanje da si cijelu ovu kašu zakuhal jer ni sam sebi ne želiš priznati da nisi u pravu.

pa slijedeći puta kad osjetiš potrebu odgovoriti na moj post sa "glupost", imaj činjenice u rukavu a ne k... u ruci.
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Past ce to je neosporno, ali ne u onoj mjeri kako neki ocekuju. prosjecno 10-tak% u odnosu na danasnje. +- 2-3%. Normalno uz drugacije nacine (i nazive) izracuna davanja u odnosu na danasnje. To prosjecno jeftiniji znaci otprilike ovako: Eur5 10-15%, Eur4 8-11%, Eur3 4-7%, a uvoz EUR2 i stariji ce sigurno biti brutalno (novcano) "kaznjavan". Najbitnija tocka i glavna nit kod uvoza rabljenih ce biti (i jeste danas u svim clanicama EU) EKOLOGIJA / cistoca motora. To je kljucni kriterij.

i to ako nova vlada bude raspoložena
I wonder is offline  
Old 13.12.2011., 12:18   #220
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
OK, u tom slučaju se ispričavam ako sam krivo shvatio, mada čitam gore prvi post koji sam citirao i idalje mi se čini kao da si tvrdio da Sixt i Budget u Hrvatskoj prodaju rabljene aute. A to je totalna glupost, u Hrvatskoj niti jedan ozbiljniji rent a car nema vlastite aute, sve je to na leasing sa Buybackom. A spominjao si 150-200 Corsi, toliko uzima hrvatski Sixt, Njemački Sixt niti jednog modela ne uzme ispod par tisuća.
Ja sam pričao o primjeru samo.....tih 150-200 corsi je bilo samo za ilustraciju da takav kupac sigurno ne plaća pojedino vozilo po cijeni koja stoji u listi!

I u inozemstvu, npr. SIXT kupuje i pregovara direktno sa proizvođačem .....sama isporuka isto ide djelomično direktno ili preko ( ovdje se to tako zove) "ugovornog trgovca" .....

E sada, ovdje SIXT kao kompanija ili d.d....više ne drži ni jednu poslovnicu u svom vlasništvu.....poslovanje i rizik je prebačen NA MALOG PRIVREDNIKA KOJI UZIMA FRANŠIZU od npr SIXTA, AVISA, "koga bilo" .....

Za uzvrat koristi pogodnosti i marketing korporacije, mrežu, rezervacije vozila, održavanje ako hoće, kupovinu guma uredskog matrijala ama baš sve!

Jer sve to ako bi mali privrednik sam kupovao platio bi mnogo više! 4 gume bi platio po tržišnoj malopordajnoj cijeni ...a ako ih uzme preko SIXTA ....dobija ih za pola cijene jer SIXT uzima npr. tisuće komada za sve poslovnice!
takav način poslovanja omogučuje SIXT-u maksimalni profit uz minimalnu radnui snagu!

S druge strane pogodnosti i niže cijene nabave direktno daje svojim MALIM PRIVREDNICIMA koji su uzeli franšizu i tako im poslovanje čini rentabilnim i s manje rizika jer ima fiksnu kalkulaciju!

Nema potrebe da sada ovaj mali privrednik kad je istekao njegov leasing da se vozilo vraća "ugovornom trgovcu" jer je vozilo kupljeno od SIXTA, i Sixt preko svoje mreže prodaje onda te rabljenje i opet ostvaruje profit!


Ni jedan rent a car danas ne posluje samo s iznajmljivanjem krajnjem potrošaču već opskurbljuje po pogodnim uvjetima i manje druge firme voznim parkom!
To što se u HR radi da vozila idu u ovlaštene salone je zato jer su ovlašteni zastupnici od strane politike zaštićeni ko lički medvjedi!
I zato jer jedan ZUBAK onda po 3 i više puta ubire vrhnje! A to ubija male privrednike! ( ovo samo kao primjer )
Zubak tj VW diktira cijene novih a ako su one visoke visoke su i cijene rabljenih ma koliko bili stari ili "la krntije"

S treće strane zapadno tržište ovdje barem u Njemačkoj je OČIŠĆENO DO DRLOGA i "la krntija" za jeftinu lovu! Pa stalno krstare već godinama Poljaci, Litvanci , Letonci i Estonci....Česi .....Poljaci se sada kad im je malo porasao standard orijentiraju na vozila više klase tj mlađih godišta! I BRSTE TRŽIŠTE!

Jadnim Rumunjima nisu ni zahrđale kante ostavili!

Shvati da je tržište OČIŠĆENO ....o LIBANONCIMA koji " la krntije" šalju na bliski istok i Afriku brodovima da ne govorim!
Na sve to dolazi da je novi auto i prosječnom Njemcu sve teže kupiti i da dulje voze ove već otplaćene i održavane! A to diže cijenu rabljenima!

Dok HR uđe 2013 u EU ....1€ će biti najmanje 10 HRK! Toliko nam je država u financijskoj komi! A aute iz uvoza ( tamo gdje ga kupuješ) plačaš u € a ne u HRK!
A tvoja interpretacija da trošarina nije EU konformna je jednostavno kriva!
Primjeri za to su da ih opet spomenemo ....DANSKA, BELGIJA, NL, Austrija, Grčka.....zvala se ona trošarina ili taksa za registraciju ili porez na luksuz isti ti je TANTOR!
I zbog toga neće biti pada cijena osim možda jer pada kupovna moć stanovništva pa će recimo , POLO, PANDA, CLIO , DACIA past za kojih par stotina kuna kao nova vozila!

Uz sve to ti dolazi i onaj trust mozgova zvan CVH! Kojima homologaciju prolazi BMW DRLOG od 15 ili 18 godina ...ali ne i Golf 4 ( pišem napamet samo kao primjer ili mercedes w202 je prolazio do prije 2 godine onda više ne!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.