Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 00:43   #1
Lightbulb Fizički izgled u natalnim kartama

Kako se tema fizičkog izgleda provlačila na anketnom topicu Najzgodniji znak Zodijaka, odlučila sam otvoriti zasebnu temu. Na njoj bi bio lociran utjecaj pojedinih planeta na fizičke karakteristike pojedinca, kao i način na koji se može izgled detektirati u natalnoj karti.


Najvažniji signifikatori fizičkog izgleda u natalnoj karti su:

• sunčev znak (bitna je i dekada)
• ASC i prva kuća opisuju izgled i kako osobu vidimo
• znak u kojem se nalazi vladar ASC, te aspekti koje tvori vladar ASC
• planete u bliskoj konjukciji s ASC, Suncem ili vladarom ASC (Venera poljepšava, a Saturn i Mars čine grubljim)
• mjesečev znak, posebno kod žene
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 01:26   #2
Ljepota je subjektivna kategorija, te iako danas postoje brojna natjecanja u ljepoti....to je marketinški trik.

Jedna te ista osoba može biti nekom "lijepa", dok drugima nije. Isto tako neke individue....iako su na prvi pogled fizički neprivlačne, nakon boravka u njihovoj blizini postaju "lijepi". Vrijedi i obrnuto, ljudi koji imaju sve fizičke atribute ljepote, nakon što ih upoznamo postaju "ružni". Također, ponekad "ružni" detalj (ožiljak, krivi zub, veći nos i sl.) može osobi "dobro pristajati" tj. doprinijeti sharmu individue.

Fizički izgled je kombinacija različitih faktora. Ne postoji "lijepi" ili "ružni" znak. Ali odavna postoje astrološki tipovi čiji utjecaj opisuje pojedini tip individue, pa daje karakteristike koje opisuju izgled, visinu, crte lica, oblik lica, kožu ili kosu, oblik nosa, mladeže i sl.


Osnovne karakteristike:

Sunčev tip - veća glava, okruglo lice i obrazi, često s raspuklinom na bradi koja kod muških pripadnika stvara problem pri brijanju.
Jagodice su nagašene. Kosa je lijepa, najčešće svijetla ili s zlatnim pigmentom, a muški pripadnici često ćelave. Pa je naglašen kontrast....jaka dlaka na bradi i nedostatak iste na glavi.
Usne su punije, a donja usna najčešće veća od gornje. Oči naginju bademastoj boji, a za sunčev tip je karakterističan i mačkasti oblik očiju. Lice kod žemskog pripadnika znaka podnosi dosta šminke, naročito na očima i obrazima.



Mjesečev tip - također okruglo lice, ali mekše crte, izgled lica je više "natečen". Karakteristične su oči koje su smještene dublje unutar očne šupljine, tako da se gotovo ne vidi gornji kapak. Izgledaju kao da su na neki način zaštićene ili su široko razmaknute, pa taktički promatraju...iznutra. Ponekad su oči na vanjskom dijelu spuštene prema dolje što daje tužan dječački izgled (nešto poput Stallonea ). Mjesec opisuje lijevo oko muškarca, a kod žene desno.
Brada ima ovalni oblik i gotovo je nenaglašena, makar može postojati "dupla brada". Nos je širi, ponekad dječiji, a kosa najčešće gusta, teška i blago valovita. Put blijeda i osjetljiva na sunčeve zrake.
Astrolozi razlikuju Mjesečev tip obzirom na fazu pri rođenju (puni, mladi mjesec, prva ili zadnja četvrt).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 09:49   #3
Fish 1968,
jel možeš molim te objasniti venerin tip?
Upravo sam izračunala po danu rođenja i taj mi ispada, onda sam guglala i nisam našla ovako iscrpno objašnjenje kako navodiš za mjesečev i sunčev tip.

Našla sam samo kao da ljudi koji su venerin tip su najbliže zemlji i kao da trebaju potražit još jedan tip, tj da kad si venerin tip onda si nužno tip još jedne planete.
Meni sad to nije jasno jer ak se po danu gleda - samo je jedna planeta ponuđena.

Možeš me i uputit na link, baš me zanima.

Inače moram reći da mi je astrologija postala zanimljiva kad sam se prepoznala u opisu podznaka, iznenadilo me i karakterni i fizički opis da se baš toliko poklope učinilo mi se nevjerovatno, a pogotovo kad sam našla da mi je i mjesečev znak ko podznak.
I onda izradila cijelu kartu i vidjela da podznak dominira u planetama.
I sad me i ovo za tip planete baš zanima. Uvijek se iznenadim koliko novih stvari.

Puno hvala
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 15:44   #4
KAko se racuna tip? mozete me i preusmjeriti ako se o tome vec pisalo
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 16:21   #5
Quote:
lokna kaže: Pogledaj post
Fish 1968,
jel možeš molim te objasniti venerin tip?
Budem napisala sve tipove.
Quote:
Upravo sam izračunala po danu rođenja i taj mi ispada, onda sam guglala i nisam našla ovako iscrpno objašnjenje kako navodiš za mjesečev i sunčev tip.
Ne postoji nikakva formula po kojoj bi mogla izračunati tip. Praksa je pokazala da se kroz pet točaka navedenih u uvodnom postu ovog topica može dosta dobro opisati oko 70-80 % fizičkog izgleda. Ali tu je jako bitno iskustvo.

Ostatak je mješavina ostalih utjecaja.
Quote:
Našla sam samo kao da ljudi koji su venerin tip su najbliže zemlji i kao da trebaju potražit još jedan tip, tj da kad si venerin tip onda si nužno tip još jedne planete.
Meni sad to nije jasno jer ak se po danu gleda - samo je jedna planeta ponuđena.

Možeš me i uputit na link, baš me zanima.
Dakle, nema nikakvih formula...niti po danu, niti inače. Svaki čovjek na svijetu je jedinstveni miks....jedinstvena mješavina različitih tipova.

Kod nekih individua su određeni tipovi više istaknuti pa su dominantniji, a neki manje.

S vremenom i iskustvom astrolog se može izvještiti u gledanju natalne karte i kroz nju prilično dobro opisati nečiji fizički izgled.



@ Noemi
Ovo je ujedno i odgovor na tvoje pitanje.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 18:07   #6
Jel se to odnosi i na šarm i karizmu neke osobe? Neki ljudi su fizički i ne pretjerano privlačni, ali ili imaju šarma ili takvu karizmu da budu užasno privlačni. Što na to utječe?

Npr, Gary Oldman, nije lijep i pomalo je čudan, ali je tako karizmatičan da je jako privlačan.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 19:10   #7
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Budem napisala sve tipove.

Ne postoji nikakva formula po kojoj bi mogla izračunati tip. Praksa je pokazala da se kroz pet točaka navedenih u uvodnom postu ovog topica može dosta dobro opisati oko 70-80 % fizičkog izgleda. Ali tu je jako bitno iskustvo.

Ostatak je mješavina ostalih utjecaja.

Dakle, nema nikakvih formula...niti po danu, niti inače. Svaki čovjek na svijetu je jedinstveni miks....jedinstvena mješavina različitih tipova.

Kod nekih individua su određeni tipovi više istaknuti pa su dominantniji, a neki manje.

S vremenom i iskustvom astrolog se može izvještiti u gledanju natalne karte i kroz nju prilično dobro opisati nečiji fizički izgled.

@ Noemi
Ovo je ujedno i odgovor na tvoje pitanje.
fish 1968, hvala ti na pojašnjenju,
izračunala sam da je bio petak kad sam se rodila pa vidjela u tablici da su oni koji su rođeni u petak venerin tip, al nisam našla posjašnjenje - u btit jesam al neko šturo kao i to da venerin tip nikad nije apsolutni tip već da ima uz sebe još jednu planetu čiji je tip a to ne znam kako saznati.

ovako s kompleksnije strane ima smisla da horoskop da neke značajke izgledu, znam prije mi je bilo pomalo smiješno zaključivat iz znaka samog izgled,
nekako mi je bilo preopćenito.

naomi imaš link za izračunat koji si tip na susujednom topicu.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:17   #8
Quote:
Nastassja kaže: Pogledaj post
Jel se to odnosi i na šarm i karizmu neke osobe? Neki ljudi su fizički i ne pretjerano privlačni, ali ili imaju šarma ili takvu karizmu da budu užasno privlačni. Što na to utječe?
Karizma se može očitati iz navedenih pet točaka u uvodnom postu. Planeta koja je "zadužena" za karizmu jest Pluton. On ima magnetizam i pritajeni tkz. sekundarni Mars, pa u kontaktu s Suncem, ASC ili vladarem ASC (kao što piše gore) daje karizmatičnost.

Probati ću izložiti na jednostavnim primjerima.


Priča o karizmi:

Međutim....pitanje karizme je diskutabilno i vrlo slojevito. Postoje razne vrste karizme. Različito je karizmatičan npr. Ronald Reagan od Gary Oldmana.

Također u slučaju Oldmana, postoji razlika u tome da li je on karizmatična osoba "samo izgledom na velikom platnu" (što je kod glumaca prezentirano) ili je karizmatičan u osobnom kontaktu. Možda je u privatnom životu neugledni histerični dosadnjaković....tko zna?

Tako da za precizniji astrološki odgovor o karizmi bi trebalo opisati u čemu se ogleda karizmatičnost (osobnosti, pogledu, općem izgledu, glumi, pokretima, djelu, glasu i sl.)


Priča o šarmu:

Šarm je djelo Venere. Ali šarm je također posve specifična kategorija. Nekome je npr. šarmantan George Clonney, koji je predstavnik Venerina sunčeva znaka.

Meni je npr. šarmantan Dr. Gregory House. Međutim, kada bih ga opisivala rekla bi da on osim šarma posjeduje i karizmu. Njegova karizmu bi pobliže opisala kao Saturnovsku (mršav, suhonjav, ciničan, sarkastičan, realan, ne pokazuje emocije, hrom , itd.)

Dr. House u natalnoj karti ima aspekte Sunca i Plutona (karizma), ali i Saturna i Plutona (Saturn u Jarcu u trigonu s Plutonom).
Quote:
Npr, Gary Oldman, nije lijep i pomalo je čudan, ali je tako karizmatičan da je jako privlačan.
….popularno znan kao dežurni negativac Hollywooda.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:36   #9
Merkurov tip – tip blizanca ima tanku kožu neodređene bolje, najčešće šarenu ili pjegastu, a takva koža rijetko tamni (tkz. Pirgo tip). Brada je šiljasta (pametni su), a kosa tanka, bezizražajne boje koja ide na svijetlo.

Djevica tip Merkura ima uzak nos, tanke usne i također naglašenu bradu (mudri su). Karakterističan je i bistri pogled oka ....u kojem se ogleda sva bistrina i čistoća njihova duha.

Kosa je ravna, a ženama najbolje odgovaraju frizure ravne i geometrijske linije. Rano sijede (nerviraju se jadne ), ali dobro im stoji i takva sijeda kosa (kao npr. Sir Thomas Sean Connery). Kod žena uredno podšišana sijeda kosa (kako je Anne Bancroft alias Mrs. Robinson dobro stajao sijedi pramen), tj. prirodan i jednostavan izgled sa što manje šminke.



Venerin tip - je najprepoznatljiviji....Venera je planet koji klasično profinjuje i poljepšava. Pa su tradicionalno uz njega vezane skladne crte lica, fina koža i kosa, ljupke rupice na obrazima, bejbi-face, a nos nikada ne izgleda grubo.

Usta su karakteristika Venere (slatke usne) i lijepog oblika, posebno gornja usna koja može biti srckolikog oblika kao i guza. Karakteristična Venerina građa je tkz. oblik pješčanog sata.

Kod Venerinog tipa bika, lice ide na četvrtasto, opći izgled je širi...s naglašenim vratom i ramenima (tipa Shrek ). Bikovski tip žene Venere također ima oblik pješčanog sata s razlikom što su obline naglašenije, putenije, a cijeli izgled je prirodniji i topliji nego kod Venerinog tipa Vage.

Naginje smeđoj kosi i očima (zemljani tonovi), a može imati karakteristični blago teleći pogled (kao Tori Spelling iz Beverly Hillsa ). Voli se ukrašavati tattoo i piercing (valjda ostalo od životinjskih predaka iz perioda žigosanja životinja ).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 00:35   #10
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Venerin tip - je najprepoznatljiviji....Venera je planet koji klasično profinjuje i poljepšava. Pa su tradicionalno uz njega vezane skladne crte lica, fina koža i kosa, ljupke rupice na obrazima, bejbi-face, a nos nikada ne izgleda grubo.

Usta su karakteristika Venere (slatke usne) i lijepog oblika, posebno gornja usna koja može biti srckolikog oblika kao i guza. Karakteristična Venerina građa je tkz. oblik pješčanog sata.

Kod Venerinog tipa bika, lice ide na četvrtasto, opći izgled je širi...s naglašenim vratom i ramenima (tipa Shrek ). Bikovski tip žene Venere također ima oblik pješčanog sata s razlikom što su obline naglašenije, putenije, a cijeli izgled je prirodniji i topliji nego kod Venerinog tipa Vage.

Naginje smeđoj kosi i očima (zemljani tonovi), a može imati karakteristični blago teleći pogled (kao Tori Spelling iz Beverly Hillsa ). Voli se ukrašavati tattoo i piercing (valjda ostalo od životinjskih predaka iz perioda žigosanja životinja ).
hvala, zanima me samo zasto pise da ljudi koji su venerin tip su ujedno i tip jos neke planete kad je ponudjen samo jedan dan kad si roden i jedna pripadajuca planeta, to nikako ne razumijem, znas li nesto o tome?

ovo za blago teleći pogled i tattoo se odnosi na bikov tip venere?
kako to misliš da je cijeli izgled prirodniji i topliji bikov nego vagin?
zato sto je vaga jedini nezivi znak?

zanimljive stvari, u nekima se prepoznas u nekima ne normalno.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 00:42   #11
Quote:
lokna kaže: Pogledaj post
hvala, zanima me samo zasto pise da ljudi koji su venerin tip su ujeno i tip jos neke olanete kad je ponudjen samo jedan dan kad si roden i jedna pripadajuca planeta, to nikako ne razumijem, znas li nesto o tome?
Ti se uhvatila te tablice kao da je neko mjerilo....a ona je primjer koji možeš eventualno uzeti u obzir kao razbibrigu ili zabavno ljetno štivo. A nije ni tema ovog topica.

Što se tiče druge planete...ono što je "dvojno", a ima veze s Venerom jest to da je Venera vladar dvaju znakova Bika i Vage.
Quote:
ovo za blago teleći pogled i tattoo se odnosi na bikov tip venere?
Da.
Quote:
kako to misliš da je cijeli izgled prirodniji i topliji bikov nego vagin?
zato sto je vaga jedini nezivi znak?
Ne, već zbog temeljnih karakteristika, bik je zemljani (priroda) znak...topli.

Quote:
zanimljive stvari, u nekima se prepoznas u nekima ne normalno.
Naravno da se u nekima prepoznaješ, a u nekima ne možeš, jer je svaka natalna karta unikatna kombinacija.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 01:44   #12
Hvala Fish,
vjeruj ja sam zadnja koja će se opterećivat s horoskopom al recimo da mi je zahvaljujući informacijama u zadnje vrijeme sve nekako intrigantniji. Baš tako kao što kažeš - razbibriga.

Kako misliš da tablica nema veze s temom topika - pa ima u smislu da ovisno koji je dan bio kad si se rodio - pripadas odrejenom tipu.

Zanimalo me koje sam još planete tip jer sam na onom linku free-zg .. di su objašnjeni svi tipovi (al ne ovako dobro kao što si ti )
pod svojim tipom - venreinim vidjela da kao se treba pogledat još jedna planeta.
Al kako ti kažeš da se venerina "dvojnost" očituje samo u vladanju nad 2 znaka - biku i vagi, onda pretpostavljam da sam nesto krivo shvatila.

Moja trenerica se inače bavi astrologijom ali kad god mi je nudila izradu natalne, odbijala sam, a tvoji postovi su me bas zainteresirali i mogla bi joj dat da mi napravi jer ono što sam na astro stranicama kao rezultat dobila tek sam djelomično skužila.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 02:07   #13
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Najvažniji signifikatori fizičkog izgleda u natalnoj karti su:

• sunčev znak (bitna je i dekada)
• ASC i prva kuća opisuju izgled i kako osobu vidimo
• znak u kojem se nalazi vladar ASC, te aspekti koje tvori vladar ASC
• planete u bliskoj konjukciji s ASC, Suncem ili vladarom ASC (Venera poljepšava, a Saturn i Mars čine grubljim)
• mjesečev znak, posebno kod žene
Da vidimo ja sam rođena u prvoj dekadi raka, asc mi je blizanac i tu mi je i merkur,pretpostavljam da to sve znači da izgledam više kao blizanac nego kao rak? E sad merkur radi sekstil sa marsom, a to bi po ovome bilo da me čini grubljom, ali venera mi je u konjukciji sa asc što znači poljepšavanje...ne kužim baš šta to sad kod mene čini? Osim ovog asc je u trigonu sa chironom, jel to sad znači da sam osjetljiva na svoj izgled ili šta? e da i mjesec i sunce su mi u raku...šta sam ja sad, neka mješavina raka i blizanaca? Inače imam okruglo lice(rak) i lijepe ruke(blizanac)...
Oprostite ako sam napadna samo me ovo jako zanima.
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:12   #14
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Inače imam okruglo lice(rak) i lijepe ruke(blizanac)...
Oprostite ako sam napadna samo me ovo jako zanima.
Nisi, postavila si sasvim normalno pitanje.

Kada ima više faktora, kao i svako pitanje u astrologiji vezano uz natalnu kartu, odgovor se dobiva pažljivom analizom koji je faktor snažniji i ima veći utjecaj. To je komplicirana rabota i traži dosta iskustva.

Ali kao i sve stvari u astrologiji, osim što se to postiže gledanjem točaka navedenih točaka u uvodnom postu....to se uvijek radi gledanjem kroz prizmu cijele natalne karte.

Pa kao što si sama primjetila u tvojoj kombinaciji su najdominantnijii Merkurov i Mjesečev tip. A ako se bolje zagledaš, sigurno ćeš vidjeti i druge tipove. Onda možeš provjeriti koji aspekti u tvojoj karti su za to "zaduženi". Mislim...najbolje se uči praktično.


P.S. Inače u tvom slučaju od dva navedena aspekta Venera ima jači utjecaj, jer je konjukcija jača od sekstila. Pogledaj u kojem polju i kakve još veze stvara Mars, pa možeš pobliže vidjeti koji dio tijela pogrubljuje.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:26   #15
prvo hvala na odgovoru, ali sad imam još pitanja...
dakle mars(11., ovan)radi sve same neke kvadrate i to sa jupiterom(rak, 2.) te neptunom, saturnom i uranom(8., jarac), nije mi baš jasno kako to sad uzeti, odnosno gledati. da li kao da mars pogrubljuje one djelove koji koje predstavljaju striječlevi, ribe, jarac i vodenjak ili da gledam preko kuća?
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:31   #16
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
prvo hvala na odgovoru, ali sad imam još pitanja...
dakle mars(11., ovan)radi sve same neke kvadrate i to sa jupiterom(rak, 2.) te neptunom, saturnom i uranom(8., jarac), nije mi baš jasno kako to sad uzeti, odnosno gledati. da li kao da mars pogrubljuje one djelove koji koje predstavljaju striječlevi, ribe, jarac i vodenjak ili da gledam preko kuća?
Više preko znaka, nego kuće. Pogledaj gdje imaš karakteristični mladež, fleku, ožiljak, jaku dlaku ....pa usporedi. Inače, Mars u ovnu ima najviše veze s glavom, očima, ali i zubima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:33   #17
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Da vidimo ja sam rođena u prvoj dekadi raka, asc mi je blizanac i tu mi je i merkur,pretpostavljam da to sve znači da izgledam više kao blizanac nego kao rak? E sad merkur radi sekstil sa marsom, a to bi po ovome bilo da me čini grubljom, ali venera mi je u konjukciji sa asc što znači poljepšavanje...ne kužim baš šta to sad kod mene čini? Osim ovog asc je u trigonu sa chironom, jel to sad znači da sam osjetljiva na svoj izgled ili šta? e da i mjesec i sunce su mi u raku...šta sam ja sad, neka mješavina raka i blizanaca? Inače imam okruglo lice(rak) i lijepe ruke(blizanac)...
Oprostite ako sam napadna samo me ovo jako zanima.
Ajd da ja probam. (Fish, nemoj se ljutiti ako ne zaključujem dobro, nisam stručnjak.)

Nisi rekla, jel ti i venera u blizancima? Ako je u knjunkciji, vjerojatno je, iako ne mora biti. Al ako je u biku, još bolje jer je tada u svom znaku.

Ja mislim da mars ne mora nužno osobu činiti grubljom, već dati joj onu neku sexualnost. Ako sam dobro shvatila sve prije napisano, drugi te vide više kao blizanca. Međutim, venera u konjunkciji s ASC ti daje ženstvenost. Okruglo lice je često baš karakteristika blizanaca. Onako baby face.

Koji planetu su u 1. kući? A gdje je mjesec? Ako sam dobro shvatila, mjesečev znak je bitan za žene.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:39   #18
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nisi, postavila si sasvim normalno pitanje.

Kada ima više faktora, kao i svako pitanje u astrologiji vezano uz natalnu kartu, odgovor se dobiva pažljivom analizom koji je faktor snažniji i ima veći utjecaj. To je komplicirana rabota i traži dosta iskustva.

Ali kao i sve stvari u astrologiji, osim što se to postiže gledanjem točaka navedenih točaka u uvodnom postu....to se uvijek radi gledanjem kroz prizmu cijele natalne karte.
Ja bih nešto rekla: ovo je svima jasno da se mora gledati cijela karta, ali... ako se postavi neka tema i razgovara se o nekim aspektima, očekuje se da netko tko zna i kaže što misli o tim aspektima, bez obzira što nema cijele karte.
Onda će onaj tko je postavio pitanje te odgovore pokušati upotrijebiti za svoju kartu. Ovako ako sve pokušava zaključiti sam, neće biti uvijek dobro. Može biti, ali ne mora.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:40   #19
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Više preko znaka, nego kuće. Pogledaj gdje imaš karakteristični mladež, fleku, ožiljak, jaku dlaku ....pa usporedi. Inače, Mars u ovnu ima najviše veze s glavom, očima, ali i zubima.
ok, hvala
e da i imam lijepe zube
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:44   #20
Quote:
Nastassja kaže: Pogledaj post
Ajd da ja probam. (Fish, nemoj se ljutiti ako ne zaključujem dobro, nisam stručnjak.)

Nisi rekla, jel ti i venera u blizancima? Ako je u knjunkciji, vjerojatno je, iako ne mora biti. Al ako je u biku, još bolje jer je tada u svom znaku.

Ja mislim da mars ne mora nužno osobu činiti grubljom, već dati joj onu neku sexualnost. Ako sam dobro shvatila sve prije napisano, drugi te vide više kao blizanca. Međutim, venera u konjunkciji s ASC ti daje ženstvenost. Okruglo lice je često baš karakteristika blizanaca. Onako baby face.

Koji planetu su u 1. kući? A gdje je mjesec? Ako sam dobro shvatila, mjesečev znak je bitan za žene.
venera je u biku(12). Zašto sam ja bila ubjeđena da blizanci imaju izduljeno lice U prvoj kući imam samo tog merkura i ništa više, mjesec je u drugoj u raku. Baš me zanima kakav mjesec ima utjecaj na izgled?
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.